Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Calzonova 250W skříň - návrh a stavba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 17

Simor: bude mit pachovej filtr. Myslis, ze to profoukne 12V PC ventik? Ani nahodou! Ja mam obavu trosku i o to TD. UFO by bylo vhodnejsi jak TD do jeho sestavy. Ma lepsi tlakovou charakteristiku. Ale je drazsi a hlucnejsi, takze nic pro Calzone...

Ja bych se te vyhrate mistnosti bal. Provozoval jsem to takhle jeste pred pulrokem se Sunonem 12V 12x12cm 180 m3/h a bylo to s prominutim ku hovnu. S rostouci teplotou musela stoupat vys lampa a mely pak kyti malo svetla. Je fakt, ze jsem nemel cooltube. Dobre poresena zvlhcovacka teplotu srazi solidne. Stejne solidne zvedne vlhko v mistnosti. Zacala mne plesnivet omitka a v takovym prostredi je otazkou casu plisen v palicich.

Vyska 150 uz je lepsi. Cim vetsi tim lepe...

Old Post 24-07-2007 v 17:50 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 18

Začal jsem si trošku důkladněji propočítávat rozměry a zjistil jsem, že ta celá skříň bude muset být trošku vyšší než jsem si představoval. Abych dosáhl rozměrů pěstírny co píšu v úvodním příspěvku, budu potřebovat skříň vysokou cca 240cm. Bohužel si nejsem jistý, jesltli si tak vysoká jednoduchá, samostatná skříň vůbec prodává, takže to možná budu muset udělat ze dvou na sobě - velké a malé.

Do obrázku skříně jsem doplnil kóty, tak se prosím mrkněte a řekněte mi, jestli tam ty komponenty vůbec nějak nacpu. Vršek jsem navrhl o 10cm větší než spodek, ale možná by stačilo i těch 40...

Co vůbec nevím ale, jaké se dají sehnat hloubky skříní. Jakou by jste mi doporučili minimální hloubku pro pěstování? Ta izolace má 20cm dohromady, takže když k tomu připočtu těch 40 co jsem tak plácnul jako hloubku, tak to je 60cm, snad takovou skříň seženu.

Jinak nic jiného než TD si asi nekoupím, uvidím podle výsledku testu tlumení, ale pochybuji...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 24-07-2007 v 20:45 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 19

Ahoj! Asi se takova skrin bude tezko shanet. Mozna si to nechat od nekoho udelat.

Old Post 24-07-2007 v 21:15 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 20

Macek001:
jako myslíš co se týče výšky, nebo hloubky? Výšku budu muset vyřešit asi dvouma skříněma.

A vůbec netuším o kolik by vyšla dráž tak skříň od nějakého truhláře. Kdyby stála třeba o litr víc, tak bych to dal, ale to bude určitě o víc, co? :/

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 24-07-2007 v 22:07 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 21

čoveče co v těch patrech (horní a dolní) chceš dělat za hokus pokusy že tam chceš 40 cm čistýho místa?? taky dost dobře nechápu proč zvukově oddělovat ty jednotlivý patra, zvlášt když zdroj toho hluku nebude v tom vnitřním patře (s kytkama) ale v těch okrajovejch-teda ono to nevypadalo zle to odizolovat, ale když ti to takle nahání cenťáky. bych prostě krapet ušetřil na tědle věcech a napasoval bych do těch 240cm možná spíš řízkárnu.....

EDIT: když se s nějakým truhlářem dohodneš (bez papíru) tak to tak drahý nebude

Old Post 25-07-2007 v 16:43 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 22

Rory:
Na tu velikost jsem se vás právě ptal, to není moje poslední slovo. Nikdy jsem ty komponenty neměl v ruce a nevím jak je to s nima praxi - oheby apod... Chtěl bych to mít aby tam bylo místo využitý maximálně samozřejmě. Ty výšky jsem i radši trošku nadhodnotil aby se mi to pak někam vůbec vešlo.

Původně jsem myslel, že bych tu střední, pěstební část neizoloval vůbec, proto ty tři části. Já spíš u té izolace pater myslel na to, že to bude lepší kvůli případný vibracím z toho prkna. Nad snížením počet pater se zkusím zamyslet, ale důvody proč jsem je navrhl jsou a to oddělení elektroniky, která taky hřeje, nepropustnost světla a nezaprasená pěstební místnost

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 25-07-2007 v 21:22 PM

Old Post 25-07-2007 v 21:10 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 23

no jako v podstatě je to o tom jak to bude vyhovovat konkrétně tobě, když bys nasávání dole měl skrz flexo rouru tak mužeš zbytek toho místa využít jako poličku na věci spojené s pěstěním kterých je docela dost ikdyž se ti to ted nezdá se ti doma časem nakupí věcí (ikdyž některý věci na pěstění je dobře dát do ledničky) že bys to v pohodě zaplnil. to horní patro bych určitě udělal o něco menší tak aby se dobře manipulovalo s elektroniikou a pacháčem (se bude muset taky čas od času měnit a zvlášt ze začátku ho budeš mít v ruce docela často-teda pokud bude homemade). No a ušetřný cm ze zhora bych třeba využil na dolním patře který by bylo polička/přítah (ale zas tak aby to neomezilo funkčnost)-je to alternativa, těžko říct jestli se ti zdá vhodná, úplnej přehled máš jen ty.

Old Post 26-07-2007 v 17:33 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 24

Calzone: Ty dva prostory zredukuj na nezbytny minimum. Spodni bych vynechal uplne. Cim vic prostoru bude pro kytky, tim lip.

Old Post 26-07-2007 v 19:47 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 25

Jasný, ta spodní část je krom poličky asi nanic, zkusím jí zredukovat. Ta horní tam být musí kvůli tomu koncovému pacháči, aby nebylo nic venku.

Nemá někdo možnost nějak doma nasimulovat tu horní část (poskládat na oko, nebo to někam aspoň přiložit) a změřit mi, jak velký prostor asi bych asi potřeboval?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 26-07-2007 v 22:15 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 26

Calzone - polozenej 250W predradnik ma na vysku 8cm. Takze bude asi rozhodovat prumer pachoveho filtru a TD. Rekl bych ze 30cm na vysku s bohatou rezervou.

Old Post 27-07-2007 v 18:01 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

hmm tady se furt kutí to vrchní patro
Synku musíš první vědět co tam chceš dát,jsou komponenty vzduchotechniky,které nenacpeš ani do 50cm.
UFO které ti doporučuji já....
UFO 160m3/hod + 160-ku pacháč se vleze pod 265mm/300/ i s izolací
čuss a už sviť

Old Post 28-07-2007 v 16:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 28

SIMOR:
UFO si tam určitě nedám, když má jednou takovou hlučnost, než TD.
Udělám prostory aby se tam vešlo TD 250, otestuji kvalitu odhlučnění a pokud bude odhlučnění dobré, koupím tu 250ku, jinak budu muset koupit 160ku. Akorát u 250ky je zase problém s délkou pachového filtru... :/ 50 cm je dost, snad existují i kratší.

Chtěl bych se ještě jednou zeptat, jak moc velký musí být ten oblouk roury, kterou ohýbám na 90 stupňů? Jde mi o tlakové ztráty, bojím se, že když jí ohnu rovnou, bude tam moc velká tlaková ztráta.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 29-07-2007 v 15:51 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 29

to nevadi sak ten pachac nemusi byt horizontalne , ja ho tam mam treba tak ze jeho osa lezi v uhlopricce pudy .A vubec klidne ho tam muzes dat vertikalne . howgh

Old Post 29-07-2007 v 16:14 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

je toho habakuk Příspěvek č. 30

Vypada to pekne,sam tvorim neco podobnyho .

Ventilator->urcite TD 260,protoze to mensi by podle me opravdu nestacilo.Vamsi stratu vykonu na vstupu(hlukovej tlumic)+potrubi(sonoflex spolkne docela dost) a CT+pachac.

Rozmery->cim vetsi,tim lepsi ...Skrine se prodavaj tusim v hloubkach 60cm a 45cm.

Sani/vyfuk->budto tu spodni a horni policku zepredu prekryj jenom derovynm sololitem co se dava pod madrace do posteli a nebo mzes udelat imitaci soundsystemu.Nejak inteligentne,udelas kruhovy vstup a vystup vzduchu a ten prekryjes mrizkou+cernou silonkou a reprobedna je na svete.Pak kdyz nekde schrastis nejakou rozbitou vez(krlidne i starej gramec ) a odmontujes predni kryt i s displejem a tlacitkama,tak to muzes nekam prisroubovat/prilepit na skrin a mohlo by to vypadat jako normalni reprobedny v satni skrini s hyfinou

Izolace->proc tak tlustou??10cm je podle me zbytecne moc.Mohlo by stacit klidbne i 4cm Techrock(tak nejak se to snad jmenuje) a kdyz ventilator das do nejaky hrabice(sesroubujes par desek cehosi) a poradne to narves RW drt,tak ti ani nepipne.Od veci by nebyl ani regulator otacek,kterej by se dal udelat tak,ze by se predem nastavenej vykon sepnul treba jenom na noc.Kde chces ten RockWool koupit??

Skrin->kdyz se kouknes na moji skrin,tak ta by spolkla 11,5m2 desek jenom na vnejsi plast,takze kdybys koupil treba OSB desky,tak ty se daji v tloustce 1,3cm sehnat uz kolem 130kc za m2+par metru lati->3x6cm stoji 3,5kc za 1m+trocha sikovnosti,sroubu,elek,pak uz staci vzit jenom mafl(nebo jinej pristroj na rezani/narezou ti v obchode s drevem) a pak uz zbyva jenom sesroubovat trebas akuvkou(rucne by ses dost nadrel .

Howk..Mozna me jeste neco napadne,ale ted chci jit udelat fajfku z parohu .

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 30-07-2007 v 00:02 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 31

Rastajohn:
Nj, horizonálně se to tam asi určitě nevejde, budu to tam muset dát buď z rohu, do rohu (což bych fakt nechtěl), nebo to udělat s šíleným dalším obloukem. Samotné TD 250 má 303 mm, takže s 500 mm pacháčem + rourou se to vedle sebe rozhodně nevejde.

Expiry:
díky za poznámky. A zkoušel jsi už ten rockwool v praxi? Já ne a proto nemám sebemenší tušení jaká tloušťka je třeba. Větší izolací myslím nic nezkazím. Mimochodem ten Techrock existuje v mnoha druzích, každý má jinou objemovou hmotnost (40-150), který myslíš zvolit? Myslíš, že bude lepší než ten AIRROCK ND? Mě ten airock doporučili přímo v rockwoolu, když jsem jim psal.
Jinak ještě nevím kde to koupím ty desky, porovnám ceny a uvidím, ale v našem městě je podle netu pár obchodů, kde rockwool mají, tak asi tam, objednávat to by byla asi blbost.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 31-07-2007 v 15:10 PM

Old Post 31-07-2007 v 14:51 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 32

Začla mi vrtat hlavou jedna věc.

CoolTube má průměr na trubku 125 a TD pouze 100. Jak to ideálně vyřešit? Půjde nasadit ta 125ka na to TD tak jak to mám na obrázku? Jakým stylem? Pomocí přechodky, nebo tam půjde sepnout nějakou rychlopáskou? Nebo by bylo lepší použít redukci na 100 a tu dát už na vstupu do vrchní části skříně?

Dále bych se chtěl ujistit: je to zvukovo izolační potrubí (Iso flex, Sono flex, Sonoair...) tak výskově redukovatelné aby se dalo stejně jako obyč aluflexky použít k té cooltube?

A myslíte, že je mezi těma typama nějaký rozdíl?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 31-07-2007 v 17:57 PM

Old Post 31-07-2007 v 17:41 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8662150 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív