Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problem - Padlí jak na ně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Palec dolů Problem - plisen or whata hell is that Příspěvek č. 1



Zdar all.

Pred nejakou dobou se mi na listech zacal delat misty takovy bily povlak prachoveho charakteru. Listum to nic nedela jenom proste stini (zatim) jde to normalne prstem setrit ba i sfouknou (ale to ne uplne, uvolni se ta nejhornejsi vrstva), vypada to ze to je jenom na listech. Hledal sem ale nic sem nenasel. Ze by to byl prach se mi nechce verit pac nekde je toho vic nekde min, nekde cele listy, nekde jenom takove fleky, jak dys kolonie plisne, ale ani to nijak nesmrdi velice po houbikach.

Pjestirna 120*90cm
400W metla na rust ,600W GIB Extr.output
pritah 270 kubiku, odtah 410 kubiku, ofuk
hnojky : Atami A+B (po 4ml/L), atazymes (1ml/L),bloom stim (2ml/L)

cca 32 den na 12/12

substrat normal soil

Naposledy upravil rastajohn 17-05-2008 v 14:22 PM

Old Post 17-05-2008 v 14:10 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flash.grow
Stálý Člen

Karma uživatele flash.grow - 81% PěstitelskáKarma uživatele flash.grow - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 2

Tipuju to na plíseň z vysoké vlhkosti.. Ale jistý si nejsem...
Najdi si tady thrýd.. kde jsou shrnuty veskřeré nemoci a plísně a porovnávej
____
ikdyž sem teď projel ty změny na kytkách a nic podobnýho sem nenašel.. mm Ale.. tak
Vypadá to na plíseň..

Grow your own

Old Post 17-05-2008 v 21:14 PM
flash.grow je offline   Profil uživatele flash.grow   Find more posts by flash.grow   Foto galerie člena flash.grow   Click here to Send flash.grow a Private Message   Add flash.grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flash.grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 3

vlhkost cca 30 % , asi sem na to prisel ale nejsem si tez jisty, je to mozna normalni prach, pac se u me hrozne prasi, su bordelar. No dal sem na pritah kus koberce, tak uvidim. piste dal nazory ale ....

Old Post 18-05-2008 v 11:28 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flash.grow
Stálý Člen

Karma uživatele flash.grow - 81% PěstitelskáKarma uživatele flash.grow - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 4

Normální prach?
Ale to snad ne...
To bys musel mit doma prašný království :X
No.. zkus tam dat například na přítah punčochu ( od přítelkyně bo tak .. )
To budeš mít propustnost vzduchu a tne prach by se měl zachytit.. pokud na tom přitahu bude nachytáno kilo prachu, pak je to jasné!

Grow your own

Old Post 18-05-2008 v 12:57 PM
flash.grow je offline   Profil uživatele flash.grow   Find more posts by flash.grow   Foto galerie člena flash.grow   Click here to Send flash.grow a Private Message   Add flash.grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flash.grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromen
Stálý Člen

Karma uživatele hydromen - 80% PěstitelskáKarma uživatele hydromen - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 5

plisen 100% + spatne ph od toho jsou ty male zrzave tecky na listech kuprikol a bude v poho ale pak je budes muset chvilku strikat cistou vodou aby ses toho kup. zbavil preci jen uz to je na kvetu a kuprikol hulit nechces bo snad jo

Old Post 20-05-2008 v 13:57 PM
hydromen je offline   Profil uživatele hydromen   Find more posts by hydromen   Foto galerie člena hydromen   Click here to Send hydromen a Private Message   Add hydromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Zdraví Příspěvek č. 6

tak sem to prozkoumal pod mikroskopem a srovnal s prachem ktery mam treba na pc .no je to prach....


Tak se o5 hlasim. No ponevadz kolega mel ty same rezy a mel je venku i doma a kytis mu udelali to same, tak sme se shodli na tom, ze tento kultivar proste dela takove vyrony cehosi, asi nejaka miza bo co. Takze tak mile osazenstvo groweru...

Old Post 22-05-2008 v 09:03 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 7

Hoj vespolek..
Presne tohle se mi taky vobevilo na kytkach,podle me je to urco plisen a nejakej vliv nato bude mit zima+vlhkost...kolik tam mas °C?,ume to sice spis vypada jako naboostrovana pryskyrice ale bude to asi to samy,zatim se to nejak rapidne nerozsiruje ale bude to asi tim ze ty mista hned likviduju.Jo a vobjevuje se to spis nalistech.Skusim se kouknout co to muze bejt,zatim sem to nejak neresil sere mi spis ta seda plisen v palicich

Old Post 23-10-2008 v 11:28 AM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 8

http://www.zahradaweb.cz/projekt/cl...?cid=5210&pid=2

Old Post 23-10-2008 v 11:50 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 9

bube,ty ses proste typek!
Dik.. je to padli,ani by mi to nenapadlo pac ho znam z jabloni a tam vipada trochu jinak,ani tady na G sem nato nikde nenarazil.

rastajohn:podle toho co sem si ted votom precet a podle toho co pises ty to vipada,ze se ti to "zazralo" uz dovnitr do kytky a bude se to projevovat na kazdym klonu...docela zakerna zalezitost.

Old Post 23-10-2008 v 13:23 PM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 10

hmm...tak jsem si to precetl a na konci hle... autor muj byvali vyucujici .No je to mozne ze je to padli, nemam tedka momentalne nic nasazeno, jenom jsem doposud nevedel co to mohlo byt kdyz jsem jeste zasazeno mel .Zakerny to parazit.

Old Post 24-10-2008 v 16:43 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

stalo se mi to same.14 dni to nemelo na kytky vliv....jen se to sirilo(a to i na spodni strane v podobe flicku)po 14i dnech zacaly listy zloutnout a opadavat-kytka celkove vadla.mel jsem to v hydru a napadlo to i korenovej system.prubnul jsem previcur,nejakou sracku na padli,ale pomohl az kuprikol.je zajimave,ze se to sirilo na svetle a ve tme prakticky vubec coz u plisni neni zvykem.

Old Post 24-10-2008 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 12

A neni to chlor ze zvlčovačky? Mě to dělá podobný povlaky na obrazovce u televize.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 24-10-2008 v 22:22 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 13

chlor tezko, ten je za normalnich teplot a atmosferickeho tlaku plynny.

Old Post 25-10-2008 v 14:04 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 14

hoja, připojím svou zkušenost...mě se to oběvilo loni poprvé na kytkách, které jsem valil outdoor z řezů které jsem koupil přes Gr. a dal jsem je v půlce října dojed pod lampu... kamarád si z těchto vzorků už ve fázi růstu vzal řezy a udělalo mu to pak pod lampou v druhé fázi květu to samé... a asi se mu to nějak drží v matkárně, protože už se mu to sem tam oběví i na jiných vzorcích...říká tomu bílá plíseň a jakž takž s tím bojuje...
mě se to oběvilo letos u outdooru zase sem tam taky a poněvadž byl letos i loni hodně vlhký a studený podzim, tak to zapřičiňuju tomu...(řezy jsem měl venku z jiného zdroje než od kumpána, jenž s tím bojuje)
možná by bylo dobré dát do pěstírny teploměr s pamětí, aby se zjistilo jestli tam prudce nepadá teplota (třeba při větrání..)..

Old Post 25-10-2008 v 15:30 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 15

....ahoj lidi vespolek , tak tohle sem mel na kytkach vevnitr jen jednou a uz sem se toho nezbavil , jeste se mi do toho dali takove bile musky , tak sem to vse vyhodil ... no ale tento rok , se kamaradum toto objevilo na vencich vetsine lidem co meli klony ode me venku , řesil sem to postrikem Karathenem , proti plisnim , k dostani v Obi atp. , me se to vsak pri pestovani venku vyhlo , protoze sem pouzival , zamek+klič od Atami a tahlle vec pusobi jako prevence proti plisnim a škůdcům , takze kdyz sem s tim střikal venky co 10dni = sklizel sem palice bez padlich a plisni bez problemu , nesmite zapominat ze dulezita je hlavne prevence !!! Je lepsi problemum predejit , nez je z5ne řesit . , Hlava

Old Post 31-10-2008 v 02:11 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

poradte prosim Příspěvek č. 16


zderavim
kamarád mě požadal ať mu poradim s tim co se mu udělalo na kytkach, bohuzel ja jsem se s tím ješte nesetkal tak vás žadam o pomoc. co třo může být.

kony

Old Post 06-11-2008 v 11:29 AM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4826600 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív