Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sušení vs mol šatní
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Dotaz Sušení vs mol šatní Příspěvek č. 1

Zdravím growery,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo z vás má nějaké zkušenosti se sušením kytky v místech, kde se vyskytuje mol šatní. Má mol tendenci kytkám škodit? (klást vajíčka atp..)

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 11-09-2013 v 09:41 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 2

Prečo by si sušil na miestach kde máš mole ??
Je to minimálne nehygienické...
Možno vylučujú aj nejaké toxíny ale to neviem...

Old Post 11-09-2013 v 11:53 AM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 3

Protože jsem na privátě a nemám možnost dát to na hůru nebo třeba do sklepa, či tmavé koupelky. Šatna je nejlepší, je tam absolutní tma, akorát tam v minulosti byli moli. (Poslední dobou je to už lepší, ptám se pro sichr)

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 11-09-2013 v 12:05 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 4

natrhej ranec Levandule a tu dej do skříně s moli....Nebo ještě lépe, kup Raid na moli do skříně a pak si suš kde chceš.....jinak je to fakt humus a zhulovat to bude i s molama...:-D

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 11-09-2013 v 12:42 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 5

Právě ta levandule tam všude je a právě díky ní mi přijde, že už tam žádní moli nejsou, ale jak říkám, ptám se pro jistotu

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 11-09-2013 v 13:12 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 6

heheheh:-D myslím že ti moli na ganju nepůjdou, maybe ji pos...u když na ní budou sedět nevím, ale vajíčko by tam naklást mohl,já být mol tak už kladu ale toho bysis všiml....

JAH LIVE

Old Post 11-09-2013 v 13:24 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

fuj

Old Post 12-09-2013 v 12:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tecetisklivec
Nový Člen

Karma uživatele tecetisklivec - 62% PěstitelskáKarma uživatele tecetisklivec - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 8

pánové teda moly nemám, ale mám plchy každopádně můj dotaz je takový jak se to zavěšuje? já to pích kolmo k trámu, takže kytky nevisí je to nějaká patálie?? nebo to tak může být?

Old Post 27-09-2013 v 08:23 AM
tecetisklivec je offline   Profil uživatele tecetisklivec   Find more posts by tecetisklivec   Foto galerie člena tecetisklivec   Click here to Send tecetisklivec a Private Message   Add tecetisklivec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 9

samozřejmě může

Old Post 27-09-2013 v 12:42 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tecetisklivec
Nový Člen

Karma uživatele tecetisklivec - 62% PěstitelskáKarma uživatele tecetisklivec - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 10

ještě bych měl dotaz ohledně teploty a větrání... jelikož jiné místo nemám, tak to mám na půdě je zde docela dobrý tah, ale počasí mi neumožní ° více než 12-15 mám pod to hodit nějaký teplomet nebo to přemístit do místnosti kde je teplo ale není průvan?

Old Post 29-09-2013 v 19:25 PM
tecetisklivec je offline   Profil uživatele tecetisklivec   Find more posts by tecetisklivec   Foto galerie člena tecetisklivec   Click here to Send tecetisklivec a Private Message   Add tecetisklivec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigoss
Nový Člen

Karma uživatele Bigoss - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 11

tecetisklivec : Skoro bych řekl, že taková teplota je v pohodě, radši suším v chladnější místnosti, byť to dýl trvá. Pokud tam vzduch cirkuluje, nebál bych se toho.

Old Post 29-09-2013 v 20:40 PM
Bigoss je offline   Profil uživatele Bigoss   Find more posts by Bigoss   Foto galerie člena Bigoss   Click here to Send Bigoss a Private Message   Add Bigoss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 12

souhlasim s bigbossem... nevadí to. pokud to před sklizní nemělo tendenci plesnivět, tak je to pomalejší sušení nejlepší

Old Post 30-09-2013 v 10:33 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tecetisklivec
Nový Člen

Karma uživatele tecetisklivec - 62% PěstitelskáKarma uživatele tecetisklivec - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 13

tak pánové jelikož podnebí je na prd tak mi to začalo plesnivět, pokusil jsem se to prostříhat co nejvíce to šlo a myslím, že to byly dost razantní zásahy... tzv. na jistotu každopádně jsem to oddělil od zbytku a lehce posvítil uv-čkem . co mám počít dál??

Old Post 02-10-2013 v 08:04 AM
tecetisklivec je offline   Profil uživatele tecetisklivec   Find more posts by tecetisklivec   Foto galerie člena tecetisklivec   Click here to Send tecetisklivec a Private Message   Add tecetisklivec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 14

postav na půdu jeden stojanový ventilátor

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 02-10-2013 v 09:12 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-09-2016 - Sušení + tma - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3453270 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív