Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » GreenHouse- mám,nemám objednat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

GreenHouse- mám,nemám objednat? Příspěvek č. 1

Zdravim všechny growers. Založil jsem toto téma,protože si chci na letošní sezonu objednat neco od greenhouse.Jak jsem se tady na groweru dočetl, většina growers zde píše o greenhouse, jako o ne příliš dobré seedbance.Výsledné produkty uvádíte za nestabilní a ne příliš uspokojivé, a jen málo z vás si tuto seedbanku chválí.Ale co ta spousta ocenění, a spoustu zajímavostí co jsem se dočetl v historii seedbanek. Jejich videa mne zacali presvedcovat o tom ze bych dotoho mohl jít.Hned na to co jsem se rozhodl,jsem se tu dočetl že jejich videa jsou nepravdivá a že ti 2 jsou malí podfukáři když to tak vemu.A to je prave to, na letosni sezonu si muzu dovolit udelat jen jeden nakup, a tak nechci udelat chybu.Přiznám se že mám opravdu velkej zmatek zda mám objednat ,nebo nemám. Prosím poradte mi
odrudy o kterých silně přemýšlím : Himalaya gold,great white shark
PS:vim že je tu o seedbankách kupa věcí,ale z toho jak se tu názory míší sem opravdu vedle zvlášt když tu nekdo udává že se mu kytky ani nedočkali palic.A zase se mi hlavou honí CO TA SPOUSTA OCENĚNÍ!? Kdyby byly nějaký připomínky ihned tento thread smažu.

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 28-02-2009 v 09:21 AM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 2

Poslední out sem měl HG taky a klíčivost byla dobrá 9 z 10 . Růstoví potenciál nebyl nic moc , ale výsledek byl uspokojující .

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 28-02-2009 v 10:58 AM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barino
Nový Člen

Karma uživatele barino - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 3

ja som isiel tuto seeds bank uz 2 krat a nebol som vobec spokojny to co tam pisu je loz. mal som ;SSH;AH;EL NINO A LEMON SKUNK asi naj co sa vydaril .

Old Post 28-02-2009 v 11:08 AM
barino je offline   Profil uživatele barino   Find more posts by barino   Foto galerie člena barino   Click here to Send barino a Private Message   Add barino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 4

2 sting:

Obráť sa na haryho pre informácie o GWS. Vraví, že súčasný GWS nie je to, čo kedysi Greenhouse poskytovali. Ten pôvodný má krásnu ovocnú vôňu a poriadne husté tvrdé šišky. Ten súčasný má vraj viac korenistú vôňu a nie tak kvalitné šišky. Osobne to však neviem posúdiť, keďže mám skúsenosť iba s tým pôvodným. A veľmi dobrú.

Marihuana je dar.

Old Post 28-02-2009 v 12:44 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

hele jako puvodni GWSko je tedka u mr. Nice jmenuje se shark shock...

Old Post 28-02-2009 v 12:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PuP z5
Stálý Člen

Karma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 6

Ja sem o nich taky uvazoval kolikrat vzdy me odradilo to jak maj popsany dozravani co sem videl tak to snad nikdo nikdy nemel jak to popisujou v katalogu.Kamos ted jede ams vzal sem si rzy ze neco vyselektim ale neskutecne se mu to pod 200W cfl vytahlo takze opet od green house nic nepojedu. :-(

Old Post 28-02-2009 v 14:54 PM
PuP z5 je offline   Profil uživatele PuP z5   Find more posts by PuP z5   Foto galerie člena PuP z5   Click here to Send PuP z5 a Private Message   Add PuP z5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

sting: GH kašlou na geny. Chtějí jen lidi kteří si od nich koupí nějaké semínka. Aby si mohli dělat výlety po světě.
Nekoukej se na ocenění atd.. Ty ti neřeknou jestli budou dobré semínka.
Kdyby byli nějaké ocenění na kvalitu semínek a kytek z nich. Tak GH nemá ani jednu.
Jedno ti můžu říct že když si koupíš od nich semínka tak se můžeš těšit na další videa která zaplatí tvými penězi. Nebo něco jako ty jejich coolor seeds. Ale asi nic jiného od toho očekávat nemůžeš.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 28-02-2009 v 14:58 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 8

Ja taky jel predloni Himalaya od greenhouse. 3 rostliny - kazda uplne jina a rustovi potencial dost slaby. 1 samec, ale feminizovane semena to nebyli, tak co uz... Nachylnost na plisen vsak prekvapive dost vysoka, az jsem se divil. Na stejnem miste jsem mel jeste Early Skunk od sensi seeds a tomu se vedlo k svetu. Chut ma vsak himoska nezamenitelnou

Old Post 28-02-2009 v 16:29 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boilesak
Stálý Člen

Karma uživatele boilesak - 85% PěstitelskáKarma uživatele boilesak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 9

Nazdar, minuly rok som mal GWS od GHS a spokojnost minimalna. Najprv boli tie rastliny
Rychlejsie jak mazary ale neskor dost stagnovali, vynos nizky, velka nachylnost na plesne. vyklicilo mi sice 5 z 5 ale vyrastli len dve

Old Post 23-03-2009 v 08:26 AM
boilesak je offline   Profil uživatele boilesak   Find more posts by boilesak   Foto galerie člena boilesak   Click here to Send boilesak a Private Message   Add boilesak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele boilesak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 10

tak vam teda pěkně děkuju:-), na GreenHouse teda kašlu... Díky za odpovědi

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 23-03-2009 v 13:29 PM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pestovatel
Stálý Člen

Karma uživatele Pestovatel - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 11

Zdravym growers , Nedavno som si kupil v G shope 5x fem WW od GHS ze si rozbehnem svpj druhy IN .. Dal som klicit vsetkych 5 semen naraz .... Lenze vec je v tom ze zo 5 seeds vyklicili iba 3, a kytky v rannom stadiju rastu niesu tiez bohvie co ... Takze GREENHOUSE SEEDS neodporucujem

Naposledy upravil Pestovatel 04-01-2010 v 17:38 PM

Old Post 24-12-2009 v 19:19 PM
Pestovatel je offline   Profil uživatele Pestovatel   Find more posts by Pestovatel   Foto galerie člena Pestovatel   Click here to Send Pestovatel a Private Message   Add Pestovatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 12



já mám od GHS trainwreck,nevým jestli to byla náhoda ale jsem s tím vážně spokojený,koupil jsem feminizované,

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 24-12-2009 v 22:12 PM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13




A tohle je Skunk #1 od Sensi Seeds.

Co vypadá lépe?






Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 25-12-2009 v 04:26 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 14

GH se teď stará o genetiku apothecary seeds(převážně elitní klony).nezkoušel tu někdo ten Bubba kush?

Old Post 25-12-2009 v 10:59 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Lump
Nikdo tady neřeší sensi seeds,takže tvůj příspěvek je zde zcela zytečný.
To pochopíš časem kemo.
Já nechci uražet tvoje pěstitelské zkušenosti ale vždycky když vidím kytky od GH tak se mi chce smát.
Nikdy jsem neviděl fakt krásný kytky, počkat jen na jejich videích.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 25-12-2009 v 13:02 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

...jako určitě nemaj všechno jen špatný ... určitě se najde spousta lidí co byla spokojená. proč by ne? já nejel nic od ghs , víceméně jen sleduju reference...každýmu kdo se trochu zajímá o kvalitu a originalitu je jasný že ghs dneska = shit proč kupovat něco hodně nejistýho ? to je to o co ti jde - groweři ti napsali jak to je s touhle seedbankou tak to už neřeš a prostě si sežen semínka jinde jestli máš rozum voe - máš tolik referencí a možností, dokonce je tu i encyklopedie pro takový otázky .)

Old Post 25-12-2009 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6530070 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív