Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Dotaz - co znamená počet cípků na listech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 17

Scotty: ??? celkem hovadina...

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 11-07-2007 v 10:51 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Hej groweři tak už mi to začiná zase dělat třicípe listy a myslím že to bude ještě lepší :-). Scotty:hnojivem to určitě nebylo , protože hnojím od začátku rustu pořád tim samým

Old Post 12-07-2007 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

to je divny, me teda kytky kdyz zacli delat malo cipu - tak potom co dostali hnojivo - zacli zas delat postupne vic cipu,

tak mi teda reknete cim to je??? ta vyziva je celkem logicka ne? malo zivin malo - malo cipu nebo ne?

Old Post 12-07-2007 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Flash
Nový Člen

Karma uživatele Jack Flash - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 20

cuzz ja mam 3 kytky a jedna je ze seminka a 2 z rezu,vsechny delaj 9cipu
myslym ze toé muze bejt i genetikou

Jacksmoker

Old Post 21-07-2007 v 00:13 AM
Jack Flash je offline   Profil uživatele Jack Flash   Find more posts by Jack Flash   Foto galerie člena Jack Flash   Click here to Send Jack Flash a Private Message   Add Jack Flash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 21

muj letošní postřeh, mam srovnání kvalitní indica genetiku, kterou co do počtu cípů (aš dvanáct) podstatně předhání nouname celkově nesoucí příkladně znaky sativky...

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 23-07-2007 v 18:49 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubo
Stálý Člen

Karma uživatele zubo - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 22

ja som mal jednu noname kytku, ktora mi moc skoro zacala kvitnut, lebo nemala dostatok svetla, ked som ju presadil na svetlejsie miesto, presla naspet na rast, ale mala same troj- a jednocipe listy...a ide o to, ze co sa tika kvality, tak nic moc....ale ci to bolo 100%ne kvoli cipom, tak to neviem

--==::nepi*uj do systemu::==--

Old Post 24-07-2007 v 00:12 AM
zubo je offline   Profil uživatele zubo   Find more posts by zubo   Foto galerie člena zubo   Click here to Send zubo a Private Message   Add zubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delloyt
Stálý Člen

Karma uživatele delloyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 23

mam letos na vsech kytkach 5a vice cepelek. ta nejlip vypadajici ma na dvou listech i 12cepelek. tak pokud to odpovida vitalite, maj se ty moje holky asi dobre

punks not dead

Old Post 26-07-2007 v 10:39 AM
delloyt je offline   Profil uživatele delloyt   Find more posts by delloyt   Foto galerie člena delloyt   Click here to Send delloyt a Private Message   Add delloyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pisko
Nový Člen

Karma uživatele pisko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 24

mno da se asi rict ze to odpovida tomu jak se kytce dari... ale nemusi jit jen o hnojeni... je to celkove jak se ma... loni jsem mel jen par nonejmu na zahrade primo v zemi a mel sem tam i patnacti cipe listky a to kytky meli okolo metru dvaceti... a letos jsou to kytky ktere od mala meli malo svetla takze take preply na kvet. ale ted uz se zacinaji vzpamatovavat snad mi taky hodej vic nez jen tri-cipi lisky:-) a kdyz ne tak uz mam naklicena dalsi seminka.urcena na pestovani hned jak se nastehuju s milackem do noveho bytu:-D

how high

Old Post 04-08-2007 v 16:47 PM
pisko je offline   Profil uživatele pisko   Find more posts by pisko   Foto galerie člena pisko   Click here to Send pisko a Private Message   Add pisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Tak mě už kvete kytka mno na čase

Old Post 04-08-2007 v 20:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 26

Tak to je a tak to bude... jak mi bylo kdysi v mojem threadu vysvětleno Pan Keřem tak kytka ktera ma jednocipe listy pravdepodobne drive nakvetla a po přepnutí z5 na růst se tak prostě chovala.... degenerovala... (btw. ta jednocipa sviňa je na zahradce furt, ale má se k světu )


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 03-09-2007 v 16:20 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3337590 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív