Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » windor--->vscrog (??)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 17

no,vypada to zajimave...ale zda ase me ze by vetsi "kvetinac" neuskodil......fandim ti...

DEN/NOC

Old Post 20-07-2007 v 20:25 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 18

no som zvedavy ... pestovanie windoor nie je predsa len taka jednoducha vec ... ak by ti to s tym uv svetlom vyslo tak by to bol super prinos pre pestovatelov windoor ale na to aby si dosiahol tvrde a huste sisky podla mna potrebujes aj vlhkost vzduchu a vietor a hnojivo .... ale to neznamena ze bez toho nejde vypestovat dobry matros ... drzim palce ....

pestovanie na okne-jednoducho a lacno

Old Post 21-07-2007 v 23:48 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

out Příspěvek č. 19



tak kdyz uz sem si sem ped tim dal fotky meho outu tak zas neco pridam.Je to kyticka na miste cile me obcasne vyjizdky na kole(je to dobry,nekdy se takhle projet,alespon ma clovek motivaci.. )

Model se jmenuje White Baron a vubec nevim co od nej cekat,je to nejaky cesky krizenec bo co....




rostlinka









rostlinka s porovnavaci flaskou(1,5 l)




,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 30-07-2007 v 22:03 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

windoor Příspěvek č. 20










no a neco o mem windooru nic moc se nemeni,rostlinka roste


kapr:vetsi kvetnik by to mozna opravdu chtelo,ale vzhledem ke konstrukci by to bylo vice nez slozite,tak jsem alespon dosypal hlinu az po okraj a na vrch vrstvu karmezitu(pouze esteticky ucel )

kvasimodo:no ja myslim ze hlavnim omezenim je precejenom svetlo.Hnojivo,vlhkost i ofuk podle me problemem moc neni/nemusi byt....

A neco k veci:napisu treba neco o zalivce:zalivam odstatou vodou z vodovodu smichanou s detilavonou vodou(pomer vodovod destilka asi 3:2)to kvuli EC(protoze tu mame dost tvrdou vodu) pridam trochu jedle sody(to kvuli ph-mame tu celkem kyselou vodu)a pak trosku(!!) hnojiva(zatim nejake no name-na kvet bude snad neco znackoveho)trosko bioalgeenu a trosku nejakeho manganu v lahvicce(vsiml sem si na listech nedostatku)
Fse to ma 1,5 litru a zalevam tak ob dva dny....



Fotky tentokrat trochu jinak pojaty(precejenom se to tady jmenuje galerie),na to ze jsou foceny mobilem se mi myslim povedly....

jinak bez komentare...cau

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 30-07-2007 v 22:36 PM

Old Post 30-07-2007 v 22:30 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 21

zdar.zajímavy scrog, konečně dalši vynálezce, nemohl bys please nafotit jak proplitas vetvičky trochu detailnějc? dik

Old Post 31-07-2007 v 22:50 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 22

vypada to slusne...mam takovejnavrh,nebylo by dobry prez den na kytku svitit ze zadu nejakou lampickou? treba usporkou 50W

DEN/NOC

Old Post 01-08-2007 v 09:17 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 23

kolego jestliže celkový vyzařovaný výkon ze Slunce je 3,73x10na.20 MW s ohledem na střední vzdálenost země od slunce Ro=149,504x10na9. pak platí solární konstanta N=3,73x10na20 MW/(4pí Ro2)=1328W/m2. Takže žádné dosvicování není potřeba, rozumime si ze jo

Old Post 01-08-2007 v 13:06 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pr45k
Stálý Člen

Karma uživatele Pr45k - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 24

xpapousek: krása
k tomu uhlu mriežky no ja by som to daval tak aby odpoledne boli slnečne luče kolmo na mriežku...
každopadne K+ som zvedavý ako to dopadne

na zákony srať lomeným oblúkem ve stylu gotiky

Old Post 01-08-2007 v 14:41 PM
Pr45k je offline   Profil uživatele Pr45k   Find more posts by Pr45k   Foto galerie člena Pr45k   Click here to Send Pr45k a Private Message   Add Pr45k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

trocha teorie Příspěvek č. 25



citace:
Původní příspěvek od k/-\pr
vypada to slusne...mam takovejnavrh,nebylo by dobry prez den na kytku svitit ze zadu nejakou lampickou? treba usporkou 50W


dosvetlovat budu(snad)ale jen tou Uv zarivkou jak jsem psal...
ale to by nemelo mit vliv na hmotnost palic,jen na mnozstvi priskzrice/potenci matroše....

chci zjistik kolik se toho da z windooru(bez prisvecovani ve far) maximalne vymacknout...

Jeste z horni hrany konsrukce svesim dolu bilou folii(asi z growshopu)aby to co projde krz listy se orazelo zpet)

citace:
Původní příspěvek od rastajohn
kolego jestliže celkový vyzařovaný výkon ze Slunce je 3,73x10na.20 MW s ohledem na střední vzdálenost země od slunce Ro=149,504x10na9. pak platí solární konstanta N=3,73x10na20 MW/(4pí Ro2)=1328W/m2. Takže žádné dosvicování není potřeba, rozumime si ze jo


no ty mi davas.....

trochu sem prolezl net a napišu neco o tom kolik by z toho(teoreticky!!!!!)mohlo byt g

predem upozornuju:NECTETE TO JE TO NUDA!!! ....

Takze jak psal rastajohn tak solarni konstanta je opravdu 1330 W/m2 (mimochodem podporeno peknym vypoctem...)ale to je vykon zareni na horni hranici atmosfery,na povrch zeme dopada zhruba jedna polovina a to jenom za slunecneho letniho dne...
Vyhledal jsem na netu prumerne mesicni sumy globální radiace(jedna se o udaje z meteorologickeho ústavu v Žabčicích(u Brna)) ktere jsou videt na priloženém grafu.V nem se budu zajimat pouze mesicem zari (kdy kytka bude kvest)Hodnoty jsou uvedeny v jednotkach MJ/(m2.den)konkretne
pro zari=396

Toto cislo prevedu na jednotky W/m2 takto:

uvazuju ze dana energie(396MJ) je vyzarena z 95%(zaokrouhlim na 100%)v 12 nejsvetlejsich hodinach dne cili v 43200 sekundach.
Vydelim 396MJ 43200sekundama a jeste 30(dnu v zari)obrzim vykon 305W/m2

Tak ted vzit v uvahu ze to mam na okne kam ma pristup svetlo jen z jedne poloroviny(poloprostoru)ale z te jizni cili urcite pohlceneho svetla bude vice jak polovina(mozna pri hodne velkem zamraceni oblohy to bude polovina ale pri slunem dnu bych typoval prez 80% z jihu)V prumeru dejme tomu 60% z jihu

Sem na 183W/m2 ...

Ted vemu v uvahu ze mrizka neni vodorovne ale ma jistej uhel(neni to jak jsem psal 65 stupnu ale asi 75)
Tim ze to mam nakloneny se naklonena plocha promitne do vodorovne roviny(na kterou je udaj z grafu ze ktereho vychazim vztezen)jako vetsi.Kdyz slunce sviti kolmo na mrizku je vysledna plocha az 2,5 krat vetsi nez skutecna plocha.Pri zamracenem pocasi nebude mit asi natoceni mrizky vliv.Tipnu ze natocenim mrizky zvysim ucinost o 40 procent.

Sem na 256W/m2 ...

Moje mrizka ma 0,33 m2 to znamena 85W wataze

No neco ke spektru: Dobry scrogar-sodíkář se dostane i na 1g/W,ja si tolik verit nebudu a dejme tomu ze s vasi pomoci a s nejakyma tema zkusenostma co mam se dostanu na 0,8g/W

Zbývá porovnat vhodnost spekter slunicka a sodiku.No co si budeme nalhavat kam se hrabe sodík(nejake trapne prechody)na jadernou reakci vodíku zejo
No kdyz tomu dam 1:1(jako ze pro kyti stejny) tak budu na sodik hodne mírnej...

Ted staci vynasobit 0,8g/W s 85W

No cili muj vysledek cini 64g luxusniho(doufam)hulení

No jesi to nekdo docetl az sem tak se mu divim...


rastajohn:k te mrizce:ja to nepropletam,ale mrizka jen jakoby z vrchu brani kytce rust dal,cili to jen o ni opírám...viz foto snad je to videt...

edit:tak a jeste ktomu grafu:je na nem videz ze zari neni az tak idealni pro kvet(az na delku dne zejo)Je videt ze cerven je az o 50% lepší.Dobrym důkazem by toho mohl bejt SAMuv sklenik,jesi to teda stihne dvakrat.Podle toho garfu bych si tipnul,ze podzimni urodu bude mit az o 1/3 mensi naz tu soucasnou.

Mejte se

edit2:Nevim jesi tenhle prispevek nepatri spis do tematu Zhulenecké teorie a definice

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 10-08-2007 v 15:24 PM

Old Post 02-08-2007 v 16:28 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smaylo
Nový Člen

Karma uživatele smaylo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 26

vypadá to v pěkně,+já bych ty vršky prostrčil těmi očky ven.(nechci radit)
jsem zvědavej jak to bude vypadat až to bude mít šišky.

Old Post 02-08-2007 v 16:44 PM
smaylo je offline   Profil uživatele smaylo   Find more posts by smaylo   Foto galerie člena smaylo   Click here to Send smaylo a Private Message   Add smaylo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 27

aha takže mřížka, je jenom takový bránič jo.No a nebylo by lepší kyti pořádně zastříhat? Jo mimochodem ta wataž na m2 je jako když je zamračeno určitě, protože jinak by to bylo nějak malo. A k účinnosti, logicky.... největší účinnost bude mít slunce ve W/m2 v té chvíli, jestliže přímka spojující střed země a střed slunce bude shodná s přímkou kolmou na průsečík uhlopříček mřížky tzn. svírat 90° , v každém jiném případě 0° - třeba 89° bude účinnost teoreticky klesat (s pravidelnými tvary plochy přímoúměrně, s nepravidelnými jinak)

Old Post 02-08-2007 v 17:03 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 28

rastajohn: Nevim jesi si cetl moji teorii a jesi je pro ctenre srozumitelna,dyztak napis co se ti na ni nezda.Kazdopadne uvidime na podzim jak moc sem se sekl....

citace:

V našich podmínkách činí globální radiace na vodorovném povrchu:

v letním poledni max. 1 000 až 1 050 W.m-2 [chybí zdroj]
v zimním poledni max. 300 W.m-2
při souvisle zatažené obloze max. 100 W.m-2
v noci (při úplňku) max. 0,01 W.m-2

takze mi tech asi 300W.m-2 (prumer) v zari zhledem k vychodu/zapadu slunce a oblačnosti prijde realnej.

smaylo:Jo a ktomu scrogu...sem se inspiroval tady

http://grower.cz/forum/showthread.p...8227#post118227

tam taky nad mrizku jdou az palice(pri prepnuti vse pod mrizkou)

Diky za ohlasy

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 02-08-2007 v 21:03 PM

Old Post 02-08-2007 v 17:23 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

LEŠENÍ!!! Příspěvek č. 29









…Nemůžeme ven,nemůžeme ven…dobyli Můstek…přichází konec…bum,bum…už jdou...





Takže jsem se zase rozhodl k dalšímu updatu.Nejak jsem se rozepsal takze sorry,ale vzdyt prece ten kdo chce si prohlidne pouze fotky a hned vi jesi ma chut si něco k tomu precist nebo ne,zejo…

Hlavnim problemem je leseni.We,nemohli si vybrat lepsi cas na to zacit?!! Budou menit okna a zateplovat celej dům-nic proti tomu,je to asi potreba,ale me to momentálně cini docela problem…Okna budou menit snad asi jenom 2 dny,to se budou moci pohybovat i v bytě,během toho muzu kytku schovat(snad),horsi je,ze cela tahle taskarice(zateplovani) ma trvat asi az do konce rijna-cili vopravdu neprijemnost…budou se pohybovat kolem domu po leseni a cumet dovnitr…nevim jesi to nejakym dělňasům muze vadit natolik,ze by zavolali policii nebo nejak jinak prudili….ja se na ně asi vyseru,necham kytku na miste a budu doufat ze delnici v CR jsou v pohode















Dal,jak je vidět na fotce mam mensi problem s listy.Nastesti se jednalo pouze o několik ojedinelich pripadu(konkretne asi 10-ti)ty jsem otrhal a vyhodil.Byly to starsi listy,kterym zacala usychat spicky pak i kraje.Taky jsem si vsiml(a to se jedna o vice pripadu)ze se na listech zacaly objevovat takove lesklejsi/belejsi mista(vypada to trochu jako by na danem miste po odpareni postriku zustala nejaka sul nebo něco….
No a poslední věc jsou takove cerne tecky(videno asi na 2 listech)

Další věc co me trochu znepokouje je hnednuti pestiku(nekterych)podle ceho se odhaduje zralost modelu,ne?Nevim jesi je to normalni ještě před kvetem…






No tak ted něco k tomu UVB.Jak jsem psal tak ve velkoobchodě mají moje vyhlidnute zdroje pouze v baleni po 10 kusech…no cili volal jsem do Philipsu a ptal se jesi by bylo mozny se dovedet o tom kam se tohle velke baleni dostava,abych mohl dane místo kontaktovat a pokusit se najakou zarivku vyzewlit…Ale velke prekvapeni-„takove informace bohuzel neposkytujeme….“
No cili nasledoval zewlink na netu a hledani nejake nemocnice,ve které se provadi lecba prave UVB zarenim…
Koukam ze v Kralovske nemocnici na Vinohradech mají nejake zarizeni na fototerapii a jede presne na 311nm takze to bude asi to,co jsem si vyhlidl…konkatk najdu na vedouci.Je to jista Mudr.Iva Obstova,tak ji napisu email a nejake velke lzi jsem se v nem ani nedopustil v podstate jsem vse vyklopil na rovinu: “…zajimam se o vliv UVB zareni na jednolete rostliny..“
Odpovedi jsem se zatím nedockal a tak jsem se rozhodl vyrazit do nemocnice na vlastní pest a v podstate na slepo….slusne obleceni zaklad,hezky ucesat navonet však to mozna znate
:šampón:
No jak to dopadlo napisu v pristim updatu…drzte mi palce
















orientace je idealní









a neco malo z jidelnicku-az na ten krystalon ten budu prat jenom do venkovek na urychleni zacatku kvetu-na to je asi jako na jedny dobrej....vzhledem k cene

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 22-08-2007 v 20:22 PM

Old Post 22-08-2007 v 19:48 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

white baron Příspěvek č. 30





No takze dneska jsem si zase udelal menci vylet na kole a moje 100%out kytka me velmi prijemne prekvapila a tak jsem se rozhod se s vami podelit,vsak koukejte....


v porovnani s petkou(1,5l)












trochu zhora














takle tlustej stonek jsem u zadny v zivote nemel














a abych nebyl 100%OT tak jedna z meho windooru-leseni je hotove....ajajajaj

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 25-08-2007 v 19:51 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 31

k tem pestik...neni to nahodou jenom tim ze ten pestik neni normal bili ale je proste jenom oranzovej? videl sem i cerveny....a ten list bych rek ze to na nem je plisen...inac ti fandim

DEN/NOC

Old Post 25-08-2007 v 21:50 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 32

Toz mas to docela pekne... toto by me asi nenapadlo a uz vubec bych to nerealizoval, na to jsem moc zewlak No budu to tu checkovat, kdyztak dej sem tam vedet jak to roste... Joo a uz se tesim az zacnou nahazovat palice a na zpusob jak to vyresis ) Mej se, cuz...

2007 - First Outdoor by Tonceq

Don´t drink and drive,...smoke and fly!!

Old Post 30-08-2007 v 21:11 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0846730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív