Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problem - Padlí jak na ně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 33

cau,,,ja mam stejny problem,akorat v pokrolejsi fazi http://img406.imageshack.us/i/pb290112.jpg/ teda myslim ze je to stejna plisen co postihla i me,ted v kvetove fazi s tim nic neudelam,zadne chemie nema cenu,ale mam druhy box v 3.tydnu kvetu a tam se mi to objevuje taky,napadene listy jsem ihned otrhal.Vcera jsem provel postrik BAYCOREM 25WP tak nwm zda mi to pomuze.Slysel jsem ze na to funguje DISCUS,takze uvitam taky kazdou radu.

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 08-12-2010 v 14:27 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 34

hmm..s tím mlíkem to zní zajímavě. po kuprikolu přišel na řadu postřik nějakou šílenou chemkou na padlí révové a vypadá to že nemoc ustupuje. příště raději preventivní postřik hned na začátku růstu.

Old Post 12-12-2010 v 07:58 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 35

tohle je ten přípravek.. http://www.eshop-pro-zahradu.cz/pli...pas-1x10ml.html a jak se teď dívám na kytí tak myslím že zabírá. zatím jeden postřik dnes hodím druhý a končím

Old Post 12-12-2010 v 08:14 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamess
Stálý Člen

Karma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 36

A kdo ti to padlí diagnostikoval?
Padlí už je celkem vzácný... nepostřikuješ je rozprašovačem?

Chytrému napověz, hloupého kopni

Old Post 12-12-2010 v 18:03 PM
Jamess je offline   Profil uživatele Jamess   Find more posts by Jamess   Foto galerie člena Jamess   Click here to Send Jamess a Private Message   Add Jamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

mně se osvědčilo tohle: http://www.nakupka.cz/vyrobek/pripr...i-padli-500-ml/ je to sice dražší záležitost ale zase to není žádná chemie a funguje to...

Old Post 18-12-2010 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 38

padli se da zbavit jen pri zacatcich jak uz jsou cele listy bile tak tomu nepomuze nic!!!!!!!!!!!,,,ja pouzivam http://www.agrobio.cz/vyrobky/613-talent.html ,,,,,mno a staciho trochu namichat[po 0,5-1ml talentu a jaru na 1l postriku] SMOCIT cele rostliny to vsechno pri offnutem svetle...pak uz je klid a listy ktere nedostali postrik a maji nadale bile fleky otrhat

jinak padli je extremne odolne!!! mno nepomohlo ani snizeni teploty a vlhkosti na 40% ...chce to opravdu postrik sotva to zacne!

Naposledy upravil alpa 21-12-2010 v 08:35 AM

Old Post 21-12-2010 v 08:24 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamess
Stálý Člen

Karma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 39

Anebo lepší - prevence - pořádnou ventilaci - non stop:-)

Chytrému napověz, hloupého kopni

Old Post 21-12-2010 v 10:59 AM
Jamess je offline   Profil uživatele Jamess   Find more posts by Jamess   Foto galerie člena Jamess   Click here to Send Jamess a Private Message   Add Jamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 40

me fakt pomohlo tohle http://www.eshop-pro-zahradu.cz/pli...pas-1x10ml.html a to si myslim ze uz to bylo v pokrocilem stadiu. po padli neni ani vidu a palky v tricatem dni kvetu obrovske :-) priste ale vim ze prevence je fakt dulezita..jak to bude dam fotos sam jsem zvedav.

Old Post 24-12-2010 v 11:02 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zicherka
Nový Člen

Karma uživatele zicherka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 2  

Padlí Příspěvek č. 41

Už dlouho bojuju s padlím ale pravdielně se mi objevuje u kytek okolo 30dne květu. Použila jsem poliverzum a diathane, jenže teď jsem na 35 dni a padlí je tu zase Na některejch kytkách víc, na některejch míň a některý jsou promořený padlím celé, jak která genetika. Minulá sklizeň stála za prd, a doufám že to teď nedopadne stejně. Prosím poraďte mi co mám udělat s padlím na nakvetlejch kytkách...

,,Nejsem šílenec, jen mě zajímá svoboda....´´ (Jim Douglas Morrison)

Old Post 15-03-2011 v 16:49 PM
zicherka je offline   Profil uživatele zicherka   Find more posts by zicherka   Foto galerie člena zicherka   Click here to Send zicherka a Private Message   Add zicherka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 42

zkus BioAn,myslim ze je to urceny na padli a muze se pouzivat az do sklizne,myslim ze to je jedna z poslednich moznosti.doufam ze ti to ta mrcha nezdecimuje. kombík

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 15-03-2011 v 17:10 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zicherka
Nový Člen

Karma uživatele zicherka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 43

kombik : na stránkách výrobce píšou že BioAn není vhodný při masovém napadení, a já kytky masově napadený mám
Takže žádná rada jak proti padlí?

,,Nejsem šílenec, jen mě zajímá svoboda....´´ (Jim Douglas Morrison)

Old Post 20-03-2011 v 12:09 PM
zicherka je offline   Profil uživatele zicherka   Find more posts by zicherka   Foto galerie člena zicherka   Click here to Send zicherka a Private Message   Add zicherka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

a nebo ještě lepší bude : AGRO Bioblatt

Old Post 26-03-2011 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 45

Ako bude to zniet divne ale je to zarucene odskusane a vzdy to zabralo. Neem oil od Plagronu. Dva vrchnaciky na 1Lvody a poriadne postriekat.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 30-03-2011 v 14:01 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FialForever
Stálý Člen

Karma uživatele FialForever - 92% PěstitelskáKarma uživatele FialForever - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 46


Ahojte, dnes jsem objevil šedé flíčky na rostlinkách, je to přesně to co tady popisujete. Jsem na 35. květu, mam s tím zkusit něco udělat nebo to nestihne za 20 dní udělat nějakou škodu na palicích? Díky

Naposledy upravil FialForever 30-03-2011 v 16:32 PM

Old Post 30-03-2011 v 16:20 PM
FialForever je offline   Profil uživatele FialForever   Find more posts by FialForever   Foto galerie člena FialForever   Click here to Send FialForever a Private Message   Add FialForever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
escobar
Stálý Člen

Karma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 47

[účet odstraněn]

Old Post 30-03-2011 v 20:30 PM
escobar je offline   Profil uživatele escobar   Find more posts by escobar   Foto galerie člena escobar   Click here to Send escobar a Private Message   Add escobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FialForever
Stálý Člen

Karma uživatele FialForever - 92% PěstitelskáKarma uživatele FialForever - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 48

Provedl jsem postrik ve 40. dni kvetu DISCUSEM, muzete mi nekdo rict, jestli po 20 dnech, ktere zbyvaj do sklizne muzou palice obsahovat jeste nejake skodliviny od zminovaneho pripravku proti padli?
Nechtel bych palit nejake svinstvo.

Diky za reakci.

Old Post 04-04-2011 v 09:23 AM
FialForever je offline   Profil uživatele FialForever   Find more posts by FialForever   Foto galerie člena FialForever   Click here to Send FialForever a Private Message   Add FialForever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0488040 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív