Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
adam73
Stálý Člen

Karma uživatele adam73 - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 449

citace:
Původní příspěvek od brekeke
Nejak bojuju s fotkama..snad uz se mi podari nahrat..
co rikate?jsou to koule?je to hermac...?


opelena samiica alebo hermac to moze byt, Skus pozret aj na ostatne

Old Post 15-04-2010 v 17:19 PM
adam73 je offline   Profil uživatele adam73   Find more posts by adam73   Foto galerie člena adam73   Click here to Send adam73 a Private Message   Add adam73 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brekeke
Stálý Člen

Karma uživatele brekeke - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 450

Je to na vsech kytkach vzdy pod kazdou palici u stonku.nedokazu si predstavit jak by se v indooru ve meste v prvnim growu mohly opylit..ale mozny je vsechno.Jinak jsem to zkousel otevrit a v podstate v te kulicce nic neni.Je prazdna akort tam byl takovy maly hrasek ve velikosti ani ne 1 milimetr ale spis to je cast stopicky na kterym ta duta kulicka drzi.Jinak ve kvetech nic neni.

Old Post 16-04-2010 v 11:06 AM
brekeke je offline   Profil uživatele brekeke   Find more posts by brekeke   Foto galerie člena brekeke   Click here to Send brekeke a Private Message   Add brekeke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brekeke
Stálý Člen

Karma uživatele brekeke - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 451

No tak se mi prave zacli delat seminka v palicich..nechapu kdyz uz jsme tady dosli k nazoru ze to je vse ok a zadnej hermafrodit to neni.Ale v tech koulich ktere jsou na predchozich fotkach porad nic neni,jsou prazdne a maj pestiky.ale v kvetech obcas nejaky seminko zacina vykukovat...Jsem ve 40 dni kvetu tak jsem zvedavej jak to dopadne..jestli se ty seminka rozjedou tak si snad pujdu hodit masli..protoze ty paldy vypadaj uzasne

Old Post 24-04-2010 v 05:58 AM
brekeke je offline   Profil uživatele brekeke   Find more posts by brekeke   Foto galerie člena brekeke   Click here to Send brekeke a Private Message   Add brekeke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 452

Mám semínka z hermáče-může se z nich stát samice nebo budou všichni zase hermáči a nebo samci? Jestli se vyplatí je jakkoli dál použít?

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 25-04-2010 v 13:21 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 453

citace:
Původní příspěvek od Apartman
Mám semínka z hermáče-může se z nich stát samice nebo budou všichni zase hermáči a nebo samci? Jestli se vyplatí je jakkoli dál použít?
Budou hermáči. Nevyplatí se s níma nic. Můžeš je sníst jestli chceš.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 25-04-2010 v 13:38 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 454

Na netu jsem nasel tohle:
http://www.agrokrom.cz/texty/HNOJEN...r/VR_vapnik.pdf
Mohlo by to byt uzitecny na sterilizaci pylu, kdyz vyroste hermous, staci jenom snizit Ph pudy pod hranici, na ktere je kytka schopna vstrebavat vapnik. Pyl se stane sterilnim diky deficitu vapniku a nic neoplodni..

Old Post 03-06-2010 v 21:49 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 455

Link nefunguje .-)

Roll It

Old Post 04-06-2010 v 09:59 AM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 456

Tak Tady

Old Post 09-06-2010 v 16:05 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 457

Je možný se zbavit hermafroditismu???
Mám rostlinku Northern Light a pod lampou jsem zjistil že je to hermáč,dal jsem to ven a tam to začalo zase růst(bylo to ve fázi květu) a od té doby to netvoří koule,ale pouze blizny ,je možný že pokud bych to ted přepnul na květ že by to vykvetlo jako samice?nechtěl bych aby to opr. ostatní kyti.....

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 10-06-2010 v 21:44 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sajdis
Stálý Člen

Karma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% PěstitelskáKarma uživatele sajdis - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 458

zdravim všechny growery a growerky,
jsem zde nový ale v pěstování žádný nováček nejsem
přesto mám teď menší dilema....nastíním situaci:
loni jsem zasadil semínka od kámoše z nějakýho modelu...totálně oprcanej
vyrostly mi z nich 4 samice, 1 samec a 2 hermouši.....všechno pěstované v květináčích.....pouze 2 kytky jsem zasadil do země a z nich vyrostly ty hermáče...normálně nakvetly jako samice ale potom mi z palic začaly sem tam rašit samčí květy.
lehce mi ojebali skoro všechny kytky včetně řízku early skunku.
z toho jsem letos zasadil 2 semena....a moje otázka zní jak velká je pravděpodobnost že z těch kytek budou zase hermáči????
jsou zasazený zase normálně v zemi a zatim jsou to samice.
jsou celkem podařený....hulení tak na rok tipuju ....ale právě nevim jestli je nemám radši vyškubnout aby mi nenajebali zbytek mého osazenstva.....4 řízky......nechci to mít samý jemeno!
prosím zkušenější o radu.....díkes!

Old Post 05-07-2010 v 14:20 PM
sajdis je offline   Profil uživatele sajdis   Find more posts by sajdis   Foto galerie člena sajdis   Click here to Send sajdis a Private Message   Add sajdis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 459

Zdravím , ovlivní pohlaví rostliny samice/hermouš i třebas šok během transportu řízků a vůbec růstová fáze (indoor)?Nebo se to týká jen šoků po přepnutí?

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 11-10-2010 v 17:41 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 460

čau, mě zkušený pěstil a kamarád říkal, že semínko má geneticky v sobě jestli je samec samice nebo hermouš. Ze semen kde byl otec hermouš mi vyrostli 3 hermouši a 2 samice, absolutně bez účinků. Kdysi jsem taky z hermouše trhal kvítky, každé ráno tak 100, nebralo to konce. Hermouše likvidovat, semínka z nich nepoužívat. Je to totální ztráta času a zbytečný práce.

Old Post 12-10-2010 v 12:21 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 461

Zdravím, chci se jen ujistit, toto nejsou koule, že ne?

Old Post 24-10-2010 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 462


Čao tak co vy na tohle pokud se nemýlím tak hermač.

Old Post 11-12-2010 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 463

Pokud se nemýlím, tak se jedná o samce. Ty podlouhlé nejsou samičí pre-flowers

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 11-12-2010 v 18:56 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 464

jo ale kytka ma samičí květy a jen jeden tenhle

Old Post 13-12-2010 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4258830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív