Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Únik světla ze skříně......
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Dotaz Příspěvek č. 1

Tagže mam takovej dotázek kterej mi furt vrtá hlavou Mam skříň a ta má kolem deveří netěsnosti skrz který utíká světlo je to docela nepříjenmý je to odevšat vidět atd. ja to řešim poněkud kuriózně oblepuju celou skříň izolepou ale uznejte je to celkem nepraktický.... a tag bych se vás chtěl zeptat jestly má něgdo nějaký vychytávky na únik světla ze skříně??????????????


Později snad dodam obrázek..

Díky za odpovědi

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 24-03-2002 v 11:23 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

No ahooooj !!! Příspěvek č. 2

Já ty netěsnosti neřeším, protože mně to nevadí. Kytkám určitě kus toho uniknutýho světla chybí, otom není třeba se bavit, ale de oto, jestli je to v rozumný míře či nikolivěk !!

Zkus mrknou: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3008

Na druhou stranu to zase lépe větrá(plíseň , teplota)
A navíc na ně můžeš dírečkou pokukovat.)))))))))

Zdar Aloo

Old Post 24-03-2002 v 11:34 AM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 3

To jo ale větrání mam celkem dobře vyřešený a hlavně nechci aby všichni věděly (viděly) že támle u sousedů svítí skříň............ o to mi hlavně de!!

A lidi sou svině a já už sem celkem paranoidní.

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 24-03-2002 v 16:49 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 4

Mě se nejlépe osvědšilo zamezit úniku světla tak, že jsem vnitřní strany styčných ploch dveří utěsnil proužkem přehnuté tlusté černé sametové látky. (místo ohybu tvoří pružnou smyčku která všude velmi dobře dolehne a utěsní spáry). Výsledek je 100% a je to věčný. Uchycení tohoto proužku je malými hřebíčky v místě, kde se oba okraje překrývají. Při větší mezeře lze z proužku látky vytvořit "roličku" a tuto opatrně při jedné straně přibít tak, aby zůstalo pružné bříško. Jinak lze v prodejnách "domácí dílna" zakoupit ruzná profilová samolepící gumová těsnění v různých tloušťkách. Provedení je buď z pěnové či lamelové gumy. Účel splní také, ale sametu se to však nevyrovná (Odlepování, tuhé zavírání dveří)

Old Post 24-03-2002 v 19:38 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROMIS
Nový Člen

Karma uživatele ROMIS - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 9 

unik svetylka Příspěvek č. 5

zdravim vsechny, o unik svetla az zase tolik nejde, to jenom kdyby si mel malou pjestirnicku a malou wataz osvetleni. pokud to sou male skvirky, tak to zadnou podstatnou roli nema. baai

Old Post 24-03-2002 v 23:23 PM
ROMIS je offline   Profil uživatele ROMIS   Find more posts by ROMIS   Foto galerie člena ROMIS   Click here to Send ROMIS a Private Message   Add ROMIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

Obecné Příspěvek č. 6

2 Frantapa @ Ant: Taky mi vadilo světlo unikající škvírama, a taky sem tam dával látku (nepřibytou, ale přilepenou oboustranou kobercovkou), nevim jak dlouho máš pěstírnu, ale mě to začalo z vlhkosti (+-65%) nahnívat, a plesnivět v rozích, takže sem skusil to těsnění do dveří- taky nic moc, odlupuje se a pokud je díra moc velká tak s tim nic nenaděláš. Pak ale sem vzal pruh tý odrazový igelit.folie(černo-bílá) a kobercovku, z folie smotáš trubičku(nevrstvenou, jen ji ohneš do trubičky) a slepíš hrany, naděláš do ní dírky na větrání uvnitř, a nalepíš do skříně- zavírání je v poho kvůli poddajnosti, nehnije to, lehce vyměnuje při poškození, atd. Ahoj

Def

Old Post 25-03-2002 v 08:37 AM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 7

Díky moc všem za nápady a vychytávky určitě to hned zejtra nějak udělam!!

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 25-03-2002 v 19:33 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 8

Sice už můj příspěvek nebude aktuální, třeba někomu v budoucnu pomůže...

Mně se osvědčil jednoduchej postup: ušmiknout kus alobalu - podle požadované velikosti, lesklou stranu jsem přelepil lepenkou (zabrání se tím trhání a mačkání alobalu) a stačí to přilepit na skříň a jsou to takové zástěrky jako u auta. Když nebudou držet požadovaný tvar a budou odstávat (můj případ), tak jsem to řešil velmi jednoduše. Stačí do izolačky dát tak 2-3 větší hřebíky a izolačku přilepit na spodní část alobalu směrem dovnitř... Hřebíky něco vážej, takže ten alobal drží pěkně u skříňky. A světlo neuniká prakticky vůbec. Dokonce jsem to použil i u odtahu z cooltube a v poho. Maximálně přiléhavé, teplej vzduch si najde cestu ven úplně v poho a ještě se tím jistým způsobem dá ovládat směr, kam má teplej vzduch od lampy foukat...

Old Post 27-05-2004 v 09:15 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 9

Zrovna řeším tento problém. V dolním rohu skříně mám pasivní asi 10cm přítah a světlo jím uniká dost brutálně ven. Jaké jsou možnosti jak to řešit?

Zkoušel jsem napojit na díru ve skříni aluflexku, kterou jsem ohnul do tvaru S a tak z 95 % to pomáhá, ale je to tam spíš tak narafičený a bojim se, že koupím za 300 dvě kolena a zabere to půl skříně.

U těch hliníkových trubek/tvarovek je ale blbý, že jsou leské a dost to světlo odráží, možná by bylo lepší pořídit si černou plastovou trubku/tvarovku, ta by mohla stačit kratší.

Viděl jsme tu ještě bedýnku v které je udělané takové menší bludiště, ale to taky zabere dost místa. Bohužel to musím udělat dovnitř do skříně.

PS: Pokud někdo víte třeba o fotkách s kolínkama, hoďte prosím link.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 01-01-2008 v 12:55 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 10

No keby som mal fotak tak to sfotim. Ale skusim to opisat ako to riesim unik svetla, ktory ani tak rastlinkam nechyba ale prilaka kazde oko co vojde do miestnosti.

Tam kde unika svetlo, najcastejsie okolo dveri som popribijal lišty asi 2 cm vysoke. Musia byt fest natesno aby pri zavreti dverach sa skoro dotykali hrany kde dvere dosadaju. Tie lišty je vhodne natriet ciernou farbou, ktora svetlo ucinne pohlcuje. Diery ako pasivny pritah som kupil v baumaxe taku mriezku co sa dava na ventilacne systemy. Neje to moc ucinne ale vzadu za skrinou to uz ani neje moc vidiet. A diera na odtah je poriesena ventilacnou trubou Izoflex. No pri 70W vonku neprejde ani kusok svetla. No neviem ci by to bolo ucinne na trebars 400W, to uz asi takzko maskovat.

400W

Old Post 01-01-2008 v 13:14 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 11

cuzzz....ja todle neresim....mam tam taky mezirky...a myslim ze to je jen dobre ze ta skrin trochen vetra...jedina paranoja toho ze by to bylo widet..tak mam pro jistotu zatazeny zaluzie a je to cajk...ale premyslel jsem taky jak to vyresit a zajel jsem do obi co by na to pomohlo...no a prodavaj tam takovou tu gumu jak sedava podel zdi kdyz pokladate treba lino...maj to tam snad ve vsech barvach...i stou montazi by nemel bejt problem..bud to tam prielpit bo to uchytit nakyma pripinackama bo tak....
peace

......Torm

Old Post 01-01-2008 v 19:59 PM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syst3m_t3r0r
Stálý Člen

Karma uživatele Syst3m_t3r0r - 52% PěstitelskáKarma uživatele Syst3m_t3r0r - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 12

proboha, utěsnit jakymkoliv zpusobem, nejde přeci o to že to sviti ven, nebo větrá, ale jde přece o to, aby se svetlo nedostalo dovnitř když nemá, tedy za tmy!!!!!

kecy typu "škvírečkama se koukám dovnitř" to jako ti tam asi sviti i v "noci" , chuděry kytičky.

Old Post 01-01-2008 v 20:50 PM
Syst3m_t3r0r je offline   Profil uživatele Syst3m_t3r0r   Find more posts by Syst3m_t3r0r   Foto galerie člena Syst3m_t3r0r   Click here to Send Syst3m_t3r0r a Private Message   Add Syst3m_t3r0r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 13

ono o to docela jde...az nakej duchodce uwidi jak mas doma skrin ze ktery jde nak moc svetla tak pro nej zacnes bejt moc zajimavej...a jelikoz nas stat stoji za pitchu tak by jsi s toho mel docela dobry sracky....bezpecnost nadevsezalezi i na tom jak kdo switi.....ja mam tmu normalne v noci takze ,ze by mnely kytky svetlo kdyz nemaj mit tak to nehrozi....

......Torm

Old Post 01-01-2008 v 21:09 PM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-08-2005 - Chlazení Skříně - 2 odpovědí
13-01-2004 - jak větrat skřín? - 13 odpovědí
06-05-2001 - vůně ze skříně - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1896930 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív