Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Prenos rastliniek_!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Pohodička Příspěvek č. 33

Transpoting.......

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 24-07-2007 v 00:09 AM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Nápad Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od TH!
Tak já už jsem úspěšně přesadil..Převážel jsem pomocí PET lahví,jak jsem popísoval výše a v poho..
Rozříznout flašku napůl,dát kytku s květníkem a zadělat vrchní částí,pojistit izolepou pro klid.a ještě odšroubovat vršek,aby byl přístup vzduchu.Moje kytky byly ve flaškách 10hod a vypadá to,že to ani nepoznaly...


ja si to v tych urezanych PETkach uz predpestovavam a ten vrsok flase sluzi ako maly sklennik takze rastlinkam sa perfektne dari hned od zaciatku

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 02-08-2007 v 13:54 PM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 35

no a potom ked to idem presadzat tak len rozrežem flašu a a vyberem rastlinku aj s neposkodeným korenovým balom

Old Post 02-08-2007 v 13:57 PM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Upozornění SADENIE V PET FLAŠIACH Příspěvek č. 36



citace:
Původní příspěvek od macabo


ja si to v tych urezanych PETkach uz predpestovavam a ten vrsok flase sluzi ako maly sklennik takze rastlinkam sa perfektne dari hned od zaciatku


Tak som sa rozhodol tvoj napad trošku fotograficky zdokumentovať .

zohnal som si 3 L PET-ku_!

všetko celkom o.k len trošku sa tam tahšie dava hlina

celkom to može byť zaujimavé_!

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 09-05-2008 v 11:04 AM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Damien
Stálý Člen

Karma uživatele Damien - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 37

No ja som to robil podobne....Viete co su te velke kelimky od horcice....Take zlte, a tak....No tak skratka tam som dal kytku aj so zemou, dal to igelitky...Do jednej igelitky sa mi vosli dva kelimky a pekne drzali, a v pokoji som to preniesol na miesto sadenia...Presadzal som 4kytky zatial, a bolo to v klidku...

Old Post 25-06-2008 v 09:57 AM
Damien je offline   Profil uživatele Damien   Find more posts by Damien   Foto galerie člena Damien   Click here to Send Damien a Private Message   Add Damien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 38

tak to by som chcel vidiet ako si to nesies..... to fakt nenapadne okoloiduci musia byt z teba riadne v pici ked si to tak jebes do lesa{na pola} z PC hhh
na zelenych je to O.K hhh

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 26-06-2008 v 21:35 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Do krabice od bot kterou dám do baťohu.

Old Post 28-06-2008 v 13:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autogen2
Stálý Člen

Karma uživatele autogen2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele autogen2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 40

no tak ja by som volil asi to pc a uz vobec ne batoh a kkrabicu v nutry

Old Post 28-06-2008 v 13:16 PM
autogen2 je offline   Profil uživatele autogen2   Find more posts by autogen2   Foto galerie člena autogen2   Click here to Send autogen2 a Private Message   Add autogen2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Lil Jon
Do krabice od bot kterou dám do baťohu.


jaja krabice od bot rulezakorát mi do ní nachcala kočka

jináč normálka předpěst v kelímkách vod jogurtu do igelitky, vejde se jich tam asi 20, jdeš nadvakrát a máš 40 kytek venku...sázet po dvou kytkách by se mě už nechtělo

tahat se s pc bednou by mě mohlonavíc strašně nenápadný pochodovat v přírodě s kompem...a táhnout ji zpátky

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 28-06-2008 v 13:36 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od AHM4D




tahat se s pc bednou by mě mohlonavíc strašně nenápadný pochodovat v přírodě s kompem...a táhnout ji zpátky

No ale jo ne? kdo by myslel že v komplu máš kytky ? bylo by to jen takový divný ale mě by to nenapadlo že by se tam pašovali kytky

Old Post 28-06-2008 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Prenos velkych kytek Příspěvek č. 43




Ja predpestovavam v kvetinacich z urizlych 2L PET lahvi (kofola je vhodna diky tenkemu /snadno rozriznutelnemu/ obalu) a protoze ven davam cca mesic stare kytky, jsou pomerne velke.

(1) K prenosu pouzivam papirove trubky (byvaji na nich namotane koberce, lina) narezane na 50-80cm. Z jedne strany to prelepim pruhem pasky, at tam PET drzi.

(2) Trubku polozim tim koncem na zem a pod malym uhlem (at tam nezahuci prilis rychle) spustim PET s kytkou.

Pak staci valce naskladat do krosny (vlezou se tam jen 2-3, kdybych mel trochu uzsi trubky tak asi vic) a muze se jit - kytky jsou kryte jak pred zraky lidi, tak pred poskozenim.

Nikdy me to nenapadlo nafotit, tak obrazky jen symbolicky....
(3) ale mam nafocenou pripravu na prenaseni cca 120cm kytky, tak to zkusim nahodit...

Old Post 19-07-2008 v 11:24 AM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

prenos hodne velke kytky Příspěvek č. 44




(1)
Uz druhy rok jsem na balkone nasadil 3 kytky s tim, ze beztak bude jedna samec, tak mi zbudou 2, coz je tak akorat. Jenze se z toho zas vyklubaly 3 samice a v dobe, kdy jsem to zjistil (priste uz vezmu rizek a zjistim to na nem) byly pomerne velke - a balkon precpany, takze zase prenos velke kytky.

(2)
K presazeni ven jsem vybral Kholu, ktera byla nejvetsi/nejvytahlejsi a jen co jsem ji polozil, ze ji vyfotim vyuzil situace nas nejmensi hulic Ichi (kvuli nemu je na balkone u kytek pletivo)

(3)
Z netkane textilie jsem si vystrihl ctverec o neco vetsi, nez kvetinac a pridal diru na stonek.

Old Post 19-07-2008 v 11:55 AM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

prenos hodne velke kytky Příspěvek č. 45




(4)
Textilii jsem upevnil na kvetinac prouzkama Duct tapu

(5)
Zalepil i diru pro nasunuti a pro jistotu ovazal provazkem.

(6)
Kytku jsem uprostred stahl provazkem, at neni tak siroka.

Old Post 19-07-2008 v 12:00 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

prenos hodne velke kytky Příspěvek č. 46




(7)
Do misky pod kvetinacem jsem v "rozich" zastrkal drevene latky a prichytil paskou.

(8)
Zatim to vypada takhle

(9)
Paskou jsem latky dole poradne pripevnil (az se horni konce latek daji k sobe, bude na to pakou pusobit vetsi sila)

Old Post 19-07-2008 v 12:04 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

prenos hodne velke kytky Příspěvek č. 47




(10)
Nahore jsem latky stlacil k sobe a nasadil na ne kulatou misku - neco hranateho by byla lepsi, ale nemel jsem potrebny rozmer...a tahle miska mi poslouzila uz pri lonskem prenosu (to byla kytka v kulatem kvetinaci)

(11)
Pridal jsem 2 provazky, k lehkemu stahnuti latek a k udrzeni kytky v kleci [ve skutecnosti jsem to delal az po (13), kdyz jsem zjistil, ze se kytka moc roztahuje]

(12)
Misku nahore jsem prichytil paskou..

Naposledy upravil Aahz 19-07-2008 v 12:24 PM

Old Post 19-07-2008 v 12:07 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

prenos hodne velke kytky Příspěvek č. 48




(13)
Na jednu latku jsem (pomoci kousku pasky) prilepil tkanou textilii (loni jsem pouzil igelit, ale zrovna byla po ruce a kytce je v tom asi lip) a omotal tim kytku dokola (pozor at je kytka uvnitr klece a neskripne se).

(14)
Pod spodni miskou jsem podvlekl (dole prilepil) 2 provazky do krize, at se s tim da manipulovat (vytahnout z krosny)

(15)
A strcil cele heblo do krosny. Na vyskou ji sice znacne prevysuje, ale poznat nejde nic (pokud ji nema na zadech dredar s polni lopatkou u pasu )

A na zaver pridam podekovani pritelkyni a kamaradum, kteri odedreli (50L substratu v druhe krosne a voda+hnojiva v batohu) vlastni presazovani - ja trcel doma na nemocenske a jen jsem jim to vsechno nachystal...

Old Post 19-07-2008 v 12:21 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-01-2011 - Opelenie Rastliny - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6044830 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív