Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Hašiš - Čaras - Scuff - fotogalerie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 81

Taky prez icebagy, paradni na suchy drink, jinak doporujucu z tech icebagu dlouho propracovavat mezi prsty, dokud nebude uplne plasticky, az lepivy, pak vydrzi dil jako plastik.

Naposledy upravil Celller 06-04-2009 v 11:41 AM

Old Post 06-04-2009 v 11:26 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PERRO
Stálý Člen

Karma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 82


když je řeč o suchých drincích.... 5l

panta rei

Naposledy upravil PERRO 02-08-2013 v 10:07 AM

Old Post 06-04-2009 v 14:35 PM
PERRO je offline   Profil uživatele PERRO   Find more posts by PERRO   Foto galerie člena PERRO   Click here to Send PERRO a Private Message   Add PERRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 83

Co v tom vidite, ja hlavu mimozemstana

Old Post 06-04-2009 v 22:14 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 84




home made gumby metods

jinak je to z indůrku, snad WW+SHIVA A GWS míchanina, a dovoluju si ho nazívat kubánskejjam

fotky sou tak ze 75% hotovosti, ješte to pomalu prosycha tak toho bude tak +- o gram mín možná ani ne, jinak s ním mám fajné zkušenosti, dá se s nim dělat dost věcí..Jak suchej drink, tak de i nadrtit když se přeschne a sbalit, a v jiných případech se dá i šňupnout kdo to má rád jinak..

Ale ta barva se mi opravdu líbí....

--- hola hola, velikonoční podnělí a spousta chlastu volá ---


celllerovi : dosta zajímavý pane to se musí nechat

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 10-04-2009 v 08:16 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PERRO
Stálý Člen

Karma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od kubanecjam
home made gumby metods

...a v jiných případech se dá i šňupnout kdo to má rád jinak..


jestli šňupeš hašiš, tak jsi opravdu masér heh

jaký to je??

panta rei

Naposledy upravil PERRO 21-10-2013 v 21:04 PM

Old Post 12-04-2009 v 18:21 PM
PERRO je offline   Profil uživatele PERRO   Find more posts by PERRO   Foto galerie člena PERRO   Click here to Send PERRO a Private Message   Add PERRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

kuliška od hovnivála Příspěvek č. 86


sebranej při sklizni z ruky

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 13-04-2009 v 09:53 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 87


icebag z listí (venek) ale dá se

Old Post 09-05-2009 v 08:17 AM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 88






nejake foto s januara 09 ale finis hasik sme nejako zabudli nafotit

pajloo a smejo out 07
Pajloo a Smejo outdoor 2008

Old Post 15-05-2009 v 13:17 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 89




výroba pomocí pytlů z NYCD a zbytků loňský venkovky

Old Post 18-08-2009 v 17:55 PM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 90


Marokánec4g
Dovoz z Francie,slušnej

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 06-09-2009 v 16:30 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 91


kubanecjam plastik home made gumby haš z OB+mazar

Takhle jsem se nudil při špeku, a tak jsem žmoulal a žmoulal.....

parádní věcička....

jinak to PERRO

Šňupal sem to párkrát, kolikrát zkusim i třebas skafík. a nevim no, je to takový zajímavý, ale stejně se do toho nakašim že pak nevim pořádně kolik mi to dalo. Každopádně nemužu říct že by mi to nikdy nedalo. Nedělám si žádný lajny to ne.., jenom si vezmu trochu mezi prsty a fíháá je to ve mě

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Naposledy upravil kubanecjam 24-10-2009 v 19:37 PM

Old Post 24-10-2009 v 17:02 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matata
Stálý Člen

Karma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 92


vlastní produkt postup sem už uvedl jinde ale dám i sem ,snad to někomu pomůže........
Zkoušel nasucho hašiš několikrát ,vždycky přes punčochu z vymrazeny sklenicky ale pokazdy to nebylo dobrý,propadlo hodně zelenýho bordelu...Potom sem obdržel 120g neskuřujících venků a začal sem přemýšlet přes co to vytřepat...nechtěl sem si schánět síta na sítotisk nebo icebagy kvůli ceně až mě po docela dlouhý době napadla skvělá myšlenka...polyamidová síťovina-ne že bych ji znal ,ale je to materiál vnitřní vrstvy dvoupláštového stanu.je to fakt hodně přiblíženy velikosti ok ,jako mají icebagy(možno foto). k postupu -huleni sem nastřihal hrubějc než do smotku,dal do pekáče+ asi 10 hladkých oblázků a přetáhl síťovinou,síťku přilepil izolepou aby byla napnutáa zaklopil druhou půlkou pekáče,celé oblepil izolepou aby drželi u sebe a dal zmrazit,po půl hodině sem položil pekáč na gauč hulením nahoru a zacčal ,,provádět resuscitaci,,(gauč péruje )...odkryl pekáč a koukám že je tam jen hnědo...(fotka u přízpěvku je finální produkt po prvním výtřepu- 3,1g)postup sem 4x zopakoval a pak udělal mlíko... k lisování,taky jsem improvizoval-kovová trubička ,přemejšlel sem co použít jako plochu na lisování a napadly mě mince.do trubičky mi přesne pasujou padesátníky,eště že sem si jich pár nechal...zacpal sem konec padíkem,nasypal krystalky,ucpal padíkem,z každy strany kousek dřívka a do svěráku.stlačil sem na max,trubičku ohřál zapalovačem a ještě 1x otočil svěrák,vymáčknete z trubičky krásnou jednolitou tabletku haše-kostku,nee plastik,zkuřuje klasicky hašově,kvalita je skvělá.kdyby měl někdo zájem mám celý postup nafocený..peace

Proč pít organický rozpouštědlo když mohu jíst kyselinu ?

Old Post 15-11-2009 v 22:34 PM
matata je offline   Profil uživatele matata   Find more posts by matata   Foto galerie člena matata   Click here to Send matata a Private Message   Add matata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freefood
Stálý Člen

Karma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 45 

Ještě k silonkám Příspěvek č. 93



...po vyzkoušení se musím zastat výtřepové metody za použití tzv. silonky (jemná dívčí ponožka).
Jak víte, jde o to zamrazit nadrcený bordel (lepší lístky, spodky atd.) v zavařovačce a protřepat přes přetaženou upevněnou silonku.
Silonka není OK páčto když oka v ní napnutím roztáhnete propadávají i zelené části, byoko 32,5% určitě a při povolené fusekli nic moc nepropadne, jen zabordelíte slečně ponožku.
Vhodným napnutím přes hrdlo zavařovačky tedy nezískáte hash ale spíš Pozoruhodnou zelenohnědou substanci velmi vhodnou ke zhulení.
Po pokusech s různými modely vstupního materiálu jsem se hashové chuti nedopracoval, nicméně účinky i chuť šlo vždy označit za výborné.
Někde jsem tu četl že do výtřepu padají i vlákna a žmolky silonu. Velmi důležité je tedy použít silonku co nejstarší, ochozenou . Žádný silon jsem ve výtřepu nenašel a v chuti necítil.
Výnos se liší dle použitého modýlku ale obecně není nijak oslnivý.
Použití metody rozhodně není ideální nicméně jako experiment doporučuju.

end

"..jsem tu noví a.."

Naposledy upravil freefood 19-11-2009 v 19:30 PM

Old Post 19-11-2009 v 12:48 PM
freefood je offline   Profil uživatele freefood   Find more posts by freefood   Foto galerie člena freefood   Click here to Send freefood a Private Message   Add freefood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94



Toto je čtyřgramová kulička haše, který jsme včera vyráběli s kámošem "ledovou metodou", přes síta z kávovaru ... Sice teď nehulím, ale nemůžu se dočkat, až jí ochutnám

Old Post 03-01-2010 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 95


dneska jsem si taky udělal pár gramíkú ledovou metodou

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 03-01-2010 v 23:11 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibeth
Zahradník Země

Karma uživatele Tibeth - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 391  

Zdraví Hashish by Tibeth Příspěvek č. 96


Ahoj Growers

Jsou tu samé krásné kousky, juch juch, mňam mňam.
Tento je mé výroby suchou cestou. Má (už necelých) 8 g.
Kdo chce, tak více o výrobě je v mém threadu.
HASHISH BY TIBETH

Smějte se krásně a božské bylině zdar !

*Dokonalost tkví v maličkostech, tvořit dokonalé není maličkost !*

.. Rozdíl mezi námi a ostatními je v tom,
že my neříkáme ani polovinu toho co známe,
zatím co oni neznají ani polovinu toho co říkají ..


TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2011 - FOTOGALERIE , TIBETHSKÁ KONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010,
TIBETHSKÁ NEKONOPNÁ ZAHRÁDKA 2010, HISTORIE HYDROPONIE, HASHISH BY TIBETH, MY,
JAPONSKO, CELÁ GALERIE FOTEK, TIBETH ALCOHOL BASE, JAK JSEM ZAČAL PĚSTOVAT,

CANNA FÓRUM - NOVÉ TESTOVACÍ FÓRUM NA STARÉ OSVĚDČENÉ TÉMA :-)



Naposledy upravil Tibeth 18-01-2010 v 21:23 PM

Old Post 04-01-2010 v 23:18 PM
Tibeth je offline   Profil uživatele Tibeth   Find more posts by Tibeth   Foto galerie člena Tibeth   Click here to Send Tibeth a Private Message   Add Tibeth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tibeth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6104610 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív