Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Detoxikace, odvykání, účinky a proces
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
marek123
Nový Člen

Karma uživatele marek123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 7  

Detoxikace, odvykání, účinky a proces Příspěvek č. 1

Ahoj všem, na začátku pár keců, ale kdo to nechce číst, ať se klidně přesune na další odstavec. Je mi jasný, že takový téma bude některý lidi prudit, ale ty to číst nemusí, jiným může pomoct, tak prosím moderátory, aby tenhle thread nemazali, jen ho kdyžtak přesunuli nebo sloučili, apod.
Nevim, jestli sem chodí i lidi, který dřív hulili a pak se s tim (z nějakýho důvodu) rozhodli seknout. Mezi takový patřim v současný chvíli já (prostě z určitých důvodů musim). Žádný podobný téma jsem tu nenašel, tak ho zakládam, jestli už je, budu rád, když mi ho někdo ukáže a já se budu moct použit (proto sem vlastně celou dobu chodim). Všichni okolo tu v jiných threadech píšou, že odvykání je v poho a žádný účinky apod. Já mam jiný zkušenosti (a neodvykam poporvý). Někdy minulý týden jsem se dostal do situace, kdy by bylo (neočekávaně) řečeno, že za 3 týdny odlítam (detaily vynechatm) a tam někde budu muset ze sebe vydat maximum, takže jsem se rozhodl přestat. Sám vim, že když hulim, tak trpí moje schopnost koncentrace, učení, atd. - a to dlouhodobě

Takže bych chtěl všechny (ex) huliče vyzvat ke sdílení zkušeností s přestáváním. Na odborných webech píšou, že kompletní detox trvá několik měsíců (prosím, neoddepisujte vy, kteří o tom nic nevíte, je mi jasný, že mi tu 1 000 lidí bude tvrdit, že už za pár dnů jsou v pohodě),
urychlit se dá:
- pocením (sport, sauna),
- pohybem (cirkulace tuků),
- přísunem tekutin (aby bylo co potit)
- vitamíny (organizmus regeneruje)

Já osobně mam dobrou zkušenost s Aloe vera (berry).
Jaký máte zkušenosti vy?
Hlavně se chci zeptat, jestli tu někdo nemá návod na urychlení procesu detoxikace a regenerace vnitřních orgánů.

Dodam jen, že jsem osobně příznivcem hulení, jen jsem v posledních pár měsísích hulil opravdu hodně a teď prostě potřebuju bejt na 110% svých schopností :-) a potřebuju se na ně dostat rychle. Budu rád za jakýkoliv info.

Old Post 26-06-2006 v 15:58 PM
marek123 je offline   Profil uživatele marek123   Find more posts by marek123   Foto galerie člena marek123   Click here to Send marek123 a Private Message   Add marek123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 2

Zdarec určitě tě odsuzovat nebudu (em). Sice pálim pořád a od té doby co sem začal, sem nepřestal. Ale jednu dobu to bylo pro mě celkem aktuální (testy). Kámošův otec byl nějakej primář nebo něco takovýho. a vyšlo s toho... nejíst moc tučnýho masa (nějaký látky pak dlouho drží v tucích) a hodně zeleniny (ne jen qůli vytamínům) pak nějaký čaje (ne urologický ) ale nějaký co odplavujou škodlivý látky a pod + vše co tady píšeš..

[size=1]

Old Post 26-06-2006 v 16:29 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Detoxikace, odvykání, účinky a proces Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od marek123
Ahoj všem, na začátku pár keců, ale kdo to nechce číst, ať se klidně přesune na další odstavec. Je mi jasný, že takový téma bude některý lidi prudit, ale ty to číst nemusí, jiným může pomoct, tak prosím moderátory, aby tenhle thread nemazali, jen ho kdyžtak přesunuli nebo sloučili, apod.
Nevim, jestli sem chodí i lidi, který dřív hulili a pak se s tim (z nějakýho důvodu) rozhodli seknout. Mezi takový patřim v současný chvíli já (prostě z určitých důvodů musim). Žádný podobný téma jsem tu nenašel, tak ho zakládam, jestli už je, budu rád, když mi ho někdo ukáže a já se budu moct použit (proto sem vlastně celou dobu chodim). Všichni okolo tu v jiných threadech píšou, že odvykání je v poho a žádný účinky apod. Já mam jiný zkušenosti (a neodvykam poporvý). Někdy minulý týden jsem se dostal do situace, kdy by bylo (neočekávaně) řečeno, že za 3 týdny odlítam (detaily vynechatm) a tam někde budu muset ze sebe vydat maximum, takže jsem se rozhodl přestat. Sám vim, že když hulim, tak trpí moje schopnost koncentrace, učení, atd. - a to dlouhodobě

Takže bych chtěl všechny (ex) huliče vyzvat ke sdílení zkušeností s přestáváním. Na odborných webech píšou, že kompletní detox trvá několik měsíců
urychlit se dá:
- pocením (sport, sauna),
- pohybem (cirkulace tuků),
- přísunem tekutin (aby bylo co potit)
- vitamíny (organizmus regeneruje)

Já osobně mam dobrou zkušenost s Aloe vera (berry).
Jaký máte zkušenosti vy?


v tom pripade mam univerzalni recept na urychleni detoxu-rika se mu tvrda prace:
-musis se hybat
-potis se
-musis hodne pit
-apetit vola po zivinach a vitaminech

...to vsechno i kdybys nechtel

Old Post 26-06-2006 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 4

jako ne že bych taky přestával (ale občas to taky dělám, že třeba na týden-měsíc přestanu), ale můžu připojit radu k pročištění organizmu:
- nápoj z kombuchy (čajová houba)
- nápoj Tibi (vodní kefír)
dále bylinkáři doporučují i čaj ze jmelí (pytlík v lečivých bylinách prodávají cca za 30kč) - čaj se připravuje za studena (lžici do 250ml a nechat stát přes noc, ráno vypít) - avšak vzhledem k jedovatosti jmelí se tato čistící kůra může absolovat jen jeden měsíc v roce, říkají, že to je účinější (a chutnější) než čaj z kopřiv...
pro regeneraci paměti bych použil extrakt z jinanu dvojlaločného a nootropika (piracetam...a o tom už tady trýd je)

s odvykáním jsem nikdy problémy neměl....je to asi otázka přístupu k drogám

support xerthon práce léčí....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 26-06-2006 v 18:23 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

halo
Pres minule pokusy o nalezeni optimalni kompletni metody detoxikace organismu pomoci bylinnych caju, ovoce a vody jsem se dostal az k cinske medicine. A uz neni treba hledat vic. Nechci tu delat reklamu, ale kdyz neco funguje, tak to mile rad doporucim
Mozna ze uz nekdo zna firmu TIANSHI a jeji produkty, takze hej Zprostredkovava dovoz preparatu cinske mediciny + jeste nejake pristroje..to je fuk..dulezity je to, ze jejich preparaty jsou neprekonatelne co do ucinku, tak do rozmanitosti lecenych neduhu. A na kompletni detoxikaci organismu existuje primo urcena lecebna kura. Slozena je z Antilipidoveho caje, produktu Chitosan(biologicka celuloza) a Dvojite celulozy(nerozpustna bunicina z kukurice, rozpustna z plodu a listi hlohu). Pro zlepseni koncentrace, pameti a prokrveni mozku vubec muzu z vlastni zkusenosti doporucit biologicky vapnik..nepamatuju se, ze bych si nekdy tolik pamatoval
Pokud je zajem, muzu se o tom rozepsat nebo sem hodit link na nejaky web s vice informacemi..kdyby mel nekdo zajem, tak mu muzu poradit a pomoct tyhle veci sehnat
Jo..jinak z tech bylinek je na ocistu krom koprivy na jare idealni trezalka teckovana

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 26-06-2006 v 19:35 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Já jen doplním ten třezalkovej čaj - dámy užívající antikoncepci nechť to moc nepřehánějí, pití čaje z třezalky ve vyšším množství (šálek - dva denně je tuchám zcela v pohodě, zkusím najít link) snižuje účinnosti antikoncepce. Pánům to může být jedno, jen kdyby sem zabloudila nějaká slečna či paní uvažující o detoxu.

edit: takže tady je jeden link (sice na doktorka.cz, ale aspoň z ČTK)
http://bylinky.doktorka.cz/trezalka...usobit-selhani/

Naposledy upravil 26-06-2006 v 21:49 PM

Old Post 26-06-2006 v 21:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hemp party
Nový Člen

Karma uživatele hemp party - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 7

to marek123 Ve svem pripevku pises, ze mas problemy s koncentraci i delsi dobu po vysazeni konopi. Jak dlouho uz nehulis? Jak si muzes byt jisty, ze tvoje problemy zpusobuje pouze konopi? Ja osobne pokud prestanu hulit prestanu na sobe pozorovat jake-koli ucinky marihuany jiz po dvou dnech. A pokud kourim max jedno sklo denne prumerne silneho mmodylku, druhy den nepocituji zadne ucinky jiz druheho dne. Je fakt, ze pokud kourim vice coz se stava hlavne po sklizni a o prazdninach, ucinky jsou pomerne znat i druhy den. V teto souvislosti by mne zajimalo jak jste na tom v-. Jak dlouho na sobe pocitujete ucinky po vysazeni? Mimochodem vysadit konopi mi nedelalo nikdy zadne zvlastni problemy. Je fakt ten, ze hulim asi 4 roky a za tu dobu jsem vysadil konopi asi na mesic nepretrziteho casu a pak jsem znovu zacal. Ne ze bych nejak zvlast konopi potreboval, ale proste jsem nevidel duvod proc nehulit. Mimochodem

Old Post 26-06-2006 v 23:31 PM
hemp party je offline   Profil uživatele hemp party   Find more posts by hemp party   Foto galerie člena hemp party   Click here to Send hemp party a Private Message   Add hemp party to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marek123
Nový Člen

Karma uživatele marek123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8

2hemp party:
No ty to vlastně pěkně píšeš sám - nemáš problém přestat hulit, ale od tý doby, co si poznal hulení jsi v podstatě nepřestal hulit. Tomu se tak nějak říká psychická závisost, myslim (vona ale může bejt klidně i na čokoládě, sportu, chování včel nebo čemkoliv jinym, jen na tý travce - přiznejme si to - je o něco větší než u těch "obyčejných" závislostí),

+ k té koncentraci bych řekl, že je to individuální. Někdo tvrdí, že je druhej den v poho (a já mu to věřim), jiný lidi (včetně mně) tvrdí, že jim to trvá o něco dýl. Nehulim něco přes týden a zdá se mi, že začínam bejt v pohodě (ale ten týden jsem docela věnoval detoxikaci - tzn. např. víkend na horách, kopřivu, aloe vera, hodně pohybu - tzn. pocení, litry tekutin deně + kila vitamínů :-) a žádný jiný toxiny do těla), pořád se u mně vyskytujou klasický a v literatuře popsaný příznaky abstinence (upozorňuju ale, že jsem v poslední době hulil fest a nebylo to moje první hulicí období v životě) - tzn. bolest hlavy, bolavý plíce, pocení, divoký sny a horší kvalita spánku (skoro bych řek nespavost) + některý moje další specifický problémy (např. bolavý chodidla).

2 ostatní:
Ještě mně teď při psaní napadlo podělit se tu se svou další zkušeností s hulenim. Hulim nejčastěji s kámošem, který hulí stejně jako já, nebo spíš víc a většinu problémů s hulenim, co tu popisuju já, on vůbec nepociťuje a detox mu trvá max pár dní (nebo on spíš hulí non-stop už několik let). Původně jsem si myslel, že je to prostě tim, že každej má jinak stavěnej organismus (jinými slovy že jsem větší sračka), ale pak jsem nad tim přemejšlel a zdá se mi, že by to mohlo být mimo jiné stravovacim režimem. Zatimco já zkouřenej sežeru všechno, na co přídu, tak on se snaží držet si postavu i zkouřenej. Řek bych, že to souvisí s ukládánim THC do tuků. Zatimco já si tukama ze zhuleneckýho řízku zaseru játra, slezinu a kdovíco ještě a detox mi trvá několik týdnů nebo měsíců, tak ten, kdo se jen zkouří, ale nežere u toho tuky, se tolik nezanese, protože THC se nemá na co moc vázat a nikde se ani teda moc neuloží. Tohle je ale jen muj laickej názor, spíš postřeh. Zdá se mi ale docela logickej, takže ho posílam dál do světa, třeba jako námět do další diskuse.

Old Post 27-06-2006 v 16:45 PM
marek123 je offline   Profil uživatele marek123   Find more posts by marek123   Foto galerie člena marek123   Click here to Send marek123 a Private Message   Add marek123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

tohle neni přimo k detoxu, ale doporučil bych:
vitaminy
vitamin B
DMAE (potr. doplněk, přírodní , zlepšuje fce a regeneraci mozgu)
Piracetam (chemie, sice, ale volně prodejný, a zlepšuje dost regeneraci mozku)

Old Post 27-06-2006 v 17:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 10

Co?: Tak tady mas jeste neco k te detoxikacni kure a la cinska medicina:

Antilipidovy caj
Čínský preventivní prostředek, který je vyroben na základě tradiční čínské medicíny a vědeckého výzkumu o prodloužení života. Hlavním principem teorie preventivního stravování je myšlenka, že strava a lék mají společný základ: stravování podporuje život, stravováním se doplňuje nedostatek výživných látek, stravováním se léčí. Tyto principy ztělesňují vysokou úroveň staročínské medicíny, významné úspěchy léčebné praxe a odrážejí směr zaměření lidstva k přírodním zdrojům v oblasti podpory zdraví.
Esence nejlepšího a exkluzivita předpisu
Antilipidový čaj TIANSHI, to je to nejlepší z přírody a rostlin. Základní surovinou je zelený čaj. K němu jsou přidány
další složky rostlinného původu. Čaj snižuje hladinu tuků (cholesterolu) v krvi, snižuje teplotu, zlepšuje trávení, tonizuje
slezinu a žaludek. Složky rostlinného původu po speciální úpravě posilují energii Jan. Antilipidový čaj na jedné straně
organizmus čistí, na druhé straně doplňuje energii, vytváří její rovnováhu. To všechno odpovídá principům léčby čínské
medicíny. Tento prostředek nevyvolává poruchy funkcí celého organizmu ani nevede ke ztrátě energie organizmu.
Nemá vedlejší účinky na rozdíl od chemických preparátů. V tom také spočívá tajemství preventivního stravování čínské
medicíny. A ještě jedna zvláštnost čaje – zelený čaj se používá jako prostředek, který zvyšuje léčebné vlastnosti jiných
prostředků, má výrazné antioxidační působení. Při jeho použití člověk cítí, vnímá aroma a příjemnou chuť, jakou musí
mít dobrý čaj. Požitím tohoto čaje si člověk upevňuje vlastní zdraví.

http://www.tianshi.unas.cz/index.ph...kt&produkt_id=5

Chitosan
Chitosan je přírodní produkt regulující fyziologické funkce organizmu. Je vyroben z krunýřů mořských červenonohých krabů. Ve světě je výrobek Chitosan velice populární. Je to fungující produkt s ozdravovacími vlastnostmi. Chitosan brzdí proces stárnutí, zvyšuje imunitu, je dobrým preventivním prostředkem, reguluje biologické rytmy a napomáhá rychlému uzdravení organizmu člověka.
Výroba Chitosanu je velkým úspěchem vědy. Moderní medicína může zabránit vzniku onemocnění a vyléčit choroby, jako je vysoký krevní tlak, onemocnění srdce a cév, některá nádorová onemocnění, alergie atd. Bohužel, nemůže plně vyléčit všechny tyto nemoci, protože působení léku je směrováno na vyléčení určitého onemocnění, a ne na příčinu, která onemocnění způsobila. Například pokud vás bolí hlava, léčíte si hlavu, pokud trpíte bolestmi nohou, léčíte si nohy.
Používání léků je vždy doprovázeno jejich nežádoucími vedlejšími účinky, v důsledku čehož jedno onemocnění vyléčíte nebo zabrzdíte, ale v tom samém momentu si vyvoláváte nové. Chitosan je připraven na základě poznatků tradiční čínské medicíny. Je vyroben z přírodní suroviny a jeho působení na organizmus spočívá ne v tom, aby vyléčil nějaké určité onemocnění, ale v tom, aby reguloval všechny
biologické procesy a funkce lidského organizmu a vytvořil co nejvíce optimální prostředí pro biologickou rovnováhu v organizmu, v důsledku čehož se člověk cítí spokojeně a zdravě.
Komponenty: chitin, chitosan.
Chitin je svojí strukturou podobný vláknině ve formě polymeru přímého řetězce a sestává z 1000–3000 kusů
– monoacetylových glukóz. Chitosan je acetylovaný chitin, tj. produkt získaný po odstranění acylu. Čím je stupeň
odstranění acylu vyšší, tím větší je působení tohoto přípravku. Čistota přípravku vyrobeného společností TIANSHI
dosahuje více než 85 %.
Zvláštnosti produktu:
1) V lidském organizmu se vlivem trávicích enzymů a též kaseinu, který je obsažen v kravském mléce Chitosan rozpadá
na nízkomolekulární látky a lehce se organizmem vstřebává.
Chitosan se rozpouští v kyselém prostředí a přeměňuje se ve skupinu kladných iontů. Molekuly chitinu obsahují
aminoskupiny (NH) a v reakci s kyselinou vytvářejí soli.
2) Chitin po rozpuštění získává vlastnost gelu a má silnou adsorpční schopnost, tj. je schopen vázat na svůj povrch
řadu různých škodlivých látek.
3) Chitin je přírodní vláknina, není toxický a nemá vedlejší účinky.
4) Chitin neovlivňuje určitý orgán, ale ovlivňuje lidský organizmus jako celek.

http://www.tianshi.unas.cz/index.ph...kt&produkt_id=7

Dvojita celuloza
Spolu s bílkovinami, cukry, tuky, vitaminy, minerály, stopovými prvky a vodou je vláknina – dietetická celulóza nutná pro normální proces látkové výměny v organizmu. Dietetická celulóza preventivně působí proti vzniku zhoubného nádoru v tlustém střevě a proti zácpě. Ve vodě rozpustná dietetická celulóza se v relativně velkém množství může rozkládat a přeměnit se na živné prostředí pro střevní baktérie. Tím napomáhá rozmnožování užitečných bakterií a k pravidelnému vylučování stolice. Střevní bakterie jsou důležité pro vytváření některých vitaminů, např. vitaminu K, B12, ovlivňují imunitní systém organizmu, zabraňují usazení jiných bakterií a kvasinek vyvolávajících těžká onemocnění. Dietetická celulóza působí preventivně proti dalším onemocněním střeva (vychlípení a protržení střevní stěny), proti hemeroidům, proti rozšiřování žil na dolních končetinách (varixy),
přispívá k celkovému čištění organizmu (k detoxikaci) – nedochází k zahnívání střevního obsahu. Dietetická celulóza napomáhá výměně tuků a lipoproteinů v krvi – snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje kvalitu cévní stěny, působí preventivně proti srdečnímu infarktu a mozkové mrtvici. Dietetická celulóza odstraňuje toxické
látky a těžké kovy z potravy. Zvětšení dávky dietetické celulózy napomáhá zvýšení citlivosti tkání k inzulinu, snižuje rychlost přestupu cukrů do organizmu, pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi u diabetiků. Výzkum ukázal, že výživa s celulózou má příznivý vliv při léčbě začínající cukrovky u pacientů, kde je hladina krevního cukru snižována dietou nebo pomocí léků podávaných ústy. Dietetická celulóza dává člověku pocit sytosti, zmenšuje potřebu jídla a zabraňuje tím vzniku obezity. Dietetická celulóza preventivně snižuje možnost vzniku rakoviny prsu u žen.

http://www.tianshi.unas.cz/index.ph...kt&produkt_id=8

text je prevzaty z jejich katalogu

a jeste bych rad pripomenul, ze je to docela drahy ale tak za kvalitu se plati

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 27-06-2006 v 21:13 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 11

zdravím all
předem bych poděkoval za tento thread, je tu spoustu věcí o kterých jsem neslyšel, a hlavně mají určitý logický spád a jsou velmi pěkně opodstatněné, jde o to, že jsem přišel na jednu věc, říkám toto, člověk se musí naučit kouřit konopu, ale v ted mě to tak moc utahává, že potřebuji dat tělu oddech, chystám se na to delší dobu, ale potřeboval jsem něco podpůrného, spíše pro svoji psychyku, a moc se mi hodí toto téma, díky a všem pauzistům přeji pevné nervy

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 06-07-2006 v 08:49 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Nápad Příspěvek č. 12

Jenom taková maličkost:-D
Víte proč skoro nejsou(jenom u hodně velkých kuřáků...) abstinenční příznaky typu třes, nervozita atd.? Protože právě THC se ještě dlouho potom drží v těle a odchází pomalu :-D
Když to odejde všechno hned, tak příznaky jsou :-D

Old Post 11-07-2006 v 14:00 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marek123
Nový Člen

Karma uživatele marek123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 13

Tak bych Vam rad sdelil, ze mam za sebou prvni mesic nehuleni, ale bohuzel zhruba po tydnu jsem zhresil a poradne jsem se zcadil, takze mam za sebou jen 3 tydny.

Vetsi bystrost a chapavost u mne prisla tak po tydnu, mozna i driv. bohuzel ve stejnou dobu prisly i obtize (nespavost, nechutenstvi, bolesti hlavy, bolesti bricha, jebaky, atd.). V tuhle chvili je to porad velkej opruz, ale da se to snest, kdyz se kontroluju (jen si davam po obede slofika a po veceri radsi taky) a porad si opakuju, ze za par mesicu to bude v poho. Zhubnul jsem cca 8 kilo (ale taky je to taky mozna kvuli jiny strave, jsem totiz mimo CR). Kdyz se pokousim cvicit, tak jedinej vysledek je ubytek svalovy hmoty. Myslim, ze je to tim, ze telo proste dava veskerou energii do detoxikace a na vystavbu svalove hmoty uz nevyzbyva.

Protoze mne to docela sere, snazim se najit nejaky rady, jak detoxikaci urychlit. Jednu vec, kterou jsem zkusil je pristroj BICOM 2000. Cca 20i minutova terapie stoji 500 Kc u jedne nejmenovane firmy v Beroune (da se najit snadno na I-netu). Druhej den se pak pry clovek poti a castejc sere (vylucuje THC). Muzu potvrdit, ze u mne to fungovalo (teda to poceni a srani, jestli mne to vic detoxikovalo, to nemuzu nejak srovnat, ale asi jo).

Dalsi vecicka, ktera podle mne urychluje proces detoxu je takova ta cinska masaz nohou - asi to vsichni znate: desticka s cuflikama, na ktery si clovek stoupne a preslapuje po tom a kdyz po par minutach sleze, tak ma na chodidlech rudy kolecka od tech cufliku)

Podotykam, ze obe ty veci zpusobujou dalsi dnz o trochu vic neprijemny pocity (vic poceni, horsi povlak na jazyku, a celkove vetsi unavu), podle mne proste proto, ze detox je neprijemnej proces a telo vydava vic energie ocisteni. Ale myslim, ze urychlujou detoxikaci (jak moc, to nemuzu posoudit, ale ta desticka stoji par kacek).

Docela uzitecnej clanek jsem nasel na strankach marijuana anonymous. Rika se v nem, ze nekdo ma velky potize pri detoxu a nekdo skoro zadny (coz potvrzuje i moje zkusenost) a je tam i rada dalsich uzitecnych veci. Takze pridavam odkaz

http://www.marijuana-anonymous.org/Pages/detox.html

Old Post 25-07-2006 v 13:59 PM
marek123 je offline   Profil uživatele marek123   Find more posts by marek123   Foto galerie člena marek123   Click here to Send marek123 a Private Message   Add marek123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1792670 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív