Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Million Marihuana March 2007 - 10th Anniversary !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11

Pujdete?
This poll is closed.
Prijdu poprve, uz se tesim! 28 15.05%
Prijdu poprve, uz se tesim! Nejsem z Prahy. 36 19.35%
Chodim a ted prijdu taky. 37 19.89%
Chodim a ted prijdu taky. Nejsem z Prahy. 20 10.75%
Chodim, ale ted mi to nevyjde. 0 0%
Chodim, ale ted mi to nevyjde. Nejsem z Prahy. 5 2.69%
Nechodim a neprijdu. 6 3.23%
Nechodim a neprijdu. Nejsem z Prahy. 54 29.03%
Total: 186 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od khook



třeba ty psí vobojky a pásky , řetězy , zátky nacvakaný po celym těle aj libůstky . tje debakl kerej hraničí s lidskou DŮSTOJNOSTÍ .


tak to sou třeba věci který by mi vadily úplně nejmíň, dokonce si troufám říct že se mi to některých jedincích líbí. O tom to podle mně nejni a může to vypadat dobře, dokud zároveň s tim nemá člověk mozek vypálenej z toluenu - v tu chvíli začne působit strašlivě, i kdyby měl kvádro od Vercačeho.

Old Post 09-05-2007 v 09:17 AM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 130

Potom co moje rodina zkoukla video z MMM, tak jen říkali: "Tohle z nich dělá to hulení?"
IMHO nebyli jediní.......................

Pro mě za mě ať si každý nosí kdo chce co chce, třeba nasráno na hlavě ať mají, ale takovéto extrémní případy kteří vypadají jako kdyby vylezli z popelnice si prostě TV NOVA a jiná média vyberou na fotky i kdyby tam byl poměr socek ku "slušným" 1:50. Těmito záběry se pak de facto prezentuje široká huličská obec před celým národem který má možnost o této akci získávat informace pouze z tisku.
Jasně že tomu aby se na podobnou akci nepřimotalo 100 kedráků nikdo nezabrání....

Hulím, ale přesto se znažím nevypadat jako vágus. Chápu, že někdo holt má zvůj zvrácený "lajfstajl".

citace:
Původní příspěvek od cosecha

tak to sou třeba věci který by mi vadily úplně nejmíň, dokonce si troufám říct že se mi to některých jedincích líbí. O tom to podle mně nejni a může to vypadat dobře, dokud zároveň s tim nemá člověk mozek vypálenej z toluenu - v tu chvíli začne působit strašlivě, i kdyby měl kvádro od Vercačeho.

super, tobě to nevadí, ale jako prezentace celému národu ti to přijde v pohodě?
Kdyby tam chodili touleňáci v oblecích od Armaniho, spíš by se to jevilo jako důvěryhodná akce než když tam je 50 pankáčů který jsou možná těžce v pohodě, ale když jdou kolem tak si ostatní držej prkenice.

!

Po pár letech zpět.

Naposledy upravil Lahvan_FlaskiCZ 09-05-2007 v 09:48 AM

Old Post 09-05-2007 v 09:43 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
který jsou možná těžce v pohodě, ale když jdou kolem tak si ostatní držej prkenice.


Teď si na to káp těžký lajfstajlisti a sou uplně fpoho ne voe
jako mám číro a sem děsně hustej superpohodář :čuráci:

asi tak bych je pochopil

a přitom to co maj napalici bych neudělal ani psovi

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 09-05-2007 v 10:00 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
Potom co moje rodina zkoukla video z MMM, tak jen říkali: "Tohle z nich dělá to hulení?"



no a v tom je právě ten problém, tohle z nich neudělalo hulení...
U pankáčů je to asi takhle - dobrý jsou ti kdo bývali v mládí špinaví ale jak jde čas tak tim víc jsou čistí. A ty špatný jsou v mládí čistý ale postupně jsou z nich špíny.

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ

super, tobě to nevadí, ale jako prezentace celému národu ti to přijde v pohodě?
Kdyby tam chodili touleňáci v oblecích od Armaniho, spíš by se to jevilo jako důvěryhodná akce než když tam je 50 pankáčů který jsou možná těžce v pohodě, ale když jdou kolem tak si ostatní držej prkenice.


já si právě o těch lidech co vypapadali jako pankáči ale při tom to byly takový ty socky nemyslim že by byli v pohodě. ale to je rozdíl. Když nesmrdíš nesomruješ a nemáš v hlavě hovna a necpeš je druhejm měj si na hlavě třeba džber dehtu, mně to je fuk. Televize nova si vždycky vyhlídne ty nejotřesnější kusy ale takový už jsou média zmáme to z čekteku.

Hele já se tam mezi smetánkou z hlaváku taky necítila úplně oukej. Ale vim že existujou i lidi co nosí punkový hadry ale jsou naprosto v pohodě, nejsou to žádný socky a těch se tady snažim zastat, je fakt že jich tam moc nebylo.

Naposledy upravil cosecha 09-05-2007 v 10:31 AM

Old Post 09-05-2007 v 10:18 AM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 133

me se libyl ten punker, jak naskocil na podium po ty posledni kapele a zacal rvat do mikraku "punk,s not death,legalizace...,punk,s not death,legalizace

Old Post 09-05-2007 v 10:32 AM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Grower.cz na MMM 2007 Příspěvek č. 134




Na stánku Groweru chyběl banner, takže jste na naši prezentaci mohli narazit spíše náhodou - ve společném stanu s obchodem Growland.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Naposledy upravil carlos 09-05-2007 v 11:07 AM

Old Post 09-05-2007 v 11:01 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 135




Součástí instalace byla zpětná projekce skrze Drtiče Grower

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-05-2007 v 11:03 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 136



Návštěvnost se mi zdála největší za celou historii - okolo 5-ti až 6-ti tisíc lidí .

Autor fotografií: MistrFly

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-05-2007 v 11:05 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 137

Jak to tu tak pročítám, tak příští rok pojedu reprezentovat tu slušnou část s váma.. Letos to nevyšlo, no..

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 09-05-2007 v 11:22 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 138

o presne, to je ono este. nevite nekdo nahodou, co ta matka na podiu byla za model kamos zni dostal klona ,tak by to pomohlo...

Old Post 09-05-2007 v 12:01 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MistrFly
Nový Člen

Karma uživatele MistrFly - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 139

citace:
Původní příspěvek od ExTip
o presne, to je ono este. nevite nekdo nahodou, co ta matka na podiu byla za model kamos zni dostal klona ,tak by to pomohlo...

Že by státem dotované Benico?

Old Post 09-05-2007 v 13:05 PM
MistrFly je offline   Profil uživatele MistrFly   Find more posts by MistrFly   Foto galerie člena MistrFly   Click here to Send MistrFly a Private Message   Add MistrFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MistrFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 140

".....A u beden podivně skákali zfetovaný lidi......" Pak několik rozhovorů vesměs s lidmi značně mimo. Aneb běžná prezentace kultury kuřáků marihuany.

http://www.stream.cz/clanek/897-tanec-za-volnou-travu

Čím to, že takovýto, ale častokrát mnohem horší obraz je převažující?? Změní se snad pohled společnosti až v okamžiku, kdy se vystřídají generace a dojde k potlačení všech předsudků? A proč jsou neustále obyvatelstvu jako kuřáci marihuany předhazovány nejspodnější existence? Jsme zemí opic? A co Jan Tleskač?

Northern lights x shiva: Jedna z mnoha
KYTKY DNES - POKUS
(WW) PAPAYA: Venkovní rapsodie
WW: Bílá, jenž oděla se purpurem
Plastic adventures

Old Post 09-05-2007 v 13:11 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 141

protože nikoho, kdo dělá takový zpravodajství, ani tak nezajímá pravda, spíš jim jde o to, oby to bylo hratelný a aby se na to dobře koukalo .. potažmo se to dobře četlo .. většinu se 'ven' pouštěj zprávy, který lidi chtěj slyšet .. zvyšuje to sledovanost, dobrý míňění o zpravodajství, bohužel i objektivitu. i kdyby tu byl redaktor, který by byl spíš na straně aktérů a v tom duchu natočil reportáž, tak mu to zřejmě žádný editor neodvysílá, měl by to na triku

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 09-05-2007 v 13:44 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 142

De la Vastierre: Ty vole tak tohle je moc!!!!! Normálně bych z toho někomu něco udělal a to jsem zásadně proti násilí!!!! Mám v sobě pocit beznaděje Média jsou horší zbraň než všechny ostatní zbraně "Atmosféra podobná spíše čekteku.....", "zfetovaní lidé před soundsystémy..." je mi z toho na blití!!!!!

Old Post 09-05-2007 v 14:16 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 143

tak takhle dlouho jsem se fakt nepobavil.

Osobně považuju MMM za něco zbytečného (resp. kontraproduktivního). V současné době to je (jak vidím nejen z vašich reakcí) jen průvod dobytka v maskáčích, pro který to je jen další příležitost jak vyjádřit svůj "protest proti systemu" (tomuto se z hlasita směju). Pokud tam zavítá běžný konzument, který prahne po legalizaci, tak se dočká pouze toho, že ho 10 lidí osomruje o našpeka a dalších pár se ho pokusí okrást. Tohle přece nemůže být důstojným projevem "nás" huličů před zbytkem národa.

Z tohoto důvodu se podobných akcí neúčastním. Osobně ani legalizaci nepotřebuju a nepodporuji, stačila by mi dekriminalizace (od které se IMHO současný stav moc neodlišuje).

Pro moswu: jsem sic stejného názoru, že není důležité to co je na hlavě, ale v hlavě, ale přiznej že hromada vožralejch punkáčů s krabicí v ruce má mnohem menší šanci zaujmout většinovou společnost (a tudíž upozornit na problém GNJ/Legalizace), než jeden ubohý punkáč v kravatě a v saku, ruce umytý a v jedné z nich sklenku s vínem.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 09-05-2007 v 15:07 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 144

Jen je škoda, že se tento happening neodehrává ještě v dalších větších městech. Bylo by vidět víc, takhle se to moc zúžuje a efekt je opačnej, jak je vidět. Udělal bych den trávy a pro všechny! dyk každý město má nějakej centralkašelpark

Old Post 09-05-2007 v 15:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-04-2016 - Million Marihuana March 2016 Prague - 7. květen - 0 odpovědí
27-05-2005 - Million Marihuana March 2005 - 12 odpovědí
03-12-2004 - Million Marihuana March 2004 - 93 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8332720 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív