Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Pomoc se zapojením sodíkové výbojky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Pomoc se zapojením sodíkové výbojky Příspěvek č. 1

Ahoj, říkáte si co to sem zase píše za lamu. Není to tak. Dodržel jsem všechna schémata atd. co tu jsou a stejně nic. Konzultoval jsem to už s pár členy. Nikdo nic. Buď nevěděli, nebo ani neodpověděli, ačkoliv slíbili.

Koupil jsem si 150W výbojku MASTER SON-T PIA PLUS, tlumivku od Philipse 150W, zapalovač 100-400W od Dakof.

Zapojejí na tlumivce a zapalovači je schodné. Přesto se výbojka nerozsvítila. Dodržel jsem fázi atd. pojistku jsem měl podle vás 630mA - bouchla. Dal jsem tam pak 1,5A - bouchla. Zkusil jsem místo ní drát - vyhodil jsem 16A jistič. Vyhodil jsem kondenzátor 22mikroFaradů - tlumivka začla vrčet a vypadalo to dobře, ale výbojka stejně nesvítila. Chcete někdo fotky zapojení?

Prosím poraďte, vážně již nevím.

Detlef

Old Post 17-09-2006 v 19:45 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 2

je v poradku vybojka?

Old Post 17-09-2006 v 20:17 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 3

Je

Old Post 17-09-2006 v 20:28 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 4

Jestli to máš zapojeno takle tak to máš špatně
http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=44
příspěvek č.700 a zvěč si to.Hot sem foto a uvidíme co se dá dělat.

Old Post 17-09-2006 v 20:45 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Předřadník Příspěvek č. 5





Tu je.

Naposledy upravil detlef 21-09-2006 v 21:16 PM

Old Post 17-09-2006 v 21:17 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 6

Takže to mám zapojit podle toho spešl pro SON-T?

Old Post 17-09-2006 v 21:22 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 7

no ja mam vybojku philips starter take philips ale tlumivka je layrton kamos mi to zkousel zapojit podle schematu a neslo to! mylsite zeto bude tou tlumivkou?

Old Post 17-09-2006 v 22:58 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 8

2dejv: Co myslíš? Mrkals na to?

Old Post 18-09-2006 v 05:47 AM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 9

Hm, tak sem to zapojil podle tohoto:

http://grower.cz/forum/image.php?at...13985&size=full

A s kondíkem to vyfláklo 16A jistič. Potom sem to zkusil bez něj. Tlumivka vrčela. Výbojka nic.

Schéma bylo přesně to co je na obrázku akorát nevedly dva modrý z N zapalovače do výbojky a do čokolády, ale jednen z čoko do výbojky a druhej do N startéru.

Lidi fakt už nevim co s tim! Přece to musí jít ne?

Old Post 18-09-2006 v 17:42 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 10

zdravim tady mam moje zapojení bez uzemnění na to seru pač nuláky sou stejně spojený
hnědá je fáze a modrá ist nula je tam ještě jistič,ale ten jenom rozpojuje fázy tudíž by měl bej uplně na začátku obvodu, snad em pomohl, jestli to nepochopíš tak se ozvi dovysvětlim
mír vekoň

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 19-09-2006 v 16:51 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 11

Takle by to mělo fachat.Neví cos to tam měl za dráty navíc.Zapoj to tak jak jsem to nakreslil.Pak napiš výsledek.

Old Post 22-09-2006 v 19:05 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 12

Jo nejdřív to skus bez kondíku,jestli to pojede tak ho připoj mezi přívodní modrý a hnědý.

Old Post 22-09-2006 v 19:11 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 13


takže tak.Jestli to nebude svítit,tak napiš dám další možnost.

Old Post 22-09-2006 v 19:30 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 14

Hele mrkněte na zapojení damsiveku - příspěvek č11, má naprosto stejný komponenty a poslam mi zapojení, ale vždyť jesli to chápu tak ze a do zapalovače vedou jenom fáze... není to blbost?

Old Post 25-09-2006 v 19:05 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 15

Nebo má naprosto stejný jako já... ježiš, jakto že mi to nejde :-/

Old Post 25-09-2006 v 19:12 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 16

Jaktože tlumivka od philipse má tři vývody a ne dva?

Old Post 30-09-2006 v 16:11 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2014 - Bezpečnost sodíkové výbojky ? - 3 odpovědí
01-05-2008 - Problem pri zapojeni MH vybojky - 24 odpovědí
12-01-2008 - Problém se zapojením 150w vybojky - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7819430 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív