Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první outdoor 07
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 33

112567 112567 :-D zavolej mu do clubu on bude vědět =) jinak ksicht trosku jeste boli ..... kovy si stezuje ze ho boli ty prisite rohy ale jinak pohoda =) kdy ty to plánuješ seknout pepe ?


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 25-08-2007 v 15:59 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 34

no dlouho jsem tam nebyl takže vůbec nevím ale ještě tak 2 měsíce max!! padíš dneska někam? jestli jo ozvy se mi!

Old Post 25-08-2007 v 18:08 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 35








Takze jsem tu a se mnou dalsi update... ve stredu jsem byl na kytkách skontrolovat, jestli na hermatém nevyrašily další koule... naštestí se nic neukázalo


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 01-09-2007 v 11:58 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 36

hoj...je to pekny....akorat se me zda ze si tech palicek vsimas as moc pac jim zacinaj lehoucce hnednout pestiky a to znamema ze se jich obcas dotknes

DEN/NOC

Old Post 01-09-2007 v 14:13 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od k/-\pr
hoj...je to pekny....akorat se me zda ze si tech palicek vsimas as moc pac jim zacinaj lehoucce hnednout pestiky a to znamema ze se jich obcas dotknes


Opravdu???

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 01-09-2007 v 14:20 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od k/-\pr
hoj...je to pekny....akorat se me zda ze si tech palicek vsimas as moc pac jim zacinaj lehoucce hnednout pestiky a to znamema ze se jich obcas dotknes


to je IMHO blobost. přece když to začíná hnědnout tak to ''zraje'' .. sry pokud se mýlím a prosím o bližší info :-D


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 01-09-2007 v 16:03 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 39

kapr..tak to mi asi někdo vošahává kytku, sprosťák
zraje..

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 01-09-2007 v 16:13 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 40

nekterym clenum G. se toto tvrzeni nelibi a tak upresnim....ja kdyz jsem utrhava kolu na hernousoj na palicich...(nemyslim moji death WW ze skleniku) tak na pestiky na palicich zacali hnednout..ale pouze na tech kterych jsem se dotykal....a k tomu je tu i thread....http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29848


specialne pro Moltres

[url]http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29848[/url]

DEN/NOC

Naposledy upravil k/-\pr 01-09-2007 v 19:26 PM

Old Post 01-09-2007 v 19:20 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 41

No, kapr, když ta speciálka, tak já teda zareaguju. Já se Ti podepíšu pod k- a Ty hned vyletíš, jak čertík z krabičky
Nehnědne to tím, že na ně šaháš, to jen kaprovi, který je hovádko nemyté a má tak špinavé ruce, proto mu hnědnou Jako sorry kapr, ale šel jsem na Tebe slušně přes pm a ty mi tam bliješ h***a a ještě tu dáš příspěvek, který vůbec nic neobhajuje a ten odkaz, tomu se mám jako smát? Ty tam napíšeš, Kaspars to odkýve a najednou je z Tebe pan rada.. Fakl LOL

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 01-09-2007 v 20:26 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Palec nahoru Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Moltres
No, kapr, když ta speciálka, tak já teda zareaguju. Já se Ti podepíšu pod k- a Ty hned vyletíš, jak čertík z krabičky
Nehnědne to tím, že na ně šaháš, to jen kaprovi, který je hovádko nemyté a má tak špinavé ruce, proto mu hnědnou Jako sorry kapr, ale šel jsem na Tebe slušně přes pm a ty mi tam bliješ h***a a ještě tu dáš příspěvek, který vůbec nic neobhajuje a ten odkaz, tomu se mám jako smát? Ty tam napíšeš, Kaspars to odkýve a najednou je z Tebe pan rada.. Fakl LOL


hele,dobre...jak je vidno,kazdy na to mame zcela odlisny nazor....tak ted us v poklidne konverzaci...rekni me na to svuj nazor.....pripominam,svuj narozor,ne kritiku na muj...ja sem teda presvecenej o tom ze to neni zpusobeny spatnou genetikou ani predcasnym dozratim casti palicky ale proste jenom tim ze se toho pestitel dotyka....

DEN/NOC

Old Post 02-09-2007 v 12:22 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 43

tak co dalsi update?

Old Post 05-09-2007 v 10:48 AM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od peter07
tak co dalsi update?


Dneska jsem měl za holčinama jet, ale bohužel počasí mi nepřeje :-( je možné že se to ještě v příštích hodinách vybere a nakonec stejnak pojedu, ale na takový převrat to nevidím... navíc začínám mít obavy, aby vůbec holky stačily dozrát :-( kvuli počasí, které mi spíše připomíná tvrdý podzim............ v ranních hodinách teplota okolo 7 stupňů


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 05-09-2007 v 12:49 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 45

jn pocasi na <> , ale neboj oni to urcite zvladnout

Old Post 05-09-2007 v 14:24 PM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 46

Tákže před dvouma dnama jsem byl za kytkama a jakmile jsme byli s kamaradem u nich tak se nam z5 vubec nechtelo tak jsem si rekli ze prespime ..... ucvakli jsme jednu vetevku z hermace, ketremu davam tak posledni tyden a zhuli se...
pote nas pri pohledu na jednu z vrchlic napadlo z ni udelat mleko ..... ovsem co cert nechtel tak me asi od 12 hodiny poledni zacala silene bolet hlava a do vecernich hodin nepresla.... tudis jsme zacali varit mleko a ja jsem se citil cim dal huř
zacalo me polivat horko ktere hned vystridala zima ... pri michani mleka me kamos poslal spat ze vypadam hrozne ..... Tak jsem se odpotácel do horniho patra, kde jsem se zabořil do postele pod 3 perinama jsem se vrtěl..... rano jsem se probudil apsolutne vpohode tudis nevim co to je :-(
Jak jsem jiz drive zmiňoval všechny fotky byli foceny brachovým foťákem . No a na to jsem doplatil, když jsem po příchodu domů zapomněl přetáhnout fotky Tak brácha druhý den vše smáznul v domnění že je vše přetáhnuto., takze ke kytkam asi zase az v patek


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 11-09-2007 v 14:15 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 47

skoda no...

Old Post 11-09-2007 v 14:31 PM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Billek
Prosimte hod ty tvoje chciplinky na hnuj...


A to jako proč???

Na to, že je to jeho první out, tak to není vůbec špatný.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 12-09-2007 v 12:28 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí
13-11-2017 - Outdoor 2017 - 191 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1303830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív