Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Organika Příspěvek č. 81

Moja stará máti je taká dobrá, že mi poskytne dostatok slepičákov, aby bolo na celú úrodu žihľavový nálev na rast si spravím sám a 7 a pol ročný humus mi dá máti Takže ja už mám o všetko postarané Len upraviť place a môže sa pestovať, ak teda vydržím to čakanie

Old Post 09-11-2008 v 10:41 AM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 82

Ja jedu v kokosu Canna Coco A/B a na kvet PK13-14, Jinak absolutni spokojenost

Old Post 09-11-2008 v 10:46 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hannz
Stálý Člen

Karma uživatele hannz - 93% PěstitelskáKarma uživatele hannz - 93% PěstitelskáKarma uživatele hannz - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 83

cao ja sem si ted poridil od plagronu kokos a ,kokos b ,dale terra bloom,green sensation,enzymes a roots podreboval bych vedet jestli stouto kombynaci mate nekdo nakou skusenost?.popripade co by bylo lepsi nebo co bych mel jeste koupit hlina plagron cocos dik

Old Post 24-11-2008 v 07:21 AM
hannz je offline   Profil uživatele hannz   Find more posts by hannz   Foto galerie člena hannz   Click here to Send hannz a Private Message   Add hannz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Beret
Nový Člen

Karma uživatele Green Beret - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 23  

wuxal super Příspěvek č. 84

ahojte, zaujimalo by ma , ci hnojivo wuxal super, je aj na kvet alebo len na rast, je tam celkom dobre rozlozenie N-P-K...

Old Post 24-11-2008 v 09:45 AM
Green Beret je offline   Profil uživatele Green Beret   Find more posts by Green Beret   Foto galerie člena Green Beret   Click here to Send Green Beret a Private Message   Add Green Beret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: wuxal super Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Green Beret
ahojte, zaujimalo by ma , ci hnojivo wuxal super, je aj na kvet alebo len na rast, je tam celkom dobre rozlozenie N-P-K...


Tady z toho textu usuzuju, že jen na růst, z vlastní praxe ani zkušenosti nevím.

Old Post 24-11-2008 v 09:56 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sams
Nový Člen

Karma uživatele sams - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 86

přemýšlím o koupi na out ale až přístí rok co říkáte na Plagron Terra Bloom

Old Post 30-12-2008 v 17:04 PM
sams je offline   Profil uživatele sams   Find more posts by sams   Foto galerie člena sams   Click here to Send sams a Private Message   Add sams to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deluxe
Stálý Člen

Karma uživatele Deluxe - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 87

a ako ste spokojny s KRISTALOM START ? pri raste ?
je to podla vas dostacujuce hnojivo pri raste ?

Old Post 02-02-2009 v 23:36 PM
Deluxe je offline   Profil uživatele Deluxe   Find more posts by Deluxe   Foto galerie člena Deluxe   Click here to Send Deluxe a Private Message   Add Deluxe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

KRISTALOM START je v pohode na rust :-) i kdyz je to chemka

Old Post 03-02-2009 v 15:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doobee
Nový Člen

Karma uživatele doobee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 89

cau potreboval bych poradit.....sehnal jsem tohle hnojivo(nejsem v cechach)....je to od doff(company) Ericaceous Plant Feed ....pisou ze je to pro kyselomilne rostliny....obsah NPK 6:3:6.....pisou ze je to vhodne pro azalky a camelie...nevi nekdo jestli se to da pouzivat po celou dobu nebo mam radeji sehnat neco silnejsiho(vhodnejsiho)...dikes

catch me once shame on you-catch me twice shame on me...fuck the police...

Old Post 03-02-2009 v 22:37 PM
doobee je offline   Profil uživatele doobee   Find more posts by doobee   Foto galerie člena doobee   Click here to Send doobee a Private Message   Add doobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 90

hej hnojivo je pre kyselomilne rastliny a ulahcuje im rast v alkalickych a vapenych zeminach.
mariana nema moc rada kyselost pody(prevladaju samci), tak by som povedal ze ani moc neni vhodne, asi bude dost zrazat ph.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 03-02-2009 v 23:24 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doobee
Nový Člen

Karma uživatele doobee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 91

zatim se do toho dostavam.....mam za sebou prvnich 14dni....pohnojil jsem tim lehce dneska cca 4kapky na 0.5l.....redeni na stitku je 7.5ml na 2l.....dneska jsem ale vychytal Miracle-Gro all purpose(mnohoucelne).....za tu cenu me prekvapilo mnoztvy NPK-24-8-16....muze se to pouzivat po celou dobu az do tech poslednich 14dni???ma nekdo zkusenosti???dikes za kazdou radu

catch me once shame on you-catch me twice shame on me...fuck the police...

Old Post 04-02-2009 v 19:56 PM
doobee je offline   Profil uživatele doobee   Find more posts by doobee   Foto galerie člena doobee   Click here to Send doobee a Private Message   Add doobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

Pro rust jsem zvolil Plagron alga grow... to ma vse co rostlina k rustu potrebuju,na kvet sem zvolil Plagron alga bloom... myslim si ze pokud tomu koupis solidni suplstrat zajistis dobrou zalivku atd... tak to bude dobry .)

Old Post 05-02-2009 v 17:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honzix
Nový Člen

Karma uživatele Honzix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 93

Já měl komplet biobizz a byl jsem spokojenej, teď jsem koupil GH (grow, bloom, micro, květovej stimulátor, mineral magic a diamond nectar), zkoušel jsem přidávat PK 13/14, ale hrozné mi zvyšoval PH zálivky z 6,1 na 6,5 je to normální? skladoval jsem ho omylem v zimě, ne v pokojové teplotě, NEZNEHODNOTIL JSEM HO?

Old Post 05-02-2009 v 19:38 PM
Honzix je offline   Profil uživatele Honzix   Find more posts by Honzix   Foto galerie člena Honzix   Click here to Send Honzix a Private Message   Add Honzix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 94

Mate niekto skusenost s Grotek Final Flush Strawberry ??????
je to flushovaci pripravok a pisu o nom ze, doda vasej urode jahodovu prichut. Neni to trosku blbost???

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 06-02-2009 v 12:37 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od Honzix
Já měl komplet biobizz a byl jsem spokojenej, teď jsem koupil GH (grow, bloom, micro, květovej stimulátor, mineral magic a diamond nectar), zkoušel jsem přidávat PK 13/14, ale hrozné mi zvyšoval PH zálivky z 6,1 na 6,5 je to normální? skladoval jsem ho omylem v zimě, ne v pokojové teplotě, NEZNEHODNOTIL JSEM HO?


PK13/14 od jaké firmy? Nejaky zvetšujou,nejaky snižujou...

Old Post 06-02-2009 v 12:47 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sagista
Nový Člen

Karma uživatele sagista - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 96

zdar, PK13/14 treba od b´cuzzu zvysuje ph presne jaxi psal a jde teto vlastnosti i vyuzit pri prekyseleni

carpe diem

Old Post 06-02-2009 v 13:56 PM
sagista je offline   Profil uživatele sagista   Find more posts by sagista   Foto galerie člena sagista   Click here to Send sagista a Private Message   Add sagista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2007 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - 1281 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5783680 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív