Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 70w-Papaya 1st. pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pukanec
Stálý Člen

Karma uživatele pukanec - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 62  

70w-Papaya 1st. pokus -Slovensko Příspěvek č. 1

SKRINA
Rozmery: 70x40x40
Vylepena original cierno-bielou foliou z Grow shopu.
Ofuk - 3 x pc vetraciky napojene na 12v + 1 x odtah
TIENIDLO
Tienidlo velke STUCCO, POVER LUX, upravene na objimku E27 a skratene na rozmery 40x40, upevnene na dvoch retiazkach.
OSVETLENIE
70w sodik SONT-T pre zaciatok, zavit E27
Rast 18/6, kvet 12/12
OSADENSTVO
Semiacka Nirvana, odroda Papaya 100% indica + bonus ku nim co prisiel 5 semiacok Haze X Skunk 1 (freebie seeds). Nasadene 5 x Papaya, z piatich semiacok vyklicenych vsetkych 5, 100 %.
SUBSTRAT, HNOJIVA, KVETINACE
Na rast - Krystalon start
Na kvet - Krystalon kvet + hnojivo na pelargonie. Obsah stopovych prvkov vid. na obrazku.(dokupene Bio-Grow,Bio-Bloom)
Voda upravovana na 6,2 ph, teplota den 28-30°c, noc 22-25°c. Na urcenie teploty teplomer s cidlom.:

Naposledy upravil pukanec 22-08-2008 v 14:33 PM

Old Post 13-08-2008 v 15:59 PM
pukanec je offline   Profil uživatele pukanec   Find more posts by pukanec   Foto galerie člena pukanec   Click here to Send pukanec a Private Message   Add pukanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 2

snad se bude dařit, každopádně tě každej pošle nekam s kristalonem (stejne jako mě) ale na růst taky ted používám kristalon start a jede to pekne, možná jsou lepší hnojky, ale já myslím že třeba na ten rust to stačí a až pak na kvet koupit lepší papání at se daří, píc

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 13-08-2008 v 16:05 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
verci
Stálý Člen

Karma uživatele verci - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 3

Držim palce, už se těšim na další fotky na tu papayu jsem zvědavá... taky bych ji chtěla zkusit...

smoke it

Old Post 13-08-2008 v 17:26 PM
verci je offline   Profil uživatele verci   Find more posts by verci   Foto galerie člena verci   Click here to Send verci a Private Message   Add verci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 4

Patej den květ? odhod ty kolena ,tedka tam sou uplně na nic, nech to vyjet tak na patnact čisel pak dej foto, nepřelevej, nehnoj, jestly seru sorry ale na tohle sem musel reagovat
Pěstu zdar...

Old Post 13-08-2008 v 17:59 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
verci
Stálý Člen

Karma uživatele verci - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 5

se tady hold někdo upsal no :-D

smoke it

Old Post 13-08-2008 v 18:04 PM
verci je offline   Profil uživatele verci   Find more posts by verci   Foto galerie člena verci   Click here to Send verci a Private Message   Add verci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 6

fšak jasny stane se

Old Post 13-08-2008 v 18:06 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Ale s tím kristalonem má [Vania] pravdu na květ nikdy. Jednou jsem s ním jel out a aji po flushingu jsem tam cítil fakt luxusní pachuť, fuj na to nezapomenu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-08-2008 v 19:34 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
getzz
Stálý Člen

Karma uživatele getzz - 80% PěstitelskáKarma uživatele getzz - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 8

Plagron na kvet te vyjde o stovku max o dve draz nez naky krystalon... Taky sem hulil venkovky hnojeny kristalinem a fakt moc hnus... Ale jsou to tvoje kyti tak si hnoj cim uznas za vhodne ale muzu se zarucit za to ze s kristalonem to chutovka nebude...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=37212---------Out 2008
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57086---------Out 2011

Old Post 13-08-2008 v 20:38 PM
getzz je offline   Profil uživatele getzz   Find more posts by getzz   Foto galerie člena getzz   Click here to Send getzz a Private Message   Add getzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pukanec
Stálý Člen

Karma uživatele pukanec - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 9

Dakujem za rady..Skusim si nieco objednat na kvet?mate pravdu ze po huleni krystalonom bola hnusna chut, mal som ju aj ja citil som nieco take ako chemikalie, mydlo v papuli ale myslel som ze je to normal no teraz uz viem.....ale ten na start pouzivat mozem v pohodke no ne ma dobry obsah prvkov....

Old Post 14-08-2008 v 11:26 AM
pukanec je offline   Profil uživatele pukanec   Find more posts by pukanec   Foto galerie člena pukanec   Click here to Send pukanec a Private Message   Add pukanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pukanec
Stálý Člen

Karma uživatele pukanec - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 10

chcem od vas radu ma tu niekto skusensti s hnojivami Floora grow a Flora Bloom....

Old Post 14-08-2008 v 20:03 PM
pukanec je offline   Profil uživatele pukanec   Find more posts by pukanec   Foto galerie člena pukanec   Click here to Send pukanec a Private Message   Add pukanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autogen2
Stálý Člen

Karma uživatele autogen2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele autogen2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11

kasli na to na zaciatok chod na tom kristalone strate a porastie to v pohode ja hnojim krstalon travnik a tak krasne zelene a huste rastliny som este nemal

Old Post 14-08-2008 v 23:25 PM
autogen2 je offline   Profil uživatele autogen2   Find more posts by autogen2   Foto galerie člena autogen2   Click here to Send autogen2 a Private Message   Add autogen2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 12

par namitek pro tebe mam:
1. nedavej ten sodik tak blizko, to neni usporka, deset centaku od 70w sodiku mam ja kolem 70°C - tim ty kytky zabijes... dej to aspon 20cm nad ne...

2. napis nam sem pls jakej mas substrat, nahore jsi na to mel nadpis a pak jsi to tam asi zapomnel napsat

3. ty velky kule keramzitu co mas na ty hline v kvetinaci jsou tam proc? jakoze mozna to ma nakej brutalne chytrej duvod, jen se mi to malinko nezda... prijde mi ze ty kytky maji co delat, aby se pres to prodraly... ja jsem treba keramzit pouzil na spodek kvetinacu kvuli zacpani velkych der v kvetinaci, ale nejak nevidim duvod pro "dekorativni zakryvani kvetinace". Jedinou vyhodu co v tom keramzitu vidim je ze kdyz budes zalejvat tak si proudem vody nevymeles pudu. na druhou stranu ti zas nebude dobre prosychat... bejt tebou bych se ho uplne zbavil, ale delej jak myslis.

Jinak musim pochvalit pomerne velky kvetinace, docela ti zavidim ze jsi je dokazal do skrine narvat.... ja mam plochu skrine vetsi, ale kvuli vysce jsem si velky kvetinace nemohl dovolit...

Preju hodne stesti, genetiku mas urcite kvalitni, takze at rostou.

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 15-08-2008 v 01:07 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pukanec
Stálý Člen

Karma uživatele pukanec - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 13

Primam vsetky kriteria ak mi mozte poradit poradte....vid obrazky

Old Post 15-08-2008 v 10:57 AM
pukanec je offline   Profil uživatele pukanec   Find more posts by pukanec   Foto galerie člena pukanec   Click here to Send pukanec a Private Message   Add pukanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od pukanec
Primam vsetky kriteria ak mi mozte poradit poradte....vid obrazky


vole cetl sis co jsem ti psal? Jestli prijimas vsechny kritiky (kriteria jsou uplne neco jinyho), tak s tim neco udelej ne? treba nam aspon napis v cem pestujes....

Lidi fakt moc nemaji zajem odpovidat do threadu, kde majitel toho threadu neprojevuje vubec zadnou sdilnost....

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 15-08-2008 v 11:29 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pukanec
Stálý Člen

Karma uživatele pukanec - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 15

pestujem v obycajnom substrate- myslim tym hlina od agro..

Old Post 15-08-2008 v 13:51 PM
pukanec je offline   Profil uživatele pukanec   Find more posts by pukanec   Foto galerie člena pukanec   Click here to Send pukanec a Private Message   Add pukanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 16

no vyborne to mame hnedka nakej pokrok, pokud pestujes teda v hline tak na kvet doporucuju biobizz bio-bloom a biobizz topmax... kazdou lahev koupis zhruba za 200 a mas to ciste organicke zadna chemie ...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 15-08-2008 v 14:15 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2013 - 70w-Papaya 1st. pokus with Assasin - 381 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1936570 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív