Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 5 nejlepších odrůd !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
Jíří
Stálý Člen

Karma uživatele Jíří - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jíří - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 81

Nazdarek taky bych něco měl
1.Orange bud muj první indoor(velka spokojenost dobra chut a ty stavy taky nejsou k zahození.
2.WW. no coment
3.Jack Herrer Ten mě sklamal uplně nejvíc.Nechapu proč chut byla v poho ale ty učinky nic moc!a to byl špíček ve 2. :-( možna se stala chyba v zahradníkoj
4.White shark ten byl v pohodě a hlavně docela odpal. a chut byla taky v pohodě.
5.Bublegum to bylo dobre ale.....
Mno a jinak sem jich ještě par měl ale bud nevím nazev nebo to bylo No Name. A ještě bych chtěl ochutnat ak 47. to by mohlo bejt good!

N............ :-D zelený list

25☼MH/25☼HPS

25☼MH/25☼HPS/Vol.6



Old Post 07-10-2009 v 06:40 AM
Jíří je offline   Profil uživatele Jíří   Find more posts by Jíří   Foto galerie člena Jíří   Click here to Send Jíří a Private Message   Add Jíří to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 82

Tak pro mě je zatím TOP 5:
1. S.A.G.E
2. Sensi Skunk
3. Nebula
4. Super Silver Haze
5. White Satin

FlatGrow Round II.

Old Post 15-10-2009 v 21:06 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 83

Jen pro upřesnění co je SWK - Super Sweet Cindy 05 [BOGbubble x SweetThooth#3 x C99] x Kill Bill [killer queen (aka G13xC99) x william's wonder] = Sweet Killer

TOP 5 u mne:

1. Northern Lights
2. Great White Shark
3. SAGE
4. K2
5. ROX

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 19-10-2009 v 01:58 AM

Old Post 19-10-2009 v 01:36 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 84

Hmmm když už je tady takovej nic neříkající thread (každej upřednostnuje neco jinyho-chut,vůne,zhulitelnost,výnos apod.) tak by bylo dobry napsat i seedbanky,u nekterych genů to je jasny u nekterych ne.Taky třeba proč je zrovna tahle genetika v 5 nejlepších.

Takovej sage je třeba výbornej,ale v ničem zvláštní a zajímavej...

Old Post 19-10-2009 v 09:41 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

MACHO: s tím uváděním crosare ,seedbanky souhlasím,není wdowa jako wdowa - třebas že?

Ale nedá mi než se jemně připojit.
Vykouřil jsem toho za život už mraky a nejde si přeci vybrat,pokaždé jdu do nějakého nového,jiného modýlku,třeby vyzkusit vše ne?
Zatím nej vzpomínky a zážitků má u mě zásluhu AK47 Serious seeds pěstovaná OUT,sklizena koncem října,fakt zátah
Nenapadá mě,co jiného by přečnívalo.

Kdybych měl hodnotit i to co jsem vyčadil "origo"v coffiku,tak taková Haze od Nevilla mě pěkně smetla,ale ten bzzzz stav mi moc nedělá dobře.No ale spíš jsem se přebafal

Old Post 19-10-2009 v 11:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 86

1. Neville's Haze - nejvetsi trippy peklo. Mocna sativa, ktera polozi jak pise SIMOR i zkusene a ten bzzzzukkkkottt po celem tele, zkrotit ji neni nikdy lehke

2. Belladonna - Musim rict, ze tato rostlina je jedna z nejsilnejsich a moje zkusenost je, ze asi pred 4 rokama sem mel jednu opravdu vydarenou bellu od kamrada z prahy a? .... od te doby sem nikdy nekouril silnejsi model ani NH ji neprekonal fakt sila. Kazdy zkusenejsi snad vi o cem mluvim

3. SAGE - tak u tohoto modelu netreba mluvit kdo nemel nepochopi ..........................

4. Super Silver Haze - to same jko u sage

5. POWER PLANT - opravdu silena elektrarna takovy ENERGERICKY high nema zadna jina rostlina.... s tim musi kazdy souhlasit

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 04-11-2009 v 15:36 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Palec nahoru Tak taky něco málo přidám... Příspěvek č. 87

Za léta co hulím asi tyto modely:

Nepál --šílené halucinogenní stavy po 3 bouchách.
Shiva skunk -Z vodárny,stavy kdy jsme byli málem na zemi.
WW -to znaj snad všichni.
Jack Herer -dobré silné kouření.
Orange bud -Skvělé hulení na pořádnou pařbu...

A spousta dalších...



Fanánkův out 2010

Old Post 08-04-2010 v 22:44 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Re: Tak taky něco málo přidám... Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od fananek7

WW -to znaj snad všichni.


Ja nie. A nikto z opýtaných growerov mi zatiaľ nenapísal, aké má WW účinky.

Marihuana je dar.

Old Post 10-04-2010 v 12:31 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archelon
Nový Člen

Karma uživatele Archelon - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 8  

:-) Příspěvek č. 89

Zdarec, chtěl bych se zeptat co si myslíte o modelu

Northern Lights #5 x Haze

Prej to má bejt stoproentní pecička, semínka sou sice dost masný ale zajímala by mě funkčnost? jesli se to vůbec vyplatí

Old Post 26-05-2010 v 20:10 PM
Archelon je offline   Profil uživatele Archelon   Find more posts by Archelon   Foto galerie člena Archelon   Click here to Send Archelon a Private Message   Add Archelon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 90

best strain´s are ..

1) super silver haze - monster high .. me osobne uz moc veci nezhuluje( nebo ne aspon ze bych byl v nejakych srackach ) .. ale SSH to je peklo tohodle jsem hulil jen skla .. pac brka to nejde... 5 hod stávek ( hodně záleží podle množství)
2) NYCD- velice luxusní tráva a výborný stav high ,co se týče chuti tak EXCELENTNOST, hulil jsem 2x v životě original model , šišky hodně bílé , dost mě překvapil stav , od kterýho sem čekal spíše stoned .. ale nakonec výborný silně euforizující stávek DOPORUCUJI.Stávek tak 6 hod ..
3) Double dutch - měl jsem venek , šišky byli tenký , za to ale tvrdý jak beton , s takovou tvrdostí jsem se ještě nesetkal .. Stav byl Nadprůměrný řekl bych EuforitickoNarkotizující ůčinek který trva i pres 4 hod.
4)California Indica(sensi) - měl jsem venek ničim nehnojený .. Krásné šišky totálně chlupaté a co se zýče stavu takovej průměr .. do pohody neni to nejslabší model ale mezi nějaké nej co se týče stavu nepatří ..2 hod stávek .potom takovej zevlící a dosti žravkovitý večer .) ..
5)Power plant(DP) - velice energetický stávek , pokud si toho dáte tak brko ve 2 lidech tak aj moc trippy a má velice specifický dým kterej je neobyčejně lehkej .Stav tak 3 hod - 5 .


To je tak ze strainu který vím že byli origo ..

Naposledy upravil tommyswels 14-06-2010 v 16:04 PM

Old Post 14-06-2010 v 15:51 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 91

Pot of Gold (Flying dutchmen) - krásně rostoucí rostlina, vynikající pro ty, co si myslí, že s nimi konopí už nic nedělá V druhé půlce květu se snad ani nedá přehnojit

White widow (Dutch passion) - klasika. Ke konci jako posetá jinovatkou (nádherná). Podle délky květu se dá regulovat od čistého high (7 týden) až to total stoned (10 týden). Chce trochu více zálivky

The HOG (T.H.Seeds) - pro mě novinka. Zatím jen podle růstu - asi nejlepší odrůda, co jsem pěstoval.

Blueberry (Dutch passion) - lehce nadprůměrná odrůda, ale nejlepší vůně!

G13xBW - celkem slabý výnos (moc neroste), ale co se urodí je totální úlet. Loni na Mácháči lehla půlka pláže

Další z lepších odrůd - Isis, K2, Budha, Chronic, NYC Diesel, Nebula, Belladona

Old Post 15-08-2010 v 08:53 AM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 92

Bratranec byl na vylete v Amsterdamu a privezl mi palici Super Silver Haze .. A prisaham, ze jsem se citil jako pri experimentovani s LSD.. Ale zasadni informace je, ze jsme ve dvou zhulili mene jak polovinu pomerne tenkeho jointu Da se pocitat s tim, ze to bylo prave kvuli tomu, ze to bylo primo z Holandska .. ale SSH nejvetsi kotel a to hulim cca 6 let

Old Post 06-06-2011 v 19:49 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orome
Nový Člen

Karma uživatele Orome - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 93

takže moje poradie: 1. Jack Herer (najlepšia vôňa, dusilo to dosť, ale sila bola neuveriteľná), 2. White Rhino (veľmi euforický model) , 3. AK47 (smiechu dosť) , 4. White Widow (múdry som bol ja televizo, 5. Power plant..,

Old Post 18-06-2011 v 18:04 PM
Orome je offline   Profil uživatele Orome   Find more posts by Orome   Foto galerie člena Orome   Click here to Send Orome a Private Message   Add Orome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orome
Nový Člen

Karma uživatele Orome - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 94

no GWS a HashPlant taký lepší priemer, Super Silver Haze - uplná energetická bomba....

Old Post 15-09-2011 v 21:38 PM
Orome je offline   Profil uživatele Orome   Find more posts by Orome   Foto galerie člena Orome   Click here to Send Orome a Private Message   Add Orome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laborec425
Stálý Člen

Karma uživatele Laborec425 - 76% PěstitelskáKarma uživatele Laborec425 - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 95

U mě jednoznačně samokvetoucí Tundra .

Old Post 21-11-2011 v 11:26 AM
Laborec425 je offline   Profil uživatele Laborec425   Find more posts by Laborec425   Foto galerie člena Laborec425   Click here to Send Laborec425 a Private Message   Add Laborec425 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laborec425! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 96

Jack Herrer, White Russion, CN Haze, Ice a Blueberry (vše jsem vypěstil a velmi často i degustoval )

Old Post 05-06-2012 v 17:35 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2007 - 10 nejpotentnějších odrůd ! - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4313460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív