Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2007 - First outdoor by Tonceq (Bush)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

GWS - moje! Příspěvek č. 49











nadpis hovori za vse, snad jeste vice pryskyrice a vetsi palicky... plisen se ji temer nedotkla, snad jen par malinkych palicek ktere jsem hned objevil...

2007 - First Outdoor by Tonceq

Don´t drink and drive,...smoke and fly!!

Old Post 13-10-2007 v 11:20 AM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Blockhead - kamosuv Příspěvek č. 50









Taky krasne palicati a taky nemel skoro problem s plisni...

2007 - First Outdoor by Tonceq

Don´t drink and drive,...smoke and fly!!

Old Post 13-10-2007 v 11:23 AM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Palec dolů Skunk #1 - nekvete!! Příspěvek č. 51






Tak tady par fotecek toho nekvetouciho smejda!

2007 - First Outdoor by Tonceq

Don´t drink and drive,...smoke and fly!!

Old Post 13-10-2007 v 11:25 AM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Celkove pohledy Příspěvek č. 52




...

Zaroven s celkovymi pohledy bych rad sdelil smoke report Erdbeeru... Zkousel jsem i od kamose, ktery ho ma taky.. mno presvedcilo me to ze je to opravdu pekny model... Chut vyborna, sladka... vune tezka, nasladla high velmi vesely, usmevny, aktivni..... Proste skvela odruda!! Doporucuji vsem!!

2007 - First Outdoor by Tonceq

Don´t drink and drive,...smoke and fly!!

Old Post 13-10-2007 v 11:27 AM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

tipovacka?! Příspěvek č. 53















fotky, puvodne pojaty jako tipovaci soutez... uzivatel richty dostal karmu za to ze jako jediny tipoval peace

2007 - First Outdoor by Tonceq

Don´t drink and drive,...smoke and fly!!

Naposledy upravil ToncekV 17-10-2007 v 22:33 PM

Old Post 17-10-2007 v 21:58 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

FINISH Příspěvek č. 54

Takze abych to nejak rozumne ukoncil...

Tak uz mame vsecko pod strechou a vetsina uz je docela i sucha... Celkove bych letosek zhodnotil jako pomerne pozitivni rok, az na ten destivy podzim perfektni... Celkova sklizen nebyla a asi ani nikdy nebude zvazena... neco malo bylo zvazeno a zbytek podle odhadu...:


Erdbeer #1 (ten nejvetsi)
- asi 140-160g sucheho materialu, pekne tvrde palicky, hlavne na tech perfektne suchych to jde pekne videt, ty co jsem susil v ne tak idealnich podminkach tak tvrde nejsou... kazdopadne je to pekna kytka, pomerne dobre se vetvil ale nevytvoril mi letos moc velke salamy, spis samostatne celky palicek...
- smoke report - po dobrem nasuseni velmi chutny model! opravdu chutna po lesnim ovoci... a ten high potom je snad jeste lepsi nez samotna chut.. velmi vesely a energicky high...

Erdbeer #2 (vic koste)
- tak z tohoto modelu bylo asi 80-100g sucheho.. jen ... ale jak jsem napsal vyse, opravdu krasa, takze to staci...

Erdbeer #3 (ten maly v kyblu)
- no tak o tom bych se ani nemusel zminovat.. byl to takovy prcek... bylo na nem tak max 15g si myslim... no vic nez 20 urcite ne ale pekne tvrde palicky...

GWS
- celkem odhaduju neco mezi 100-150g nedokazu to az tak odhadnout...
- docela pekne se vetvila, delala o neco vetsi salamy nez erdbeer ale taky zadna velka slava... vzrust okolo 1,5 metru, jako vetsina mych kytek.. NECHTEL JSEM ZADNE OBRY!!...
- kytky byly nadherne pocukrovane a pekne zfialovely zimou ...
- smoke report - chut uplne jina nez sladky erdbeer... tady mi chut pripomina spis koreni nebo tak neco... pri jednom brcku jsem tak uvazoval co mi ta chut pripomina a prisel jsem na to ze to je GRAHAM... nebo aspon mi to nechavalo podobnou chut jako grahamove tycinky

Celkem z techto kytek bude nejmin 300 g ale spis tipuju tak ke 360 - 380g ... chtelo by to nekdy zvazit mno...

...ostatni modely primo nevlastnim ja a nejsou zatim moc okostovane, mozna dodam report ostatnich pozdeji...

Mejte se a smejte se... Peace!

2007 - First Outdoor by Tonceq

Don´t drink and drive,...smoke and fly!!

Naposledy upravil ToncekV 05-11-2007 v 19:46 PM

Old Post 05-11-2007 v 19:12 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3926120 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív