Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Prenos rastliniek_!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 17

Já to mám na půdě za oknem v květináčcích, pak vemu menší kbelíček tak akorát do batohu, do něj na dno vody, a šup tam s kvetníkama... jednoduché a když neskáčeš po skalách tak i pro kytky bezpečné...

Old Post 08-05-2007 v 09:11 AM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ceklisTHC
Nový Člen

Karma uživatele ceklisTHC - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 18

ja som prenasal moje rastlinky minuly rok v takyh tubach...(tvar valec)...a setko bolo v poho...nikdo nemohol nic tusit...je to tak najlepsie a rastlinka sa vobec neposkodi...keep growing

Old Post 11-05-2007 v 06:44 AM
ceklisTHC je offline   Profil uživatele ceklisTHC   Find more posts by ceklisTHC   Foto galerie člena ceklisTHC   Click here to Send ceklisTHC a Private Message   Add ceklisTHC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 19

ja prenasim kytky v kvetinacich na ktere preklopim druhy kvetinac kousek izolepy okolo at se v batohy nerozbali a pohodickaa

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 12-05-2007 v 08:24 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 20


ja si kyticky dycky predpestovavam v petkach ktery nariznu vrsek tag ve tretine ( ale ne uplne uriznout) a pak jen priklopim omotam izloepou.. a do batohu s emi jich 5 v pohode vejde.. NP.. a na miste jen odlepim izolacku.. nuzkama roztruhnu petku a presazuju.... funguje to splehlive uz parlet..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 12-05-2007 v 20:56 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 21

jo taky sem mel tak par kytek

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 13-05-2007 v 09:00 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 22

Ondrejblesk: jojo, tohle se dá využít. akorát já jsem měl problémy protože květináčky byly cca o 0,5cm širší než PETky, holt jsem musel pít hafou dvoulitrovek. Jinak je to na pikaču když už jsou kytičky hodně rozvětvené, ale v zásadě super-

!

Po pár letech zpět.

Old Post 13-05-2007 v 10:56 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 23

2 Lahvan_FlaskiCZ : jo to je fak jak sou hodne rozvetveny tag je to problem no to sdostat do toho.. ale tag zase ja ybhc rekl.. ze kdyz uz se to tam nevejde tag uz by kytky meli bejt davno na poli....

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 13-05-2007 v 11:29 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 24

Ja som dal jednoducho rastlinku s kvetináčom do ruksaku, do ktorého sa zmestila a ďalšie dve rastlinky len do mokrých novín, keďže som ich trochu nečakane musel ísť urýchlene vysadiť von...
Ďalšiu rastlinu prenesiem už tiež rovno v kýbli a ostatné no name semiačka už len tak nahádžem vonku do pripravenej pôdy, keďže mi na nich niak extra nezáleží a aspoň už nemusím riešiť prenos

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 13-05-2007 v 15:51 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Doma je velký piknikový koš z proutí se zavíráním. Nejpraktičtější řešení.

Old Post 21-05-2007 v 22:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

petky su proste naj-dostupnejsie, lacnejsie atd... umna tiez vyhravaju, aj u vacsiny growerov co tuna poznam... ale skor by ma zaujimalo ako to riesi postou Espado.... v prispevku č.5...

Old Post 01-06-2007 v 17:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 27

2 rammian .. mozna tag posila rizky.. ale urcite ne nic s hlinou.. jiak rizky treba 4 da do petky.. rozrizly zadela zamota izolackou a je to.. alespon ja ybhc tot ag resil..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 02-06-2007 v 09:32 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 28

V krabici od repráků boky sem vycpal novinama a kartonem, aby se květináčky nepřevrhly. Minulej rok sem přenášel kytku která měla přes pul metru, to už bylo jiný kafe

Old Post 04-06-2007 v 16:24 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

když jsou ty kytky tak velký, že trčej z tašky tak už měly bejt dávno v hlíně!! ale nebudu kibicovat, mě se to taky nepodaří dycky..

převážim normálně v tašce, když čouhaj tak narch dám další tašku - pozor musí být co nejlehčí!! opatrně zajistím kytky, přesvědčím se že je nemůžu zlomit no a jedu. Naštěstí s nima nejezdim po městě, takže mi na přikrytí stačí i ty poloprůhledné barevné tašky...

POZOR - největší riziko při převozu spočívá v tom, aby se nepoložil na bok ten květináček, ve kterém je kytka, pak se totiž nejsnadnějc zlomí...

Old Post 08-06-2007 v 15:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 30

tak se vám musím pochlubit, na pole sem to převez tak jak sem tady někde psal, ale to sem nevěděl že je zas povezu pryč. moje pole totiž našla má vlastní babka se psem. nejdřív sem řek že to sou rajčata, ale když povyrostly tak to pramáti seplo a že mě to vytrhá. na řadu přišli kbelíky a automobil a hůrá ke známýmu. ještě že ty kamarádi jsou...

Old Post 08-06-2007 v 16:57 PM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 31

jo a to nemluvím o těch kecech že to čeho se nejvíc bála má v rodině a podobně.. tak sem obratem koupil velkou knihu o konopí ať poznaj že ganja není jen a vždy startovací droga...

Old Post 08-06-2007 v 17:04 PM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mischief
Stálý Člen

Karma uživatele mischief - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 32

s kámošem sme přenášelive velkejch pitlích na odpadky.. s kvěrináčema docela velkejma.. prostě černý nebo modrý pytle na odpadky.. potkala mě sousedka a říkala mi "pozor prosimtě to je vzácný" hehe takže asi tak

Old Post 22-07-2007 v 08:48 AM
mischief je offline   Profil uživatele mischief   Find more posts by mischief   Foto galerie člena mischief   Click here to Send mischief a Private Message   Add mischief to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-01-2011 - Opelenie Rastliny - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3552460 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív