Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W - 36kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
benoa
Stálý Člen

Karma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 73 

400W - 36kytek Příspěvek č. 1










tak jsem se rozhodl pro svůj další indoor.
Tento kráte jedu 400W son-t. Odtah 350TD přes pacháč, na ofuk malej větrák s klipsou. Hnojky Bio Bizz. Zalévání Drip od Gardeny
Rostlinky byly zasazeny prvně v malých květníkách 10x10x11 cca 12 dní na růstu a potom byli přesazeny do květníku 15x15x20 ve kterých jsou nyní a nyní jsou 5dní přepnuty na květ. Jsou zasany v kokosu.

Old Post 22-07-2006 v 10:16 AM
benoa je offline   Profil uživatele benoa   Find more posts by benoa   Foto galerie člena benoa   Click here to Send benoa a Private Message   Add benoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benoa
Stálý Člen

Karma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 2

je tam zasazeno 30ks chroniků, 5ks Sensi Star a jeden Orange bud neboť jeden sensi nějak moc nerostl.

Potřebuji poradit. Můžu je takhle nechat nebo je mám rozsadit ještě na jeden m2.

Rostlinky jsou nezastřižený a nijak upravovaný, jak jsem sehnal řezy tak jsem je zasadil a nebylo s nima nic děláno(ohýbáno,stříháno apod).

Old Post 22-07-2006 v 10:24 AM
benoa je offline   Profil uživatele benoa   Find more posts by benoa   Foto galerie člena benoa   Click here to Send benoa a Private Message   Add benoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 3

hele kamo, mas tam moc kytek,¨nejaky vyhazej. vic kytek neznamena automaticky vetsi vynos, ja bych jich tam nechal tak 10. s tolika kytkama jsi mel jet ¨SOG, ale to uz je pozde, budes mit neprostupnou jungli a svetlo z 400 ti ji neprosviti

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 22-07-2006 v 11:31 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 4



Hm,já bych se také přikláněl k tomu aby tam bylo míň kytek!!
Já jedu pod 3x400w.a myslím si že je to tak akorát.
také počítej s tím,že se ti to sakra vytáhne-jako mě
Každopádně jsem zvědav na výsledek.

Koukej so ti udělá sensi star!!!
na začátku...




a teď!!

Naposledy upravil 22-07-2006 v 15:22 PM

Old Post 22-07-2006 v 11:51 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 5

36kytek na 400w?????????? ty si se zbalznil ja ma 2 kiti na 400w asi sem s etaky zblaznil jeden toho ma moc druhej toho ma malo zdur bramborak

Old Post 22-07-2006 v 15:07 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 6

ja jedu dycky 8 kytek pod 400w na 0.5 m2 a vynos byl treba ted krasna 250tka budhy durgy a GxBw spokojenost

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 22-07-2006 v 16:25 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benoa
Stálý Člen

Karma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 7

a jak dlouho jsi to měl na růstu

Old Post 22-07-2006 v 22:57 PM
benoa je offline   Profil uživatele benoa   Find more posts by benoa   Foto galerie člena benoa   Click here to Send benoa a Private Message   Add benoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 8

benoa rozhodně víc než 0 day to na růstu měl,čili pokud to dáš rovnou na kwět měl by jsi to byť s menšíma obtížema ukočírovat... Já jich mám 20 pod 250w a jahůdka jich tam chtěl nacpat až 60 tedy pod 4kilo!Chce to 0vou vegetaci a snažit se docílit jednoho centrálního stonku i když někdy je to problém!Odměnou by měla být jedna kompatní palice z každé kytky...

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 22-07-2006 v 23:39 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 9

od presazeni do prepnuti cca 18 dni...

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 23-07-2006 v 03:14 AM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 10

benoa - Kdyz bys vynechal tech 12 dni rustu tak by to bylo OK,ale takhle to bude hrozna bush kterou neprosvitis.Takze jak uz bylo psano,par jich vyhazej,videl bych to tak na 10ks pryc.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-07-2006 v 08:32 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benoa
Stálý Člen

Karma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 11

tak já to tedy jak zde píšete, nechám ještě chvilku na jednom metru a pak to rozhodim po 18ks na dvě 400W.

Old Post 23-07-2006 v 12:42 PM
benoa je offline   Profil uživatele benoa   Find more posts by benoa   Foto galerie člena benoa   Click here to Send benoa a Private Message   Add benoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benoa
Stálý Člen

Karma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 12







tak jsem z každé kytky uštípnul 2-3 velký listy, aby tam mohlo více světla.

Čtvrtej a pátej snímek je po protrhání těch listů

Naposledy upravil benoa 23-07-2006 v 17:07 PM

Old Post 23-07-2006 v 16:57 PM
benoa je offline   Profil uživatele benoa   Find more posts by benoa   Foto galerie člena benoa   Click here to Send benoa a Private Message   Add benoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 13

Hm,už se to začíná pěkně plnit,co?
Být tebou,tak už bych si nabrousil nužky na živej plot-budeš je potřebovat
Sundance

Old Post 25-07-2006 v 00:24 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benoa
Stálý Člen

Karma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 14







tak jsem to dnes rozhodil pod dvě 400W son-t.

Old Post 25-07-2006 v 20:02 PM
benoa je offline   Profil uživatele benoa   Find more posts by benoa   Foto galerie člena benoa   Click here to Send benoa a Private Message   Add benoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benoa
Stálý Člen

Karma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 15






jsem asi total magor, dnes jsem zjistil že spínací hodiny nebyli přepnutý na časovač, takže jsem svítil 24hod. Nevím kolik dní jsem to tak měl.

Old Post 26-07-2006 v 20:46 PM
benoa je offline   Profil uživatele benoa   Find more posts by benoa   Foto galerie člena benoa   Click here to Send benoa a Private Message   Add benoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benoa
Stálý Člen

Karma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% PěstitelskáKarma uživatele benoa - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 16











několik obrázků rostlinek který měli jít na místo, kde jsou teď rozhozený výše popsaný rostlinky. Na ty to kytí teď není místo, budou muset růst, aspoň budou další řezy.

Old Post 26-07-2006 v 20:52 PM
benoa je offline   Profil uživatele benoa   Find more posts by benoa   Foto galerie člena benoa   Click here to Send benoa a Private Message   Add benoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1913850 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív