Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
Uranin
Nový Člen

Karma uživatele Uranin - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 4  

hermoš a zase hermoš Příspěvek č. 465

zdravím,tak sem konečně dospěl ke svému závěru,že ze semínek hermafrodita,vyroste zase jen hermafrodit.Zkoušel sem změny PH od 6,2 až do 8,5,bezvýsledně.Změnil sem i druhy půdy.....zahradní substráty,nebo třeba pro kaktusy a sukulenty.Měnil sem zálivky a vše bylo prd platné.mám indoor 1m/2 Lampa Plantastar 400W,odtahy,atd...Zastřihoval sem je,vše vypadalo skvěle,než sem přepnul na květ.Po 8dnech se začaly tvořit pylové váčky a šmitec.!!!
Nyní zkusím feminizovaná semínka,tak uvidíme.Přeji ať vám to roste.

Old Post 13-07-2011 v 11:16 AM
Uranin je offline   Profil uživatele Uranin   Find more posts by Uranin   Foto galerie člena Uranin   Click here to Send Uranin a Private Message   Add Uranin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Organika zhermene spodky? Příspěvek č. 466

Mam problem:
Akorat jsem tesne pred sklizni a vsiml jsem si na spodnich vetvi kulek. Je to na 4 kytkach (stejny model) z moji matky.

Je mi jasne ze ted s tim uz nic neudelam (krome kastrovani), pac horni palice jsou supr. Do finalni kosy zbyva +- 5 dni. Otazky mam nasledujici:

Muze to nejak ovlivnit ostatni 100% samice ve skrini (zatim koule nevykvetly, budu je trhat)? i s ohledem na finale...

Co s tou matkou? Je to super model ale je mozne, ze geny degraduji a uz s tim nic neudelam...(stara matka)


dik

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Naposledy upravil sirup 15-09-2011 v 09:24 AM

Old Post 14-09-2011 v 13:30 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruazek
Stálý Člen

Karma uživatele Ruazek - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 467

Jak starou matku máš ? Normlaně to nech dokvést vypni větrak a prehod pres to klidně igelit, a nebo to dej pryč a ono to dozraje i po tmě.

Old Post 18-09-2011 v 15:00 PM
Ruazek je offline   Profil uživatele Ruazek   Find more posts by Ruazek   Foto galerie člena Ruazek   Click here to Send Ruazek a Private Message   Add Ruazek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 468

matka zlikvidovana...Kvetiny nechavam dozrat +- 5 dni a pak kosa. Neam smysl riskovat s dalsim hermionou, tak jsem matku radeji kutnul...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 19-09-2011 v 13:26 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 469

Muze se z feminizovanejch seminek stat hermac tim , ze jim behem dne vypadne elektrina a zkrati se jim den o nekolikhodin ?
Minuly kolo sem mel v nekterejch paldach seminka ale byli jakoby veprostred palicek , takze si myslim , zeč se tam udelali az ke konci kvetu , a rave v ty dobe mi vypadla elektrika

Old Post 27-10-2011 v 15:07 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 470

Ahoj, mám dotac, projel jsem asi 2,5 stránky, ale celé to nedávám, takže pokud to tu je, tak se omlouvám. Pokud pěstuji ze semínek, které jsou z hermáče, budou z toho taky hermáče nebo budou normál samci a samice?

Old Post 08-11-2011 v 20:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 471

FAnta : uz sem se tady nekde docet , ze by meli byt opet hermaci . Na 100 % to nevim.

Old Post 09-11-2011 v 15:37 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 472

Dobrej report, kdo by to čekal.....
Ne hele nechci rejpat. Udelas nejlip kdyz od nekoho z verohodnych matkaru nakoupis dvacitku rizku a budes mit klid a pokoj...
a pokud ti i to zhermi tak uz nevim :-D

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 19-11-2011 v 01:31 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 473

Sem stejnyho nazoru, na ty semena se vykasli, kup si tu v bazaru klony a budes se mit konecne nad cim kochat, tohle je akorat trapeni a paleni elektriky......

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 19-11-2011 v 10:28 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gab
Nový Člen

Karma uživatele gab - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 474

No mě se ty kulky na tom pootevřely ale pyl tam zatím není.takže?

Old Post 13-03-2012 v 12:17 PM
gab je offline   Profil uživatele gab   Find more posts by gab   Foto galerie člena gab   Click here to Send gab a Private Message   Add gab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 475

Zdravím, na samci cj*g13, kterého jsem schovával na pyl, tak mi vylezla koule nejdřív a teď lezou blizny... wtf to hermí i opačně tedy?
nic jsem o tom nečetl...

Old Post 23-05-2012 v 07:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 476

Já mam taky na jedný větvi kouli,a nakonec to začlo kvést jako samice,ale nějak zparchantěně,mutantně..
Je to na kytce z regular semene,v selekci OB,nejdýl tajila,co je zač a teď se ukazuje,že to pořád neví,tak letí na kompost..

Old Post 23-05-2012 v 07:39 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 477

aha, tak to hermí i takhle, shit..

Old Post 23-05-2012 v 07:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Ace
Nový Člen

Karma uživatele The Ace - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 478

Tak se vám taky svěřím s mym problémem. Koupil sem od nákýho "blba" řízky který ani on sám něvěděl kterej je kterej a podle všeho tam byly cca 3 druhy. Chronic, J.Harer, Mazar. Po měsíci květu sem už začal rozeznávat kterej je kterej.
dneska sem ale s hrůzou zjistil že všechny ty mazary sou posetý od zhora dolů maličkejma rodícíma se semenama. Kouknul sem na všechny ostatní kytky a ty co sou hned vedel mazarů, sou víc nebo mín oprcaný. čim dál sou od mazaru, tim mín maj semen..
Ale záhada je že sem nenašel ani jeden samčí květ !?

celý sem to prolezl paličku po paličce a nic..
napadlo mě, že by to mohlo bejt z pilu kterj přilítl zvenku, ale to by byly přece ty kytky oprcaný rovnoměrně ne?
no hlava mi to nebere, ale jediný co vim, je že sem fakt hodně nasra..j

Old Post 26-10-2012 v 00:34 AM
The Ace je offline   Profil uživatele The Ace   Find more posts by The Ace   Foto galerie člena The Ace   Click here to Send The Ace a Private Message   Add The Ace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sysoft
Stálý Člen

Karma uživatele sysoft - 84% PěstitelskáKarma uživatele sysoft - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 479

rovnomerne by to nemuselo byt pravdepodobne v dobe kdy te "navstivil pyl" byl mazar ve stadiu "kluci oprcejte mne!" a chronic s harerem se teprve pripravovali.

Old Post 26-10-2012 v 06:52 AM
sysoft je offline   Profil uživatele sysoft   Find more posts by sysoft   Foto galerie člena sysoft   Click here to Send sysoft a Private Message   Add sysoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kami27
Stálý Člen

Karma uživatele kami27 - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 480

Hoj kolegáčci,
po druhé za sebou se mi stalo že se mi objevily hermi, v prvním kole tři tak v polovině květu okamžitě šli do věčných lovišť, teď "jenom" dva jednoho sem zlikvidoval a s druhým se peru. Jsem tak dva až tři týdny před kosou a zatím se mi ještě neoprcaly aspoň doufám. Tranzvestita začal dělat pylové váčky v paličkách (jen lehce, za týden sem našel tak 15 váčků) V těch paličkách už to asi moc dlouho neuhlídám. Otázka zní, za jak dlouho jsou schopny oprcané samyčky vytvořit semena. Dík

Old Post 02-12-2012 v 11:57 AM
kami27 je offline   Profil uživatele kami27   Find more posts by kami27   Foto galerie člena kami27   Click here to Send kami27 a Private Message   Add kami27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4887670 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív