Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
L.K.Fallman
Nový Člen

Karma uživatele L.K.Fallman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 129

Tenhle rok se s nima opravdu roztrh pitel ... Samců bylo moc ale dali se vychitat ale ty hermáci se mi tam stejně našli.

Old Post 02-10-2004 v 22:31 PM
L.K.Fallman je offline   Profil uživatele L.K.Fallman   Find more posts by L.K.Fallman   Foto galerie člena L.K.Fallman   Click here to Send L.K.Fallman a Private Message   Add L.K.Fallman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozex
Stálý Člen

Karma uživatele Mozex - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 130

Zdar...
Nám s kámošem narostla aspoň 2,80m vsoká obojetka.Na začátku sme ty samce na tom podchytly.... Prostě sme je otrhávaly(to byla ta kytka ještě poměrně malá a nebyla tak hustá)...
Zdálo se,že máme vyhráno ale před tím než začala kytka pořádně kvést se ty samce začali dělat znovu... Toho sme si všimly až pozděj...
Ale nakonec to nebylo ani oprcané... Semínek minimálně a stovkáč je pro 4 lidi uplný překuř....

Proto mě hermáči nevadí....

MOzeX

Old Post 08-10-2004 v 07:14 AM
Mozex je offline   Profil uživatele Mozex   Find more posts by Mozex   Foto galerie člena Mozex   Click here to Send Mozex a Private Message   Add Mozex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozex
Stálý Člen

Karma uživatele Mozex - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 131

Sorry

oprava třetího řádku:

...žačala pořádně zrát,se ty samce....

Nějak sem se tam upsal... Znáte to:hulíte,hulíte a najednou ste v prdeli jak v pytli....

Old Post 08-10-2004 v 07:17 AM
Mozex je offline   Profil uživatele Mozex   Find more posts by Mozex   Foto galerie člena Mozex   Click here to Send Mozex a Private Message   Add Mozex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 132

Mám taky jednoho dobrýho babochlapa. Za posledních 14 dní před sklizní docela fajnově zfialověl a taky dobře nakládá. Akorát mi to všechno vojel ten prasák no.

"jako vždy i dnes"

Old Post 08-10-2004 v 08:32 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 133

Abych pravdu řekl, také jsem donedávna sdílel nefalšované nadšení nad hermafrodity, tak jako někteří zde nebo jsem to spíše bral jako takové zpestření groweringu(nepotřebuješ samce, když chceš semena a ještě ta vidina zachování vlastně shodné genetické linie jako rodič, když to oprcáš samo sebou). Taky jsem měl nádhernou fialku z níž se nakonec vyklubalo hermo, sic jen pár koulí, ale semínka byly, z čehož jsem měl náležitou radost, byly semča pro pěstění této krasavice do dalšího roku. Další rok mi z těchto semen sice nevyrostl žádný samec, z 12-ti rostlin bylo pět samic a sedm hermáčů(od pár koulí na kytku až 50/50 poměru samec samice). Samozřejmě jsem to neuhlídal a ojelo mi to komplet sebe i normal samice kolem, nakonec jsem litoval, že jsem ty největší prasečiny raději nevytrhnul.
Proti hermafroditům jako takovým nic nemám, pokud otrháš koule, tak můžeš mít skvělé hulení, ale semena z toho bych do země už další rok nedával, pokud to při kvetení nemůžu alespoň obden kontrolovat a obtrhávat nebo pokud nemám potřebu lisovat konopný olej ze semen či pro nějaké to exotické ptactvo. Je to dost nestabilní a samčí květy se mohou na zdánlivé samici vytvořit kdykoliv během kvetení, tak se to musí stále kontrolovat.
Jiná věc je možnost snadné feminizace, jak už se tady na groweru někde psalo(prý semena z "normálních" kytek oprcané pylem z herma plodí další rok jen samice), ale to jsem ještě nezkoušel.

Old Post 11-10-2004 v 14:14 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
player
Nový Člen

Karma uživatele player - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 134

podle mě ošuká samec samicu a je zní hermáč pac se mi to uz stalo

Old Post 11-10-2004 v 14:29 PM
player je offline   Profil uživatele player   Find more posts by player   Foto galerie člena player   Click here to Send player a Private Message   Add player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 135

player: Takze kdyz v praveku vzniklo konopi tak behem druhe generace to vse byli hermaci? Osukal samec samici, prece ne?

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 11-10-2004 v 14:46 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 136

Pokud vam vyroste kytka s obema druhy kvetu bez zvlastniho stresu, tak je jasne, ze seminka z takove kytky budou tu vlastnost obsahovat taky. Tedy budou mit dispozice k tomu, aby i bez stresu produkovaly oba druhy kvetu. Tedy jinak receno silny sklon k hermafroditismu.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 11-10-2004 v 14:48 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 137

4 player
Neni co dodat

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 11-10-2004 v 23:35 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 138

Kamarád ze SR povidal něco o tom, že opilíš-li samici pilem z hermáče, je veliká pravděpodobnost samic příštim rokem z těchdle semínek. Něco v tom smyslu, že samice maj nějaký chromozomy nebo co XX a samci zase XY. Hermáč má XXY, z čehož vyplývá, že opilíš li XX / XXYpsilonem je veliká pravděpodobnost vzniku XX.

"jako vždy i dnes"

Naposledy upravil cannabio 07-12-2004 v 09:21 AM

Old Post 12-10-2004 v 12:06 PM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaylord
Stálý Člen

Karma uživatele Gaylord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 55 

Dotaz Eliminace HERMAFRODITŮ Příspěvek č. 139

Hledám odpověď čím se dá omezit nebo vyloučit tvorba hermafroditů....
Četl jsem fajn článek od HULLTO o indoor a tam se píše že je potřeba udržet vhodné Ph.
A s tím souhlasím. Když budou kytky v spíš kyselý zemi budou u kormidla spíš penisy než vagíny!! :-))

Je to zatím jediná konkrétní odpověď co jsem tady zatim našel (možná hledám nedostatečně :-)).....

V souvislosti s tím prosím všechny kterým vyrostou mamrdi aby zkusily změřit Ph a dali sem vědět. Pomůže to doufám nejen mě

Old Post 22-11-2004 v 20:49 PM
Gaylord je offline   Profil uživatele Gaylord   Find more posts by Gaylord   Foto galerie člena Gaylord   Click here to Send Gaylord a Private Message   Add Gaylord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 140

ja som prisiel na to ,ze prirodu neojebes.je to asi dane,musia byt samce,samice. a musia byt aj hermaci. to je moja teoria.este som prisiel na to,ze hermaci mozu vzniknut stresom rastliny,vykyvom teploty,atd.

armaggeon never ending...

Old Post 23-11-2004 v 00:08 AM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jagod
Stálý Člen

Karma uživatele jagod - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 29  

Dotaz otrhanie pelnikov Příspěvek č. 141



zdravim, mam pekne tri kvietky z toho je ale jeden hermos... ph mam v pohode, skor mam pocit ze rastlinka ma sok s ohnutia ale to uz teraz nevyriesim, co ma zaujima ci otrhanim pelnikov ktore su umiestnene ako na obrazku

http://jahodisko.wz.cz/hermos.jpg

svoj problem vyriesim alebo pelniky su vsade

http://jahodisko.wz.cz/hermos2.jpg

a ja mozem rastlinku pre pokoj duse odrezat

cervene bodky su pelniky a ten zeleny flak je siska

Old Post 07-12-2004 v 16:47 PM
jagod je offline   Profil uživatele jagod   Find more posts by jagod   Foto galerie člena jagod   Click here to Send jagod a Private Message   Add jagod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 142

Z me zkusenosti to opravdu asi dost zalezi na tom ph,mel jsem seminka z hermace,ty co jsem nechal zpocatku rozrust v substratu pro pokojove rostliny byly vsechny samice,ty co jsem dal do obycejne zeme co jsem nakopal na zahrade byly tak pul na pul samci a hermaci,docela me to prekvapilo.A to jsem jen tak experimentoval,protoze jsem jel letos prvnim rokem.

Old Post 10-12-2004 v 13:17 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jagod
Stálý Člen

Karma uživatele jagod - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 143

tak pelniky som otrhal a uvidim co sa stane...

Old Post 12-12-2004 v 11:12 AM
jagod je offline   Profil uživatele jagod   Find more posts by jagod   Foto galerie člena jagod   Click here to Send jagod a Private Message   Add jagod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganijaman.x
Nový Člen

Karma uživatele ganijaman.x - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 13  

Obecné Hermafrodit?! Příspěvek č. 144

Potreboval by som radu. Je možné sa hermafrodita nejak zbaviť? Napríklad olamovaním samčích kvetov? Za aký čas po prepnutí na kvet samec úplne dozreje? Thenkjuuu

Old Post 13-04-2005 v 19:41 PM
ganijaman.x je offline   Profil uživatele ganijaman.x   Find more posts by ganijaman.x   Foto galerie člena ganijaman.x   Click here to Send ganijaman.x a Private Message   Add ganijaman.x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9221590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív