Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 689

Jestili nechceš nic skazit tak si v první řadě přečti faq. Tam se dozvíš i to jakou plochu pokreje 70w sodík. Další krok, koukni do galerie jak to maj pořešený ostatní. btw ve skříni ser na noname

Víc se rozepisovat nebudu - v tomto theardu zbytečný OT

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 14-11-2006 v 21:15 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukassssss
Nový Člen

Karma uživatele lukassssss - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 690

Chci požádat někoho kdo se vyzná v zapojení osvětlení pro mojí skříň FAQ sem si přetl, fórum také prolezl, jen chi po Vás kontrolu

Takže ...
Rozhod sem se pro koupi těchto komponent:

výbojka SON-Tplus 150W E40 sodíková
301.93,-

tlumivka Layrton SAPI 150W
261.88,-

startér tyrist.zap.ZRM 6-ES/B 100- 400 220V
152.32,-

N.D.-objímka E40 29.408.3810.00 DNA 18A
130,-

METASPORT-kondenzátor 12mF 250V
33.92,-

Vše je z eshopu na janca.cz, cena by měla být kolem 1000kč

Nejsem si jistej jestli to co mi příjde domů se vůbec bude dát zapojit a proto prosím někoho kdo se v tom vyzná ( věřím že vás tu je dost) a kdyžtak mě v něčem opraví,nebo mi napíše lepší možnost. Díky

// nejsem si jistej tim kondíkem, a tím startérem.

Old Post 19-11-2006 v 20:10 PM
lukassssss je offline   Profil uživatele lukassssss   Find more posts by lukassssss   Foto galerie člena lukassssss   Click here to Send lukassssss a Private Message   Add lukassssss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 691

Startér tady tento:
http://www.janca.cz/eshop.php?actio...tail&pid=202151

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 19-11-2006 v 21:15 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukassssss
Nový Člen

Karma uživatele lukassssss - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 692

a co ten kondík ? bude stačit?

Old Post 20-11-2006 v 19:32 PM
lukassssss je offline   Profil uživatele lukassssss   Find more posts by lukassssss   Foto galerie člena lukassssss   Click here to Send lukassssss a Private Message   Add lukassssss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Biely vdovec
Nový Člen

Karma uživatele Biely vdovec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 693

Mam tlmivku philips a starter gulaty s kontaktmi B L N,ked to zapojim ako to ma ist tak vybojku zapali a za cca 10 sek svieti naplno.Problem nastava po 30sekundach chodu ked vybojka zhasne,ostane zeravy len horak.Po cca 20 sek zase zacne svietit normalne.Nastastie som mal doma este tlmivku Layriton a s nou svieti bez problemov.Funguje to niekomu s tlmivkou philips?

Old Post 24-11-2006 v 17:46 PM
Biely vdovec je offline   Profil uživatele Biely vdovec   Find more posts by Biely vdovec   Foto galerie člena Biely vdovec   Click here to Send Biely vdovec a Private Message   Add Biely vdovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 694

Mám taky třívývodovou tlumivku a klasickej zapalovač (ale v jiným obalu) a všechno funguje bez problémů. Máš u té tlumivky použitý správný vývody (2 a 4)? A máš novou výbojku (podobně "blikají" vysvícený lampy v pouličním osvětlení).

Old Post 25-11-2006 v 00:11 AM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Tepelna pojistka Příspěvek č. 695

Predem se omlouvam kdyby to tu uz nekde bylo.
Zapojil jsem bimetalovou tepelnou pojistku<90°C> do obvodu pred vybojku<70w> do faze-hnedej kabel.A po tom co pojistka rozepne obvod<zkousel jsem to svickou> tak vyleti pojistky v celym byte.
Vic o pojistkach a zapojeni mi skrine Tady
Co muze byt spatne??
je to tenhle:
Termostatický vypínač, bimetalový velký,průměr 21.5, rozteč šroubků 23.8, max. 10A, 90C

kdyztak tam zkusim zapojit tohle:
Vratný termostat 45°C rozpínací; 250V, max. 16A; plast pouzdro IP40; průměr 16,3x11,3mm + kontakty 9mm

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 29-12-2006 v 20:07 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 696

chtel bych se zeptat jak zapojim pc ventilatory v FAQ jsem ni nenasel tak bych jen chtel vedet co k tomu potrebuju koupit a jak to zapojit predem dik

Old Post 07-01-2007 v 16:36 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 697

2Rooftop:
Potrebujes:
PC zdroj,nebo nejakej transformator<mese osvedcil transforamto r firmy Hobbi od vlacku,regulovatelnej proud od 0-17V>
Vetracek
Kabliky na prislusny napeti<tam je to vcelku jedno,koupis neco co se ti bude zdat dost tlusty >
Spojist to bud cokoladou a nebo to spajis a oblepis el. izolackou.
Tod vse.(ja to mam takhle reseny,odbornici s tim nemusi souhlasit )

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 07-01-2007 v 16:47 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 698

okey zda se to celkem v poho dik moc

Old Post 07-01-2007 v 17:13 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampick
Stálý Člen

Karma uživatele Lampick - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 84  

Help me please Příspěvek č. 699

Nazdar vsichni, potreboval bych trochu poradit...
Skousel jsem zapojit lampu podle nejakeho schematu co jsem tu nasel, ale nejsem zrovna elektro-technicky typ a mo nerozumim tem cernobilym schematum...tak jsem skusil zapojit lampu (MH 70W), zapojil do elektiky a zacalo to nejak divne blikat...rek bych ze sem odpalil vybojku (kurwa stala 500)
Tady je pokus o schema,mohli byste mi please poradit co je na tom spatne?? Moc dekuju,zkusil sem to i barevne...
Lampick

Old Post 15-01-2007 v 15:04 PM
Lampick je offline   Profil uživatele Lampick   Find more posts by Lampick   Foto galerie člena Lampick   Click here to Send Lampick a Private Message   Add Lampick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampick
Stálý Člen

Karma uživatele Lampick - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 700

Nazadek vsem,
potreboval bych trosku poradit...zkousel jsem nakreslit obrazek,ale nejak mi to nejde zapojit...tak to zkusim popsat po krocich jak sem to delal...snad mi nekdo poradi...
Hnedy kabel jsem vedl ze snury do tlumivky (vyvod 4), z vyvodu 2 tentyz hnedy do starteru (oznaceny B), dale z L do vybojky.
Modry kabel primo ze snury do bocni steny vybojky.
Zelenozluty do N na stareru.
A jejda...asi mi zhorela vybojka (vse by melo byt na 70W MH zatim) ale nevim kde se stala chyba...zkousel sem to zapojit podle tech cernobilich schematu,ale v elektrice se vubec nevyznam tak mi prosim nekdo pomozte...je to moje prvni lampa... Dik Lampik

Old Post 15-01-2007 v 15:20 PM
Lampick je offline   Profil uživatele Lampick   Find more posts by Lampick   Foto galerie člena Lampick   Click here to Send Lampick a Private Message   Add Lampick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 701

Nulák (modrý) by podle mně měl být zapojený do startéru a až ze startéru do výbojky.

Jinak ve startéru jsou tři vývody:
Vývod č.1: Do toho zapojíš fázi (hnědý) z tlumivky
Vývod č. 2: Do toho zapojíš VN kabel, který dál zapojíš do výbojky
Vývod č. 3: Do toho zapojíš nulák (modrý) ze zásuvky, a ještě jeden zase do výbojky.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Naposledy upravil Hanizek 30-01-2007 v 15:03 PM

Old Post 30-01-2007 v 14:55 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman1*
Stálý Člen

Karma uživatele shaman1* - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman1* - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 702

Obvod je zapojený správně jen ten nulák modrý jak říká hanízek musí být přivedený přímo ze síťové šňury na kontakt N na startéru a poté musí jít na výbojku takže v díře N na starteru budeš mít přišroubovány dva kabely jeden ze sítě a jeden k výbojce.
Myslím ale že tvý výbojka neutrpěla žádné stráty pokud nezměnila barvu protože nebyl uzavřený okruh
Co dodat tak ať ti to svítí.

Old Post 30-01-2007 v 15:50 PM
shaman1* je offline   Profil uživatele shaman1*   Find more posts by shaman1*   Foto galerie člena shaman1*   Click here to Send shaman1* a Private Message   Add shaman1* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 703

shaman1*: Jo, tak něják jsem to myslel...

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 31-01-2007 v 14:06 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampick
Stálý Člen

Karma uživatele Lampick - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 84  

Diky všem Příspěvek č. 704

Dekuju, hned dneska nebo zitra skusim zapojit a dam vedet jak sem dopad. Jen doufam ze neni ta vybojka v pr...i, ale poblikavala,takze bych rek, ze obvod zapojen byl,ale asi nejak spatne. Dik Lam.

Old Post 01-02-2007 v 09:13 AM
Lampick je offline   Profil uživatele Lampick   Find more posts by Lampick   Foto galerie člena Lampick   Click here to Send Lampick a Private Message   Add Lampick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-12-2022 - elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování - 523 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2835640 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív