Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Russian..250W..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 17

Svaha : Diky ! Proč třeti thread? to ne ale nechtel jsem to mit předtim v Indoor pěstováni a dal jsem to do galerky .
Měj se

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 11-01-2008 v 13:31 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkve2
Nový Člen

Karma uživatele punkve2 - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 18

Ahoj!mohl by si mi prosim tě vysvětlit jaký smysl má snižování koncentrace hnojiv v zálivce?přijde mi nelogické když palice rostou a dávkování se snižuje.good luck. punkve 2

Old Post 11-01-2008 v 14:06 PM
punkve2 je offline   Profil uživatele punkve2   Find more posts by punkve2   Foto galerie člena punkve2   Click here to Send punkve2 a Private Message   Add punkve2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 19

Ahoj punkve napsal jsem ti PM na tvou odpověď !
Jinak chci poděkovat ža nějake dotazy
Měj te se

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 11-01-2008 v 19:35 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 20

Zdravim : takže paličky trošk uzhoustly a jsou celkem tvrde a vetvičky se pomalu ohybaji ! ale Opiraji se o stěny boxu takže neni třeba zatim nic přivazovat ! kytky nevytahuju takže ok fotky přidám zitra zatim se mějte a diky

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 17-01-2008 v 18:37 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

42/12 Příspěvek č. 21






Zdravím komunitu
Takže už jsme v 42 dnu květu celkem hodne se osypali pliskyřicí . Paličky jsme už dost ohybaji ! vetvičky nejsou tak pevne bohužel jsem to nevychytal ! Jinak složku Grow jsem už vynechal ! Fotky jsou převažne s celku je tam jedna fotky paličky ale nektere fotky jsou foceny za svitu lampy , a jine za tmy takže kvalita fotek je nižši ! zitra dodám nějake makro fotky !
A přibližne v 48 dnu kvetu začnu přidavat do zalivky Ripen bez hnojiva ! Kopil jsem si vlhkoměr s teploměrem i teplotni sondou na meřeni venkovnih teplot ! takže to mužu mit na dva boxy ale jenom teplotu ! takže teplota je v noci 22.5 °C a vlhkost je 47% !
Mohla by byt nižši ale neni to strašné !Jinak vune palic je veline hojná a tahne se skoro po cele chodbě jak otevřu mistnost na nějakou chvili To je asi všechno tady jsou nějake fotky

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 18-01-2008 v 19:56 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pancus
Stálý Člen

Karma uživatele pancus - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 22

moc narherny kyti mužu se zeptat co je ten ripen stim skušenost nemam zdar a at kvete

Old Post 18-01-2008 v 20:19 PM
pancus je offline   Profil uživatele pancus   Find more posts by pancus   Foto galerie člena pancus   Click here to Send pancus a Private Message   Add pancus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 23

Pancus : Ahoj tady máš co je ripen ! skopirováno od eshop klecka
GH Ripen výrazně urychluje dozrávání rostlin a zvyšuje obsah aktivních látek v rostlinách. Ripen dává rostlině silné signály, že už se blíží konec jejího života a ona tak ve snaze se reprodukovat před zánikem reaguje zrychlením květu a fruktifikace. Obsahuje vše co rostlina potřebuje pro zakončení svého reprodukčního cyklu. Ripen obsahuje velmi pečlivě odměřenou směsici minerálních solí a tampónů, jež je dílem oddělení výzkumu General Hydroponic. Ripen vede rostlinu ke zvýšení obranyschopnosti a následně k posílení svých aktivních prvků. Poskytuje rostlině všechny minerály, které jsou pro ni v této poslední fázi nezbytné. V případě nahromadění dusičnanů nebo oligo-prvků v rostlině napomáhá metabolizovat tyto prvky, čímž také zlepšuje chuť a vůni sklizně. měj se a at se daři i tobe

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 18-01-2008 v 20:30 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 24

ripen se dává na konec květu před flushingem (pročištěním)
obsahuje některý prvky (hlavně síru) který kytce signalizujou že se blíží její konec..

takže pomáhá dozrávání, kynutí a cukrování palic...

edit : kua jsem pomalej.. no co mazat to nebudu..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 18-01-2008 v 20:30 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Makra Příspěvek č. 25









Zdravim takže jsem tady se slibenyma makrama fotky jsou předevšim s přednich palic v zadu se to špatně foti a dostava se ta mtaky blbě !
Tady jsou nejake fotky nektere jsou už hezky pocukrovane ! No posudte sami s fotek měj te se

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 19-01-2008 v 10:06 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 26

Cagos Scotte
pod dvepadinou fakt nadhera
barva listu perfekto a orosenost tez na jednicku,tady neni co dodat
az uznas za vhodny nalej tam ten ripen a pak pruplah no a to ti vyjde tak na tech 14 az 18 dnu a to je akorat do tech 65 az 70 dnu kvetu coz je v cajku
Chci videt jestli ten Ripen slape jak pisou holomci,tak delam mensi hokus pokus na dvou kytkach ktery my stejne v mim stanu prekazi tak uvidime.
drzim palce

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 29-01-2008 v 16:06 PM

Old Post 20-01-2008 v 02:47 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 27

Pampalini Zdravim
Diky ! No taky jsem dost zvědavý jak bude učinkovat ripen
Ale na dalši grow zkusim koupit ten Green Sensation jak jsi mi předtim psal ! A uvidime no zatim jsem stim spokojeny ale štve mě že stonky neudrží vahu paliček ! Hold jsou slabé no přište to musi byt dobre ! Zatim se měj a ješte diky

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 20-01-2008 v 23:05 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Scott
Pampalini Zdravim
Diky ! No taky jsem dost zvědavý jak bude učinkovat ripen
Ale na dalši grow zkusim koupit ten Green Sensation jak jsi mi předtim psal ! A uvidime no zatim jsem stim spokojeny ale štve mě že stonky neudrží vahu paliček ! Hold jsou slabé no přište to musi byt dobre ! Zatim se měj a ješte diky


Z tema stonkama si nedelej starosti to je to nejmensi co by te ted melo trapit
Holky vypadaj k sezrani tak si je uzij

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 20-01-2008 v 23:38 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 29

pokud neudrzi nic se nedeje , podepri bambusy nebo jinou tycii koupis v growshopu za par kacek

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 21-01-2008 v 11:54 AM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 30

Ahoj takže jsem to dneska trošku podvazal provazkama ! Hlavne ty co byli nejvice ohle ! Diky mejte se

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 21-01-2008 v 14:21 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 31

Zdravim : Takže včera 46 den 12/12 jsem namíchal zalivku Ripenu !
A to 4ml/ litr H2O .. Takže uvidime mějte se

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 23-01-2008 v 13:06 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

49/12 Příspěvek č. 32











Zdravim Komunitu
Takže je to už 49 den 12/12
Jak jsem psal od 46 dne přidavam Ripen do zalivky !
Paličky se trochu vice zase obsypali , i zvetšily no uvidíme snad ješte naboptnaji více ! Jinak zalivam Ripenem ob dva dny s čistou vodou bez dalšich hnojiv jenom čistě Ripen ! Paličky jsem podvazal to jsem taky psal no jsou tady nějae fotky na celkový pohled do Boxu + makra a přirovnani se zapikem Grower to přehodil chtěl jsem makra až ke konci ! no ale to je jedno

Tady to je :
Co říkate ? Foto č.7




















































































































1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 25-01-2008 v 16:20 PM

Old Post 25-01-2008 v 16:15 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2021 - White russian/lsd25 - 1 odpovědí
11-04-2021 - White Russian Mother - 64 odpovědí
09-04-2019 - White Russian 5 x 600W - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5012830 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív