Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejvýnosnější odrůdy ?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=36788 co tohle? bohužel jen na indoor

Old Post 10-11-2009 v 17:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

tohle se mi taky líbí Příspěvek č. 52

Máte někdo skušenost s The Ultimate ??
Vypadá zajímavě!
http://www.dutchpassion.nl/index.ph...etail=80&grow=1

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 11-11-2009 v 10:47 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 53

Nenapadlo mně, kam to dát a tak to hodim sem. Doufám, že to nevadí.

http://www.ueb.cas.cz/cs/content/ob...na-vyssi-vynosy

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 26-11-2009 v 17:48 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Sirus
Nenapadlo mně, kam to dát a tak to hodim sem. Doufám, že to nevadí.

http://www.ueb.cas.cz/cs/content/ob...na-vyssi-vynosy


mě to nevadí ale příště bych to šoupl jinam to dá rozum .)

Old Post 26-11-2009 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drucski
Nový Člen

Karma uživatele drucski - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 55

Super skunk!Jednoznacne.

Old Post 04-01-2010 v 05:27 AM
drucski je offline   Profil uživatele drucski   Find more posts by drucski   Foto galerie člena drucski   Click here to Send drucski a Private Message   Add drucski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onyxxxxx
Nový Člen

Karma uživatele onyxxxxx - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 56

Zdravím, ideál pro mne a mé blízké jednoznačně AK-48. Jel jsem ho přes dva roky síla a výnos brutální... :-)

onyxxxxx

Old Post 28-01-2010 v 22:23 PM
onyxxxxx je offline   Profil uživatele onyxxxxx   Find more posts by onyxxxxx   Foto galerie člena onyxxxxx   Click here to Send onyxxxxx a Private Message   Add onyxxxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 57



hoj,jen pro pobaveni se podivejte na storm trooper s vynosem 1800g/m2 a 45,4% thc
http://www.canadianhempco.com/index...roducts_id=1292
nebo Infinite Bliss s 2000g/m2 a 49%thc
http://www.canadianhempco.com/index...roducts_id=1286
Ale ne,ze si je nekdo objednate,je to podraz prvni kategorie.


A abych nebyl zas tak uplne od veci,tak nejvynosnejsi odrudy podle me:
green giant,ak47,big bud,dynamite,the hog,lui,heavy duty fruity,c99,chronic,critical mass,medicine man,ak99,pog,arctic sun,donk,magic bud,the pure,ssh,double dutch,white russian,swt3
Ale samozrejme vzdycky zalezi na fenu

foto c 1.green giant
c 2.ak99

edit-prilozene foto je prevzato z icmagu

dr.greenhorn

Naposledy upravil františekzeleny 15-09-2010 v 00:50 AM

Old Post 14-09-2010 v 18:24 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 58

49%thc :-d to už nemůže být myšleno ani jako vtip....

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 14-09-2010 v 18:50 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 59

Ou nasekany palky!! NYCd jsem myslel že je nejvýnosnější než jsem viděl tohle
frantiskuzeleny jedes ze semen nebo se daji v čr sehnat i řezy těchto pokladu??

Old Post 15-09-2010 v 16:12 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od coupac
Ou nasekany palky!! NYCd jsem myslel že je nejvýnosnější než jsem viděl tohle
frantiskuzeleny jedes ze semen nebo se daji v čr sehnat i řezy těchto pokladu??


Přečti si ten příspevek pořádne

Old Post 15-09-2010 v 16:24 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 61

no nechte bejt, zas taková volovina to nebude
dost se o tom mluví a hodně lidí se schodne že to neni nemožný, tech 49% je třeba přehnany ale takovejch 35% .....

Old Post 15-09-2010 v 18:45 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

já sem četl že přehnaně vzato pokud má kytka víc jak 25% thc tak je sama pro sebe toxická. navíc oficiální měření u nejsilnější (co se %thc týče) odrůdy herihuany naměřili něco málo přes 25% .... a neni to nic hezkýho

Old Post 15-09-2010 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 63

Nechci bejt řiťopich,ale mam za to,že legendární matka G13 měla 35,4% THC .A to byla nejpotentnější genetika jaká kdy existovala. Pokud neni celý jenom výmysl.Ale 25% mi přijde jako velmi nízká hranice...To se podle mě překonat dá Ale je to jen můj názor . ceest

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 16-09-2010 v 14:48 PM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers


mě to nevadí ale příště bych to šoupl jinam to dá rozum .)


No tak ja jsem to zkusil poresit, cekam nejakou odpoved :-)

Dobrý den,



výzkum pokračuje, váš dotaz jsem přeposlal Dr. Spíchalovi, který se tímto projektem zabývá. Myslím, že v této fázi výzkumu vzorky neposkytují, ale uvidíte, co vám odpoví.



S pozdravem,



Mgr. Jan Kolář, Ph.D.

propagace a popularizace vědy

Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i.

Rozvojová 263, 165 02 Praha 6

e-mail: kolar@ueb.cas.cz

tel.: 225 106 414, 608 557 328

web: www.ueb.cas.cz

Twitter: UEBavcr

Facebook: facebook.com/UEBavcr



-----Original Message-----
From: R-Man [mailto:R-Man@seznam.cz]
Sent: Tuesday, September 21, 2010 3:11 PM
To: Kolar Jan UEB
Subject: Zadost o vzorek



Dobry den,



narazil sjem na webu na Vas clanek http://www.ueb.cas.cz/cs/content/ob...na-vyssi-vynosy . Rad bych se zeptal jak vyzkum pokracuje, zdali se vyviji spravnym smerem.



Dalsi moje otazka je mozna trosku netradicni, ale neda mi to a zeptam se: Lze nejakym zpusobem ziskat vzorek roztoku k postriku? Co pro to musim udelat? Jake podminky mam splnit, abych mohl roztok zkusit pouzit (bezpecnost zachazeni...)?



Dekuji mnohokrat za odpovedi



R-Man

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 21-09-2010 v 18:29 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 65

u me jako nejlepsi zatim big bud... viz: http://grower.cz/forum/showthread.p...8367#post598367

a potom Super Silver Haze... 2 male kyticky... a kolik toho bylooooo

http://grower.cz/forum/showthread.p...6063#post916063

Old Post 22-09-2010 v 22:21 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Host
mno ze sativy bych hodnotil kladne kali mist (serious seeds)
nejvetsi vynos jsem zatim mel na shive
dobrym produktorem je super silver haze od greenhouse seeds coz je krizenec northern lights skunku a haze..zajimava kombinace


jj souhlaim mel sem SSH od greenhouse a na kytce jsem udelal 70 g jen jedna velka siska(proste nadhera) a pouzival sem 250 cfl.

Old Post 23-01-2011 v 11:23 AM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od r-man


No tak ja jsem to zkusil poresit, cekam nejakou odpoved :-)

Dobrý den,



výzkum pokračuje, váš dotaz jsem přeposlal Dr. Spíchalovi, který se tímto projektem zabývá. Myslím, že v této fázi výzkumu vzorky neposkytují, ale uvidíte, co vám odpoví.



S pozdravem,



Mgr. Jan Kolář, Ph.D.

propagace a popularizace vědy

Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i.

Rozvojová 263, 165 02 Praha 6

e-mail: kolar@ueb.cas.cz

tel.: 225 106 414, 608 557 328

web: www.ueb.cas.cz

Twitter: UEBavcr

Facebook: facebook.com/UEBavcr



-----Original Message-----
From: R-Man [mailto:R-Man@seznam.cz]
Sent: Tuesday, September 21, 2010 3:11 PM
To: Kolar Jan UEB
Subject: Zadost o vzorek



Dobry den,



narazil sjem na webu na Vas clanek http://www.ueb.cas.cz/cs/content/ob...na-vyssi-vynosy . Rad bych se zeptal jak vyzkum pokracuje, zdali se vyviji spravnym smerem.



Dalsi moje otazka je mozna trosku netradicni, ale neda mi to a zeptam se: Lze nejakym zpusobem ziskat vzorek roztoku k postriku? Co pro to musim udelat? Jake podminky mam splnit, abych mohl roztok zkusit pouzit (bezpecnost zachazeni...)?



Dekuji mnohokrat za odpovedi



R-Man


:super:
pokračování - odpověděli?

Old Post 05-02-2011 v 09:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 68

Trochu bych to tady oživil a pozeptal se, nějaký model, který je velmi výnosný...samozrejme vím, že to je například Chronik, Heavy duty fruty, Supersilverhaze,critical mass, critical +a tak podobně...ale zajímá mě spíš něco, co není tak známe....

Děkuji za odpovědi;-)

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 21-05-2013 v 22:56 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moriss
Stálý Člen

Karma uživatele Moriss - 96% PěstitelskáKarma uživatele Moriss - 96% PěstitelskáKarma uživatele Moriss - 96% PěstitelskáKarma uživatele Moriss - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 69

Tak u me zatim vede jednoznacne Mountain jam!

Old Post 22-05-2013 v 20:40 PM
Moriss je offline   Profil uživatele Moriss   Find more posts by Moriss   Foto galerie člena Moriss   Click here to Send Moriss a Private Message   Add Moriss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighFly
Stálý Člen

Karma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Zdenda89
Trochu bych to tady oživil a pozeptal se, nějaký model, který je velmi výnosný...samozrejme vím, že to je například Chronik, Heavy duty fruty, Supersilverhaze,critical mass, critical +a tak podobně...ale zajímá mě spíš něco, co není tak známe....

Děkuji za odpovědi;-)


Zdar,
viem o par vynosovych odrudach, s kterymi sem mel osobni skusenost.

Casey Jones
ChemDogD/C99 (BigBud pheno)
Jack O Nesia

Zem je gulatá, plná kockatých hláv.



Old Post 22-05-2013 v 21:48 PM
HighFly je offline   Profil uživatele HighFly   Find more posts by HighFly   Foto galerie člena HighFly   Click here to Send HighFly a Private Message   Add HighFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HighFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 71

mohl bys k tomu napsat pls i seedbanku popripadne doplnit tvyma fotkama?

Dik za odpoved

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 22-05-2013 v 22:44 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighFly
Stálý Člen

Karma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Zdenda89
mohl bys k tomu napsat pls i seedbanku popripadne doplnit tvyma fotkama?

Dik za odpoved


Zdar

ChemDogD/C99 (H3adSeeds)
http://grower.cz/forum/showthread....450#post1079450

Jack O Nesia (Karma Genetics)
http://grower.cz/forum/showthread....524#post1079524

Casey Jones (H3adSeeds)
http://grower.cz/forum/showthread....108#post1079108

ale tohle jsou tri odrudy s nekolik stovek, ktere maji perfektni vynos. Bude vela odrud, v kterych najdes super vynosni kytku, kdyz udelas selekci. To je uz pak ale i o stesti z urcity casti.

Zem je gulatá, plná kockatých hláv.



Old Post 22-05-2013 v 23:08 PM
HighFly je offline   Profil uživatele HighFly   Find more posts by HighFly   Foto galerie člena HighFly   Click here to Send HighFly a Private Message   Add HighFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HighFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 73

Zdravim vsechny, mel bych na vas dotaz, vybiram si modely na pristi rok a chtel bych od vas radu. Mam nejakou predstvu a rad bych od vas slysel treba tri tipy modelu.
Outdoor odruda s velkym vynosem a dokvetem konec zari, max tyden az dva v rijnu.
Ztaim jsem nasel na netu lemon skunk, lemon thai kush a critical+. Diky vsem za nazory a budu rad, kdyz jich tady bude co nejvic

Old Post 04-10-2017 v 09:21 AM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 74

Muzu potvrdit big bug...urcite g na w v hline

Old Post 04-10-2017 v 13:14 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 75

Alibabak: cau a kdy to tak dozrava v cr?

Old Post 04-10-2017 v 15:50 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 76

Muzu potvrdit big bug...urcite g na w v hline


Taky jsem byl vynosne spokojenej s big bug a critical mass.... zato amnesia kush trafka fajn ale výnos pokulhava.

Old Post 06-10-2017 v 07:44 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 77

Ja mel white rhino a to bylo super, ale pozde dozraval, konec rijna, jak je to teda s tim big budem? Kdy to dojizdi?

Old Post 08-10-2017 v 14:07 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 78

Já měl předloni venku special kush od royalqueenseeds. Sklízel jsem na konci září a výnos byl opravdu obrovský. Kytky přes dva metry, jako vánoční stromy. Solidní zmašťovadlo...

Old Post 11-10-2017 v 11:00 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 79

Nevím, jestli tady už padl název modelu, který chci pěstovat pristi rok outdoor, pokud nebude Dr. Grinspoon, a je to sice Industrial Plant od Dinafem seeds - ten ma byt doopravdy výnosný...

Old Post 23-11-2018 v 21:53 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Reggaemanista
Nevím, jestli tady už padl název modelu, který chci pěstovat pristi rok outdoor, pokud nebude Dr. Grinspoon, a je to sice Industrial Plant od Dinafem seeds - ten ma byt doopravdy výnosný...


DrGrinspoon ti v našich končinách pomaly nezačne kvitnúť a budeš ho musieť kosiť, lebo vonka bude prvý sneh ak ho chceš pestovať ako outdoor tak sa presťahuj niekde do Afriky

Old Post 24-11-2018 v 03:14 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 81

DrGrinspoon : Ještě to promyslim a kdyztak vezmu raději na jistotu ten Industrial Plant od Dinafem seeds nebo Ultra Skunk od Dutch Passion...

Old Post 24-11-2018 v 05:19 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon


DrGrinspoon ti v našich končinách pomaly nezačne kvitnúť a budeš ho musieť kosiť, lebo vonka bude prvý sneh ak ho chceš pestovať ako outdoor tak sa presťahuj niekde do Afriky


Light deprivation ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 24-11-2018 v 09:13 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 83

No afrika nutná neni, ale aspoň jih španělska by to chtělo. Tyhle čistý sativy minimálně do půlky listopadu (ideálně až do konce) chtěj nechat a to už u nás moc nejde ikdyž je podzim jinak pěknej.

leda tak zatmívačka

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-11-2018 v 20:03 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 84

Istú dobu dozadu som bol na Zanzibare v Afrike a kúpil som si tam kurivo v ktorom som našiel množstvo semien. Dávnejšie som časť
Z nich zasadil a jednu vybranú rastlinu som nechal kvitnúť - teraz je na kvete tak 10 týždňov, minimálne 1 ak nie dva jej ostáva. Je to čistý landrace sativa, neskutočná citrusová vôňa, stačí jemný dotyk a prsty máte ako by ste ich ponorili do lepidla a v živote som nie že vypestoval ale ani nevidel väčšie palice

//objednal som z US The Station vtedy ešte od OceanGrownSeeds a vraj by to mal byť tiež strain ktorý má slušné palice tak sa snáď v roku 2023 k nemu dostanem.

Old Post 24-11-2018 v 21:37 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Upozornění Neville's Haze x Dr. Grinspoon Příspěvek č. 85

Na officiálních strankach Mr. Nice pisou u Neville's Haze, ktery je na tom podobne jako Dr. Grinspoon s delkou kvetu, ne-li ma dobu kvetu jeste delsi nez Dr. Grinspoon, v odstavci Flowering period, citace ze stránek Mr. Nice - mrnice.nl :
citace:
The north hemisphere will be difficult for this plant only southern Europe like Italy, Spain, Portugal would allow this plant to finish by December.

tzn. v češtině ---> Severní hemisféra (kde se nachazi CR) bude náročnější pro (dokvet) rostliny, pouze jižní Evropa jako Itálie, Španělsko, Portugalsko umožní rostlině dokvest / dozrát v Prosinci ! No už je to dlouho co o tomto textu vim, i presto jsem chtěl Dr. Grinspoon-a outdoor zkusit, ale premyslim ze raději půjdu tedy na jistotu v sezone 2019 a zvolim raději jak jsem již psal výše Industrial Plant - Dinafem seeds (Afghan x Thai) nebo Ultra Skunk od Dutch Passion (selekce nejlepších Hollandských a Švýcarských Skunku)...R.

P.S. Kdysi jsem koupil za 150,- palici Neville's Haze a říkal, ze je to z Prahy, zajisté ze Podlampa, no a byl to vazne jeden z nejlepsich modelu co jsem kdy kouřil...neskutečné trippy model, odlet jinam, kvalita, ta mystika v Neville's Haze určité je, jestli víte, jak to myslim...kvalitou bych to mohl zhodnotit podobné jako vesmirne-hvezdna Nebula od Paradise seeds, kterou jsem kouřil taky, shodou okolnosti jsem ji mel od stejneho člověka, který mi zprostředkoval i ten Neville's Haze...

Naposledy upravil Reggaemanista 25-11-2018 v 00:01 AM

Old Post 24-11-2018 v 23:29 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 86

Pan jasse naznacil cestu. Tusim niekto tu aj vypestoval Nev.haze vonku na zahrade, kosil niekedy v srpnu. Takze ak je moznost zatmivat, vyber odrody je takmer bez hranic

Old Post 25-11-2018 v 08:53 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 87

Našel jsem to, člen bubik a jeho thread Nevilles Haze, pise ze sklízel, jak už byly pod snehem , ale neuvedl, od které to ma seedbanky, nedocetl jsem se to nikde v threadu...Osobně nemám možnost zatmivat, pěstují Guerrilla stylem v lese (smrkovo-brizovem, ale převažují smrky), takže je to pro me utopie v lese pěstovat Neville's Haze nebo Dr. Grinspoon-a, zatmivat tam není realne...leda ze bych sklidil nedozrale, nasnezi pravděpodobně dříve, nez stihnou dozrat...R.

Old Post 25-11-2018 v 09:21 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 88

proč tě vlastně napadly zrovna tyhle odrůdy? vždyť je toho plno jinýho, co dojíždí hravě koncem září začátkem října

Old Post 25-11-2018 v 10:11 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od centurion
proč tě vlastně napadly zrovna tyhle odrůdy? vždyť je toho plno jinýho, co dojíždí hravě koncem září začátkem října

Vim, Dr. Grinspoon je unikátní Heirloom Genetics čistá Sativa, líbí se mi na pohled jeho mini sistinky, raději sklidim méne a na kvalitu, coz u Doktora plati doslova, než hodne méně kvalitniho...Neville's Haze od Mr. Nice seedbank denifuju jedním slovem a to jak jsem již psal, je mysticky...A je celkem docela drahy, na semena-marihuany.cz stoji 18ks regular/nefeminizovanych seminek 2732,- , doprava zdarma, tady link, pokud si ho chcete objednat...
Objednavam obvykle z 5semen.cz, jejich nabídku seedbanek a modelu už mám prostudovanou vazné dobře , nejpravdepodobnejsi model na outdoor 2019, který odtama objednám, je již zmiňovaný Industrial Plant od Dinafem Seeds nebo Ultra Skunk od Dutch Passion, jsou tam i jiné dobré modely které by stalo za to pěstovat jak pises, ale tyto 2 strainy jsou z tech vsech modelu ktere tam jsou nejvážnější kandidáti, kdyz nemůžu pěstovat Dr. Grinspoon-a z Barney's Farm či snad Neville's Haze od Mr. Nice seedbank...R.

Old Post 25-11-2018 v 11:23 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 90

Este mozes dat sancu auto verzii NH od World of Seeds

Old Post 25-11-2018 v 13:19 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Este mozes dat sancu auto verzii NH od World of Seeds

Diky za tip, ale nechci automaty, ale fotoperiodicke odrůdy...

Jinak jsem zapomněl napsat, ze Dr. Grinspoon i Neville's Haze jsou Oldschool-ove genetiky...

Old Post 25-11-2018 v 13:39 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 92

Ultra Skunk od Dutch Passion bude u nás tak konec října. Jestli jsi z Pálavy, tak bych to zkusil, jinak hledej spíš něco rychlejšího... Na out si vybíráš hodně pozdní věci...
Jak ti už psali na na dr.gspo venku rovnou zapomeň. Tyhle geny chtějí teplo a hodně dní. Jedině zatmívaný skleník.

Old Post 25-11-2018 v 19:14 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 93

Ještě když na 5semen.cz nebyl Ultra Skunk skladem, jsem jim napsal e-mail, kdy-ze bude skladem a oni mi odpovedeli, ze do konce týdne (už ho maji, pokud chcete objednat - zde), ALE -!- ještě k tomu mi připsali info, citují z e-mailu :
citace:
Dutch Passion chce tuto odrůdu vyřadit z nabídky do konce tohoto roku.

No a to byl mail ze dne 23.7.2018, takže je možné, ze pristi rok na jaře bude již vyprodaný...a zařadí ho mezi -Discontinued- modely (kouknete na officiální stránky Dutch Passion zde, sekci feminized seeds a na posledních stránkách jsou "vyřazené" Discontinued modely) jako např. jsem od nich pěstoval roku 2011 Af SnowStorm #2 a fotoperiodu Mekong High, přičemž oba tyto modely jsou již Discontinued tzn. již nemají tyto 2 strainy v nabídce, a zřejmé k nim ještě pribyde ten Ultra Skunk, podle toho, co mi z 5semen.cz napsali, takže asi poslední šance ho objednat a zkusit (vy)pestovat v outdooru 2019...

Naposledy upravil Reggaemanista 25-11-2018 v 21:24 PM

Old Post 25-11-2018 v 21:13 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 94

jestli chces cistou sativu na ven, tak ti muzu doporucit orange bud od DP. stara dobra klasika ktera nezklame, kvalita dobra, odolnost taky, vynos taky a pulce rijna jsou hotovy i pomalejsi phena, jinak konec zari kosa.

Old Post 27-11-2018 v 21:59 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 95

orange bud je sativa dominantni hybrid

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-11-2018 v 05:45 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 96

ted na to taky cumim. pravdou je, ze jeste pred par lety jsem to kupoval jako 100% sativu, takze bud zmenily generiku, nebo to proste jen prepsaly kvuli zjesnoduseni vyhledavacich filtru. u durbana momentalne taky pisou sativa dominant i kdyz je to 100% sativa. mazar je zase 100% indica a pisou indica dominant.

Old Post 28-11-2018 v 07:41 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 97

Orange Bud je 100% Skunk jsem četl na stránkách Durch Passion.

Old Post 28-11-2018 v 07:58 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 98

jj durban souhlas a s mazarem máš asi taky pravdu ikdyž to si nejsem jistej.

ale u orange mam pocit že udávaly indica/sativa s převahou sativy (myslim že i nějaký procenta u popisu jeden čas byly ).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-11-2018 v 08:04 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 99

90% Sativa - 10% Indica pisou na 5semen.cz

Old Post 28-11-2018 v 08:17 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 100

tak tedka fakt nevim. jestli ti zalezi na 100% cistote, tak to vi asi jen oni, kde je zakopanej pes. 90% je ale porad dobry

Old Post 28-11-2018 v 08:50 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2008 - Nejvíc plesnivějící odrůda - 8 odpovědí
06-03-2007 - Co říkate na nejlevnější odrůdy? - 11 odpovědí
26-07-2007 - 10 nejpotentnějších odrůd ! - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6141440 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív