Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » jmenuji se Igor Hnízdo aneb Realita
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Che guevera
Nový Člen

Karma uživatele Che guevera - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 16 

Pohodička jmenuji se Igor Hnízdo aneb Realita Příspěvek č. 1

zdárek všichni ,no nejsem tu nováček ale řekl sem si že načase představit se lidem co o mě nic neví a lidem co mě moc neznaj ,takže nejmenuju se Igor Hnízdo ale Che guevera (jen grower přezdívka) někteří z vás ví podle koho to asi je ,podle revolucionáře na Kubě doufám že taky tak trochu pomůžu při zavedení revoluce v tomto oboru o který se my všichni co sme tady na groweru zajímáme ,počítám s tím že to nebude hned ale ani zánik světa nebude hned ,snad ,jestli vůbec nákej bude ,no ale kecám kecám a nic o sobě sem neřekl ,takže poshybuju že vám na něco budou moje míry nebo tak něco ,spíš vás bude zajímat můj postoj k brku a k pěstování ,... takže můj postoj ? kladnej, beru lidi co si šluknou na pohodu , ale pozor nesnáším lidi co si podpalujou v kině při nákým filmu nebo když stojíte na nádraží a čekáte na svůj vlak a ucítíte tu vůni hořící paličky otočíte se a uvidíte něco jako smažku co sedí na lavce za vámi, rudý oči jak dvě chilli papričky ,na hlavě spuštěnou kapucu tak, že si ji skoro upaluje ohněm co drží ve své klepající se ruce a v té druhé ruce drží černou skleněnku která sotva táhne ,popotáhne si a pak se na vás podívá ,přidlbě se na vás usměje a zase se vrátí ke své práci ,takový lidi pak vidíte někde se válet na zemi nebo lavce to je fuk ale prostě nesnáším lidi kteří nevědí kdy maj dost ,no a postoj k pěstování ? taky kladnej pokud někdo nemá třeba pěstírnu velkou jak celej areál Temelínu ,pak už by mě trochu sra. pardon štvalo že mám doma "jenom" něco tak malího jako mám ,jsem jednoznačně pro to aby si každej pěstoval kolik chce když kdyby dokonce náš stát nebyl tak opožděnej mohl by z toho vydělávat slušný prachy ,třeba za elektriku z toho kdo má doma indor a nebo prostě dan z pozemku určenýho přímo pro tuto rostlinu ,neznamená to že bych chtěl utrácet za daně aby si pak mohl Klaus z toho koupit novou limuzínu ale musíte uznat že je to lepší než mít to doma nelegálně ,hrozí z toho zabavení rostlin ,pokuty ale hlavně vězení ,jako nemám moc chut abych strávil pár let v lapáku ,jestli si někdo chce natrhnout prdel tak prosím ale mě z toho vynechte ,takževzkaz pro politiky: hlasuji pro legalizaci konopí !!!!!
no a moje konkrétní pěstírna ? do ted OUT ale letos pojedu poprv IN ,pod sodíkama ,přání ? Aeroponie s LEDdiod boxem ale prvně to chce si na to nák vydělat ,snad časem , no tak sem to ze sebe dostal a už končím takže čau a pěstu zdar !!! jo a kemu se chce tak sem pod to něco přikvákněte nebo něco prostě napište

Naposledy upravil Che guevera 19-02-2007 v 19:19 PM

Old Post 16-02-2007 v 18:08 PM
Che guevera je offline   Profil uživatele Che guevera   Find more posts by Che guevera   Foto galerie člena Che guevera   Click here to Send Che guevera a Private Message   Add Che guevera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelinář
Nový Člen

Karma uživatele Zelinář - 53% PěstitelskáKarma uživatele Zelinář - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 2

zdar
tak to je mega intro

Old Post 16-02-2007 v 18:20 PM
Zelinář je offline   Profil uživatele Zelinář   Find more posts by Zelinář   Foto galerie člena Zelinář   Click here to Send Zelinář a Private Message   Add Zelinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Che guevera
Nový Člen

Karma uživatele Che guevera - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 3

už bylo načase

Old Post 16-02-2007 v 18:37 PM
Che guevera je offline   Profil uživatele Che guevera   Find more posts by Che guevera   Foto galerie člena Che guevera   Click here to Send Che guevera a Private Message   Add Che guevera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KillaBee
Nový Člen

Karma uživatele KillaBee - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

Amen brat moj!



Old Post 21-02-2007 v 11:25 AM
KillaBee je offline   Profil uživatele KillaBee   Find more posts by KillaBee   Foto galerie člena KillaBee   Click here to Send KillaBee a Private Message   Add KillaBee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 5

welcome... vetsina veci, cos napsal je pro me ok. ALE tvuj nick je pro me trosku zvlastni, to je pro Tebe idol, clovek, kvuli kterymu je ted Kuba tam kde je? tzn. v prdeli? vsechno o nem nevim, ale myslim ze se moc nevyznamel

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 21-02-2007 v 14:27 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelinář
Nový Člen

Karma uživatele Zelinář - 53% PěstitelskáKarma uživatele Zelinář - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

...na chvili jsem přemýšlel,co má společný Igor hnízdo s Kubou v emerice

Old Post 21-02-2007 v 14:44 PM
Zelinář je offline   Profil uživatele Zelinář   Find more posts by Zelinář   Foto galerie člena Zelinář   Click here to Send Zelinář a Private Message   Add Zelinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Che guevera
Nový Člen

Karma uživatele Che guevera - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 7

takže ,ten nick mám po Che Guevarovi ,kubánským revolucionáři ze dvou důvodů ,první ,moje máma je z Kuby a tekže jsem 50% kubánec a ten druhý ? no CHe byl člověk který sůj život zasvětil realitě ,pomoci lidem ,a snažil se o demokratizaci Kuby .jeho dřívější kámoš Fidel ho dal zabít a tak se stal legendou , tady je vidět že prostě nemáš věřit ve všem ani svým kamošům nikdy nevíš kdy něco uklouzne ,Che taky nikdy nenapadlo že by ho mohl kamoš tak zradit ,je to pro mě dá se říct idol

Old Post 21-02-2007 v 14:47 PM
Che guevera je offline   Profil uživatele Che guevera   Find more posts by Che guevera   Foto galerie člena Che guevera   Click here to Send Che guevera a Private Message   Add Che guevera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 8

o demokratizaci? nebyl to komunista? (resp. marxista?) a mam dojem, ze ho zabili v Bolivii ne?

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 21-02-2007 v 14:56 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Che guevera
takže ,ten nick mám po Che Guevarovi ,kubánským revolucionáři ze dvou důvodů ,první ,moje máma je z Kuby a tekže jsem 50% kubánec a ten druhý ? no CHe byl člověk který sůj život zasvětil realitě ,pomoci lidem ,a snažil se o demokratizaci Kuby .jeho dřívější kámoš Fidel ho dal zabít a tak se stal legendou , tady je vidět že prostě nemáš věřit ve všem ani svým kamošům nikdy nevíš kdy něco uklouzne ,Che taky nikdy nenapadlo že by ho mohl kamoš tak zradit ,je to pro mě dá se říct idol


Che par svych kamosu poslal na smrt bez mrknuti oka.
Precti si o nem treba na wikipedii, to by mohl byt pomerne neutralni zdroj.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 21-02-2007 v 15:37 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 10

Subsequent analysts have also shed light on aspects of cruelty in Guevara’s methods, and analysed what Fidel Castro described as Guevara’s “excessively aggressive quality”.[77] Studies addressing problematic characteristics of Guevara's life have cited his principal role in setting up Cuba's first post-revolutionary labor camps, his unsympathetic treatment of captured fighters during various guerrilla campaigns, and his frequent humiliations of those deemed his intellectual inferiors.[78] Though much opposition to Guevara's methods has come from the political right, critical evaluation has also come from groups such as anarchists and civil libertarians, some of whom consider Guevara an authoritarian, anti-working-class Stalinist, whose legacy was the creation of a more bureaucratic, authoritarian regime.[79] Detractors have also theorized that in much of Latin America, Che-inspired revolutions had the practical result of reinforcing brutal militarism for many years.[80]

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 21-02-2007 v 15:39 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Che guevera
Nový Člen

Karma uživatele Che guevera - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 11

hele toto není theat o řešení mýho nicku

Old Post 21-02-2007 v 19:18 PM
Che guevera je offline   Profil uživatele Che guevera   Find more posts by Che guevera   Foto galerie člena Che guevera   Click here to Send Che guevera a Private Message   Add Che guevera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

je mi líto - nezletilec

Old Post 25-02-2007 v 20:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 13

Kde se proflákl?

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 25-02-2007 v 21:17 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 14

!

Po pár letech zpět.

Old Post 25-02-2007 v 21:17 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 15

Che guevera: napiš mi e-mail... adresa wh173@seznam.cz

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 26-02-2007 v 08:10 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8634560 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív