Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 600W - rady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Obecné 600W - rady Příspěvek č. 1

Zdravím všechny. Jsem nový, a to i ve sféře pěstování. Proto bych vás chtěl poprosit o kritiku a o pár rad k tomu, co mam v plánu, a co chci k tomu koupit:

Skříň:

skříň jako takovou mám. Do ní příjde:

600W GE Lucalox, časovač
1 aktivní vstup a výstup PC větráku + tak 2 pasivní otvory.

Bude to větrání stačit?

Příslušenství ke kytkám:

50L Zemní substrát silně předhnojený včetně perlitu

5 x 10 L květináč

AH.Advanced - Final Solution 0,25 L
zlepšuje chuť, proplachuje přebytečný rostlinný odpad a zbytky hnojiv, prevence plísní, používá se 2 týdny před sklizní, nekombinovat s žádnými hnojivy, vhodné pro všechny typy hydroponických substrátů, kokosu i do hlíny

Plagron - Terraa Bloom 1 L
biominerální hnojivo do půdy a půdních substrátů, pro rostliny v květu, podporuje zdravé a mohutné květenství

Terra Grow 1 L
biominerální hnojivo do půdy a půdních substrátů, pro rostliny v růstu, podporuje zdravý a silný růst kořenů a kořenového systému, vhodné i pro hnojení matečních rostlin


Kytky:
Mělo by jich bejt pět. Skříň neni tak veliká, a semínka drahá ...
Model jsem vybíral z dutch-passion.nl, a pořád nejsem rozhodnut.
Moje požadavky jsou, aby byla co nejvíce sativa, tudíž stav High, a aby měla co největší obsah thc
Zatim se mi zalíbily modely: Isis, Power Plant, Euforia (u tý píšou 18% thc, ale jinde 11,6, tak nevím, čemu mám věřit :/), poraďte, který bych ještě mohl brát v úvahu, nebo se kterýma máte zkušenost

Old Post 23-10-2007 v 18:30 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 2

hele pokud to nemáš v chladnym sklepě, tak se začni zamýšlet nad silnějším odtahem, a to mnohem silnějším

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 23-10-2007 v 18:45 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wanad
Stálý Člen

Karma uživatele Wanad - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 3

Ne, že bych chtěl prudit, ale myslím, že by nebylo špatné pročíst FAQ...máš na den práce a pak budeš vědět základ. Minimálně o tom ja má být vybavená skříň. Pak si prohlédni přůslušná témata a podívej se jak to dělají ti, kteří to umí. Myslím, že než si začneš jen tak pěstovat pod 600W bys o tom něco měl vědět. Dále se zamyslet nad hydrem atd...a nad svejma možnejma investicema. Myslím, že založit první a úspěšný grow sebere tak měsíc příprav...studia, pečlivého rozvažování co koupit...zkoumání výhod a nevýhod jednotlivejch elementů...minimálně teoreticky pak budeš připraven.

Old Post 23-10-2007 v 18:55 PM
Wanad je offline   Profil uživatele Wanad   Find more posts by Wanad   Foto galerie člena Wanad   Click here to Send Wanad a Private Message   Add Wanad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 4

Myslíš uplně nějakej silnější větrák? Nebo by tam stačilo dát např 4aktivní PC větrákový vývody a odvody ? Protože jak sem koukal na profesionální větrání, tak to neni zas tak levný

Old Post 23-10-2007 v 19:01 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 5

levny sice neni, na na 600W bys potreboval tech PC vetraku opravdu hodne a stejne by to nebylo uplne ok. rozhodne se vyplati poridit lepsi=drazsi odtah. a zkus si precist FAQ, urcite ti to pomuze

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Old Post 23-10-2007 v 19:19 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 6

1)
Pc větráky na šestikilo ani omylem. Ventilace se řešila hledej.

Doporučuju si v první řadě udělat nákres co kde bude, watáž i ventilaci přizpůsobit prostoru...
Dále si udělej tabulku(excel,calc...) Do který si napíšeš potřebný komponenty do prvního sloupce + cenu do druhýho sloupečku + poznámku kde to za ty prachy maj do třetího sloupečku.(případně odkaz na eshop)

Každopádně počítej s tim že jakš takš vychytanej 600w systém neni za hubičku Můj hrubej odhad je, že jestli nemáš doma skladiště "nepotřebnejch" věcí + vybavenou dílnu tak budeš potřebovat alspoň tak 10K jen na materiál

Když tam dáš víc kytek tak si ušetříš práci s ohejbáním.

edit: ty procenta thc co uváděj seedbanky je hovadina. Indika/sativa záleží na tom jaký pheno chytneš(s vyjímkou stabilizovanejch řad jako je např. skunk#1)

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 24-10-2007 v 11:47 AM

Old Post 23-10-2007 v 19:38 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

No 600w na skříň je docela dost to bys potřeboval Cooltube a dobrej odtah . A 10l květináče není to moc jako čím vetší tím lepší ale 10l se mi zdá docela dost tak 5l by stačili kdybys je postupně přesazoval tak by to mohlo bejt good a ušetřil bys. A kdes vzal to že je sativa High, podle mě co sem mohl okusit Skunk, Kholu a ještě pár víc satív tak bych řek že to má spíš duševní Higt že seš takovej zamišlenej a takovej v poho jseš v euforii, ale Indika co mám já Mango tak to bych řek že je fizicki skouření jak prase to seš fakt mimo po první prdu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-10-2007 v 20:15 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5338360 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív