Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Dotaz - co znamená počet cípků na listech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Knoppix
Nový Člen

Karma uživatele Knoppix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 8  

Dotaz Příspěvek č. 1

Ahoj. Prosimvas zajimalo by me jestli se da neco vicist z toho kolik ma kitka "cipu"(listku) na jednotlivich listech. Mam letos ve skleniku 4 kytky, z cehoz 3 jsou ze seminek z lonskeho venku, a 1 semeno jsem dostal z obednaneho Super Skanku od kamarady. Vsechny ty tri kytky maji peti cipe listy, a super skank ma 11 listku na kazdem, a treba muj kamos ma jen tri cipe listy na svoji kvetince.... Znamena neco pocet listu? Diky.

Peldini - Live producer of tekno.

My sister is wee, and my brother is bong...
Do you thing that it's allright?

Old Post 25-06-2007 v 21:05 PM
Knoppix je offline   Profil uživatele Knoppix   Find more posts by Knoppix   Foto galerie člena Knoppix   Click here to Send Knoppix a Private Message   Add Knoppix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2

kdyz kytku stresujes, ta [cypu] ubejva, pusobi na to celkem dost faktoru. pouzij vyhledavani a urcite o tom neco najdes, v tomhle stavu ti nenapisu nejakou duchaplnou odpoved :;\]

Big up the herbalist !

Old Post 25-06-2007 v 21:59 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 3

Ukazuje to na vitalitu kytek /danou podmínkama/.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 25-06-2007 v 22:27 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

ja uz mel i jednocipe mrdiny.heč

Old Post 26-06-2007 v 07:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 5

Jo,taky jsem měl teď po reversu z qětu na růst jednolístky,něco to určitě napovídá o kvalitě genetiky,nicméně bych se tím nevzrušoval.

Na Shamanovi venku jsem měl i 17-ti listy a zhulovalo to normálně :-)

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 26-06-2007 v 07:44 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Mě kytka děla jednocípe listy a mam docela strach aby to neovlivnilo kvalitu huleni. Hodně jsem toho hledal o tom ale nic jsem nesehnal :-( Tak fakt nevim

Old Post 06-07-2007 v 16:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knoppix
Nový Člen

Karma uživatele Knoppix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

mno tak uvidime no

Peldini - Live producer of tekno.

My sister is wee, and my brother is bong...
Do you thing that it's allright?

Old Post 06-07-2007 v 18:31 PM
Knoppix je offline   Profil uživatele Knoppix   Find more posts by Knoppix   Foto galerie člena Knoppix   Click here to Send Knoppix a Private Message   Add Knoppix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

Mě letošních pár NoNamů tak do pátýho patra rostlo s trojlistama, v dalších patrech jim rostly pětilisty a už pomalu honí i sedmilisty. Jasný jak píše Svahadji, poukazuje to na vitalitu roslin, takovej ukazatel jak se kytce daří

Old Post 07-07-2007 v 11:58 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

zedy a myslíš že to muže ovlivnit kvalitu THC?? jsem hledal všude možně ale nic jsem o tom nenašel

Old Post 07-07-2007 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 10

Vitalita kytky bude mít na kvalitu THC určitě taky svůj podíl.

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 07-07-2007 v 12:23 PM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11

Tak jestli počet cípů na listu poukazuje na vitalitu kytky a vitalita je nějak vzpjatá s množstvím THC, tak to asi bude mít vliv. Jen si nejsem jestli vitalita rostliny má něco společnýho s produkcí THC v rostlině

Old Post 07-07-2007 v 15:08 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Taky si říkam jestli to může mít nějakou spojitost. No bududoufat že ne. Mam svoji prvni a jedinou kytku a jestli nebude skuřovat tak by mě to dost na***** no uvidim .....

Old Post 07-07-2007 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 13

PIPER: Sázet jednu jedinou kytku je dost riskatní. Pokud jedeš ze semene, může z toho bejt samec jedna dvě. Jestli máš řízek, tak se ti taky může stát, že jí něco napadne a chcípne a co pak? Příště bych jich zasadil víc, ať nejsi pak zklamanej, že neni kouření.

Abych nebyl off-topic... Mě většinou házej nejdřív 3-cípý listy a časem jich přibejvá. Poznáte aspoň, jak je na tom..

Old Post 07-07-2007 v 15:58 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Rhino:Ja jich měl dost ale nak mi pochcípali , to viš letos jsem pěstoval úplně poprvé. No mě to hazelo pěticípe pak jen třicípe a teď už to hazí jenom jednocípe :-( a už si s tím fakt nevim rady... jinak dik nakou radu

Old Post 07-07-2007 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Tak jestli počet cípů na listu poukazuje na vitalitu kytky a vitalita je nějak vzpjatá s množstvím THC, tak to asi bude mít vliv. Jen si nejsem jestli vitalita rostliny má něco společnýho s produkcí THC v rostlině


Čím má rostlina víc cípů - tím je vitálnější - tím lépe se jí žije - tím lépe může dělat to, proč tu je(tvorba cukrů jakožto zásobních látek, čili THC) - mé laické vysvětlení poměru vitality k tvorbě THC. Myslíš, že bude potentnější kytka, která má samé trojlístky, nebo ta, na které budou převažovat třeba sedmilístky?

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 08-07-2007 v 14:11 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od PIPER
Rhino:Ja jich měl dost ale nak mi pochcípali , to viš letos jsem pěstoval úplně poprvé. No mě to hazelo pěticípe pak jen třicípe a teď už to hazí jenom jednocípe :-( a už si s tím fakt nevim rady... jinak dik nakou radu



no tak to je jasny, tvoje kyticka ma spatnou vyzivu, (kdyz ji zacnou ubyvat cipy na listech) dej ji hnojivo v optimalni davce a bude zas za chvili davat vice cipe listy,

Old Post 11-07-2007 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2549070 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív