Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 5 nejlepších odrůd !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 33

Zdarec. Už sem pár brček vyhulil, ale to co sem teď měl bylo fakt good. U mě je na prvnim místě Ingemars Punch. Měl sem ho jak in tak i out. No na out moc není má dost hutny pálky a začli plesnivět. Fakt doporučuju. THX Serotonin.

Zevlink a hulo je O.K.

Old Post 09-01-2007 v 19:12 PM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 34

to Kalvados: Zdarec, nevis od Serotonina ktera seeedbank ho prosim te ma? Dik

Old Post 09-01-2007 v 20:49 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Celller:
http://www.hanf.ws/onlineshop/index...products_id=133

http://www.hanf.ws/onlineshop/index...&products_id=49

Edit: Odkazy nefungujou - má ho v katalogu seedbanka De Sjamaan a Masterseeds na uvedených stránkách

Old Post 09-01-2007 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 36

Trocha inspirace odjinud:

http://www.hg420.com/showthread.php...light=Bubblegum

Old Post 14-01-2007 v 10:15 AM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 37

inspirace no nevím spíš mi to příjde jak výber z jiné planety ale proti gustu........

Old Post 14-01-2007 v 20:30 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 38

Trocha inspirace odjinud:

http://boards.cannabis.com/strains-...t-grow-why.html

Old Post 20-01-2007 v 08:10 AM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 39

ty jo to je samá žebrota vše od nirvány to je ukrajinská webová stránka nebo i západní pěstitelé si utahují opasky to našinec je jiná liga

Old Post 20-01-2007 v 15:28 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 40

To rikam porad cesi v tomhle oboru nejsou zadny zabari !

Old Post 20-01-2007 v 19:51 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 41

Je to jen další osobní výběr někoho jiného!Nic víc-nic mín.Je sice pravda,že nekterý výběr je jen samá nirvána,ale něco je doopravdy někde jinde!Např.OG KUSH,Strawberry Cough(ne DP)-je opravdu někde jinde,protože tohle jsou naprosty unikáty o kterých se může většině jen zdát!!!
A tvrdit např. o Soma's Lavender,Willie Nelson,Hawaiian Snow,Rez Sour Diesel IBL,Love Potion #1 že je žebrota je velice odvážné a nepodložené.
Ale nic ve zlím-chci jen rozšířit "statistiku",která by potom mohla někomu pomoct při rozhodování co si koupit.

Old Post 21-01-2007 v 12:16 PM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 42

když je to neznámý model tak je to bud z nirvány nebo klasické komerční modely pak to jsou ty too Soma's Lavender,Willie Nelson,Hawaiian Snow,Rez Sour Diesel IBL,Love Potion #1 které mají reklamu jak svin tudíž je zřejmé že napsat je do 5 nejlepších nikdo nebude považovat za nesmysl a pak to jsou neznáme které já bych považoval za právě ty dobré ale těch je tam pár ale nic vezlém jsem rád že to jsem dáváš a je sčím porovnávat jen jsem na to napsal můj názor a té nirvány je tam ranec

Old Post 21-01-2007 v 17:36 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

1.burma berry
2.durga mata
3.mazar
4.power plant
5.g.w.s. / sensi star-nevim

zatim jsem ale extra moc druhu nevypestoval,doufam ze se bude zebricek menit.Na tahu za cas bude super skunk a big bud

Old Post 21-01-2007 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young.Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young.Buck - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 44

Moje nej.
White Widow
Durban Poison
Power Plant
Mazar
Blueberry
S těmahle mam dobre zkušosti

Old Post 26-01-2007 v 20:08 PM
Young.Buck je offline   Profil uživatele Young.Buck   Find more posts by Young.Buck   Foto galerie člena Young.Buck   Click here to Send Young.Buck a Private Message   Add Young.Buck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
braniqo
Stálý Člen

Karma uživatele braniqo - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 45

dolce vita , northern lights moje favoritky :Q

Old Post 31-01-2007 v 15:20 PM
braniqo je offline   Profil uživatele braniqo   Find more posts by braniqo   Foto galerie člena braniqo   Click here to Send braniqo a Private Message   Add braniqo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tounny
Nový Člen

Karma uživatele Tounny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 46

Ja bych potreboval nejakej super vzorek, co te prijemne zhuli a da se na nem fungovat napr. v klubu(proste mezi lidma) . Hlavne ne neco co te doma posadi do sedacky a ses linej jit na WC Neco do 50 euro a hlavne at se to da pestovat u nas a venku. sklizen koncem zari ideal. Zatim sem nasel Durban a SAGE, ale Sage je za 70 eček a to se mi zda uz moc

Old Post 01-02-2007 v 13:59 PM
Tounny je offline   Profil uživatele Tounny   Find more posts by Tounny   Foto galerie člena Tounny   Click here to Send Tounny a Private Message   Add Tounny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 47

Hneď, ako si popísal tvoje požiadavky, napadol ma Durban. Je za rozumný peniaz, dozrieva pomerne skoro (ale to záleží dosť aj do seedbanky - viď. minuloročné skúsenosti growerov), má veľký výnos a veľmi príjemné účinky.

Marihuana je dar.

Old Post 01-02-2007 v 18:21 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Muškát
Stálý Člen

Karma uživatele pan Muškát - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 48

U mě je na 1. místě white widow! A další nějak seřadit neumim, protože zas tolik nehulim a tak se v tom nevyznám. Ale po bílý vdově jsem měl i slušný halucinace...jako fakt solidní!!!

Až budu veliký, bude ze mě dědek kořenář!

Old Post 02-02-2007 v 20:21 PM
pan Muškát je offline   Profil uživatele pan Muškát   Find more posts by pan Muškát   Foto galerie člena pan Muškát   Click here to Send pan Muškát a Private Message   Add pan Muškát to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pan Muškát! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2007 - 10 nejpotentnějších odrůd ! - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3514570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív