Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » nedostatky a problémy s bublerem HELP!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

nedostatky a problémy s bublerem HELP!!!! Příspěvek č. 1




Zdravím kolegové a spolupěstitelé mám problém s bublerem po delší době se začali objěvovat nedostatky a zřejmě špatné zacházení ale nevím jaké protože EC PH vlhkost teplo větrání vše je v pořádku tak nevím kde je chyba ale proto jsem se obrátil na vás přátelé a věřím že to vyřešíme tak první problém jsou skvrny na listech viz foto a druhý možná ma vliv na ten první je uhnívání nebo odpadávání kořenů kořeny mi docela ve velkém množství plavou v roztoku nevím jestli je to normální že čás kořenu sama od sebe uhnije nebo odumře a pak plave v roztoku tak se ptám váz co je špatně jinak vzduchováním to není to mám kvalitní a dostačující tak už se nemohu dočkat vašich rad děkuji

Naposledy upravil hary 12-08-2005 v 15:45 PM

Old Post 10-08-2005 v 20:35 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2




ještě nějaké obrázky tímto vzduchuji 10L belík to by mělo stačit ne????

Old Post 10-08-2005 v 20:37 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 3

Zkoušel jsi nějaký enzymy? Mohly by pomoct kytce zmátožit se... Já je používám preventivně v malém množství a vždycky den před každou výměnou hnojek ve větší dávce (dle návodu) a prakticky nemám žádný problémy...

Fotr woe!

Old Post 11-08-2005 v 07:05 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 4

Čau Hary,
mě se dělali podobný fleky na listech kvůli přehnojení dusíkem.
Jestli to máš dýl na růstu bylo by to možný.

Starší poškozené listy bych otrhal,enzimama nic nezkazíš,postřik bioalgenem.

Jinak odpad kořenů je normální,záleží v jakym množství že jo.Ty kořeny nevypadaj špatně.vzduchování ok.

Já měl vyzkoušený že když jsem čuchnul do kýble s kořenama a cejtil jsem takovou vůni jako voní (smrdí) "Řípa" tak bylo vše ok.

Co teplota roztoku?

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 11-08-2005 v 08:26 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5

na tvé rady jsem čekal KABUTO jsem za ně rád je to díl na růstu a ta první složka od AH tuším že je to GROW ho obsahuje docela dost takže říkáš vynechat tuhle složku po nějakou dobu??? teplota roztoku je 22až24C používám peroxid a občas nějaký enzym od novy

Old Post 11-08-2005 v 13:09 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 6

Dusík je i v Bloomu,ale já jsem to řešil snížením dávkování samozřejmě+postřiky Hycol Z(relativně levnej prostředek obsahující spoustu microprvků)Je dobrej právě na předávkování dusíkem,doplňuje draslík atd.
Ovšem nejsem si jistej,teď koukám že ty skvrny máš jen u okrajů listů?Ale když říkáš Ph ok.

Můžeš je nechat pár dní na vodě s enzimama.Teplota ok.
Peroxid+enzimy dohromady nee!

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 12-08-2005 v 10:04 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 7

já to vidim na problémy s pH - kolísání a rychlý změny - odumírání kořenů rozhodně podle mě neni normální - jestli hnojíš AH tak se vsadim že ti stoupá průběžně pH

Snark in the System

Old Post 12-08-2005 v 10:24 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Ph Příspěvek č. 8

čus Hary

musim souhlasit se Snarkem .Já si také myslim že je to kvůli kolísání Ph.Než jsem koupil nové čidlo do Ph metru tak jsem měl podobné problémy jako máš ty,protože to čidlo bylo už špatné a hodnoty ukazovalo po každé jinak.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 12-08-2005 v 15:01 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

jo PH mi kolísá to je pravda tak že by zde byl zakopanej pes no uvidíme jak to bude vypadat až se mi ti PH povede stebilizovat zatím moc děkuji

Old Post 12-08-2005 v 15:49 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 10

jo zřejmě už vím kde byl problém vždy jsem měl vyzkoušeních 0,15ml kys dusičné na 10l roztoku a troch z lrnivosti jsem to už pak neměřil nebylo třeba bylo to teměř stejné pohybovalo se to kolem 5,5až5,7PH ale když jsem přidal enzymy tak jsem zase jen dal 0,15ml kys dusičné a jhle ten enzym neskutečním zpusobem žene ph na horu tak ted už vím že po přidání enzymu musím dát kys dusič 3x tolik no tak snark měl pravdu bylo to zřejmě tím PH jo a tek jsem se chtěl zeptat jestli i vám po přidání enzymu jde PH tolik na horu dík

Old Post 15-08-2005 v 10:59 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 11

mmm to s tim enzymem se mi nezdá - co to je za enzym???? a co dáváš za hnojky???? většinou enzym s pHáčkem nehne

Snark in the System

Old Post 15-08-2005 v 11:24 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Chemie Enzym Příspěvek č. 12

Jestli Hary nemyslí kořenový stimulátor????protože jestli jo tak ten vyhání Ph nahoru a po nalití se hodnota pěkně zvedne a až potom je nutná úprava Ph

Old Post 15-08-2005 v 16:48 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 13

BN-ZYM 0,5L
Doba dodání (dny):0 | Záruční doba (měsíce):0
Katalogové číslo 34
Dávkování 200ml/100L. Enzymy určené k pročištění substrátů (kamenná vata, zemina), které tyto zbavují přebytečných solí a odpadních produktů, přeměňuje blokované živiny na vstřebatelné, předchází nedostatku kyslíku v substrátu a zvyšují vstřebávání živin, což má za následek větší efektivitu.
---Omývací kůra ---cca.1x za 14dní dát do oběhu čistou vodu +BN ZYM+kyselinu citronovou a 24h nechat promývat, poté odstranit a znovu namíchat roztok běžně s hnojivem a přepnout zpět na zavlažovací cyklus 1x za2-3h 5min.
POKUD CHCETE do zásilky přibalit kyselinu citronovou(k tomu určenou), připište to do poznámek na konci formuláře cena je 12,- za 30ml-dávkuje se cca. 20-40ml/100L.
(Poštovné není v ceně-ceny poštovného najdete na úvodní straně pod KONTAKT+Obchodn í podmínky).
sakra tak to asi není do hydra no ale používám tohle tak možná proto ty všechny problémy ale nevím třeba odborníci řeknou že to není tím

Old Post 15-08-2005 v 19:53 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 14

Skoro stejný jako u CannaZymu. Tohle dávkování mi vždycky v kombinaci CannaZymem + kyselinou citronovou dočasně snížilo pH - asi na den. Až o 2 stupně.

Zkoušel jsi to měřit? I tohle může pro kytku bejt šok jak kráwa, u mě se však problémy neukázaly...

Fotr woe!

Old Post 15-08-2005 v 23:00 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 15

bíenzym bych řek je dobrej na hlínu - ostatně jako bionova vůbec - do bubleru B´cuzz nebo AH enzym
rozhodně nekombinovat s kyselinou citronovou - tam bych čekal dramatický reakce

Snark in the System

Old Post 16-08-2005 v 10:41 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 16

tak dnes jsem měřil PH enzymu a to je 7,51 takže nic drastického ale podle mě musí neutralizovet nebo hodně zmírnovat učinost kys.dus. proto když jsem bez enzymu měl PH 5,5 a přidal enzym PH šlo na nějakých 6,8 a abych se dostal na 5,5 musel jsem použít jednou tolik kys.dus

Old Post 16-08-2005 v 16:32 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1276610 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív