Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Popište svý tahanice se soudama a proč Vás chytili
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 1

Vzhledem k tomu, že asi lehce přituhuje, bylo by vhodný, když už by někdo měl zkušenosti se soudy ohledně pěstování/kouření, aby se podělil s ostatníma, jak
1/ došlo k tomu, že ho čapli
2/ jak to probíhalo (policajti, soud)
3/ co z toho bylo
4/ jaký má doporučení pro ostatní

Budiž to ponaučením pro nás ostatní, kteří zatím měli více štěstí, nebo někdy i rozumu, jak se tomu vyhnout.

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 14-04-2002 v 17:29 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xhtml
Stálý Člen

Karma uživatele xhtml - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 2

Mne se nastesi zatim nic takovyho nestalo, ale tady uz o tom nekdo psal : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2002

Don't cry so high
take a joint and fly

Old Post 14-04-2002 v 18:00 PM
xhtml je offline   Profil uživatele xhtml   Find more posts by xhtml   Foto galerie člena xhtml   Click here to Send xhtml a Private Message   Add xhtml to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 3

tak se lidi snažte... nebo už útok na growery pominul?

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 20-05-2002 v 21:44 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmj
Nový Člen

Karma uživatele bmj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 4

Mě se takové malé příhodičky stali dvě. Tak zaprvé jeli jsme s kámošem z Holandu a on bohužel zapoměl schovat ganju a tak při přechodu německo-českých hranic nás čapli a že prý prohlídka (oba chvíli nemytí a dlouhé vlasy - něco pro celníky. Tak u nás bohužel našli ganju a nějaký haš. Já byl v pohodě, mě našli asi jen 0,5 g (protože dalších 5g jsem měl ve vlasech a zalepené uvnitř boty a kámoš to odsral našli u něj asi dohromady 12 g trávy a hašiše - ale v klidu "jen" 200 DM pokuty.

Druhá příhoda byla horší. Poslal jsem dopisem trávu (byly to 3 dopisy na 3 různé jména a bohužel to na letišti vyčmuchal nějaký služební pes Ben, jak jsem se dozvěděl. Bohužel jsem to poslal mladé a kámošům ( bylo to pro ně) ale aby moje milá neměla problémy tak jsem to vzal na sebe s tím, že je to pro mne a že oni s tím nemají nic společného. Tak mi dali výrobu ale chytil jsem v pohodě typoše (policajt, který údajně taky občas zahulí - bylo mu asi 40 let) tak mi poradil co a jak a nakonec jsem vyvázl s pokutou 1.500,-- což zaplatili stejně kámoši.
Ale pokaždé člověk štěstí mít nemusí tak už si dávám pozor. Lucky days.

Sun in your minds. Rastafari

bad-card

Old Post 31-05-2002 v 11:21 AM
bmj je offline   Profil uživatele bmj   Find more posts by bmj   Foto galerie člena bmj   Click here to Send bmj a Private Message   Add bmj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 5

prima, a co další? podle toho co je pořád v novinách by to tu mělo být plné...

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 15-06-2002 v 00:07 AM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 6

myslim, že vzhledem k množství lidí kteří hulej a pěstujou je v novinách strašný minimum, tak že tady asi toho moc nebude,,,

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 15-06-2002 v 11:43 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tribet
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů zkurvená náhoda Příspěvek č. 7

Minulý rok jsem měl na svý zahrádce daleko od civilizace pěkný foliovníček a v něm asi 25 rostlinek skera MEXIKA, když jsem se odhodlal ke sklizni, jediná možnost byla převézt to všechno do mého domova, vzdáleného si 50km. V noci z neděle na pondělí jsem to zkosil, narval do papírových pytlů (2 fakt velké), a strčil do kufru. Byla tma a já si nevšiml, že na kapotě nějaká ta tráva zústala. Asi 3 km od baráku jsem zahlédl fízly. Jen tak ze srandy, asi z nudy se vydali pomalu za mnou. Jedu v klidečku, říkám si, že auto mám v klidu, papíry mám a tak.. No ale policajti mě zastavili, chtěli vidět řidičák a tak. Vše v pořádku, ale jako poslední chtěli vidět rezervu. A to byl můj konec, řekl jsem že rezervu nemám, kdybych jim otevřel kufr, rezervu bych našel pod těma dvěma pytlema... Jenomže byli neodbytní a chtěli otevřít kufr. Co jsem měl dělat, jdu zpocený jak chuj ke kufru a všiml jsem si, že kufr je od listů, a hned mi bylo jasné proč mě zastavili. Neukecal jsem je ani za piču, zyvolali krimoše, seděl jsem den na vazbě, pak soudy atak, ale zázrakem jsem dostal pomínku na 1 rok a kurátorku, pěknou krávu, na 1,5 roku. Při obhajobě samo že pro svou potřebu, a hlavní důvod nízkého trestu bylo, že jsem stále tvrdil, že to přece není mariuhana, ale stále čerstvé konopí. Dostal jsem paragraf za pokus výrobu, a držení. Ještě pár měsíců a jsem bez podmínky. Moje rada: Vždy se přesvěčte, že zelí není na autě....... Přeju všem, kterým se něco podobného stane, aby z toho vyvázli jako já....

Old Post 07-07-2002 v 12:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to tribet Příspěvek č. 8

Tak to už sú klidné, když ti za dva pytle nacpaný "skoroganjou" dali podmínku, tak mě za těch pár kytek udělí popřípadě ještě pochvalu .

Old Post 07-07-2002 v 16:59 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 9

To : *.*

Tribet měl fack jediný štěstí že to ještě nebylo usušený protože kdyby bylo tak si myslim že si tady s náma teď tahle nekecá.

Někde sem četl že do dvanácti kytek je legitimní trest snad 200 ,- za kytku....... myslim že je to na stránkách konopnýho ombucmana jestly se teda nepletu.

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 16-07-2002 v 00:08 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 10

Za kytky, ktere si pestujes pro vlastni potrebu/poteseni, neni legitimni (=opravneny) jakykoli trest! To, ze byl zkonstruovan zakon, event. interni predpis, ktery se dodrzuje/nedodrzuje a vyklada tolerantne/netolerantne je zvule mocichtivych uredniku a politiku, kteri tim, ze maji zakonnou normu, ktera je a bude porusovana, maji v pripade potreby na leckoho v zaloze neco, cim se da ovlivnit (=vydirat). Neni to jedina zakonna norma, u ktere vlastne presne nikdo nevi, jak se bude postupovat v tom kterem pripade. Zcela to zavisi na tom, jak se byrokrat vyspal a jake s Tebou ma umysly. A jsi naprosto bezmocny - rozhodoval prece podle zakona (ktery se da vylozit, kterak jen libo).
Jsem zvedav, kdy vyjde zakonne omezeni drzeni bucku, byt jen pro vlastni potrebu, na max. 100g nebo kilo (dle uvahy urednika), s tim, ze bucek taky skodi a najdou se lidi, co se s nim nechutne preziraji a pak maji zdravotni problemy !
Fujtajxl !

P.S. Skoda, ze bmj nenapsal, co a jak...

[Edited by viridis on 16-07-2002 at 07:31 AM]

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 16-07-2002 v 06:23 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Gratulace k 500. Viridovu příspěvku. Příspěvek č. 11

S tím bůčkem to přeháníš jen trošku, Viride, čtu, že v USA již tlouštíci žalují fast food řetězce za návykovost hamburgrů. A co se trávy týče: zákony, které ji regulují jsou typicky české, to jest ne zcela jasné, snadno vykladatelné podle nálady a přesvědčení orgánů činných v trestním řízení a tudíž vhodné jako hůl na ty, na které máme vztek, ale žádné další argumenty. Píší a schvalují je námi zvolení zástupci lidu a tak jsme si tím na vině hlavně sami. Byť i je po volbách, možná právě proto, napadá mě již po sté: kdy budeme mít vlastní stranu, jediný schůdný vehikl, který nám umožní formulovat a navrhnout vlastní řešení této problamatiky.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 28-07-2002 v 08:58 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

to BMJ Příspěvek č. 12

Taky by mě zajímalo, co si ti ten polda poradil, myslim, že by to pomohlo aspoň pár lidem, třeba!!!

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 28-07-2002 v 10:13 AM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 13

tak ja taky prispeju troskou do mlyna.asi pred 3 rokama nam s kamosema prisli JZDaci a fizlove na policko v kukurici.No bylo to na prelomu cervenec/srpen a my si v ty dobe lebedili nekde na druhy strane republiky.
No,zavolali TV Nova a ta to davala v TN.Druhej den volam domu a matka na me hned ,ze jestli nevim neco o tom policku ,no co vam mam povidat.Lidi z okoli si tam chodili trhat a kdyz jsme za 14 prijeli z vyletu ,tak tam byly jenom stonky.v HN psali ,ze nam hrozilo kolem 3 let vezeni.
JENOMZE ty fizlove jsou takoveee lempli ,ze na to kaslou ,ze o par desitek metru dal jsme o par mesicu dyl sklidili na 3 polickach tolik ganjy ,ze to stacilo pro par lidi na vic nez rok.
The Happy End

Old Post 09-08-2002 v 19:08 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 14

nedávno jsem se seznámila s chlapíkem, kterej seděl ve vězení, protože u něj policajti našli hulení asi na 50 špeků (normální noname outdoor). dostal za to 2 roky natvrdo ale po roce a něco ho podmínečně propustili ale to hlavní je, že mi říkal, že když tě chytnou POPRVÉ tak všem dávají podmínku, platí to třeba i u pilulí nebo pika (pokud máš samozřejmě rozumný množství a ne kila) a pokud tě chytnou PODRUHÝ tak už si jdeš pěkně natvrdo sednout mě to přijde docela možný protože u všech těch případů, který prošly tývkou nebo novinama a končily vězením bylo, že ten dotyčný je už v podmínce(a to ani nemusela bejt kvůli hulení)-teda aspoň u těch, který si pamatuju:-)) a taky když u nás asi před rokem pochytali bandičku chlapíků co smažili a pak začali mezi svejma kamarádama prodávat, tak všichni vyfasovali podmínky a dostali upozornění že příště už to tak jednoduchý nebude

Old Post 11-08-2002 v 15:03 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0292930 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív