Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 5 nejlepších odrůd !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 49

g 13 - prilis trippy, kdo vi ten vi
blueberry- naprosto skvela chut a hodne potetni pryskyrice
newiles haze halucinogen
masterkush jeho omraciva chut te kopne do hlavy ze newis
orange bud proste pomeranc

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 03-02-2007 v 15:58 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomina
Stálý Člen

Karma uživatele Tomina - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 50

tak nelepši odruda co jsem kdy vypěstoval...byla sice veku a le byla super!!Power planty...nemate někdo nějakou zkušenost s těmito kytkama pro vysev venku na jejich vysokou urodu????

Old Post 04-03-2007 v 12:24 PM
Tomina je offline   Profil uživatele Tomina   Find more posts by Tomina   Foto galerie člena Tomina   Click here to Send Tomina a Private Message   Add Tomina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 51

venku sem ho jel pred dvema lety(rizky od jednoho mistniho mooda)-a maximalni spokojenost!zacal mi kvist zacatkem zari a plne zralej sem ho sklidil vim presne, 17rijna.-hrozne to roste a ke konci rychle dojizdi, v 20l beliku dva metry. Kvety se zabarvily do fialova ke konci, krasny priskyricnaty huleni a je znej peknej vynos

Old Post 05-03-2007 v 21:40 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 52

Kouril:
GWS, Chronic,Californie orange bud, Cinderella99, peacmeaker,Pink kush

Cinderella 99
pro me nejlepsi co jsem kouril. Ovocna vuně s neskrabejici jemnou chuti i nezkusenej kurak to oceni.High je lepsi jak semtex.
Pri pestovani ma rychlej rust a je schopna tvori velky palice

GWS
tezkej kour rychla a silna zhulenost zde plati cim min tim vic, jinak vas to posadi na gauc na hodne dlouho.
Dobry vetveni, tvrdy a velky sisky

California orange bud
Oranzovy huleni ktery opravdu je citit jako citrusovy plody, skvela energeticka zhulenost. Dokaze pnad400w a vejs schopna udelat hodne velky palice.

Chronic
kdyz jsem otevrel sklenici s chronicem ,tak jsem myslel ze jsem otevrel sklad prezralejch grepu.Dokaze tvrdy sisky velkejch rozmeru , zhulenost v mensich davkach je energrticka a nezanechal unavu. Ve vetsi davkach pravej opak. Neco jako GWS

Pink kush
chut jako ganja energeticke high , skvely do hospody.
Zadnej zabijak alespon co muzu rict ,tak i po nekolika brkach me posunul zas o kousek dal.
Palice velky a bily obsypany tema vlasecnicema nebo jak
(btw. ted jsem dohuli)

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 05-08-2007 v 22:23 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GANJOS
Nový Člen

Karma uživatele GANJOS - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 53

ja jsem v holandsku hulil original white widow dal jsem si prda a ani cigo po zahulu jsem si nedal jak jsem byl v piči a to hulim 7 let

Old Post 06-08-2007 v 00:33 AM
GANJOS je offline   Profil uživatele GANJOS   Find more posts by GANJOS   Foto galerie člena GANJOS   Click here to Send GANJOS a Private Message   Add GANJOS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 54

TO snad NEEEE, kde to sem, co tu delam.

Nebudu vam nic vycitat to je jak chut v zenskych proste sme jine, ale NEBULA. Fuj. Videt ji tady jeste jednou tak mam depku a ani tento prispevek nepisu.

Ale kdys us tak poradne....

Blueberry- ehem- ne od Dutch Passion- ti chudinky, ale tu kterou jim kdysi DJ short prodal a oni pak jenom pouzily dvacet seminek na selekci. Mela sem ji a je dost mutantni. Objednat u DJ, kdys neni pockej si a one zase bude

White Widow- sensi seed bank- vsak vi vite

MMG- Sharksbreath x G-13 Haze, mluvi snad sam za sebe DNA genetics

Kush- Hindu i Master, maj svi velmi rozlisni vyhodi

Aurora B. Vim ze neni zas tak vyhlasena ale v me maličke parte vyhrava vsechni kategorie krome hydra, tu vyhrava MK

Tak tady to mate, moc si to uzijte.

Peace to all....

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 09-08-2007 v 14:37 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SoukuPak
Nový Člen

Karma uživatele SoukuPak - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 55

1)BlueBerry-luxusní chut a halusky..
2)Jack Herer-dobra chut ...
3)White Widow-Po ní sem se smál asi 30 min v kuse až už sem nemohl dejchat
4)orange bud-take luxusní model ...
5)A spousta dalších

Old Post 17-08-2007 v 00:26 AM
SoukuPak je offline   Profil uživatele SoukuPak   Find more posts by SoukuPak   Foto galerie člena SoukuPak   Click here to Send SoukuPak a Private Message   Add SoukuPak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 56

tak mojich asi 5 najlepsich(bez poradia):
-jack herer
-white widow/rhino
-NYC Diesel
-NLx? - to si uz nepamatam s cim to bolo krizene
-PPP

vsetky tieto vzorky som mal z holandska(okrem JH, to bolo zo SR)

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 14-11-2007 v 11:54 AM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 57

No já zase tak často nehulím, ale nebál bych se tady vyzdvyhnout: K2, Ak-47, Big Budha..

Old Post 14-11-2007 v 21:59 PM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

Tak pro mne to je jack herer orange bud chronic AK47 White widow

Old Post 14-11-2007 v 22:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 59

Z toho co jsem pěstoval

Nejdřív chuťovky:
Apollo11xMTF - škoda že už vymyzel u místních matkařů
Grapefruit - od female seeds

GWS - Kvalitní odprasovák s dobrým výnosem a tvrdýma šiškama
Chronik - jsou i silnější, ale dá se na něm fungovat, voňí, sladká chuť, dobrej výnos
Pot of gold - Ještě o něco výnosnější než chronik megatvrdý šišky, hromada plyskyřice, sundá a uspí Výborně se pěstuje silná a odolná kytka

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 15-11-2007 v 14:40 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 60

co treba napsat proc

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 15-11-2007 v 15:43 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 61

auroraindika,-těžká zkouřenost...afgán-chutovka...mnam...mazar-pěknej mazec...bela-krása....misti-pro mně královna....

Old Post 15-11-2007 v 21:07 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANK
Stálý Člen

Karma uživatele ANK - 80% PěstitelskáKarma uživatele ANK - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 62

Cues, pro me 5 nej. modelu

Nejdriv podle sladký chute.
..urcite se skvele kouří BUDDHA, suprová tropická chut + fakt super stavy, kdyz je toho min spis energeticka, po vice sem uz skoro nechodil...
..dále taky určítě ORANGE BUD, k tomu asi není co dodávat..
..WW suprová občas tripy, většinou záchvaty smíchu
..JH klasika
a jinak pro me uplne nejoblibenejsi odruda je SILVER HAZE, suprový palice, krásně vonavá kořenitá chut a posilující stavy..(výnosy taky nejsou nejmenší)

Old Post 21-11-2007 v 11:41 AM
ANK je offline   Profil uživatele ANK   Find more posts by ANK   Foto galerie člena ANK   Click here to Send ANK a Private Message   Add ANK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 63


pro mě asi 5 nejlepších modelů jak na chut,tak na stav jsou:
1.)Africa -(indoor) neni to genetika ale odrůda(100% sativa) dovezená z Afriky,7 let pěstovaná pod lampou,nepopsatelná dobrota,zhulenost po 1 potahu,má o dost lepší účinek,chut i vůni,takovej skunk s jemnou ovocnou příchutí,jak v jointu,tak jako sušina,ale musí být ve vlhkém stavu,hodně vláčné,zatim jsem neokusil lepší model,lehce kope,neškrábe,prostě pro mě na prvnim místě
2.)G13xApollo11xCinderella99 -(indoor) menší paličku jsem v životě nehulil,měla asi 0,1g,ale ve dvou,nehoráznej mazec,každej si potáhl 2x,ale stčilo to,3 hodiny body stoned,vytuhl jsem na lavičce a pozoroval všechno možný,chut nepopsatelně ovocno-zemitá,hutný kouř,dovezl to týpek z Anglie
3.)White Widow -(indoor) no mě osobně láká její sladká ovocná jemná vůně a chut,neškrábe,nekope,prostě dobrota,mohl bych si to dopřávat denně,trochu tripy,ale smích a šílenej tlak v hlavě,pak jsem jak pěknej angorák
4.)Blueberry -(indoor) ještě ted mám ty fialky na jazyku,borůvka jaxsfině,prostě ovocná chut ae silným výkydem,takovej gaučák,kope,neškrábe,hodně hulí
5.)No na tomdle místě je těžký posoudit model,moc mi chutnaly - Orange Bud,Papaya,Jack Herer,Skunk#1,Mazar,aj...

Hodně záleží na pěstiteli,genetice,podmínkách,druh seeds banky,wattáži,no prostě jak se to povede vypěstit,třeba ta Africa - je to noname,ale natrhne prdel kdejáký genetice,takže porovnávat je celkem zcestné,bud se povede,nebo ne
Tady přikládám foto Africy,neznám lepší

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 07-12-2007 v 22:04 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Grow - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 64

Tak to je velmi těžký posoudit, ale určitě

White Window

Great White Shark

Power Plant

Hashberry

Orange Bud

Nebudu psat pořadí protože je to zbytečný šecky ty odrůdy sů fakt kotelně dobré. Mosím doporučit .....

LIVE in PEACE
WORK in PEACE
<a href="http://hightimes.com/gallery/ht_admin/5462/5210">mazec</a>

Old Post 25-08-2008 v 12:36 PM
Dr.Grow je offline   Profil uživatele Dr.Grow   Find more posts by Dr.Grow   Foto galerie člena Dr.Grow   Click here to Send Dr.Grow a Private Message   Add Dr.Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2007 - 10 nejpotentnějších odrůd ! - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1991390 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív