Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » kytka divná od začátku...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zld
Nový Člen

Karma uživatele zld - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 11 

Dotaz kytka divná od začátku... Příspěvek č. 1

čau lidi já už asi jko většina dělám sazenice, ale tenhle rok jsem poprvé viděl, že mi jedna kytka vyhodila 3 děložní lístky a po té samozřejmě i 3 lístky "prvního patra" fotky nemám, protože jsem prostě línej fotit, ale myslím, že se dá představit, jak to vypadá....
Jestli jste to už někdo někdy viděli, tak dejte prosím vědět...
já jsem fakt zvědavej jak malej kluk, jak to bude pokračovat... Už mi kamarád řekl i názor, že to určitě bude buzerant... Fakt nikdo netuší co to má znamenat...
Za případné postřehy fakt dík...

Old Post 31-03-2008 v 20:17 PM
zld je offline   Profil uživatele zld   Find more posts by zld   Foto galerie člena zld   Click here to Send zld a Private Message   Add zld to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

mazec :-D si počkej a uvidíš nejlíp
ale radost

Old Post 31-03-2008 v 20:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 3

je to mutace... občas se to stává, taky jsem to jednou měl.... rozhodně to není predispozice k tomu, aby to byl samec.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 31-03-2008 v 20:20 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 4

Je to neskodne a o nicem to nesvedci, sice sem nemel primo 3 delozni listky, ale ted se mi na kytce zacali delat tri listy na patro misto dvou a lezou tam i vetve, tak se ti bude aspon pekne vetvit, cau

Old Post 31-03-2008 v 20:23 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

Mno vyděl jsem tady na groweru i z jedním lístkem...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 31-03-2008 v 20:28 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 6

Ahoj zld!

Neboj, nie si v tom sám. Mrkni sem.

Marihuana je dar.

Old Post 31-03-2008 v 20:56 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuBu
Stálý Člen

Karma uživatele BuBu - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7

svine kvetiny...zmutovat na 3 delozne listky im problem nerobi, ale keby zmutovali na 3 hlavne palice

Have a problem? Make a point. Take it easy,roll a joint.

Old Post 31-03-2008 v 22:30 PM
BuBu je offline   Profil uživatele BuBu   Find more posts by BuBu   Foto galerie člena BuBu   Click here to Send BuBu a Private Message   Add BuBu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 8

je to v pohode. aspon bude kosatejsia. mal som take dve v jednom kvetinaci ...nahoda asi. je to len geneticka chyba ako ked sa rodili sliepky zo styrmi nohami

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 01-04-2008 v 09:14 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 9

Taky sem měl jednou takovou kytku a vyrostla z toho klasická kytka pohoda

Old Post 01-04-2008 v 10:01 AM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mišák
Nový Člen

Karma uživatele Mišák - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 10

Jedna z rostlin se bez zaštípnutí rozdvojila a na tom patře má 4 listy,ty jsou v pohodě a ještě z toho rostou 4 pidipaličky,zaštipovat určitě nebudu a su fakt zvědavý jak dál poroste!!!

Mišák

Old Post 03-04-2008 v 17:02 PM
Mišák je offline   Profil uživatele Mišák   Find more posts by Mišák   Foto galerie člena Mišák   Click here to Send Mišák a Private Message   Add Mišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6445340 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív