Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Větvení ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Obecné Kašparsova komnata DM 250w Příspěvek č. 1

Čau chlapy, resim malinkej problem a nikde jsem se ho nedočetl a nenašel jsem ani nic podobného, jedu scroog 6x kyti DM pod 250w na 50x50xx180 v hlině, chci přepnout na květ a poterbuji odpovědet na jednouduchou otázku. DM se mi sice dobře větvi ale chci mit opravdu plně vyuzité pletivo 4x4cm (asi 140 oček). proto se táži: z každe vetvičky mi vyrustaji dalsi male a každa ta větev má asi 3-5 pater. zajimá mě jak se všude píše ze po přepnuti se trošku vytahnou jestli se vytahnou i ty malé vetvičky vyrustající z každého patra a budou z nich větve s palicemi NEBO jestli se nevytahnou a palice budou jen z tech řek bych "primárních"větví. kytí mají 21 dnu a začátek se mi moc nepovedl šok z preliti, spálení a taky byla vysoká teplota ale tet vypadaji zdravě a krasne:-) maji vse co poterbuji...

Zdvořile žádám každého kdo to čte o názor ale lépe o konkrétňí odpověd. Díky

Naposledy upravil Kaspars 22-04-2006 v 11:51 AM

Old Post 21-04-2006 v 21:53 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 2

zaprve se mi zda, ze to je dost brzo na prepnuti na kvet. Ale podle me, ti vetve i vetvicky budou rust porad, a rozhodne se to bude ale uz spis vytahovat nez hazet novy vetve, proste se vytahnou ty, ktery uz tam mas, tot vse.

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 21-04-2006 v 22:05 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 3

jasny po prepnuti mi je jasny ze novy vetve rasit nebudou ale jde mi o to abych zaplnil pletivo vetvemi ktere tem v tuhle chvili jsou . Jestli se vytahnou a vidou z "vetvicek" "VETVE" pak je vse ok, a jeste jedna vec po jake dobe by jsi prepinal ty ? kdyz rikaz ze chci prepnout v nedeli takze 23 dni je "dost malo" ???
diky

Old Post 21-04-2006 v 22:40 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 4

Mno ja sem kytky prepinal asi po mesici a pul, ale samozrejme zalezi na druhu, jak sou tedka na tom,..., mozna hodit fotku, ale fakt nevim, zdalo se mi to brzo po necelym mesici. Ale nejsem zadnej odbornik, tak se zkus optat nekoho vice zkusenyho. Je to pouze muj osobni nazor a zkusenosti.

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 22-04-2006 v 10:06 AM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 5

trošku mimo ale...myslim si že to přepínání záleží taky na tom jestli řízkyXsemena, páč ze řízků myslim že ty tři tejdny na růstu stačej akorát.
byly by dobrý aspon nějaký ilustrační fota, ale spíš si myslim že než vytahovat se budou "rozvíjet" ty menší větvičky když to máš chycený do scrogu protože budou mít všechny víc světla

držim palce
pis romál

In Vino Vita

Old Post 22-04-2006 v 10:37 AM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 6




fajn ze se to trosku rozkecalo, nejake fotky mam ale jsou z mobilu a kqalita je vite jaka ale mate je mit :-) jsou z 19 dne 18/6

Old Post 22-04-2006 v 10:45 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 7

A když už tu mam i fota tak nejake parametry: jak jsem řikal 250 son T pia 4l kvěniky

Hnojky- růst Krystalon start
- a každy večer dotavaji h2o2 na listy (10 kapek 30% / 1L) a do každé zálivky kterou dělam na noc dostavaji to samé davkovaní

- pro květ mám nachystáno OBM a koupim jeste nějakej stymulátor pro nástup květenství.

Genetika- 6x Durga mata (od kozzyho)

za rady a typi budu vděčnej je to prvni indoorek

Old Post 22-04-2006 v 10:59 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 8

jo aještě drobnost ať nezasírám technyky a problémy... jak tohle tema přehodit do indoor??? jestli to muže udě lat nejaký administrátor tak doufám ze nemusiím posílat písemnou žádost :-)

Old Post 22-04-2006 v 11:04 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 9

takže jestli ti můžu radit tak bych je ještě klidně tejden (aby měly tak čtyři týdny) nechal na 18/6 a pak přepnul, myslim že tak ztoho dostaneš vomoc víc..
měj se R.

In Vino Vita

Old Post 22-04-2006 v 11:17 AM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

24 Den 18/6 Příspěvek č. 10


























tak jsemdnes udělal další fota tak setrosku pokochejte se mnou... holkymidělaji radost

Old Post 22-04-2006 v 16:00 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 11

vytazeni a predchozi rust hodne zalezi na intenzite svetla,velikosti kvetniku atd.Treba ja uz nebudu nikdy nechavat kytky na rustu.Zda se mi to naprosto zbytecny pokavad nechces kytky 120cm velky,ale to te nemusi vubec zajimat pri 6 kytkych na 50x50 a 250w lampe.Klidne bych to prepnul a nebal bych se.Vetvicky jeste vyrostou asi tak do 14 dnu - uvidis.
Jinak cerstve prokoreneny rizky kdyz dam rovnou na 12/12 dorostou tak 30-40cm a to ve 100ml substratu.Sral bych na 18/6 periodu obzvlast pri sviceni 250w.Ono i kdyz to tak zpocatku nevypada tak to fakt vyroste.Prave proto ze se to nezda dost lidem tak prepinaj pozde na kvet a nastava obvykla zacatecnicka chyba - preroste to

No delej jak myslis,nazory na to jsou ruzne a stejne si nakonec budes muset vybrat sam.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 22-04-2006 v 16:25 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 12




1 prepnuto ve 25 cm.Uz to samo o sobe byl pruser a cekal jsem ze to preroste.Fotka z 1 dne kvetu

2 Proto jsem to vzapeti naohybal a snizil asi na 10cm.Fotka z 1 dne kvetu

3 Vidis tu strasnou bush?Melo to bejt preply uz davno a stejne to prerostlo.Kytky vylezly tak na 140cm.Kdyz bych to hned po prepnuti nezohybal o tech 15 cm,byl jsem v hajzlu a musel jsem lamat.Pak oproti fotce to jeste dal rostlo asi tak o 30cm a kdyz bych to hned zpocatku nezohybal tak pruser.Uz takhle je pruser ta bush,protoze palicim to rozhodne nedela dobre i kdyz to na fotkach tak nevypada.Fotka z 36 dne kvetu

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 22-04-2006 v 17:16 PM

Old Post 22-04-2006 v 16:33 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 13

notymoje maji kolem 12ti cm asi to krapnu na qvet tet v nedeli... misto pro ne do visky jeste mam ... tak 60 cm a kdyz sezenu cooltube tak + dalsich25-30cm.. nebojim se

Old Post 22-04-2006 v 16:54 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 14

12cm to je docela male kdyz mas jeste takoveho mysta vyuzil bychto ale rid se svym rozumem ... PeAcE

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 22-04-2006 v 17:00 PM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 15



S tou 250w toho stejne moc neprosvitis a tech 40-60 cm uz ti to ted doroste na 100 procent.Budes tam mit strasnou bush a palicky budou stat za prd (budou malinky a ridky).Mas moc malej prostor na tolik kytek a hlavne tu velikost co chces dosahnout.Uvidis sam.Nechapu,proc to chces za kazdou cenu hnat do vejsky kdyz je to zbytecny a vynos tim nezvysis.Akorat se o nej zbytecne pripravis tim bushem.Neprosvitis to v zadnem pripade.

Ty vetve ti samy neporostou jak si predstavujes.Musel bys to zastipnout a tim vyprovokujes rust hornich vetvicek,ale spodni vetvicky vetsinou zacnou rust poradne az po prepnuti.Jeste doporucuju prostudovat tenhle velice uzitecnej thread.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21869

Koukni se sem na tohle co jsem ti psal za 3 mesice az to budes mit hotovy


Jinak samozrejme delej co chces,chybama se clovek uci.Sam jsem si tim prosel..Tak at se dari

Foto

1 Tak takhle bych to delal pod nizkou watazi .Kytka 43 cm a je na ni tolik huleni,ze to nezhulim snad ani za 3 mesice.Dulezity je svetlo a ne bush a dosazena vyska kytek.Tahle kytka ho mela dostatek.

2 Ta sama kytka.Vsimni si meritka (je to kelimek od male horcice nasazenej na ty vrcholovy palici).Ma objem cca 100ml a z takovyho kelimku substratu jsem tuhle kytku vypestoval.Teda ma jako kvetinac kelimek jineho tvaru,ale objem ma okolo tech 100ml.Neuvěřitelné,ale jde to

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 22-04-2006 v 18:05 PM

Old Post 22-04-2006 v 17:26 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 16

ja to ale nechci hnat dovisky... chci aby to bylo nizke , prorostlo mi cele pletivo a a namisto vysokych vetvi mit nizke a osipane a huste prokvetle. jinak prepinatbudu dnes nebo zitra vecer jeste se rozhodnu, memyslim si ze se to vytahne o metr, kdyz to prepnu nebude mit ta nejvyssi vic nez 15cm a celkovou vysku odhaduji nekde 40-50 cm, DM je 100% indika takze ma nizsi vzrust a nepotrebuje az tolik svetla ( docetl jsem se to o ninekde taky na G ) tim netvrdim ze cim min svetla tim lip ale na 50x50 s 250 son t pia plus , to dle meho ( zcela lajtskeho a nicim nepodlozeneho nazoru) nepojede prez celkovou vysku 50cm . Respektuji tvuj nazormas za sebou mnouho a dukazem je ta tvoje kyti (mimochodem moc hezka)ale nez tvrzeni mas to na picu bych stal spis o radu a jak co nejvice eliminovat cinitele zpusobujici vysoky vzrust. za tema co jsi mi poslal diky uz v prvnich radcich jsem se dozvedel neco podstatneho a pro me noveho a to mit pri prepnuti co nejmene dusiku jak v substratu tak v rostline. jeste to doctu

Old Post 22-04-2006 v 18:10 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0711880 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív