Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ZATMÍVÁNÍ aneb jak vyzrát na zloděje a sklidit venku jakýkoliv model
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 49

Ad danihel:
Z řezů jsem to zkoušel - to jde ale pokud je zasadím až koncem května nebo v červnu - protože řezy se pěstujou na dlouhé periodě, většinou světlo/tma - 20/4, nevím přesně.. A po zasazení ven v březnu/dubnu kvůli krátkému dni okamžitě přepnou na květ, a trvá než zase přepnou na růst a je ztracen minimálně měsíc . Spíš asi příště koupím feminizovaný semena, moc jim sice nevěřím (bojím se hermafroditů), ale jak říkáš - toho místa je škoda..

Ad w33d: Bohužel se mi časem většinou modely tak nějak pomíchají, nepamatuju si že by Orange bud nějak vybočoval ze "standardního odpalu" co vypěstuju vždycky . Protože moc nedávám ultra silný pecky tak zpětně nejvíc chválím Delahaze - energie, smích a nejen pocit "jsem úúplně na sračky" což se mi stává třeba po Northern lights nebo Skunku 1.

Old Post 08-07-2011 v 08:37 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

A KVETENÍ POKRAČUJE :) - 27.7.2011, 37. den zatmívání Příspěvek č. 50






Opět pro srovnání venkovní raný model Voodoo, stále roste, žádný květ..





Zato ve foliáku už je to radost... Kamarádi mě varují před zloději - prý se na mě chystají, proto jsem pořídil halogen. lampu se spínačem napojenou na zvonek a spím s plynovkou u postele... Jestli to zloději čtete tak ke mně radši nechoďte a příště zasaďte sami - pěstovat 5 kytek na osobu je jen přestupek..


Zde je pohled na 2 kytky Northern lights, bohužel ta vlevo se ukázala jako hermáč - přímo z palic vylízaly samčí květy - a tedy skončila už teď v sušárně.. NL jsou trochu rychlejší, už začínají hnědnout chloupky.


Navíc se začal objevovat foliákový mor - plíseň. Proto skoro denně ustřihnu nějakou napadenou pálku.. Ještě že se plíseň vyhýbá mým oblíbeným Delahaze






A dál v "džungli" jsou vlevo 2 Delahaze - krása a radost, pokvetou asi dlouho..
Vpravo malý Skunk 1 - darebák se po 3 nocích bez zatmívání dal na listnatění - a přitom to byl můj osvědčený zatmívací model
Za ním pak vzadu KC 33.








Pálka NL - 1.kytka - hermáč, ještě by chvíli květu snesla...










Pálka NL - 2.kytka - trochu fialoví, pálky má tvrdší, kvete nejrychleji

Naposledy upravil Roman Dirda 12-08-2011 v 12:30 PM

Old Post 29-07-2011 v 12:23 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 51






Pálka Delahaze










Pálka Skunk 1 - jak vidno, řádně listnatá











Pálka NL - 2.kytka











Horní pálky Delahaze, mezi nimi vzadu horní šiška KC 33











Sklizené pálky NL - kvůli plísni a obojetnictví skončily předčasně..

Old Post 29-07-2011 v 12:48 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 52


Detail pálky NL - 2.kytka, diagnóza plíseň... po usušení ale jistě přijde k chuti

Old Post 29-07-2011 v 12:53 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička A JE PO SKLIZNI - LETOS 6. srpna Příspěvek č. 53






Takže vše už visí hlavou dolů

Fotky nabízím pouze nejpovedenějšího modelu, a to Delahaze, který je asi 1-2 levely nad ostatními.

Výsledek seřadím takto:
1. Delahaze - velké super šišky plné pryskyřice, voňavé, sklizeň byla jako práce s lepidlem, částečně odolnost proti plísni
2. Northern lights - menší šišky, výborný účinek a vůně, ale nakonec obě kytky byly hermáči, bohudík semen je minimum.
3. Skunk 1 - malé, listnaté pálky, ale pryskyřice nakonec celkem dost
...
poslední místo KC 33 - zdálky krása, ale zblízka bída, řídké pálky jako nějaký noname, plno semen, nevoní, pryskyřice málo... jsem zvědav jestli takhle dopadne i druhá KC 33 co mám venku.

Ohledně načasování - Delahaze by ještě snesla pár dní květu, u 2.kytky byly ještě všechny blizny bílé, ale plíseň už řádila a tak jsem to sekl všecko.

Pohled do foliáku 3 dny před sklizní - vpravo Delahaze, vlevo KC 33









Bedna plná - vrchovatě plná horních pálek Delahaze











Krásná to palice !







4 královny - nejlepší šišky Delahaze, 3 vlevo jsou ze zralejší kytky, poslední vpravo by ještě kvetla. Pro srovnání 10 ml stříkačka z vodní bitvy

Naposledy upravil Roman Dirda 12-08-2011 v 12:32 PM

Old Post 09-08-2011 v 20:30 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Detaily :) Příspěvek č. 54



Opět Delahaze - tentokrát zblízka...

S tou plísní už bojuju opakovaně, asi to bude slabým prouděním vzduchu ve foliáku.. nebo to kytky chytly od okurků, které tam mám jako doplněk ?

Příště už to vychytám řádně... už před zatmíváním tam frknu natrvalo silný větrák, zatmívat začnu už začátkem června a snad se těch 2 sklizní taky dočkám...? Letos jsem ve foliáku zlikvidoval vše, nechtěl jsem se dívat jak spodky kytek listnatí a plesniví a stejně z nich nic není tak jak loni...



Známý letos zatmíval taky, už má část sklizenou, výborně mu vyšel Super Skunk od Sensi seeds - vypadá úplně jak lampa a odstřelí vás nadlouho , naopak úplný propadák je jeho feminizovaný Northern lights taky od Sensi seeds - malinké, řídké paličky - přitom to jsou semena drahý jak sviň .

Naposledy upravil Roman Dirda 09-08-2011 v 21:12 PM

Old Post 09-08-2011 v 20:55 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 55

Ahoj,máš to moc hezké a K+
Okurky jsou svině a co tak tady čtu o sklenících a foliovnících a bavím se ze zahrádkáři,tak okurky chytají plíseň jako první.
Já bych tam mněl asi tak jen 3 druhy modelů amaximálně autokvětky,ale nevím co by řekli zatmívání...
Jinak nic,tě pic



Fanánkův out 2010

Old Post 09-08-2011 v 21:48 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amper
Stálý Člen

Karma uživatele amper - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Roman Dirda
Sušená palice Skunk 1
a hromádka včel - do těch taky trochu dělám


Když děláš také do včel, nevšiml sis, zda sbírají prykyřici na propolis také z palic-je to také pryskyřice, která by je mohla zajímat. Pokud by to tak bylo, mohl by být super léčivý.
Tato otázka je i pro ostatní co pěstují venku, zaznamenali jste něco takového?
amper

Amper

Old Post 23-03-2012 v 10:38 AM
amper je offline   Profil uživatele amper   Find more posts by amper   Foto galerie člena amper   Click here to Send amper a Private Message   Add amper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amper
Stálý Člen

Karma uživatele amper - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49  

Re: Detaily :) Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Roman Dirda
Opět Delahaze - tentokrát zblízka...

S tou plísní už bojuju opakovaně, asi to bude slabým prouděním vzduchu ve foliáku.. nebo to kytky chytly od okurků, které tam mám jako doplněk ?

Příště už to vychytám řádně... už před zatmíváním tam frknu natrvalo silný větrák, zatmívat začnu už začátkem června a snad se těch 2 sklizní taky dočkám...? Letos jsem ve foliáku zlikvidoval vše, nechtěl jsem se dívat jak spodky kytek listnatí a plesniví a stejně z nich nic není tak jak loni...


K plísni ve foliáku bych měl poznámku.Máš to obloucích. Tzn. že je větší riziko, že se vzrostlé palice budou dotýkat stěn na kterých v noci kondesuje voda. Hranatý tvar by byl lepší.( i když asi horší na manipulaci při zatmívání) S tím souvisí i druh folie. Existuje folie, která protikapkovou úpravu, aby nestýkaly kapky na rostliny.
Např.firma rijat takovou folii dodává a svaří ji i na míru na rozměr který potřebujete. (38,-/m). Taky dělají spojky 120 a 90 st.na foliák ze střešních latí.
Neber to prosím jako kritiku, máš to hotový, tak přeci nebudeš znova investovat, moc si vážím zkušeností, které zveřejňuješ a navíc s bohatou fotodokumentací. Moc děkuji.
amper

Amper

Old Post 23-03-2012 v 10:57 AM
amper je offline   Profil uživatele amper   Find more posts by amper   Foto galerie člena amper   Click here to Send amper a Private Message   Add amper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Re: Re: Detaily :) Příspěvek č. 58



citace:
Původní příspěvek od amper

K plísni ve foliáku bych měl poznámku.Máš to obloucích. Tzn. že je větší riziko, že se vzrostlé palice budou dotýkat stěn na kterých v noci kondesuje voda. Hranatý tvar by byl lepší.( i když asi horší na manipulaci při zatmívání) S tím souvisí i druh folie. Existuje folie, která protikapkovou úpravu, aby nestýkaly kapky na rostliny.
Např.firma rijat takovou folii dodává a svaří ji i na míru na rozměr který potřebujete. (38,-/m). Taky dělají spojky 120 a 90 st.na foliák ze střešních latí.
Neber to prosím jako kritiku, máš to hotový, tak přeci nebudeš znova investovat, moc si vážím zkušeností, které zveřejňuješ a navíc s bohatou fotodokumentací. Moc děkuji.
amper


Ty fčely by mě také dost zajímaly, chodí na paldy?
Jinak já zatmívám normal černou zahradní folií obr.1. Dá se sehnat tuším 12,-/m2 Ale mám možnost to dělat jen týden uprostřed prázdnin a ono to ve skleníku na ty skunky krásně zabírá! Obdobně letos to samý pokusně praktikováno na balkóně - odnos do černé komory. Sklizeň se mi urychlí minimálně o měsíc u všech! Koukni na ten Cheese

CHARTER


Old Post 09-09-2012 v 23:01 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8693100 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív