Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Šestý Pokus v New Pěstírně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
duuub
Nový Člen

Karma uživatele duuub - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 9  

Dotaz Nastavení zvlhčovače Příspěvek č. 17


Čus, chtěl bych se zeptat jak máš načasované větráky v kombinaci s tím zvlhčovačem (přesněji popsat cykly).
Když mám zaplý zvlhčovač, odtah a zároveň přítah tak vlhkost klesá, protože odtah ji vytáhne ven ze skříně. Tzn. že k docílení takové vlhkosti (okolo 80%) asi větráky nemáš zaplé ve stejnou dobu jako zvlhčovač???
Zvlhčovač máš zaplý nepřetržitě na plný výkon nebo na cykly???

Tvoje tvorba se mi velice líbila tak sem se nechal inspirovat trochu sem jí okopíroval. Snad ti to nebude vadit

Naposledy upravil duuub 12-05-2008 v 01:07 AM

Old Post 12-05-2008 v 00:37 AM
duuub je offline   Profil uživatele duuub   Find more posts by duuub   Foto galerie člena duuub   Click here to Send duuub a Private Message   Add duuub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Okopíroval je slabé slovo:-))))))) Příspěvek č. 18

Pic,tak abych pravdu řekl,tak mě dostala ta tyč na větráky,to je snad i ta samá co tam mám já ne????....jinak mi to samo sebou neva,že si to okopíroval,nebo spíše nachlup přesně ofotil to se cení


Tak a ted k otázce ,zvlhčovač mám píchnutej na lampu a jede po celou dobu svícení,cykly ti neřeknu,protože je pořád měním,záleží na prostoru kterej máš,na počasí ....atd,alespoň u mně vtom hraje mraky faktorů svůj podíl na časování.Jinak odtah mám taky na časovači,alespoň ze začátku když přivezu klony a chci tam mít co nejvíce vlhkosti,určitou dobu(zase musíš sám vyzkoušet ve tvé pěstírně)je odtah vypnutej a jede pouze zvlhčovač,potom se na půl hodiny zapne a tak pořád do kola,ale jak říkám mění se to i s ročním obdobím.A když nesvítím,tak mám vše vypnuté,když sou kytky v prvním až druhým týdnu květu,tak zvlhčovač vyhazuji ven.Vystačí už si sami.Doporučuji ti vše pečlivě zapisovat,teplota ve dne v noci,vlhkost....atd a potom až to budeš mít vychytané tak už pojedeš pouze podle poznámek.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 12-05-2008 v 14:51 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Re: Okopíroval je slabé slovo:-))))))) Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
odtah vypnutej a jede pouze zvlhčovač,potom se na půl hodiny zapne a tak pořád do kola,ale jak říkám mění se to i s ročním obdobím.A když nesvítím,tak mám vše vypnuté,když sou kytky v prvním až druhým týdnu květu,tak zvlhčovač vyhazuji ven.


zdar MANHUNTT

take nad timhle premejslim ze vypnu (nacasuju) odtah dokavad jsou maly, jen se chci zeptat, takle to nepraktikujes /odtah off/ i treba 2-3 tyd. kvetu a dal? nebo jo?? dik cabas..

Old Post 12-05-2008 v 15:20 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 20

Čus,jj jak píšu řídím se teplotami a vlhkostí.Na časovači je to do té doby dokud sou hodnoty relativně v pohodě,potom jede odtah non stop,ale určitě né dříve než přibližně od půlky květu......

Old Post 12-05-2008 v 20:02 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duuub
Nový Člen

Karma uživatele duuub - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 21

Tyč sem použil klasickou na záclony... Já mám stříbrnou a ty černou .

Kvůli vysoké teplotě ve skříni sem musel zajistit cooltube. Bez ní sem dosahoval rekordních teplot 35°C a víc. Docela se divim že máš bez cooltube teplotu v cajku (zářivku mám taky stejnou ). Zřejmě máš silnější větráky.

Jo a ještě jedna inovace oproti maestrovi mahnuttovi . Pod truhlíkama mám tři dřevěné násady místo stolku podél prostřední mám zavedený přívod hnojiva.

Teď už jenom aby to rostlo jako tobě . No uvidíme. Zatim zkoušim semínka.. Snad se z nich něco vyklube. Když ne tak asi zkusim zakoupit řezy. Jinak díky za odpověď a snad ti nebude vadit když se budu ptát na další věci se kterýma si nebudu úplně vědět rady..

Naposledy upravil duuub 12-05-2008 v 21:13 PM

Old Post 12-05-2008 v 21:06 PM
duuub je offline   Profil uživatele duuub   Find more posts by duuub   Foto galerie člena duuub   Click here to Send duuub a Private Message   Add duuub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Jasan:-) Příspěvek č. 22

,tak to jo,nevšimnul sem si že je stříbrná .jinak k té teplotě,koukám na tu fotku a připadá mi to že to máš menší než já,nebo mi to alespoň připadá s té fotky,to by mohlo vysvětlovat rozdíl.není problém ti poradit

Old Post 13-05-2008 v 19:03 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 16.Den 12/12 Příspěvek č. 23



Ec- 1.90
Ph- 5.60

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 18-05-2008 v 15:14 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 24

mě zase připadá že na 16. den 12/12 to fofruje dobře, jen bY mě tam srala ta černá kovová trubka

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 19-05-2008 v 11:03 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 25

for Matrixx:,špatně si to pochopil,nemyslel sem tím velikost kytek,ale velikost prostoru v pěstírně .jinak souhlasím s tebou,vše je jak má bejt ,co se týče té tyče,také mě sere,ale nevím jak to lépe vymyslet,je to docela praktické na ty ventilátory,mohu si je přesně posouvat na jejich momentální výšku.....

Old Post 19-05-2008 v 15:59 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 26

Čau MANHUNTT , bude Ti vadit kdyby jsem od Tebe okopíroval výše zmiňovanou tyč na venťáky . Vy tady na to házite kamení a mně to příjde jako super vychytávka . sorry za OT

Old Post 19-05-2008 v 21:21 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 27

ahoj Infiniti,proč by mě to mělo vadit?alespoň další důkaz že je to docela praktické

Old Post 20-05-2008 v 19:39 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 20 Den 12/12 Detaily květu :-) Příspěvek č. 28




Zdravím a děkuji ,přihazuji dnešní foto detailů

Old Post 22-05-2008 v 18:01 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duuub
Nový Člen

Karma uživatele duuub - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 9  

Dotaz Příspěvek č. 29

Čus Manhuntt, pěkně ti to roste. Nezbejvá než citovat Záviše a říct - radost pohledět . Měl bych opět pár dotazů .

1. Jakou vodu leješ do zvlhčovače?? Má taky upravený PH nebo je to destilka (podle návodu destilka to je asi ale blbost )?? To by vyšlo draho.

2. Jak upravuješ vodu kterou máš v těch barelech - myslim tim kyselinou dusičnou nebo fosforečnou ?? Jakej používáš poměr ??

3.Mě třeba po dvou dnech ph upravený vody skočí z 5,6 na 6,1. Tzn že pravidelně upravuješ ph každý den nebo ti to prostě drží na výchozí upravený hodnotě (5,6) ?? Jestli vodu upravuješ každý den tak je to jakou kyselinou??

Old Post 26-05-2008 v 11:10 AM
duuub je offline   Profil uživatele duuub   Find more posts by duuub   Foto galerie člena duuub   Click here to Send duuub a Private Message   Add duuub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Chemie Voda,Ph............ Příspěvek č. 30


čus duuub,kdysi dávno sem upravoval i Ph vody do zvlhčovače,ale po nějaké době sem se na to vy... a napouštim tam normálně studenou neupravenou vodu přímo s kohoutku a žádnej rozdíl v tom nevidím ,..........ušetří to čas to hlavně.
Vodu v sudech upravuju roztokama přímo na to určenýma,jeden je na květ a druhej na růst a sou +- viz foto,koupíš je v každém GH.Poměr dávám podle toho jaké mám momentálně Ph po rozdělání hnojiv v sudech.Když je málo tak plusové Ah,když moc tak mínusové Ah.Je pravda že se Ph druhý den změní,ale až se hnojiva pořádně rozpustí,tak už Ph docela drží.potřebnou ůpravu provádim max.jednou za 14 dní.
Podle mě asi vše.......nebo??

Naposledy upravil MANHUNTT 26-05-2008 v 14:54 PM

Old Post 26-05-2008 v 14:47 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duuub
Nový Člen

Karma uživatele duuub - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 31

Zatim vše, velice děkuji za podrobně rozvedenou odpověď

Naposledy upravil duuub 27-05-2008 v 10:23 AM

Old Post 27-05-2008 v 10:11 AM
duuub je offline   Profil uživatele duuub   Find more posts by duuub   Foto galerie člena duuub   Click here to Send duuub a Private Message   Add duuub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 27 den 12/12....... JACK HERER Příspěvek č. 32






Zdravím,po týdnu dodávám new foto.Ec hodnotu sem zvednul na 2,v sobotu proplach.o5 menší problém s teplotou,která v těchto dnech dosahuje až 31 stupnů.Zatim se jim ale daří :-) a na životě ohroženy nejsou.Zatím asi vše,zbytek na dotaz...........

Naposledy upravil MANHUNTT 29-05-2008 v 19:51 PM

Old Post 29-05-2008 v 19:46 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-05-2008 - Pátý Pokus v New Pěstírně - 206 odpovědí
14-12-2007 - Čtvrtý Pokus v New Pěstírně - 170 odpovědí
30-07-2007 - Třetí Pokus v New Pěstírně - 134 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7562050 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív