Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W od zacatku :) .. rad a pomahej...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 17

Neda se rict ze primo zachytava, spise zeslabuje. Ale ti kdo pestuji za oknem, kde jsou skla dve za sebou vedi, ze to neni zadna hruza a jde to. Myslim si, ze nebude na vysledku poznat zda jsi svitil pres borosilikat, nebo pres obycejne sklo.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 15-04-2006 v 19:00 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 18


to kvuli zaru ...(nechci to podcenit.. 250je dost hreje az do 200°C)... je tam to sklo, ma asi jenom 3 mm, ale oddeli teplou a odvetravanou cast od druhy, ve ketry jsou kytky.. tak, ze se prihanenej vzduch bude hnat do horni a z horni do komina...mam v celku malej prostor a ten vzduch se v nem premeni rychleji (nepocital jsem to).. Pripadne udelam dalsi diru na dalsi vetrak.. provodu tam muze byt vic, ale odtah jenom jeden poradnym vetrakem a jeste newim jak budu resit vlhkost ... asi na ne budu rozprasovat vodu rozprasovacem (zkusim to nejak vykooumat a udelat foto..)..

jinak prostr od kvetinacu k mrizce bude cca 20cm, o od mrizky do skla mi zbyva jeste 40cm.. k vybojce od kvetinace cca 60cm.. vzdalenost bude nejspis ok (po vychytani teploty) >> musim se tam vejit..

eDIT OBRAZEK... teplota je maximalni (27)

Naposledy upravil Warl0ck 28-04-2006 v 15:02 PM

Old Post 15-04-2006 v 19:37 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 19

Tak zase neco noveho... po vyletu do prahy na inflames a sepulturu jsem si vyresil i rizecky od mamasita (diky)... Rizecci se uz vzpamatovavaji v kvetinacich ze sepultury a prazi na ne 250W.. dodam foto..

jinak teplota se mi nelibi u vybojky je 45 a u kyticek zatim zkoumam..
jeste jsem si objednal hnojiva, kolinka, pumpu, vlhkomer a teplomer.. tak uvidime..

Old Post 18-04-2006 v 12:32 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 20

TO Sinuhet - myslis ze to zeslabuje???Ja si myslim ze to propousti svetlo uplne stejne jako obyc sklo ale teplo se uz ven nedostane....

Old Post 18-04-2006 v 15:29 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 21

ja tam to sklo necham, protoze by to narusilo moji ventilaci, az nainstaluju vetraky tak podam info... Ja cetl, ze sklo by teoreticky nemelo vadit (a pak neco o lamani svetla pruchodem skla..)..

jinak mam zatim jenom odvetravani uprostred na horni desce, takze mi veskery vzduch proudi a chladi okolni vzduch a s teplym jde pryc..

do skrine jsem pridal dva noname, ktery pujdou ven...

vsechno ve hline pro pokojovy rostliny s perlitem v pomeru 1:3v malych ketinaccich.. Zatim nehnojim, pockam, az se chytnou, substrat ma hnojivo na 14 dni v sobe... Tak uvidime

Naposledy upravil Warl0ck 20-04-2006 v 21:03 PM

Old Post 18-04-2006 v 18:47 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 22




nejake foto...

1. rizecek od mamasita.. bohuzel se mi pomichal s ostatnima, takze si nejsem jist co to je ? ... hlina - substrat pro pokojovy rostliny a perlit 1:3

2. pohled celkove do skrine.. mam tam 3x rizecek od mamasita, 2x noname v ketinaccich + nadoby s keramzitem a vodou na vlhkost.. dva teplomery (rtutove)

u kytek je 25 a u skla 27 (stupnu celsia ..



3. za svetla ve tme....

Naposledy upravil Warl0ck 20-04-2006 v 21:02 PM

Old Post 19-04-2006 v 20:20 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 23




aaa dalsi..


To co vidite ve dverich je takovy elektricky topeni, ale ja ho pouzivam na pritah (dobre to fouka) a to topici telisko jsem vypnul.. teplotu mam od 25 do 30st. Celsia..

cekam jeste na tri rizecky (od dalas (THX)) a od kazdyho jeden necham do matkarny, abych si zajistil prisun novych rizecku...

brzy budu zastrihavat rizecky, aby se zacali vetvit... Svitim na ne druhej den a uz jde videt jejich narovnani a zmohutneni, nez kdyz jsem je vyndal s krabicky a zasadil... mam je asi 40 -50 cm od vybojky

Dneska jeste vyndam vsechny kytky a vysprchuju je... pod nima to vysaju a utru hadrem, uz je tam nejakej bordel.. vymenim vodu v perlitu , protoze sem do ni lil ten prebytek vody s talirku pod kvetinacem... Cekam na hnojivo a zacnu hnojit...

jinak lednicka je dobrej typ, pro ty co chcteji mit klid od nejakeho zatoulaneho svetla (hlavne vecer)
--------------------------------------------------------------------------------------------
kytky jsou v cistem prostredi... nesel jsem do prace tak jsem si trosku zprestril naladu a vychytal jsem si utesneni, protoze jak jsem odtranoval ten plastovej kryt (vetsinou je to na vajicka apod.) tak jsem porusil na nekterych mistech tu gumovou izolaci a na tech porusenych mistech jsem to zalepil lepidlem a natesno zavrel.. uvidim..


pres noc jim vypinam vetrak na pritah a jede jenom na odtah (pas.).. teplota kolem 18 st. Celsia v noci... ve dne momentalne kolem 28 st. celsia.. jedou dva vetraky, co jsou na obr....
dvere pritah
komin odtah

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Naposledy upravil Warl0ck 20-04-2006 v 13:04 PM

Old Post 19-04-2006 v 20:33 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mattonella
Nový Člen

Karma uživatele mattonella - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 24

to je dost good.. chci neco vetsiho....

malyho,hiiaairr

Old Post 21-04-2006 v 12:54 PM
mattonella je offline   Profil uživatele mattonella   Find more posts by mattonella   Foto galerie člena mattonella   Click here to Send mattonella a Private Message   Add mattonella to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mattonella
Nový Člen

Karma uživatele mattonella - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 25

čím budeš hnojit??

malyho,hiiaairr

Old Post 21-04-2006 v 12:57 PM
mattonella je offline   Profil uživatele mattonella   Find more posts by mattonella   Foto galerie člena mattonella   Click here to Send mattonella a Private Message   Add mattonella to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 26

prave mi dosla objednavka na

alga blute - pro kvetovou fazi
atazyme - 2ml/l po celou dobu vegetace
Phytamin - rustovy a kvetovy hormon dle navodu..
kvetovy stimulator - 1ml/l v obdobi kveteni

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 21-04-2006 v 17:15 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 27

postrik atazyme + phytamin dle navodu.. zatim bez zalivky..

jinak je pridan vlhkomer (vlhkost tam mam 46 ) a teplomer (26st.C) a pudoteplomer (teplota substratu je kolem 27)

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 21-04-2006 v 17:18 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 28




nejake obrazky


hnojiva
..nemam zadnou odmerku, ale injekcni strikacka ji nahradi









usch. prostor








pohled na vlhko-teplomer

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Naposledy upravil Warl0ck 22-04-2006 v 16:26 PM

Old Post 21-04-2006 v 18:57 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 29




dalsi foto


odtah












pohled do skrine 1











pohled do skrine 2 - mam tam paradnich 26st. C

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Naposledy upravil Warl0ck 22-04-2006 v 16:26 PM

Old Post 21-04-2006 v 19:09 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 30




a jeste nejaky foto...

to je zatim tabu pro tuhle urodu, ale po druhy uz pojedu hydro..
Zde vidite, co na to zatim mam...



teda mimo tech zavlahovejch jehel ty se nejak uplatni


















Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 21-04-2006 v 19:18 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 31

potrebuju pomoct.. ve skrini ma keramzit v misce a hadr, kterej vede do misky, ale vlhkost mam porad 40prcnt.. Jak ji muzu jeste zvysit?? (zvlhcovacka se mi tam nevejde),.. Jinak jsem jeste zkousel dat do misky vzduch. kamen a bublat jim vlhkost, ale nic to nezmenilo... Ach jo...

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 22-04-2006 v 16:23 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 32

Já to řešim tak že sem sehnal relátko a spínám ho klopákem.... (každejch 20 minut se to zapne na 10s) a spínám tim čerpadílko z škodovky na ostřikovače.... na a na končích hadiček mam přidělanou trysku z manuálního ostřikovače.... Chodíto bezvadně..... a je to za pakatel......

PEACE

Old Post 22-04-2006 v 16:27 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1928920 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív