Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Naši mazlíčci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
baboss
Stálý Člen

Karma uživatele baboss - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 40 

Pohodička Moje zvířátka Příspěvek č. 51


Tak sem se díval na tento tread a řekl si, že nemůžu zůstat pozadu.
Taky se chci pochlubit: vpravo je pejsek Flit a vlevo miláček Betinka.

baboss
Všechny věci jsou jedem a nic není bez jedu. Ovšem závisí pouze na množství, jestli se věc jedem stane. Paracelsus

Old Post 26-04-2002 v 19:40 PM
baboss je offline   Profil uživatele baboss   Find more posts by baboss   Foto galerie člena baboss   Click here to Send baboss a Private Message   Add baboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 52


tak todle je moje cica
foto i se zatisim

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 01-05-2002 v 18:27 PM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 53


Mam od pondeli noveho pejska. Mam ho z utulku z mecholup a podle odhadu by to mela byt fena krizence vlcaka a huskyho. Jo, sou ji 3 mesice ....


menuje se Maggie :-)

Old Post 08-05-2002 v 14:51 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoltan
Nový Člen

Karma uživatele Zoltan - 0% PěstitelskáKarma uživatele Zoltan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 25 

Pohodička Příspěvek č. 54


Tak tohle je OTHELO...

Be growing... Be happy!!!

Old Post 10-05-2002 v 22:13 PM
Zoltan je offline   Profil uživatele Zoltan   Find more posts by Zoltan   Foto galerie člena Zoltan   Click here to Send Zoltan a Private Message   Add Zoltan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zoltan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 55


A tak todle je můj milášek...
Jmenuje se Ňuf a je to ten nejlepší pejsek.
Chodíme spolu sázet, hnojit a zalívat.
Je to prostě super pes.....

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 15-05-2002 v 18:56 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 56


?????

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 15-05-2002 v 19:05 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 57


Tak nevim co je stěma obrázkama mě se tu nezobrazujou.....

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 15-05-2002 v 19:08 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 58


No jo ale co??? :?)))))

Tohle sou tátovy mazlíčci...
Doufám že se tu obleví...

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 15-05-2002 v 19:16 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 59


No konečně :?)))))))))))))))
Tak tohle je můj skvělej pesan.

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 15-05-2002 v 20:24 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jonas3
Nový Člen

Karma uživatele jonas3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 60


Tak to je nase strevo....

Old Post 16-05-2002 v 11:12 AM
jonas3 je offline   Profil uživatele jonas3   Find more posts by jonas3   Foto galerie člena jonas3   Click here to Send jonas3 a Private Message   Add jonas3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Al-Bert ;-) Příspěvek č. 61


Ještě jsem žádnej obrázek nepostoval, tak kdyby to neklaplo, tak jako že nic . Našly by se i hezčí fotky, ale bohužel nesplňujou tu šibeniční hranici 120kb. Dost by mě teda zajímalo, jak to děláte, že tak hezký a velký obrázky se vám sem vejdou .
Jinak Albertovi teď budou tři roky a je to velkej bordelář a vztekloun, takže klasickej obraz svého pána .

Old Post 07-07-2002 v 17:07 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 62


Zase nám zapadlo téma o zvířátkách, tak se ho pokusím vytasit, aby měli novější členové šanci se taky vytáhnout se svou plejádou krasavců a krasavic .
A zde je náš starej Míša, je mu čtrnáct let, ale na svůj věk je ještě docela vostrej .

Old Post 29-08-2002 v 20:18 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 63


A tady je jeho harém . Anina a Mendyna (zleva).

Old Post 29-08-2002 v 20:20 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 64


tady je moje nová kykyna

PS: vypadá jak plyšová hračka, ale je fakt živá!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-08-2002 v 17:57 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

Ptáčínek Příspěvek č. 65


Tak tohle je muj mazel. Zatim je to detatko a ziskal jsem ho asi takhle: Takhle jdu normalne po chodniku a najednou ke me pristoupi nejak malej kluk jestli nechci ptacka. Ja teda at mi ho ukaze. Von vytah IGELITOVEJ pytlik ve kterym byla mala zebricka ( to je druh toho ptacka ) Tak sem se zalek ze se tam ten ptacek udusi a za 20 kacek sem ho koupil... Zatim nema jmeno. Rikam mu Ptacinek. Je to vystihujici. Ale kdyz sem ho koupil byl uplne vyhublej. ted uz dost stloustnul. Mazlikum ZDAR.

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 10:50 AM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JIPak
Stálý Člen

Karma uživatele JIPak - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 66


citace:
Původní příspěvek od oton
tady je moje nová kykyna

PS: vypadá jak plyšová hračka, ale je fakt živá!



Neni to nahodou britska modra ? Hejhezci kocka co znam, az se vratim do cech taky si podobnou poridim. Je opravdu tak tuliva ?

Old Post 31-08-2002 v 11:41 AM
JIPak je offline   Profil uživatele JIPak   Find more posts by JIPak   Foto galerie člena JIPak   Click here to Send JIPak a Private Message   Add JIPak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele JIPak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JIPak
Stálý Člen

Karma uživatele JIPak - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 61 

Nas nejkrasnejsi Příspěvek č. 67


Nas Leonberger po celodenim vyletu.

Old Post 31-08-2002 v 11:48 AM
JIPak je offline   Profil uživatele JIPak   Find more posts by JIPak   Foto galerie člena JIPak   Click here to Send JIPak a Private Message   Add JIPak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele JIPak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

Re: Nas nejkrasnejsi Příspěvek č. 68


citace:
Původní příspěvek od JIPak
Nas Leonberger po celodenim vyletu.


Ten je krasnouckejjjj

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 12:00 PM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 69

No vida, jak to z vás už leze . Moc pěkný zviřátka máte, K+ všem .
Jinak se do toho nechci budvarovi míchat, ale řekl bych, že není třeba sem ty fotečky cpát hned následně znova, jenom abyste je pochválili, zkouřeného člověka to pak může mást a já jsem takhle málem přišel o ganjafarmerbomberovo (to je zajímavý, že se tak dlouhej nick celkem dobře pamatuje ) ptáčka a k tomu moc hezkej příběh. Stáčí přece napsat třeba: "Moc hezkej hafan JIPaku" a je to .

P.S.No a teď koukám, že jsi i jeden z viníků .

Old Post 31-08-2002 v 15:33 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

Ok.... Ok.... Příspěvek č. 70


dobrá....... přiznávám. sem jeden z viníků!!! nezavírejte mě!!! PROSÍÍÍÍM!!! jinak zviratka super. du rozdavat karmáče. zatim zdarec
P.S. jinak tady je jeden virtuální mazlík

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 16:29 PM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

A druhej Příspěvek č. 71


Adruhej virtuální mazlík

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 18:33 PM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

a třetí :D :D Příspěvek č. 72


Tady je poslední virtuální mazel. ( ale ty skuteční jsou samo lepší )

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 31-08-2002 v 18:37 PM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 73

Mno co to je doba co jsem tu nebyl Jen se tu klidně roztahuj Al-Bánku,já nemám tolik času sem koukat,klidně to tu všechno srovnej Jinak K+ new zvířátkům

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 31-08-2002 v 18:45 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 74

to JIPak: jo je to britská modrá, vypadá jak plyšák moc pěkná, zatim je kotě, tak furt strašně zlobí, sama se moc netulí, ale jak se jí dotkneš tak strašně nahlas přede, včera jí vypadly přední špičáky a vypadá jak důchodce ale už jí rostou nový...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-09-2002 v 08:31 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

tak já se taky přidám.. Příspěvek č. 75


tak tedy..
měl jsem na jaře psa z útulku, dal jsem mu jméno Rastafarián, krátce Rasta, ale umřel..
a paxem přišel do útulku ve Žďáře nad Sázavou a zároveň se mnou vstupovali dovnitř městští policajti a nesly takový malý klubíčko.. v tem útulku mu nedávali moc šancí, že přežije, bylo to totiž jen asi čtyři tejdny starý, neudrželo se to na nožičkách a vypadalo to jak mončičák - no ale... ač jí nedávaly moc šancí, krmil jsem to klubíčko kozím mlíkem, nechal si od toho čůrat do postele a sbíral jsem hovínka velký jak od myši - byly tak malý, až byly rozkošný no a podívejte se na tu moju "mejuňkovou" krásku Bet von Drak ve čtyřech měsících:

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 03-09-2002 v 22:35 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 76


jinak ešče miluju
(a proto všechny pouštím a proto taky mě, když jsem bydlel ještě u rodičů, nadávaly.. a taxem začal dycky říkat, že jsem raděj nic nechyt )
takovýdle mazlíčky:

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 03-09-2002 v 22:42 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička TAK TOHLE JE MAZEL.. !! Příspěvek č. 77


NEJRADĚJ SE SICE MAZLÍM SE ŠPÁZLÍKEM, ALE NEODPUSTÍM SI JEŠTĚ JEDNU FOTEČKU.. MOJE NETEŘ:

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 03-09-2002 v 22:48 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 78


ten menshi je muj, da si prda
ten vetsi me holky, tomu hulo nic nerika..

keep
balkon 2002

Old Post 04-09-2002 v 08:10 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 79

Dalajlamo, ty se mi líbíš víc a víc . Tvé zvířecí příběhy a obrázky dostanou po zásluze , ale "bohužel" jsem ti dneska už jeden příspěvek ocenil, tak musíš počkat.
A jinak bych moc nedal za to, že jsi vegetarián .

A prdow má samozřejmě taky hezký pejsky .

[Edited by Al-Ban on 04-09-2002 at 06:40 PM]

Old Post 04-09-2002 v 17:37 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

vim, že je to light offtopic Příspěvek č. 80


Mno snad mně nesežerete.........
Balíme si celý den, aneb jaký pán takový sisel

Stay high if u can

Old Post 05-09-2002 v 16:32 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growie
Stálý Člen

Karma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 81


dej mi taky prda......

Old Post 06-09-2002 v 17:33 PM
Growie je offline   Profil uživatele Growie   Find more posts by Growie   Foto galerie člena Growie   Click here to Send Growie a Private Message   Add Growie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Bráchovo Maxinka :-) Příspěvek č. 82


Tak tahle fenka mi chybí do kompletní Growersbírky, víc už toho naše rodina opravdu (zatím) nemá . Je strašně nenažraná a schopná jídlo ukrást i ze stolu .

Old Post 22-09-2002 v 15:48 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

A ještě společný foto Příspěvek č. 83


Tady jsem ještě vystihl moment, když se střídala stráž. Už na předchozím snímku je vidět, jak je Maxina z hlídání kytek unavená , tak si jde dát dovnitř dvacet a její místo zaujala druhá hlídka .

P.S.Karmy mám hafo, takže předem díky, ale už mi jí tady nedávejte .

Old Post 22-09-2002 v 17:56 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Palec dolů udělte mi někdo K- Příspěvek č. 84


prosím, (ne zas všichni ) já včera večer to své nebohé štěně opil . . .

ano, stydím se . . ale kdybyste ju viděli .



dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 23-09-2002 v 11:16 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 85


tak tohle je zase můj kámoš na hulící toulky....

created by TAHUA
old & young

Old Post 23-09-2002 v 11:48 AM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 86

ty albane máš hotovej zvěřinec

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 23-09-2002 v 17:13 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 87

No já naštěstí vlastním jenom toho Alberta . Ale s Míšou jsme chvíli sdíleli stejnou domácnost, než se rodiče odstěhovali.

Old Post 23-09-2002 v 17:32 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 88


Jsou krasni...

Tadyto je muj malej terminatorek, co mi vsechno hlida



[Edited by Tervi on 10-01-2003 at 02:45 PM]

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 10-01-2003 v 13:36 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 89


A tohle je druhej chlupacek Uzasna holcina, co se o ni nekdo nestaral a taxem si ji vzal

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 10-01-2003 v 13:44 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

vánoční to pejsek můj Příspěvek č. 90


tak můj pejsek ještě jednou

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 10-01-2003 v 13:53 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

2 Příspěvek č. 91


a s kámoškou, která k nám jezdí na prázdniny

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 10-01-2003 v 13:55 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

3 Příspěvek č. 92


a s kámošem z kanclu

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 10-01-2003 v 13:57 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

a poslední Příspěvek č. 93


Moje čubinka má všechno na háku

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 10-01-2003 v 13:59 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOKER
Stálý Člen

Karma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 325  

Pohodička PSI Příspěvek č. 94


Toto je môj najlepší a najvernejší parťák.
Volá sa DONY a jeto ROTVAJLER má 3 roky.
Je velmi hraví a priatelský.

JUST WEED SMOKER


150W MH/HPS & ALLMIX -SCROG- 8 x WHITE SATIN [Grow Over] ...
150W MH/HPS & 15L BUBLER - 2 x WHITE SATIN [Grow Over]...
150W MH / 250W HPS & COCOMIX - 4x BELLADONNA [Grow Over]...

Old Post 10-01-2003 v 20:50 PM
SMOKER je offline   Profil uživatele SMOKER   Find more posts by SMOKER   Foto galerie člena SMOKER   Click here to Send SMOKER a Private Message   Add SMOKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOKER
Stálý Člen

Karma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 325  

Obecné PSI Příspěvek č. 95


A takto som sa s ním v lete vozil po Dunajských ramenách:smo
ker:.

JUST WEED SMOKER


150W MH/HPS & ALLMIX -SCROG- 8 x WHITE SATIN [Grow Over] ...
150W MH/HPS & 15L BUBLER - 2 x WHITE SATIN [Grow Over]...
150W MH / 250W HPS & COCOMIX - 4x BELLADONNA [Grow Over]...

Old Post 10-01-2003 v 20:54 PM
SMOKER je offline   Profil uživatele SMOKER   Find more posts by SMOKER   Foto galerie člena SMOKER   Click here to Send SMOKER a Private Message   Add SMOKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 96

tak tady:

http://grower.cz/forum/showthre...53155#post53155

je ten můj pejsek.... už druhej.... taky............ umřel............... takže:

VŠEM VÁM PŘEJU, AŤ VÁS TO NIKOHO NIKDY NEPOTKÁ!!! je to hrozný, furt vzpomínám, jak mi hlídala kytky, jak sa píchla o ježka pak celej den kňučela a jak když jsme jeli z hub, taxem ju na chvilu musel nechat vautě a když jsem přišel, tak košík i houby na kousky a po celým autu.... ale miloval jsem ju.... v noci mě pod peřinou zahřejvala a . . byl jsem na ňu něják upnutej nooo.... :-((((((((((((( chudinka.... nechť ji dá šiva lehký nebe :-)))) +btw: a to ani nevíte JAK zemřela - to a ni nenapíšu - je to hrůza (nelidská), ikdyž... no nic... tak čus groweři!!

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 18-06-2003 v 16:51 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 97

Přijmi upřímnou lítost, dalajlamo. Ten na krev utáhlej svěrák v hrudníku, kterej se tam po takový události usídlí, se opravdu popisuje jen těžko a radši nepoznat . Naši mazlíčci by měli umírat jen stářím a ve spánku, každá jiná smrt je na hovno.

Old Post 18-06-2003 v 17:53 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 98

Kdyz mluvis o ty jiny smrti tak kamos takovyho krecka co mel doma ferove rozsed...si sednul k tv a krup...tak tomu nevenoval pozornost a zachvili uplne ze neco vlhkyho...vstanul a uvidel

Old Post 18-06-2003 v 18:11 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 99




Dalajlamo to mě mrzí.Vím jaké to je a fakt to nikomu nepřeju.Taky mi umřela fenčka

No a tady je ukázka mých mazlíčků.I když, vlastně se s něma moc nemazlím.

1 Psalmopeus Cambridgei - stromový sklípkan z Trinidadu, obývá deštné pralesy.To je vám kunda rychlá a uskákaná.Docela agresivní a není moc jedovatý.

2 Brychypelma Albopilosa - kudrnatý sklípkan je rozšírený od Guatemaly až po Kostariku.Zemní sklípkan.Velice mírný pavouček se slabým jedem

3 Vitalius Platyoma tak tenhle je zase z Brazílie.Dosela agresivní.

Naposledy upravil Jeckob 26-06-2003 v 18:34 PM

Old Post 26-06-2003 v 18:25 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeleS
Nový Člen

Karma uživatele HomeleS - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 100


ne pardon až tady

Old Post 29-06-2003 v 22:23 PM
HomeleS je offline   Profil uživatele HomeleS   Find more posts by HomeleS   Foto galerie člena HomeleS   Click here to Send HomeleS a Private Message   Add HomeleS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2019 - Naši mazlíčci II. - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1446190 seconds with 68 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív