Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Hulič
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s konkrétními modely outdoor - co pěstujete nebo jste pěstovali. Myslím, že v ČR jsou podmínky pro outdoor dost špatné, takže mimo hodně early modelů se nicmoc nechytá... bylo by dobré vědět, co můžu zasadit ven a co sklidím...

Mé zkušenosti jsou takové: první má akce outdoor byla klasicky s noname semeny - podle listí nějaký indica/sativa hybrid, který voněl jako velice silná kombinace angreštu a rybízu. Nezastřihoval jsem a výnos byl slabý...

Napodruhé jsem nakoupil Northern Lights #1. Z deseti semen vyklíčilo osm a všechny (!) byly samice. Kytky byly naprostý dvoumetrový obři se skunkovou vůní, která se táhla na obrovské vzdálenosti. Výnos byl vynikající, stejně tak jako účinky (v klidu se dal hulit i skuff).

Třetí zkušenost mám s Blueberry, u které se mi zdá, že není schopná včas rozpoznat kratší den a rozumně vykvést. Výnos také nijak úžasný.

Co vaše zkušenosti? Ať víme, kdo si co dává


MODEDIT:

Vzhledem k tomu, ze se kazdorocne mnozi prosby a narky lidi, kteri zakoupili za tezke penize genetiku, ktera jim nedokvete jsem se rozhodl vycistit jedno stare tema od balastu a byl bych rad, aby slouzilo coby misto, kde si budou pestitele vymenovat _SVE_ zkusenosti a pokusi se sve zkusenosti s modely, ktere povazuji za nejlepsi nejak shrnout.

Relevantni odkazy:

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=41992 <- Galerie Outdoor Odrud -- > fotky a par detailu k vetsine zde zminenych odrud

http://grower.cz/encyklopedie? <-- encyklopedie, ktera by mela napomoci minimalne k zakladni orientaci v nazvech, co zde padnou

http://grower.cz/forum/search.php? < -- HLEDÁNÍ

DEKUJI.

Hlava

Naposledy upravil Hlava 14-12-2010 v 16:48 PM

Old Post 15-05-2001 v 18:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 2

pichli sme ven par seminek Passion #1 od Dutch Passion. vim ze tahle odruda je zvykla na poradny vedra a slunicko, ale pokud se vydari leto, tak by to mohl bejt narez. dam vedet na podzim jak se to osvedcilo.

MIKI

Old Post 22-05-2001 v 07:33 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Pohodička nejModel Příspěvek č. 3

nejlepší na outdoor je model NO NAME .....zaručeně nejlevnější takže vás nenasere když to někdo sklidí (aspoň ne natolik)

Old Post 25-05-2001 v 20:55 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suussaa
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 4

Loni mi vsechny rostliny sebrali ňácí z....... p......Nastestí to nebyly nějak extra modely.Letos jsem sázel California,Mexico a MindBender(prej má úžasnou výtěžnost).Taky doufám,že se mi letos o kytičky zase někdo nepostará......

Old Post 27-05-2001 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quasic
Nový Člen

Karma uživatele Quasic - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Dotaz Ono to nasere Příspěvek č. 5

Ono nasere aj ked vam niekdo vykosi aj noname konopu

Quasic

Old Post 31-05-2001 v 09:27 AM
Quasic je offline   Profil uživatele Quasic   Find more posts by Quasic   Foto galerie člena Quasic   Click here to Send Quasic a Private Message   Add Quasic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Palec nahoru JEDINĚ NL! Příspěvek č. 6

Můžu jen potvrdit Huličovy slova!Měl jsem semena Northern light od Growi seeds(25 guldenů=400Kč za 10 semen),vyrostl mě nejdřív samec kterej vyhodil jednu príma palicu,ale potom-samý samice,obrovský keře ze kterých bylo hulení skoro jak z kofišopu Speak easy v Amstrdamu.Sice je to indór,ale autdór to valilo taky velice pěkně.Nejhorší je ovšem ta depka když je 15.září a kytka teprve začíná kvíst(to se pak ze sledování Počasí stává detektivka-běž pryč,studená fronto,tady tě nikdo nechce.Výsledky ovšem stojí za to(když to počasí vyjde nebo vám nerupnou nervy jako mně loni a sklidíte moc brzo)

Old Post 31-05-2001 v 09:42 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kerry
Nový Člen

Karma uživatele kerry - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 7

já mám dobrý zkušenosti s nějakou kříženkyní z Mongolska...ten chlapík,co mi to přivez,procestoval snad celou Asii,a říkal ,že takovou kytku v životě neviděl...prej tam roste divoce a to ještě jen někde,protože jak je známo,Mongolsko je zvětšiny poušť... přivezl semena domů a tam je zkřížil ještě s něčím...no,dal mi 20 semen...když sem viděl fotky tý květinky v Mongolsku,tak sem ty semena hned dal vyklíčit...teď už tenhle druh pěstuju čtvrtým rokem...a po žádný jiný ganje nemám takový stavy...takže když vám někdo nabídne semínka ze severní Asie ,tak je vemte...stojí to za to

Old Post 06-06-2001 v 09:43 AM
kerry je offline   Profil uživatele kerry   Find more posts by kerry   Foto galerie člena kerry   Click here to Send kerry a Private Message   Add kerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatuS
Nový Člen

Karma uživatele MatuS - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 6 

Passion 1 Příspěvek č. 8

Tiez som toho roku zasadil Passion ale rastie zda sa mi velmi pomaly.Zatial ma len 20cm.Cital som ze ma dorast 150-250cm.Aj ked je vhodny na drsne podmienky nerastie extremne.
Ake su vase skusenosti s touto indica variety?

Old Post 13-06-2001 v 16:41 PM
MatuS je offline   Profil uživatele MatuS   Find more posts by MatuS   Foto galerie člena MatuS   Click here to Send MatuS a Private Message   Add MatuS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 9

Matus: kde jsi četl že Passion#1 vyroste 150-250cm? Já myslím že jako 100% indika vyroste max 150, ale vzhledem k tomu jak pomalu roste (za 7 týdnů 20cm, 1x zaštípnuto) bych to viděl ještě míň.
Taky mají ty tvoje kytky strašně tenký stonek? Ty moje mají stonek o průměru 2mm. Moc vytální model to není.

Old Post 15-06-2001 v 14:26 PM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 10

Dobrej model na outdoor je Early skunk od sensiseeds. Roste fakt rychle je to pěkná koule - doporučuju. je dóst nenáročnej.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 16-06-2001 v 08:18 AM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 11

ja ti odporucam DURBAN POISON

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 15-01-2004 v 15:50 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiky-Thc
Stálý Člen

Karma uživatele Fiky-Thc - 2% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 12

Doporucuju od DURBAN POISON Power plant

Old Post 23-02-2004 v 12:25 PM
Fiky-Thc je offline   Profil uživatele Fiky-Thc   Find more posts by Fiky-Thc   Foto galerie člena Fiky-Thc   Click here to Send Fiky-Thc a Private Message   Add Fiky-Thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiky-Thc
Stálý Člen

Karma uživatele Fiky-Thc - 2% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 13

amalka:Power plant se hodi jak na in tak na sklenik tak kdyz tomu doprejes hafo slunicka tak to bude ok.A vynos pisou ze je enormni takze asi hafo stoji 35 eur.

Old Post 24-02-2004 v 09:21 AM
Fiky-Thc je offline   Profil uživatele Fiky-Thc   Find more posts by Fiky-Thc   Foto galerie člena Fiky-Thc   Click here to Send Fiky-Thc a Private Message   Add Fiky-Thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 14

Durban je super!!! Hodně odolný kytí - nechá si líbit dost prasáren. Předloni mi vyrostlo obrovský hovado - vůbec sem to nezastřihával, prostě sem jí nechal růst jak chce. Akorát děsně šmakovala slimákům (je to zvláštní, ale vedle sem měl Swiss Miss a tý se slimejši vůbec nedotkli). Ale účinky se s SM vůbec nedají srovnat - je to fakt bomba...!!!!§§§§

Old Post 24-02-2004 v 13:05 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 15

Zkušenosti s Power Plantem : šíleně se větví, nekonečný množství malých paliček. Bohužel díky nepřízni počasí vynos z jedné květiny 70 gramů, ale kdyby ty paldy normálně vyrostly do standartní velikosti, tak minimálně půl kila (jedna kytka). Super. High dost fyzické, dost psychické, takové plné a přemýšlivé. Co dodat ?

Old Post 17-10-2004 v 21:47 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dusann
Stálý Člen

Karma uživatele Dusann - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 16

2 All: snad jen ze souhlasim s dan.bassem, je to fakt dobrej modylek, kamos ho mel normalne i mimo sklenik a vyrostl mu luxusni...fakt peknej...

Old Post 18-10-2004 v 13:34 PM
Dusann je offline   Profil uživatele Dusann   Find more posts by Dusann   Foto galerie člena Dusann   Click here to Send Dusann a Private Message   Add Dusann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5834960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív