Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 113

čau já mam skušenosti z outdooru s plagronem Terra bloom i terra grow a samozřejmě phytamin a cropmax. a v pohode ,a na indoor jedu od hesi a taky maximální spokojenost .hesi rovná se levná a dobrá hnojka.. a chtěl sem se vás zeptat jaký máte skušenosti z hnojivy Canna???

Old Post 02-01-2010 v 10:30 AM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrik82
Nový Člen

Karma uživatele Ondrik82 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 114

Nazdarek
Kdo má zkušenosti s netopířím trusem ve skříni?Mužu tak něco posrat když už tam davam hnojivo od plagronu?
Dík za odpověď

Old Post 21-01-2010 v 15:10 PM
Ondrik82 je offline   Profil uživatele Ondrik82   Find more posts by Ondrik82   Foto galerie člena Ondrik82   Click here to Send Ondrik82 a Private Message   Add Ondrik82 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 115

[účet odstraněn]

Old Post 21-01-2010 v 15:50 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od Ondrik82
Nazdarek
Kdo má zkušenosti s netopířím trusem ve skříni?Mužu tak něco posrat když už tam davam hnojivo od plagronu?
Dík za odpověď


I přes vysoký obsah fosforu se aplikuje už v růstový fázi, protože živiny se uvolňují postupně.
A pokud používáš další hnojky od Plagronu, tak si dej pozor v květu, ať neobsahujou moc toho fosforu kvůli přehnojení.

Jinak grizlyho odkaz

Old Post 21-01-2010 v 20:32 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 117

Zdarec.Zajímal by me váš názor na stimulátory jako sou Phytamin,Vermesfluid,Algan,atd..Tedy enzymy,vitamíny,proteiny..Už se to tu řešilo,ale buď sou temata zavřený,nebo sem našel i otevřený ale dva roky bez příspěvku..Zakládat nový téma je blbost,tak snad sem tu dobře..Mam zkušenost z Alganem,Neudorff-Německo.Enzymy,vitamíny,proteiny,mikroprvky,250ml za 160 vočí..,což ve srovnání třeba s Phytaminem je cena víc než dobrá..Dal sem do zálivky na klony při přesazování klonů v rw kostkách do 3dcl kelímků do Plagronu light mix,poloviční dávku 5ml/l..Klonům jen malinko vyčuhovaly kořínky z rw.Druhej den večer ani nevim proč sem kouknul zespoda na kelímky a kořeny už vyčuhovaly ze dna několika kelímků,narostly za jedinej den o 6-8cm..Nevim jestli kořeny valej takhle normálně,nebo to přisoudit stimulátoru Algan.Co myslíte..?Jinak vitamíny,proteiny,enzymy,mikroprvky jsou i součástí některejch značkovejch hnojiv(Plagron,Biobizz a podobně) a tak přemejšlim jestli přidávání těchhle přípravků ještě extra zvlášť k hnojivům nejni trochu zbytečný..?(když už sou pak kytí v růstu a začneme hnojit..)

Naposledy upravil 01-02-2010 v 14:16 PM

Old Post 27-01-2010 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mišák
Nový Člen

Karma uživatele Mišák - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 118

Skoušel jsem jeden hlínogrow jet bez hnojiv a paličky luxusní,hlína byla moje,3 leta odležený kravský hnůj,perlit a již jednou jetý royaltymix,,7L květináče,,.Skusil jsem a vím že stačí hnojit fakt minimálně nebo vůbec s dobrým výsledkem.A hydro Metrop,drží ph a jede bez problémů

Mišák

Old Post 20-02-2010 v 21:02 PM
Mišák je offline   Profil uživatele Mišák   Find more posts by Mišák   Foto galerie člena Mišák   Click here to Send Mišák a Private Message   Add Mišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 119

[účet odstraněn]

Old Post 31-03-2010 v 14:51 PM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 120


no mam takovej spešl recept na organickej ganja stimulátor listy japonskýho chmelu +listy ganji zalití birelem(nealko pivo) dlouho prokvašený (cannabinoidová bomba) skoušel sem jen jednou takže moc nepodložený ale tohle vzniklo z klasickýho venečku v půlce květu

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 30-05-2010 v 13:55 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacerik
Stálý Člen

Karma uživatele kacerik - 80% PěstitelskáKarma uživatele kacerik - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 121

ja hnojim na rast floralon kvitnuce rastliny je to sice lacne hnojivo lebo na draksie nemam a som snim spokojny ked to zalejem tak rastliny mi rastu pred ocami

[color=blue]kacerik out-2010[/3366FF]

Old Post 05-06-2010 v 10:22 AM
kacerik je offline   Profil uživatele kacerik   Find more posts by kacerik   Foto galerie člena kacerik   Click here to Send kacerik a Private Message   Add kacerik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 122

Já vám nevím , ta chemie má možná něco do sebe ale kuřince ředěné vodou a co týden hnojeno (a kytka je od začátku pod tlakem je poctivě zaštipována pro nové větvě) a rosteme krásně i v malém kýblíku.
ps: docela levné hnojivo ty kuřince :-)

Old Post 17-07-2010 v 11:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLENT
Stálý Člen

Karma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 123

Zravím potřebuji poradit
Letos jsem si koupil nějaký hnojky a RIPEN
TEN RIPEN MÁM POUŽÍT KAŽDÉ DRUHÉ ZALITÍ A PAK FLUSHINK NEBO
UŽ BEZ FLUSHINKU?

KONČÍM S HULENÍM.TOTO JE MŮJ POSLEDNÍ JOINT ANI HO NEDOKOUŘÍM.

Naposledy upravil BLENT 29-08-2010 v 10:13 AM

Old Post 28-08-2010 v 11:43 AM
BLENT je offline   Profil uživatele BLENT   Find more posts by BLENT   Foto galerie člena BLENT   Click here to Send BLENT a Private Message   Add BLENT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 124

Zdar

ten ripen se pouziva na konci kvetu cca dva tydny (udajne co druhou zalivku ale ja jel kazdou hehe) a potom bych jeste doporucil minimalne 10 dnu jenom vodu

at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 29-08-2010 v 15:15 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmerčenej Klon
Stálý Člen

Karma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 125

Mam podobnej problém minulej rok jsem jel final solution od AH a každej den sem s tím pohnojil na konci květu a potom jsem to nechal ještě týden bez vody ale mam takovej pocit že se to má jet posolední týden květu a prostě to tam lejt a potom to seknout a nic neproplachovat ?? je tu někdo kdo mi to objasní ?

First Grow pole 2009

2 Grow - Křoví a kopřivy 2010


3. Grow - Critical + a SuperSkunk


Old Post 23-09-2010 v 06:52 AM
Zmerčenej Klon je offline   Profil uživatele Zmerčenej Klon   Find more posts by Zmerčenej Klon   Foto galerie člena Zmerčenej Klon   Click here to Send Zmerčenej Klon a Private Message   Add Zmerčenej Klon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od Zmerčenej Klon
Mam podobnej problém minulej rok jsem jel final solution od AH a každej den sem s tím pohnojil na konci květu a potom jsem to nechal ještě týden bez vody ale mam takovej pocit že se to má jet posolední týden květu a prostě to tam lejt a potom to seknout a nic neproplachovat ?? je tu někdo kdo mi to objasní ?


Podrobný popis z greenhome.cz:

Tento výrobek se používá zhruba týden před sklizní. Slouží k vypláchnutí zbytků hnojiv, zlepšuje kvalitu a zvyšuje výnos. Navrací přirozenou chuť. Slouží i jako prevence před plísní. Vhodný pro všechny typy substrátů (hlína, rockwool, kokos a další umělé substráty).

Final Solution nepoužívejte v kombinaci s žádnými jinými přípravky či hnojivy (nepoužívat ani Enzymes+). Ředění 1:1000 ( do 1L přidat 1ml roztoku).

30vteřin hledání kolego!

Old Post 23-09-2010 v 08:25 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmerčenej Klon
Stálý Člen

Karma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 127

No, díky něco podobného sem našel je to napsané i na obalu toho hnojiva ale né tak aby to z toho bylo hned jasný prostě sem si nebyl uplně jistej aspoň už vim...

First Grow pole 2009

2 Grow - Křoví a kopřivy 2010


3. Grow - Critical + a SuperSkunk


Old Post 24-09-2010 v 13:44 PM
Zmerčenej Klon je offline   Profil uživatele Zmerčenej Klon   Find more posts by Zmerčenej Klon   Foto galerie člena Zmerčenej Klon   Click here to Send Zmerčenej Klon a Private Message   Add Zmerčenej Klon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opičák
Nový Člen

Karma uživatele opičák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od Host
Používam Krostalon start a na květ uvažuju mezi kristalonem plod a květ, nebo kristalon jahoda :-)
:-D

Old Post 06-12-2010 v 04:00 AM
opičák je offline   Profil uživatele opičák   Find more posts by opičák   Foto galerie člena opičák   Click here to Send opičák a Private Message   Add opičák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2007 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - 1281 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2957300 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív