Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » windor--->vscrog (??)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 33

zdar papoušek
zajímavý nápad s tím využitím slunečního světla a tak konstrukce, taky nice job...

rostlinka vypada vpoho, líbí se jí to slunníčko, bohužel dnešní okna pohltí dost velkou část vyzařovaného spektra..
takže co se týče množství nebude nijak závratné, ale to není až tak důležitý, jako chuť a ten pocit že ses o ní staral a měl jí rád a po sklizni ti to ona vrátí svou chutí...
K+

ten out je taky moc pěknej, jde vidět že genetika je genetika..
používal si na outu FIM techniku nebo se ti to větví tak samo, páč jestli se to větví tak samo tak cool...
sem zvědav na další foto
GL

free mind
free body
free cannabis


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 02-09-2007 v 18:27 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od toos
zdar papoušek
rostlinka vypada vpoho, líbí se jí to slunníčko, bohužel dnešní okna pohltí dost velkou část vyzařovaného spektra..
takže co se týče množství nebude nijak závratné, ale to není až tak důležitý, jako chuť a ten pocit že ses o ní staral a měl jí rád a po sklizni ti to ona vrátí svou chutí...
K+



To sou totalni keci nechapu kam nato chodite s tim svetlem, pokud budete mit nova plastova standartni nezatmavena okna, zadne hruzne ztraty se nekonaji, je to uplna <>
A pro chytraky kamos ma sklenik z vyrazenych dvojitych oken a ma MEGA palky + pryskirice plno.......

Jinak dodej fota palicek, me uz kvetou a chcu s nekym za oknem porovnat

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Old Post 02-09-2007 v 19:03 PM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 35






Veřim,že za oknem neni jenom ulice,
veřim,že sklo na okně neni moje hranice...



Takze další updete.

Okno

No takze k te propustnosti okna;chvilku jsem hledal a zjistil jsem,ze propustnost skla co mame na okne je
kolem asi tak približně 95%.Cili to vypada ze to neni nic dramatickyho...
citace:
Původní příspěvek od L0TRIK

To sou totalni keci nechapu kam nato chodite s tim svetlem, pokud budete mit nova plastova standartni nezatmavena okna, zadne hruzne ztraty se nekonaji, je to uplna <>
A pro chytraky kamos ma sklenik z vyrazenych dvojitych oken a ma MEGA palky + pryskirice plno.......

Jo jo,proc by se delali okna co aby propousteli malo svetla?Protimluv...

Kvety

citace:
Původní příspěvek od L0TRIK

Jinak dodej fota palicek, me uz kvetou a chcu s nekym za oknem porovnat

Hm tak myslim ze tvoje palky v porovnani s mejma nemaj sanci vsak cekuj moje nafouknute salamy vlevo

Ne vazne:
No ja bych se taky rad s nekym porovnal,ale asi nejspis to pujde az nekdy na podzim,pac jak je videt z fotek,mam zatim takove zaprdy a to asi 5 dnu provizorne zatemnuju,nevim do kdy bych na kvet cekal,kdybych nezatemnoval....na strankach nirvany jsem zjistil,ze PPP kvete asi 10 tydnu.
Cili tak bych na zactku listopadu mohl zklizet...vcelku pozde,ale co...

Killing spree
S karmou(dik)prislo ze ty listy z minula by mohly bejt svilusky .Tak jsem koupil v obi tohle a poradne postrikal(predevsim listy ze spoda)
Mozna ale,ze to maji na svedomi takove ty male musky jak se objevej treba kdyz nechate v kosi na papir par dni ohryzek od hrusky...mozna vite co myslim.Zjistil jsem totiz,ze tyto potvurky ziji v hline a obcas si litaji kolem rostlinek a nekdy na ni i vegeti .A hlavne jsou v te hline a tam asi budou mit i vajicka a nasledne i cerviky,tak jesi nahodou ty mi nezrou korinky... Cili jsem pripravek nastrikal i do hliny,pak trochu prohrabl a pak zase...po 2 dnech je znat rozdil...Postrik asi jeste jednou zopakuju...
Kill'em all!


Hnojky

Dokoupil jsem najakou komerci...Co na to rikate?
Puvodne jsem chtel misto toho Ripenu Final Solution,ale typek v growshopu mi ho pomalu nechtel prodat Nakonece jsem se teda nechal premuvit(taky kvuli tomu,ze mi chtel prodat levnejsi vec)Zacal jsem tim BioBloomem od 2ml/l...Nevim kdy zacnu s tim PK asi tak
tyden max 2...


Delnici
Tak moje obavy se nakonec nevyplnily,dokonce by se dal rici pravy opak:
Okna nam meli menit 2 dny.Prvni den jsem je hlidal ja.Meli prijit v devat hodin,ja uz v pul 9 na nohach,kdyby nahodou a
jeste jsem musel uklidit kytku a poradne zabalit veci v byte...no kdyz jsem si delal asi v pul jedenacty druhy kafe tak zazvonili...
Rikam pohoda,mlady kluci prej od Tabora nebo co(mimochodem k nam docela velka dalka,ale asi se jim to vyplati ),okna jsem jim ani
ukazovat nemusel a rikam ze si budu nekde cist(nakonec jsem skoncil v koupelne,pac tam se jako v jediny mistnosti se nepohybovali)
No do obeda stihli vysekat vsechny ty stary okna(cili v byte vznikl vcelku neprijemny pruvan-proto taky ta koupelna)no a ze ted si daj
pauzicku na obed.Po hodince se vatili a reknu byli vcelku solidne vysmati--angoraci... No ale jak se rika vse dobre je pro neco spatne
cili jsem uz nebyl vystresli z toho ze kytka,ale z jimi predvadeneho vykonu...zpomaleny film hadr,bordelu po celim byte,aspon ze ty okna jsou
rovne....relativne


UVB
Se nebudu raci ani vyjadrovat...mam toho ted hefac do skoly,prez rok se udela nula a letni zkouskovi sem letos taky moc neposteloval...

Out
citace:
Původní příspěvek od toos


ten out je taky moc pěknej, jde vidět že genetika je genetika..
používal si na outu FIM techniku nebo se ti to větví tak samo, páč jestli se to větví tak samo tak cool...



No k tomu outu,predevsim je to z rizku,takze se vetvi sama od sebe,ale taky jsem parkrat(asi 3krat)zastrihl(normal,ne FIMkou).Prijde mi ze pokud pestujes
venku z rizku tak po zastrihnuti hl. stonku spis vyjedou postrani(spodni) vetve a zastrizeny stonek dozenou.Cili na zacatku jsem smikl jen hl.
stonek podruhe asi 3 nejvyssi vrsky a naposled asi 7.Vysledek je tu.Obavam se aby stihla dozrat nez chytne plisen....

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 10-09-2007 v 12:14 PM

Old Post 10-09-2007 v 12:02 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

plachta Příspěvek č. 36







Soud pak je v tom,že svetlo přišlo na svět,ale lidé si zamilovali více tmu než světlo,protože jejich skutky byly zlé

nazdarek lidi,

Koupil sem v growshopu plachtu na odraz svetla(tu nejobycejnejsi)a to proto,abych mohl doprat kytce co nejvice svetla.Puvodne jsem z plachty chtel vymodelovat parabolu a kolmo na jeji osu upevnit mrizku-tak aby stred mrizky byl v ohnisku paraboly......ba ne kecam udelal sem to hned takhle jak je videt.......

a ted spis ty fotky

nova "zaclona"







trochu sem se nudil....










listy-zdaj se mi uz zdravy a pekne zeleny











trosku ze strany












schvalne jesi na tehle fotce najdete nejakej dopravni prostredek....











a tady sem videt i ja vyklanejic se z okna,aby ste videli jak to vypada z druhe strany okna...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 15-09-2007 v 03:40 AM

Old Post 14-09-2007 v 18:38 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

hm Příspěvek č. 37



Takze jen v rychlosti maly update.

Nejvetsi radost mi udelalo to,ze jsem vykrocil spravnym smerem na ceste v ziskani UVB zarivky.Nakonec neslo o nic tak sloziteho-proste jsem se zastavil v Malesicich ve velkoobchode s osvetlenim jmenem EREKA. Z jejich stranek to nevypada na nejakou pecku,ale maji tam(nebo jako v mojim pripade objednaji)vse na co si vzpomenete.Typkovi vubec nevadilo ze si z baleni 10 kusu vemu jen jednu a ze ty zbyle se mu budou asi delsi dobu valet na sklade-proste mel spravne podnikatelske mysleni.....vrele je doporucuju... Jako vykaz me cinnosti prijmete tento zalohovaci dodaci list
Jedine co me vadi,ze nevedi kdy jim to prijde prej neco mezi 3 dny a 1 mesicem
Jesi ji nokonec dostanu,tak doufam,ze mi nekdo pomuze se zapojenim,pac na toto sem levak...




Dalsi fotecka jen tak pro predstavu,jak mi kvitnou.Kytce mozna chybi dusik(zlute listy-->:pucavka: )ale to je dobre,alespon rychleji pokvete...

Mejte se a nejaky koment bych uvital

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 28-09-2007 v 13:57 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 38

Cus ty ses fakt cislo , ja myslel ze to s tou zarivkou myslis ze srandy a ty tohle ... (Sem totiz rad ze sem nakonec neinvestoval do toho Windooru zadny penize, protoze je to fakt bida - cekal sem lepsi vynos, ale az zvazim definitivne uvidim[hnojky sem mel este z venku]=>Nahovno ze sem to musel mit celej kvet za zaclonou )

Safra tobe to nak nechce kvest, jak ja bych rekl salamovatet
Kup OBM pokud se este prodava a urco se ti to nafoukne...

Zatim

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Old Post 28-09-2007 v 18:20 PM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Outbaron Příspěvek č. 39




Takze prave jsem se vratil z Hradu(ba ne z projizdky na kole )
Dneska to bylo dost akcni,pac v okolnich polich meli sraz traktoristi(asi orali na zimu.Takze posledni metry jsem prekonaval temer plazenim,ale stalo to za to(mate moznost to sami posoudit )Kiticka pekne nekveta,nejsem si jistej,ale tipnul bych to jeste na mesic...

Foto

Moje oblibena kompozice s petkou





Pri posledni navsteve jsem pri snaze o supercrooping nalomil jednu vetev,ale vcasnou prvni pomoci v podobe teto dlahy jsem ji snad zachranil(je i docela mozne,ze to je ku prospechu veci-na dane vetvi se tvori zatim nejvetsi palice )








A zde pohled v protisvetle




Mějte se famfárově!!!

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 01-10-2007 v 21:06 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Svítím!!! Příspěvek č. 40









Pohoda-konecne mam tu zarivku

Prvne ukazu jak vypada kvetinka





Takze tady celkovy pohled-palicky se pekne rysuji












A zde detajl palicky















A ted k zarivce-zde si muzete precist etiketu










Fakt jsem se divil,ze takova spesl zarivka ma stejnej konektor jako ta,co mam ve sve













stolni lampicce-doufam ze toto zapojeni nevadi(ja jen aby se treba nesnizovala zivotnost...)










No a tady uz prisvedcuju.Sice jsem tvrdi,ze jde o 100% UVB ale neni to tak,coz je treba poznat z toho ze svetlo je videt modre,ale to je zpusobeno tim druhym kopeckem v grafu co je na minule strance....

Davkovani jsem zacal v radech minut,ale konstatnim zvysovanim se dostanu az na celou delku dne....uvidime,jak to bude prospivat....

Zatim!!!

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 12-10-2007 v 14:51 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Hele fajnová věc.Fandím ti ať ti to vyjde s tou UV lampou.
Jak vidět sklon mřížky mohl být menší ale vypadá to luxusně.

Old Post 12-10-2007 v 18:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 42

taaak... ako to dopadlo?

Old Post 05-11-2007 v 18:01 PM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 43

to by aj mna zaujimalo

<---Kill him!

Old Post 05-11-2007 v 19:10 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 44





Nazdarek sorac za prodlevu...vas zajem me tesi...

Takze dneska jenom takovy mensi updatek

Out se nakonec podarilo sklidit(cca pred 3 tydny),ale ani se to vsechno neveslo

tady fotka po polovine sklizne




tolik toho bylo











nakenec sme tam jeste nechali par palicek(ty na fotce)
Mozna se pro ne jeste zajede...









A zde celek-toto je takove huleni-kvantita

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 14-11-2007 v 20:12 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 45





No a windor zatim jeste njak nedopadl,o vikendu dostal dvakrat ripen a ted budu lejt jen vodu.Az sklidim a zvazim a ochutnam napisu nejake zaverecna pojednani,shrnu chyby,atd..
Jo jen k tomu igelitu na okne-staci mi kdyz me budi rustina(nic proti ni)ale ty kyseli obliceje-zvlast v tomhle pocasi...

Tady pohled






Zde misto ktere bylo nedopatrenim zasazeno vetsi davkou UVB zareni

(povolil kloub na lampicce a kde se nachazela zarivka neni podle fotky tezke urcit)








Zkusil jsem i nejake makro










Zkusil sem i jine makro

Zdravim vas....

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 14-11-2007 v 20:19 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 46

Hehe tak to jsem nezral,windor corky!!!!!

Jsem nechal otevrene okno a dve palicky zmizely!!!!Pane boze...beru to sportovne,ale je to pakaz...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 15-11-2007 v 16:12 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pr45k
Stálý Člen

Karma uživatele Pr45k - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 47

omg na kolkom bývaš poschodí ?

na zákony srať lomeným oblúkem ve stylu gotiky

Old Post 15-11-2007 v 17:33 PM
Pr45k je offline   Profil uživatele Pr45k   Find more posts by Pr45k   Foto galerie člena Pr45k   Click here to Send Pr45k a Private Message   Add Pr45k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 48







v osmim to je na tom vcelku ftipny,corli to ty typci co pracuji na leseni,tak kolem 9 hodiny rano,neco se mi zdalo, slysim hlasy,ale myslel jsem,se tam akorat bavi.Corli docela velkou palicku...hajzli



edit:nasel jsem nejake fotky a casove se hodi sem cili je sem pichnu


palicka








palicka













palicka















palicka











trsik













celek

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 26-12-2007 v 19:52 PM

Old Post 16-11-2007 v 16:23 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4658200 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív