Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » zapojení zářivek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Carpy
Stálý Člen

Karma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 175  

zapojení zářivek Příspěvek č. 1





ZDravíčko, měl bych dva takový...řekněmě problémky... V elektrice tak zručný nejsem. Prosím o pomoc se zapojením dvou trubic 2*18W na předřadník. V prvním "obrázku" je zapojení jaxi myslím že bych to měl udělat. Je to opravdu tak? mě to ze schématu namalovaném na předřadníku moc jasný neni a to věčný hledání mě unavuje:-) (Viridis, Jahůdka)

Cap's box 150 W in soil Hydro 70 W at first

Old Post 26-06-2006 v 13:55 PM
Carpy je offline   Profil uživatele Carpy   Find more posts by Carpy   Foto galerie člena Carpy   Click here to Send Carpy a Private Message   Add Carpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carpy
Stálý Člen

Karma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2




Nu a druhý problémek se týká zdroje AT na vetráky...nevím totiž kam zapojit primárních 220V :-( je to konektor 1, 2, nebo 3. Děkuji všem za rady, hned jak si to přečtu, může se to smazati.

Cap's box 150 W in soil Hydro 70 W at first

Old Post 26-06-2006 v 14:00 PM
Carpy je offline   Profil uživatele Carpy   Find more posts by Carpy   Foto galerie člena Carpy   Click here to Send Carpy a Private Message   Add Carpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 3

Carpy - Jo na tom tvym planku to je stejny jako na tom predradniku,takze to podle toho v klidu zapoj

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 26-06-2006 v 22:54 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Carpy
Nu a druhý problémek se týká zdroje AT na vetráky...nevím totiž kam zapojit primárních 220V :-( je to konektor 1, 2, nebo 3. Děkuji všem za rady, hned jak si to přečtu, může se to smazati.

Cuz
Rozhodne faze pujde pres tu pojistku co tam mas pobliz tej 1 ale jestli se na ty dva slaby koliky co mas zakrouskovany jako 1 pripojuje 230V to si nejsem jistej,je to urcite na 230V neni to treba na 48V,24V nebo 12V?

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 27-06-2006 v 07:16 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carpy
Stálý Člen

Karma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 5

Díky mockráte. Konečně nestojí práce na takový banalitě:-) co se týká zdroje, je 100% na 230V, na ten konektor 1 to vypádá asi nejvíc, to je nejspíš pravda. páč je z těch třech možných největší.

Cap's box 150 W in soil Hydro 70 W at first

Old Post 27-06-2006 v 10:20 AM
Carpy je offline   Profil uživatele Carpy   Find more posts by Carpy   Foto galerie člena Carpy   Click here to Send Carpy a Private Message   Add Carpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thalos
Stálý Člen

Karma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 83  

pls poraďte Příspěvek č. 6



zdravím všechny,
rovnou k věci - jelikož jsem co se týče elektro totální antitalent tak se na vás obracím s prosbou o radu:
koupil jsem nejlevnější zářivkové těleso, a světe div se, dokonce jsem ho zkusmo rozsvítil!
problém je v tomhle:
ty patice jsou příliš blízko sebe (viz obr.) - můžu nějak ten drát nahradit (vyrvat z patice?) delším?
vzhledem k tomu, že zářivku takhle z blízka vidím prvně, tak se ještě ptám - takové ty pacičky na patici vypadají, jakoby se měly do něčeho zacvaknout - je tomu tak?
dík za všechny odpovědi.

Old Post 09-07-2006 v 16:59 PM
thalos je offline   Profil uživatele thalos   Find more posts by thalos   Foto galerie člena thalos   Click here to Send thalos a Private Message   Add thalos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joly
Stálý Člen

Karma uživatele Joly - 81% PěstitelskáKarma uživatele Joly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 7

thalos: To či sa dá te drát vyrvat z patice zavisí od toho či su tie patice rozoberatelne, kazdopadne možeš drat proste ucvaknut a nadpojit.
Z obrazku nieje prilis vidno ci to ma nejaky zacvakovaci mechanizmus, co mam doma trubicove ziarivky tak to tam proste normalne strcis a pootocis aby ti tam drzali.

Old Post 10-07-2006 v 16:12 PM
Joly je offline   Profil uživatele Joly   Find more posts by Joly   Foto galerie člena Joly   Click here to Send Joly a Private Message   Add Joly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thalos
Stálý Člen

Karma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 8

ucvaknout a napojit me nenapadlo a přitom je to tak snadné...dikes

Old Post 11-07-2006 v 16:01 PM
thalos je offline   Profil uživatele thalos   Find more posts by thalos   Foto galerie člena thalos   Click here to Send thalos a Private Message   Add thalos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-02-2020 - Zapojení LED vero - 1 odpovědí
14-06-2019 - Zapojení čerpadla - 4 odpovědí
19-06-2011 - Zapojení stykače - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2217220 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív