Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Druhy outdooru dozrievajuceho v septembri
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 33

Sensi Seeds - Early Skunk

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 13-03-2010 v 17:07 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 34

cs mam blbej dotaz jaky si mam koupit semena regular nebo femizovana por. co to znamena ti slova

Old Post 17-01-2011 v 17:32 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacerik
Stálý Člen

Karma uživatele kacerik - 80% PěstitelskáKarma uživatele kacerik - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 35

regular ze budes mat samcov a samice
feminizovane ze mal by si mat iba samice ale vyskytuju sa aj hermaci hlavne na outdoore....
naozaj to bol velmi blbej dotaz

[color=blue]kacerik out-2010[/3366FF]

Old Post 18-01-2011 v 14:50 PM
kacerik je offline   Profil uživatele kacerik   Find more posts by kacerik   Foto galerie člena kacerik   Click here to Send kacerik a Private Message   Add kacerik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

toto je tiez dobra odroda na rychle dozrievanie

http://www.growplanet.cz/index.php?...&idv=691&idk=31

Old Post 10-02-2011 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubik
Nový Člen

Karma uživatele Kubik - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 37

Já dostal semínka matanuska mist od "sagarmaseeds".....prý aljašská odrůda odolná proti plísni a mrazu . tak jsem zvědavej ,bude to muj první grow . Kolem května je přesadím do země . Dneska jsem to risknul a prá jich zasadil přímo do lesa na tvrdo

Old Post 13-03-2011 v 12:26 PM
Kubik je offline   Profil uživatele Kubik   Find more posts by Kubik   Foto galerie člena Kubik   Click here to Send Kubik a Private Message   Add Kubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Kubik
Já dostal semínka matanuska mist od "sagarmaseeds".....prý aljašská odrůda odolná proti plísni a mrazu . tak jsem zvědavej ,bude to muj první grow . Kolem května je přesadím do země . Dneska jsem to risknul a prá jich zasadil přímo do lesa na tvrdo


myslim ze to bola dobra hlupost sadit dnes do lesa...
inak trochu si pomotal meno je to Matanuska Mint od Sagarmatha Seeds
ked to ma v genoch aljasku neznamena ze to vyrastie len tak ked vonku mrzne...
sadit idealne po polke maja ked prejde to ochladnie a dazde a uz duplom ked nemas doma predpestovane a ides priamo zo semena
inak genetiga celkom luxusna Sagarmatha ma dobre veci
ked to mas original seeds bola to velka skoda lebo nie su zrovna 3x lacne

Old Post 13-03-2011 v 16:46 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 39

a nieco k teme
z minulorocneho outdooru zarucene dozrieva do konca septembra

Erdbeer sativa od Swiss Hemp Shop
KC33 od KC Brains Holland
Lebanese od BlueHemp Switzerland

Old Post 13-03-2011 v 16:53 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubik
Nový Člen

Karma uživatele Kubik - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

Organika Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od tripmag


myslim ze to bola dobra hlupost sadit dnes do lesa...
inak trochu si pomotal meno je to Matanuska Mint od Sagarmatha Seeds
ked to ma v genoch aljasku neznamena ze to vyrastie len tak ked vonku mrzne...
sadit idealne po polke maja ked prejde to ochladnie a dazde a uz duplom ked nemas doma predpestovane a ides priamo zo semena
inak genetiga celkom luxusna Sagarmatha ma dobre veci
ked to mas original seeds bola to velka skoda lebo nie su zrovna 3x lacne


Já vím je to MINT ale na netu to má název i mist ...píšou tam MINT aka MIST http://www.cannabis-seeds-bank.co.u...165.html....ten člověk co mi je poslílal je má od tý seedbanky akorát je to prý druhá generace .....taky jsem myslel ,že je to pomotaný , když jsem název hledal na netu ,ale mist se tomu říká taky .

Samozřejmě ,že budu předpěstovávat doma , ale dneska jsem byl okouknout místo , kde chci potom kolem toho května přesadit a jen tak jsem je lupnul do země , bylo jich pár . Tak jsem chtěl vyzkoušet co příroda udělá .......

Old Post 13-03-2011 v 17:00 PM
Kubik je offline   Profil uživatele Kubik   Find more posts by Kubik   Foto galerie člena Kubik   Click here to Send Kubik a Private Message   Add Kubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vorman
Nový Člen

Karma uživatele vorman - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 13  

morda cz palba svk Příspěvek č. 41

zdrawím,,,,,,poradte pls akú odrodu si mám kúpit ak mám záujem o podla Vás najsilnejšiu outdoor odrodu fem,dozrievajúcu v semtemri a v oktobr???poprosím vás fakt o riadne zmaštovadlo,,čiže pecku a aj o link,,kde si ju môžem objednat,,,dakujem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tento odkaz je smerovaný najstarším členom groweru,,ktorý už niečo skúsili,,,,,ešte raz dakujem

edit Krychle: hledej!

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=45493
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=41992
http://en.seedfinder.eu/search.html

Old Post 29-11-2011 v 14:44 PM
vorman je offline   Profil uživatele vorman   Find more posts by vorman   Foto galerie člena vorman   Click here to Send vorman a Private Message   Add vorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vorman
Nový Člen

Karma uživatele vorman - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 13  

prepáč Příspěvek č. 42

vybral som si HOLLAND HOPE a DURBAN POISON,,,,,,,prepáč ešte raz,,,,

Old Post 29-11-2011 v 16:19 PM
vorman je offline   Profil uživatele vorman   Find more posts by vorman   Foto galerie člena vorman   Click here to Send vorman a Private Message   Add vorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Re: morda cz palba svk Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od vorman
zdrawím,,,,,,poradte pls akú odrodu si mám kúpit ak mám záujem o podla Vás najsilnejšiu outdoor odrodu fem,dozrievajúcu v semtemri a v oktobr???poprosím vás fakt o riadne zmaštovadlo,,čiže pecku a aj o link,,kde si ju môžem objednat,,,dakujem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tento odkaz je smerovaný najstarším členom groweru,,ktorý už niečo skúsili,,,,,ešte raz dakujem

edit Krychle: hledej!

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45493
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41992
http://en.seedfinder.eu/search.html

Zdar. Letos jsem jel Anesthesii od Pyramid seeds a sklízel jsem ji myslim 3. řijna a byla tak akorát. Velmi dobře se větví, poměrně rychle roste, a ten výnos je ohromující. Vřele doporučuji

Jiank tě to zmastí jak prase. Mega silná indika.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 29-11-2011 v 19:58 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

celkom dopohody Je a Voodoo od Dutch Passion...dozrela 25 sept..a to v 1000mnm...peace...

Old Post 30-11-2011 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavell
Nový Člen

Karma uživatele pavell - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 45


Doporučuju Mind Bender a KC36 od KC Brains, taky G13/MTF a Passion1xG13/MTF od místního člena, stojí to zato.

Old Post 17-01-2012 v 19:08 PM
pavell je offline   Profil uživatele pavell   Find more posts by pavell   Foto galerie člena pavell   Click here to Send pavell a Private Message   Add pavell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thuglife
Stálý Člen

Karma uživatele thuglife - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 46

Nazdar.. čo poviete oplatí sa mi viac power plant od dutch passion alebo Early skunk,, popripade poradte mi čo by ste mi odporučovali .. ide mi o to aby to v čas vyrastlo , aby to šlapalo a aby aj urody bolo vela !! kedze zijem tam kde neni moc nejake extra pekne pocasie tak aj co by trochu tej nizsiej teplote odolalo peace!!

Old Post 26-03-2012 v 13:38 PM
thuglife je offline   Profil uživatele thuglife   Find more posts by thuglife   Foto galerie člena thuglife   Click here to Send thuglife a Private Message   Add thuglife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 47


tak aby sme to tu trochu ozivili doplnam cerstvo otestovany

Madness od World of Seeds Bank

dalsi skvely do konca septembra dozrievajici strain
nabieha celkom skoro
11.8. uz bol jasne rozpoznatelny kvet (par chlpov na kazdej vetve)
sisky orosene, plne a tvrde jak kamem
odolnost na plesen vyborna

Naposledy upravil tripmag 06-10-2013 v 10:03 AM

Old Post 05-10-2013 v 21:45 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1775470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív