Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » windor--->vscrog (??)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

windor--->vscrog (??) Příspěvek č. 1


Idea

Takže o co jde;napadlo mě,že se pokusím využit světlo co mi jde do pokoje na 100 procent.

Zkušenosti s windorem(to je opravdu super slovo)mám téměř veškeré žádné.Pouze jednou jsem pěstil za oknem,ale to jsem ještě neznal G a tak jsem si přinesl z lesa pudu,po večerech jsem přisvětloval wolframovkou a řikal jsem si jakej nejsem pěstitel 
Jelikož nemáme k dispozici balkon ani skleník a skřín se mi zdá v době léta zbytečná,když nám sluníčko hezky sviti,je pro mě windor jediný možný způsob se 100 procentnim dohledem nad kytkou.Outdor je sice hezky,ale nic nevynahradí denní kontakt s rostlinkou,žejo+nebezpečí čórek
Problémem windoru ale bývá nedostatek světla a z toho plynoucí řídké palice.To jsem se právě rozhodl řešit instalací v-scrogu(nebude to na 100% v-scrog)
Myslim si že windor je vedle skříně jediné místo kde má scrog nějaký smysl….
No jak si to představuju to je vidět na obrázku tato sestava by potom mela sve místo na parapetu.Jak bude orientovaná si snad každý domyslí…

Budu čekat na vaše názory…

Old Post 19-05-2007 v 15:18 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Detaily Příspěvek č. 2

Rozměry,konstrukce

No tak to važně nevim.Okno je velké 1m - šířka a 1.4m – výška;je to klasické panelákové okno ale tak velká mřížka asi nebude představuju si ji spíše širší,než vyšší: asi 1 x 0,7 ???
Konstrukce by mela byt přenositelna a rozebíratelná.

Modely
Na výběr mám tyto dva modely : Pure Power Plant a California Orange Bud Jednu z nich použiju a druhá přijde na chatu ven…Přijde mi že PPP se lépe větví (má v sobě víc idniky) takže je zatím favoritem.Fotky budou.

Médium
Z obrázku je vidět,že se jedná o hlínu(+perlit,karmezit,….)….Uvažoval jsem i o hydru (alespoň o pasivnim),ale jelikož s nim nemám zkušenosti tak sem si řek že jesi to pujde dobře tak to dám třeba příští rok.Snad se mi mřížka podaří zaplnit i když kytka neporoste jako z vody…..

Světlo
Moje okno je natočeno přesně na jih,čili v tomto směru ; je to ideální.... Přemýšlel jsem ale o jiné věci a to o úhlu vyznačeném na obrázku.Nejnáročnější(na světlo)je bezesporu závěrečná fáze květu,čili otázka pro teoretiky:

Jak má být velký úhel na obrázku,aby se stejně velkou plochou zachytilo co největší množství světla? (initial conditions: konec října,střední čechy)

No nevim jesi to ma nejakej smysl řešit,maximální vliv podle mě : +- jeden stupeň = +- 0,1% hm. palic,ale spíš méně…

Demence
Vo prázdninách nám budou měnit okna …..čili kytka bude muset na 3 dny pryč

Moje demence
Že jsem nesehnal řízky dřív mohlo to bejt už rozjetý…. Peace

Naposledy upravil xpapousek 19-05-2007 v 15:55 PM

Old Post 19-05-2007 v 15:22 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 3

zdravíčko. mno hele nemít zahradu,velkej balkon a lampu tak do toho jdu taky. Je to celkem dobrej nápad a odemne za nej mas K+. Ale v scrog bych to nenazyval. preci jen tam žádný V nevidim

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 19-05-2007 v 23:59 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 4




Zdravím,tak tady jsou ty fotky možné posádky,opakuju že za oknem bude zůstávat jen jedna,druhá pujde ven...

Lagutoda; Díky a k tomu V,myslim,ze to znamena V jako vertikal a ne V jako do véčka....




COB












PPP
















Okénko

Old Post 23-05-2007 v 19:18 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Síťka Příspěvek č. 5





Tkaze po vypětí všech svých kutilských dovedností jsem dal dohromady tohle.Páč mi nikdo neporadil s tim úhlem tak sem to jen tak vodhad a má to asi 65 stupňů.Rostlince(nakonec opravdu PPP) se zatím moc nedaří.... ...,lépe řečeno moc neroste,snad pomůže přesazení do většího truhlíku...uvidíme.
Fotky:

moje pracoviště v obýváku













pohled na kostrukci











umístění na okně















e:a ještě tady ten zakrslik... ....konstrukce bude natrvalo na okně,až kytka trochu povyroste...

Naposledy upravil xpapousek 06-06-2007 v 19:58 PM

Old Post 06-06-2007 v 18:13 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od xpapousek
Lagutoda; Díky a k tomu V,myslim,ze to znamena V jako vertikal a ne V jako do véčka....


He s tim Véčkem máš pravdu, sem to asi trošku popletl
Btw ta konstrukce vypada pekne, je videt ze na ruce ses celkem dobrej. At roste

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 06-06-2007 v 19:17 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 7

ked to vyjde hned buduci rok valim vscrog k+

<---Kill him!

Old Post 08-06-2007 v 16:30 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 8








Přeju hezký den,mám tady zase nějaké fotky.Mřížka už je na stálo na okně a začíná se hezky zaplňovat...Kytka přesazení do truhlíku dost ocenila,má se k světu a od posledně dost povyrostla.

Mám dva problémy:

Zaprvé dírky v listech;jak je vidět na fotkách neco mi okusuje listy a ja nevim co,kytku jsem celou prozkoumal lupou,ale nic sem nenašel,nemáte někdo zkušenost,co by to mohlo bejt?

Zadruhý jsem přemejšlel o skle a o UV,které sklo nepropouští.Něco jsem si o tom tady na G přečetl a setkal jsem se s dost protichůdnými názory...tak nevim.
Mělo by cenu pořídit si nějakou UV zářivku(diody jsem nenašel)na přisvěcování?Mám na mysli tak neco okolo 10W.Ideální by byla zářivka co nevyzařuje viditelné spektrum(kvůli nápadnosti),ale tu sem taky nenašel.
Dik za pozornost.













Nemoc











Nemoc









Okno











Pohled














Tajemné okno...

Naposledy upravil xpapousek 25-06-2007 v 12:41 PM

Old Post 24-06-2007 v 08:44 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

zdravim papousku... Tie dierky na listoch budu asi vošky (slivušky)... ja som ich mal minuly rok tiez a vizeralo to asi tak isto ako tvoje listy... Su to take male cierne cupky ktore sa zdrziavaju na podnej strane listov...
Staci par postrekov z vitazku z tabaku a je s nimi koniec...
zatim 3mem palce

Old Post 24-06-2007 v 09:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sar
Stálý Člen

Karma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Sar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 10

hmmm, dost pochybuji že to budou svilušky - ty dělají uplně něco jinačího...
podívej se pořádně na druhou stranu listů - máš jich tam málo tak jestli něco nenajdeš...

Život má ten smysl, který mu dáme.......Let´s GO!

R.I.P. PPP

Old Post 24-06-2007 v 09:56 AM
Sar je offline   Profil uživatele Sar   Find more posts by Sar   Foto galerie člena Sar   Click here to Send Sar a Private Message   Add Sar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 11

2xpapousek ja to mam tiez a nemam nic ani na spodnej strane listov ani nikde ale dierky su stale

<---Kill him!

Old Post 24-06-2007 v 12:22 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

to--> Sar
Jasne chapem ohladom tych slivusiek... Ja som snimi mal problemy skoro furt... V pociatocnych stadiach robili len take malicke bodky/fleky na listoch ale zase kad som ich nechal na rastlinke tak to v niektorich pripadoch vizeralo takto podomne ako na fotkach... ale zase mozno to bolo spojene s neakou druhou chorobou...
napr na tejto rastline http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26311 no bohuzial fotene telefonom takze o kvalite ani nehovorim...

Old Post 24-06-2007 v 12:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

30% Příspěvek č. 13



Takze pac nemam ciste outdoor tema tak si dam tyhle fotky sem

ciste pro radost



Kerik














Kerik se srovnavaci petkou (1,5l)

Naposledy upravil xpapousek 15-07-2007 v 12:34 PM

Old Post 02-07-2007 v 22:21 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

30 % Příspěvek č. 14






Ale hlavnim tematem je samozrejme windoor cili:


Mrizka je zaplnena +- z 30 % a kytka mi dela radost...

K tomu UV zareni:mozna sem nasel idealni zdroj tady

http://www.solarcsystems.com/phototherapy_bulbs.html

Jedna se o UVB zdroj urceny k lecbe koznich nemoci...jede na 311 nm nevim,ale prijde mi to jako velmi vhodny....

Nak o prazdninach si to objednam abych moh v zari zacit prisvecovat....

Stava se mi z toho takovi mix in-out...

Hm.....???

fotky



bokorys










porovnani stonku Pure Power Plant se sirkama Power....ha ha









muj verny hlidac











pohled do vetvovi

Old Post 02-07-2007 v 22:30 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 15

vypada to docela poveden,ale bal byhc se toho ze se ti to preklopi dozadu....ja bych si to vepredu necim zajistil....

DEN/NOC

Old Post 06-07-2007 v 18:51 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 16






Ahóóóój,tkaze pac jsem nemocnej a nemam co delat tak sem si rek ze mensi update neuskodi.....

Kytku jsem dnes vysprchoval,aby trosku mene smrdela a trosku to opravdu pomohlo.

Kapr:diky za ohlas,ale ono se to nemuze prevratit,zatizene to je tim samotnym truhlikem.....vim ze to muze vypadat vratce,ale kdybys to videl tak bys vedel

Na poslednim obrazku je videt spektrum zarivky,kterou schanim,v cechach sem ji zatim videl prodavat pouze po 10 kusech,ale ja potrebuju jen jednu.Timto tedy hledam zajemce pro tech zbylich 9 kusu...
Jeda se o typ PL-L9W/12.

Foto:

Nahore pred sprchou

Po sprse








Jednou trochu ze strany....











A sup zpet na okno












Tady to slibene spektrum je to temer 100procent UVB.Dost dobry
Samo jde o tu fialovou caru ta cervena je na vic..

Pic

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 20-07-2007 v 20:14 PM

Old Post 20-07-2007 v 20:07 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1002440 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív