Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Million Marihuana March 2007 - 10th Anniversary !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11

Pujdete?
This poll is closed.
Prijdu poprve, uz se tesim! 28 15.05%
Prijdu poprve, uz se tesim! Nejsem z Prahy. 36 19.35%
Chodim a ted prijdu taky. 37 19.89%
Chodim a ted prijdu taky. Nejsem z Prahy. 20 10.75%
Chodim, ale ted mi to nevyjde. 0 0%
Chodim, ale ted mi to nevyjde. Nejsem z Prahy. 5 2.69%
Nechodim a neprijdu. 6 3.23%
Nechodim a neprijdu. Nejsem z Prahy. 54 29.03%
Total: 186 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 145

Hele Den trávy není úbec špatnej nápad byl by to takovej velkej svátek všech trávařů, hlavně pěstitelů a tak jako se treba na Den země dělaj ruzny akce dycky, tak by se taky na Den trávy ďály osvětový akce ohledně konopí myslim ze to by bylo daleko lepší, co vy na to ?

Old Post 09-05-2007 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 146

Mr.Palice:No helec, já jsem pro každou recesi a srandu. A teď kdy? Ve stejný den jako MMM?Mno možná den před tím, aby se nám to oslavování pěkně protáhlo Je tu ale jedno ALE, letos jsme to pěkně prošvihli, takže datumu, který teprve bude se bránit nebudu ... Jj, chce to ale širší okruh naší komunity

Old Post 09-05-2007 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 147

Palice, Endorfin: co třeba 1.7. už z několika důvodů třeba že některejm lidem začínaj prázdniny nebo taky konec školy a taky taková blbost ale to je jedno a to že pěstitelský období je kolem tohodle data asi tak v polovině taky rok je v polovině

Jestedman: hele já tam sice byl ale taky se mi úplná legalizace nelíbí pro mě by byl ideální stav dekriminalizace ale páni politici si třeba řeknou: no tak jim dáme alespoň tu dekriminalizaci uděláme takovej kompromis....je to sice naivní tvrzení ale proč ne

Old Post 09-05-2007 v 21:21 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od jestedman
tak takhle dlouho jsem se fakt nepobavil.

Osobně považuju MMM za něco zbytečného (resp. kontraproduktivního). V současné době to je (jak vidím nejen z vašich reakcí) jen průvod dobytka v maskáčích, pro který to je jen další příležitost jak vyjádřit svůj "protest proti systemu" (tomuto se z hlasita směju). Pokud tam zavítá běžný konzument, který prahne po legalizaci, tak se dočká pouze toho, že ho 10 lidí osomruje o našpeka a dalších pár se ho pokusí okrást. Tohle přece nemůže být důstojným projevem "nás" huličů před zbytkem národa.

Z tohoto důvodu se podobných akcí neúčastním. Osobně ani legalizaci nepotřebuju a nepodporuji, stačila by mi dekriminalizace (od které se IMHO současný stav moc neodlišuje).

Pro moswu: jsem sic stejného názoru, že není důležité to co je na hlavě, ale v hlavě, ale přiznej že hromada vožralejch punkáčů s krabicí v ruce má mnohem menší šanci zaujmout většinovou společnost (a tudíž upozornit na problém GNJ/Legalizace), než jeden ubohý punkáč v kravatě a v saku, ruce umytý a v jedné z nich sklenku s vínem.



OMG

Kolik lidí tě takhle optěžuje. Na mně to tam nezkoušel nikdo, třeba na ně moc smrdim.

A pro ostatní, kdo chtěj mít "čistou" komunitu. Zaveďte si VIP vstup, poříďte něco vyhazovačů. A na přezrok jen s čistejma metrosexuálama, který hulej kvůli zvýšení svýho intelektu

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 10-05-2007 v 09:39 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeud
Nový Člen

Karma uživatele freeud - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 149

tak a ted i ja projevim svuj nazor po precteni kompletniho threadu. za prve myslim si ze melo byt vetsi mnozstvi lidi uz na staromaku, kdyz uz nekdo za tuto myslenku chce bojovat at ji podpori uz od zacatku. navic hlavni soucast "demonstrace" je samotny pruvod, kde muzeme ukazat jak o dekriminalizaci opravdu stojime. ale na druhou stranu souhlasim i s jestedmanem, protoze pruvod, kde bylo nejvice lidi slyset s pokrikem "gestapo" a "policejni stat" neni pruvod, ktery by vypadal na to, ze jeho osazenstvo jsou jen mirumilovni uzivatele potazmo pestitele konopi, kteri zadaji jen uznani marihuany, ze strany "obycejnych" lidi, jako latky, ktere se nemuseji obavat. ja osobne jsem sel uplne vepredu a obcas jsem se stydel za to k cemu se hlasim, coz se mi nestava, protoze se za obhajobu konopi stavim kdy a kde muzu. taky souhlasim s tim, ze jakasi dekriminalizace se tady uz zcasti prosadila a dalsi natlak v tak kratke dobe potom co uz se zmirnily zakony je opravdu kontraproduktivni. ja osobne jsem vdecny za to co tu zatim je, i kdyz to neni to co bych si idealne predstavoval. za druhe spolecnost k nam opravdu nebude schovivava, kdyz se nase komunita prezentuje tak jak se prezentuje. nechci sice nekomu rikat jake obleceni nebo uces ma nosit, ja sam bych se zrovna nevijimal jako obraz "slusne" se, co se tyce zevnejsku, prezentujiciho obcana, ale myslim si, ze kdyz uz chceme to pochopeni ze strany lidi neni dobre, kdyz si rano otevrou noviny vidi tam par vyfetlu, ktery se valej na zemi v naprosto jinym svete a ve svych vlastnich blitkach. ale na druhou stranu nejde zabranit tomu, aby se takovy individua na tech fotkach objevily, protoze kdyz se takova akce kona tak tam stoprocentne prijdou za vidinou hudby zdarma a moznosti vysomrovat o neco vic cigar, jointu a penez nez v jakymkoli dni v roce. a media samozrejme takovy ztroskotance vyhledavaj. a je taky pravda, ze spousta lidi tam byla jen kvuli hudbe. potom ale vyvstava otazka jak usporadat akci podobneho formatu, kde bychom mi groweri a milovnici konopi mohli ukazat, ze nejsme jen banda vymastenejch idiotu a lidi kteri kazdy den jen shani 250 na pytel abychom se mohli poslat do hoven, ale normalni lide, kteri jen nasli svuj styl zivota nebo jen treba zalibeni v konopi a ze spousta z nas jsou inteligentni bytosti. mohl bych pokracovat do nekonecna...

jinak akce se mi velice libila a chvalim poradatele za organizaci. ja osobne jsem tam sel predevsim kvuli hudbe a lidem (nekterym). a to se povedlo hudba skvela a kazdych pet metru tam na me volali nejaci znami. potkal jsem tam lidi ktery jsem nevidel ani nepamatuju a to mi asi z hlavy vymazalo ten prvni dojem za coz jsem jim vdecen...

P.S. s tim somrovanim o jointy. vzal jsem si toho sebou dost, ale pri kadenci toho jak jsem se setkaval s ruznyma lidma to taky rychle zmizelo. a kdyz jsem se chtel nekoho kdo vypadal jako grower zeptat jestli by jako kolegovi nevypomohl v nouzi tak me vetsina tech lidi odpalkovala ac jsem byl nadmiru slusny a pratelsky... njn nakonec jsem sehnal tak desitku od jednoho znamyho, ale bylo to vysilujici a priste vim, ze si toho mam vzit vic a ne se spolehat na pratelske chovani mych ceskych spoluhulicu... jinak growu zdar a provazej vas sila

Old Post 10-05-2007 v 12:37 PM
freeud je offline   Profil uživatele freeud   Find more posts by freeud   Foto galerie člena freeud   Click here to Send freeud a Private Message   Add freeud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 150

Lux:ale proč ne 1.7. ? mohlo by to ale získat ještě hlubší podstatu datem třeba úmrtí člověka, kterej dřív boural negativní mýty a fámy o marjánce. Co ty na to?Jsem to ale ostuda, nikdo mě nenapadá...
Je to sice záležitost hudby, přišlo mi ale že Bob Marley dělal osvětu, jak o trávě mluvil. Někteří by ale souhlasit nemusili.

Old Post 10-05-2007 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 151

Endorfin: no jestli to chceš slavit ještě tenhle rok a když tak mluvíš o Bobovi tak 11.5. je to 26 let co zemřel ale ten já už slavim....taky mě nikdo nenapadá kdo boural mýty o konopí ale jestli máš doma Velkou knihu o konopí tak tam bych řek že něco bude

Old Post 10-05-2007 v 17:51 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 152

když je někdo prostě antidrugz tak je mu jedno jestli ganja nebo peří pořád to je droga a nikomu to z hlavy nevybouras ani kdyby si ho mucil....
Kazdej takovej psycholog o tom cte knihy precte treba 1000 tech knich ale nikdy nepochopi dokud se nespálí nebo nepřečte fakt dobře napsanou knihu od nějakýho huliče co to umí vysvětlit...
Amigos

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 10-05-2007 v 20:07 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 153

nezapomínejte že droga je i kofein a nikotin a vůbec všechny látky který měněj vědomí nebo fungování člověka

Old Post 10-05-2007 v 22:02 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeud
Nový Člen

Karma uživatele freeud - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 154

predevsim droga je cokoli na co muze vzniknout zavislost, takze vlastne cokoli...

Old Post 10-05-2007 v 22:53 PM
freeud je offline   Profil uživatele freeud   Find more posts by freeud   Foto galerie člena freeud   Click here to Send freeud a Private Message   Add freeud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeud
Nový Člen

Karma uživatele freeud - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 155

to icecube: to je opravdu "inteligentni" poznatek

Old Post 10-05-2007 v 22:55 PM
freeud je offline   Profil uživatele freeud   Find more posts by freeud   Foto galerie člena freeud   Click here to Send freeud a Private Message   Add freeud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

deň trávy/húlenia už je - 20.4... ale vy sa určite nechcete opičiť po amíkoch
čo tak na narodky jacka herera ?

Old Post 10-05-2007 v 23:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od Protiva

OMG

Kolik lidí tě takhle optěžuje. Na mně to tam nezkoušel nikdo, třeba na ně moc smrdim.
A pro ostatní, kdo chtěj mít "čistou" komunitu. Zaveďte si VIP vstup, poříďte něco vyhazovačů. A na přezrok jen s čistejma metrosexuálama, který hulej kvůli zvýšení svýho intelektu


oBtěžuje

moc jsi mně nepochopil. Za metrosexuála se fakt nepovažuju a čistotu znám, ale neuznávám
Nejde o to, že by tam byl někdo špinavej, ale jde o to, že my chceme po někom legalizaci a předkládáme jim, že potom to bude vypadat takhle Tohle je pouze špatná reklama pro nás pro všechny, kterým to aspon trochu vadí (ilegalita). Je to silně kontraproduktivní a fakt to nepovažuju za důstojný protest.
A btw co máš proti hulícím metrosexuálům? a to se huliči prej považujou za tolerantní

PS: jestli hulíš za snížením svého intelektu, tak jen tak dál

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 11-05-2007 v 09:25 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od jestedman


oBtěžuje

moc jsi mně nepochopil. Za metrosexuála se fakt nepovažuju a čistotu znám, ale neuznávám
Nejde o to, že by tam byl někdo špinavej, ale jde o to, že my chceme po někom legalizaci a předkládáme jim, že potom to bude vypadat takhle Tohle je pouze špatná reklama pro nás pro všechny, kterým to aspon trochu vadí (ilegalita). Je to silně kontraproduktivní a fakt to nepovažuju za důstojný protest.
A btw co máš proti hulícím metrosexuálům? a to se huliči prej považujou za tolerantní

PS: jestli hulíš za snížením svého intelektu, tak jen tak dál



Nechtěl jsem se tě nějak dotknout, ale už mně točilo jak si tady každej stežuje, jak jim nějakej vágus ničil rauš za 250. Tvůj příspěvek byl nejrozumější

Každýmu co jeho jest. Když si někdo dělá ostudu, není to muj boj. Nebudu někomu řikat: "jdi se umejt, kazíš mi imič " Přišel jsem za dobrou muzikou, zahulit s kámošema.

Líbí se mi jak je naše komunita pestrá a pořád roste. Negativní komentáře který se tu rozjeli, pro mně schazujou celou akci

ad metrosexuálové, použil jsem je jen jako protiklad k těm sockám.

PS: Loni nás stáhnu Dr Kary o jointa a taky jsme to nijak nehrotili.

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 11-05-2007 v 13:38 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od Cpt. Spaulding
deň trávy/húlenia už je - 20.4... ale vy sa určite nechcete opičiť po amíkoch
čo tak na narodky jacka herera ?


hele nejsme žádný los amígos No to mě taky napadlo, Herera, jenže se přiznám, že ho znám jen v jedný podobě a co byl, kdo byl ani vlastně nevim, ani jsem nic o něm nenašel. Když nebude americký národnosti, tak by to bylo v pohodě

Old Post 11-05-2007 v 20:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 160

co si matně pamatuju tak anglický novinář, osvícenec.

nevím přesně, smažu kdyžtak

edit: wikipedie taky mlčí

tady něco, ale o povolání nic.
http://www.legalizace.cz/index.php?clanekid=404
Největší zásluhy o vznik šlechtěného, vysoce potentního konopí má v Amsterodamu žijící Američan Jack Herrer.


podá někdo bližší info?

!

Po pár letech zpět.

Naposledy upravil Lahvan_FlaskiCZ 11-05-2007 v 20:28 PM

Old Post 11-05-2007 v 20:19 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-04-2016 - Million Marihuana March 2016 Prague - 7. květen - 0 odpovědí
27-05-2005 - Million Marihuana March 2005 - 12 odpovědí
03-12-2004 - Million Marihuana March 2004 - 93 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5997350 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív