Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Odposlouchavani hovoru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 17

bohuzel, stal se z nas policejni stat, nejen ze budou vedet obsah rozhovoru, vlastniky telefonu, ale i nasi presnou polohu:
http://www.blisty.cz/2008/4/25/art40293.html

Old Post 25-04-2008 v 13:47 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 18

Lupus "nejaky ten milionek na halu osazenou obrovskym uloznym prostorem" hodne naivni predstava. ted je jejich bussines zprostredkovani telefonich hovoru. pokud by meli hovory uchovavat tak se musi minimalne zdvojnasobit veskera jejich vypocetni kapacita. je to proste nesmysl (technicky plne realizovatelny)

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 25-04-2008 v 14:41 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 19

citace:
jak dlouho ty data uskladnujou si se nedozvedel?Ja se na internetu koukal ale neco takovi sem proste nenasel.....


Viem, že SMS sa archivujú 2 Roky !!!

Shaman...

Old Post 25-04-2008 v 14:43 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od virgill
Lupus "nejaky ten milionek na halu osazenou obrovskym uloznym prostorem" hodne naivni predstava. ted je jejich bussines zprostredkovani telefonich hovoru. pokud by meli hovory uchovavat tak se musi minimalne zdvojnasobit veskera jejich vypocetni kapacita. je to proste nesmysl (technicky plne realizovatelny)



takhle nejak jsem to myslel - diky virgill technicky to mozny je - ale nesmysl

Old Post 25-04-2008 v 18:14 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 21

Vidím, že ste pekne naivní...

Shaman...

Old Post 26-04-2008 v 07:30 AM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rain
Nový Člen

Karma uživatele Rain - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 22

nebudu zaznamenavat kazdy hovor,ale ked policia bude chciet a HLAVNE,BUDE MAT SUDOM POVOLENE ODPOCUVANIE ALEBO VYPIS HOVOR0V,vtedy vas mozu dostat,aspon na slovensku je to tak,nedavno o tom bla reportaz,ale myslim si ze nebudu pytat sudne povolenie od sudu,ktore sud schvaluje a vydava aj pol roka,len na nejakeho ftaka ktory denne preda 2 G travy,myslim ze sa zameraju aj zameriavaju na ludi kseftujucimi s ludmi,(zenami,detmi) zo zbranami,velke financne podvody a vrazdy..mi ich nezaujimame,aspon na svkje to tak,takze nemajte strach,ale opatrny treba byt to je priorita no.1

Old Post 26-04-2008 v 08:38 AM
Rain je offline   Profil uživatele Rain   Find more posts by Rain   Foto galerie člena Rain   Click here to Send Rain a Private Message   Add Rain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

2 SPLAT Příspěvek č. 23

SPLAT archivovani hovory opravdu nikde neprobiha. To je totiz to odposlouchavani. Malokdy se odposlouchava live. Pokud policajti neco chcou musi se jim to ukladat a pak si to muzou prehrat ne ze se nahrava porad vsechno rok se jim to uklada a kdykoliv maji potrebu zajdou a poslechnou si nejvetsi hity..... Archivovat se musi jen urcita evidence hovoru kdo komu volal. Ted to chteji rozsirit i na uchovavani vypisu prozvoneni a hned takova hysterie......

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 26-04-2008 v 09:27 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rain
Nový Člen

Karma uživatele Rain - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 24

nieco sa mi mari,ze som pocul o nejakom anglickom meste kde je jedna velka ustredna ktora zaznamenava vsetky hovori v EU alebo len v strednej EU,odtial si mozu vypytat zaznam hovoru,ale ako som pisal len prostrednictvom sudu
Co sa tyka live,myslim si ze takto sa neodpocuvava,musel by to byt naozaj megazlocinec alebo organizacia,na svk su len 2 live-odpocuvacie zariadenia a zopar ludi kompetentnych na ich ovladanie.nemam to zo svojej hlavy ,ale vsetko som sa docital

Old Post 26-04-2008 v 11:33 AM
Rain je offline   Profil uživatele Rain   Find more posts by Rain   Foto galerie člena Rain   Click here to Send Rain a Private Message   Add Rain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 25

Když budu uvažovat jako policajt, tak k čemu mi budou všechny záznamy lidí, kteří mě jako policajta vůbec nebudou zajímat? Stačí přeci, když mi jako policajtovi umožní záznam hovorů a sms z určitého mobilního čísla po určitou dobu a poskytnou veškeré údaje které se vážou k danému tel. číslu. Čili, jestli budu mít podezření u někoho z trestné činnosti, nechám si ho odposlouchávat a jestli vás pomocí mobilu usvědčí nebo ne už záleží jestli se budete bavit o 5-ti kaprech nebo o 5-ti milionech. Navíc, jak si představujete osobní svobodu? Pochybuju, že by proti tomu dávno někdo nevystartoval, kdyby někdo, navíc ještě nestátní organizace jako je mobilní operátor, pořizoval veškeré záznamy telefonních hovorů a sms bez jakéhokoliv důvodu. Vždyť by přes to nebyla žádná kontrola a dalo by se to zneužívat. Navíc by to musel platit stát, proč by operátor něco takového financoval z vlastních zdrojů?

Existuje též program, který vám může kdokoliv kdo ho vlastní poslat přes sms v podobě viru v nějaké reklamě, aniž by jste si vlastně všimli toho, že se vám nainstaloval do mobilu a pak tento program pořizuje záznamy hovorů a sms. Jediný problém u tohoto šmírování je ten, že vlastník to může poznat na počtu odeslaných sms, protože každá sms se odesílá i šmírákovi.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 27-04-2008 v 10:24 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 26

Tak jsem o tom slyšel. Prej to čeká na podpis prezidenta. Má to stát 400 mil. korun ročně. Pak bude lepší mobil opravdu zahodit. Podle mě je to ovšem nehoráznej zásah do soukromí každýho z nás.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 28-04-2008 v 11:55 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 27

Já si myslim že to je dokonce zažalovatelný ne voe?
Jako kdo má právo mě odposlouchávat když nic nedělam?
je to uhozený.K moci se vždy dostanou nějaky vymydlený paka.
Co se naučili na povel světlo tma.

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 28-04-2008 v 12:13 PM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Radoslav
Když budu uvažovat jako policajt, tak k čemu mi budou všechny záznamy lidí, kteří mě jako policajta vůbec nebudou zajímat? Stačí přeci, když mi jako policajtovi umožní záznam hovorů a sms z určitého mobilního čísla po určitou dobu a poskytnou veškeré údaje které se vážou k danému tel. číslu. Čili, jestli budu mít podezření u někoho z trestné činnosti, nechám si ho odposlouchávat a jestli vás pomocí mobilu usvědčí nebo ne už záleží jestli se budete bavit o 5-ti kaprech nebo o 5-ti milionech. ...


K čemu? Aby bylo možno analyzovat ty hovory i z doby co o tom dotyčném policie ještě nevěděla.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 28-04-2008 v 12:43 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 29

Calzone:presne

Nebo jak vsichni vyme policie je nekdy trochec vopozdena,takze kdyz se nekde neco stane...atentat,havarie,vrazda,proste neco kde by svedek pomohl vypatrat pachatele,tak policista si vyzada (samozrejme az mu to dojde) vipis telefonich cisel co se v okoli v urcitem case nachazeli a potom si ty lidi pekne predvolaj......Kamaradovi se tohleto stalo potom co asi rok predtim nez si ho zavolali uhorelo nekde nekolik bezdomovcu

sadalv :Jasne vyuziti tohohle systemu je hooodne diskutabilni

Old Post 28-04-2008 v 12:56 PM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 30

jak podotknul virgill IMHO nahrávání hovorů neprobíhá, probíhá pouze ukládání informací o volateli a volaném, délce hovoru, buňce atd. nahrávat, tedy odposlouchat smí pouze Policie s povolením

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 28-04-2008 v 12:59 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 31

Myslím, že psychologové - kriminalisti sestavující osobnostní profil určitých osob pomalu přicházejí o džob. Dnes už stačí systémovým pracovníkům proletět komunikační databázi a člověk pak až u soudu sezná co všechno svýmu mobilu či klávesnici svěřil....dobrovolně.
Zásah do soukromí? Na první pohled ano. Při druhém mne však napadá kolik úrovní vlastně takové lidské soukromí má. A zvykám si, nikoliv smiřuju, že např. už "nevyhazuju odpadky" nýbrž "odevzdávám". Stejně jako všechno co se ocitně vně mé osoby a přestává tak být nedotknutelným ať už jsou to slova, činy, myšlenky i city. Chcete-li, mohl bych dodat, že sem patří i vyměšování, ale zde jsem si zatím jist, že tohle je všem vcelku u prdele...(vyjma naše urology, he he )
Vnímám to jako postupnou ztrátu občanské svobody na konto deklarovaného "bezpečí a demokracie".
Teď jen záleží, čeho je nám víc třeba. Osobně nevěřím politikům, nevěřím politice. A čím jsem vousatější tak hůř snáším zlovůli moci, která koná jen z toho důvodu že prostě tu MOC na nějakou chvíli má. A slova, citovaná v uvedených blistech: "Nastává preventivní sledování všech, vždy a všude. Česká republika se k datu účinnosti tohoto zákona stává státem, ve kterém budou rozmáhajícím se telekomunikacím, sociálním sítím a webu 2.0 vládnout fízlové." mne utvrzujou v názoru, že na změnu je pozdě. Nejlepší tedy bude začít úplně znovu.


Nuže - vítej zpět, starý dobrý undergrounde...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 14-08-2008 v 16:45 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 32

2Hyde: všechny vlády haněj totalitní režimy a naoko s nimi bojují, ale ve skutečnosti k totalitnímu režimu sami spějí, jen druhou stranou k němu jdou. Naproti těm, co mobily a internet zakazujou, tihleti ho zřídili aby měli kontrolu nad naprostou většinou.


Nicméně, sešel jsem se s případem, kdy policajti někoho hledali a využili k tomu mobilního operátora. Dnes ještě naštěstí není možný uchovávat záznamy hovorů a sms, pouze se uchovávají výpisy volání, takže milá policie ví o každým, komu jste volali nebo kdo volal vám. No, i to není zrovna málo. Jedině měnit simky po krátké době a hlavně nemít poušál.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 15-08-2008 v 05:58 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9467560 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív