Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejvýnosnější odrůdy ?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 65

u me jako nejlepsi zatim big bud... viz: http://grower.cz/forum/showthread.p...8367#post598367

a potom Super Silver Haze... 2 male kyticky... a kolik toho bylooooo

http://grower.cz/forum/showthread.p...6063#post916063

Old Post 22-09-2010 v 22:21 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Host
mno ze sativy bych hodnotil kladne kali mist (serious seeds)
nejvetsi vynos jsem zatim mel na shive
dobrym produktorem je super silver haze od greenhouse seeds coz je krizenec northern lights skunku a haze..zajimava kombinace


jj souhlaim mel sem SSH od greenhouse a na kytce jsem udelal 70 g jen jedna velka siska(proste nadhera) a pouzival sem 250 cfl.

Old Post 23-01-2011 v 11:23 AM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od r-man


No tak ja jsem to zkusil poresit, cekam nejakou odpoved :-)

Dobrý den,



výzkum pokračuje, váš dotaz jsem přeposlal Dr. Spíchalovi, který se tímto projektem zabývá. Myslím, že v této fázi výzkumu vzorky neposkytují, ale uvidíte, co vám odpoví.



S pozdravem,



Mgr. Jan Kolář, Ph.D.

propagace a popularizace vědy

Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i.

Rozvojová 263, 165 02 Praha 6

e-mail: kolar@ueb.cas.cz

tel.: 225 106 414, 608 557 328

web: www.ueb.cas.cz

Twitter: UEBavcr

Facebook: facebook.com/UEBavcr



-----Original Message-----
From: R-Man [mailto:R-Man@seznam.cz]
Sent: Tuesday, September 21, 2010 3:11 PM
To: Kolar Jan UEB
Subject: Zadost o vzorek



Dobry den,



narazil sjem na webu na Vas clanek http://www.ueb.cas.cz/cs/content/ob...na-vyssi-vynosy . Rad bych se zeptal jak vyzkum pokracuje, zdali se vyviji spravnym smerem.



Dalsi moje otazka je mozna trosku netradicni, ale neda mi to a zeptam se: Lze nejakym zpusobem ziskat vzorek roztoku k postriku? Co pro to musim udelat? Jake podminky mam splnit, abych mohl roztok zkusit pouzit (bezpecnost zachazeni...)?



Dekuji mnohokrat za odpovedi



R-Man


:super:
pokračování - odpověděli?

Old Post 05-02-2011 v 09:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 68

Trochu bych to tady oživil a pozeptal se, nějaký model, který je velmi výnosný...samozrejme vím, že to je například Chronik, Heavy duty fruty, Supersilverhaze,critical mass, critical +a tak podobně...ale zajímá mě spíš něco, co není tak známe....

Děkuji za odpovědi;-)

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 21-05-2013 v 22:56 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moriss
Stálý Člen

Karma uživatele Moriss - 96% PěstitelskáKarma uživatele Moriss - 96% PěstitelskáKarma uživatele Moriss - 96% PěstitelskáKarma uživatele Moriss - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 69

Tak u me zatim vede jednoznacne Mountain jam!

Old Post 22-05-2013 v 20:40 PM
Moriss je offline   Profil uživatele Moriss   Find more posts by Moriss   Foto galerie člena Moriss   Click here to Send Moriss a Private Message   Add Moriss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighFly
Stálý Člen

Karma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Zdenda89
Trochu bych to tady oživil a pozeptal se, nějaký model, který je velmi výnosný...samozrejme vím, že to je například Chronik, Heavy duty fruty, Supersilverhaze,critical mass, critical +a tak podobně...ale zajímá mě spíš něco, co není tak známe....

Děkuji za odpovědi;-)


Zdar,
viem o par vynosovych odrudach, s kterymi sem mel osobni skusenost.

Casey Jones
ChemDogD/C99 (BigBud pheno)
Jack O Nesia

Zem je gulatá, plná kockatých hláv.



Old Post 22-05-2013 v 21:48 PM
HighFly je offline   Profil uživatele HighFly   Find more posts by HighFly   Foto galerie člena HighFly   Click here to Send HighFly a Private Message   Add HighFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HighFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 71

mohl bys k tomu napsat pls i seedbanku popripadne doplnit tvyma fotkama?

Dik za odpoved

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 22-05-2013 v 22:44 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighFly
Stálý Člen

Karma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Zdenda89
mohl bys k tomu napsat pls i seedbanku popripadne doplnit tvyma fotkama?

Dik za odpoved


Zdar

ChemDogD/C99 (H3adSeeds)
http://grower.cz/forum/showthread....450#post1079450

Jack O Nesia (Karma Genetics)
http://grower.cz/forum/showthread....524#post1079524

Casey Jones (H3adSeeds)
http://grower.cz/forum/showthread....108#post1079108

ale tohle jsou tri odrudy s nekolik stovek, ktere maji perfektni vynos. Bude vela odrud, v kterych najdes super vynosni kytku, kdyz udelas selekci. To je uz pak ale i o stesti z urcity casti.

Zem je gulatá, plná kockatých hláv.



Old Post 22-05-2013 v 23:08 PM
HighFly je offline   Profil uživatele HighFly   Find more posts by HighFly   Foto galerie člena HighFly   Click here to Send HighFly a Private Message   Add HighFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HighFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 73

Zdravim vsechny, mel bych na vas dotaz, vybiram si modely na pristi rok a chtel bych od vas radu. Mam nejakou predstvu a rad bych od vas slysel treba tri tipy modelu.
Outdoor odruda s velkym vynosem a dokvetem konec zari, max tyden az dva v rijnu.
Ztaim jsem nasel na netu lemon skunk, lemon thai kush a critical+. Diky vsem za nazory a budu rad, kdyz jich tady bude co nejvic

Old Post 04-10-2017 v 09:21 AM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 74

Muzu potvrdit big bug...urcite g na w v hline

Old Post 04-10-2017 v 13:14 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 75

Alibabak: cau a kdy to tak dozrava v cr?

Old Post 04-10-2017 v 15:50 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 76

Muzu potvrdit big bug...urcite g na w v hline


Taky jsem byl vynosne spokojenej s big bug a critical mass.... zato amnesia kush trafka fajn ale výnos pokulhava.

Old Post 06-10-2017 v 07:44 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 77

Ja mel white rhino a to bylo super, ale pozde dozraval, konec rijna, jak je to teda s tim big budem? Kdy to dojizdi?

Old Post 08-10-2017 v 14:07 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 78

Já měl předloni venku special kush od royalqueenseeds. Sklízel jsem na konci září a výnos byl opravdu obrovský. Kytky přes dva metry, jako vánoční stromy. Solidní zmašťovadlo...

Old Post 11-10-2017 v 11:00 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 79

Nevím, jestli tady už padl název modelu, který chci pěstovat pristi rok outdoor, pokud nebude Dr. Grinspoon, a je to sice Industrial Plant od Dinafem seeds - ten ma byt doopravdy výnosný...

Old Post 23-11-2018 v 21:53 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Reggaemanista
Nevím, jestli tady už padl název modelu, který chci pěstovat pristi rok outdoor, pokud nebude Dr. Grinspoon, a je to sice Industrial Plant od Dinafem seeds - ten ma byt doopravdy výnosný...


DrGrinspoon ti v našich končinách pomaly nezačne kvitnúť a budeš ho musieť kosiť, lebo vonka bude prvý sneh ak ho chceš pestovať ako outdoor tak sa presťahuj niekde do Afriky

Old Post 24-11-2018 v 03:14 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2008 - Nejvíc plesnivějící odrůda - 8 odpovědí
06-03-2007 - Co říkate na nejlevnější odrůdy? - 11 odpovědí
26-07-2007 - 10 nejpotentnějších odrůd ! - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7472050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív