Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 65








Tak jak jsem slíbil, tak tady přikládám nějakou fotku SC s porovnánim jak je velký. Nenašel jsem nic jinýho, než ten talíř, tak snad postačí. V pondělí bych měl mít půjčenej pořádnej foťák, tak bych zas eudělal nějaký detaily (třeba jaký jsou blizny na ES apod.).
Tak se mějte a smějte!!!


1. SC z vrchu (je pěkně vidět, jak frčej nahoru ohnutý větvě)






2. SC
















3. SC s tim slibovanym talířem










4. malé SC










5. malé SC










6. ES byste viděli, že neni uvadlej










7. ještě jednou ES

Old Post 29-06-2006 v 14:26 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 66

shooter18: No s tim sklízenim by neměl bejt problém, protože na ten dvůr je prakticky nemožný dostat se bez kraválu jaksviň a okno tam má babča která už tak tvrdě nespí, takže ví o všem Jinak dík!

Old Post 30-06-2006 v 12:10 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stefue
Stálý Člen

Karma uživatele stefue - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 67

Máš moc hezké křovíčka... Myslím že je to na k+..
Ať vše pokračuje jak má!!

Old Post 05-07-2006 v 07:51 AM
stefue je offline   Profil uživatele stefue   Find more posts by stefue   Foto galerie člena stefue   Click here to Send stefue a Private Message   Add stefue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 68

Zdravim všechny growery a growerky!
Vím, že jsem to tu poslední dobou dost zanedbával, ale věřte, že jsem toho měl moc a nebyl čas na kytičky Pokusim se slovem trochu přiblížit situaci a zítra snad postnu důkazy. Situace je taková, že jsem byl minulý týden od út do pá na rockforpeopelu a zalévání jsem svěřil sestře. Dodržela dávky který jsem jí řek, ale bohužel to v těch zničujících vedlech nestačilo. Většina rostlin přišla o spodní listy, kromě SC, malého SC a ES, který se s tim vyrovnali v pohodě a vklidu si houstly. Taky už jsou kýbl enapněný kořeny, takže se nedaj předpokládat žádný zázračný přírůstky, až na malý SC, který letí, jako hovado a snaží se dohnat svojí matku. Tenhle model mi prostě učaroval a jenom čekam na jeho chuť a účinek!!! DM je celkem dost mimo a nejsem si jistej jestli to ještě rozchodí. No uvidíte zítra. Zatim se mějte a neupečte se v tom strašnym počasý!!!!
Peace

Old Post 10-07-2006 v 12:41 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Opaque
Nový Člen

Karma uživatele Opaque - 92% PěstitelskáKarma uživatele Opaque - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 69

pěkné keříčky!!!Kolik jich vubec máš??

Outdoor by Opaque 08

Old Post 10-07-2006 v 12:46 PM
Opaque je offline   Profil uživatele Opaque   Find more posts by Opaque   Foto galerie člena Opaque   Click here to Send Opaque a Private Message   Add Opaque to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 70

Opaque: No jestli dobře počítam, tak by měly bejt 2 SC, 1ES, 1DM, 3 Papai a 3Jamajky. To znamená, že by jich mělo bejt 10. Loni jsem sklidil 6 a to ještě předčasně a posledního špeka jsem z toho balil minulej tejden, tak letos by to snad mohlo bejt lepčí

Old Post 12-07-2006 v 13:40 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 71

Robili ti ten bordel v kýbloch teda mačky? Lebo to mohli byť aj napr. drozdy - keď tam hladajú dážďovky. Niekedy vedia narobiť naozaj strašný bordel. Akurát celý kýbeľ by asi nevykotili. Jedine nejaký prerastený drozd. K+ je samozrejmosťou

Marihuana je dar.

Old Post 12-07-2006 v 14:13 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 72

Ono: Tak to už se asi nedozvim, protože už se mi to neděje a žádnou mačku jsme u toho nenachytal, ale všechno nasvědčuje tomu, že to fuckt byly kočky.....

Old Post 13-07-2006 v 13:44 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 73

s rozhrabovaním kyblíků jsem měl taky problém, až na to že pachatel byl hned jasný, tak jsem do kyblíků naskládal kameny ze štěrků a na ně pár větších placáků... tohle opatření zatím funguje, ani hrabavým zvířatům se nechce tupit si pazoury o šutry
K+ je samozřejmá, máš to hezký, kyti se krásně dostaly z napadení plísní

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 13-07-2006 v 14:24 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 74

Jo dík vám všem za podporu, bo si toho vážim. Abych tak ytrochu dostál svýmu slibu, tak přidávam po víc jak týdnu nový fotky. Nic moc se nezměnilo, jak už jsem psal tak už to teď moc neporoste protože kořeny už nemaj kam prorůstat. Mně to takhle celkem vyhovuje, protože nemám problém s tim, že by kytky byli (jako loni) vidět z ulice. Jinak je situace taková, že nejlepší přípravu na kwiet má ealy skunk, protože má na jednotlivých větvých patra nahuštěný hned u sebe (až bude lepší foťák, tak zdokumentuju) a to dává naději, že to bude pěkně kabanosovatět Durga Mata je na tom podobně, ale ta neni tak vitální. Myslim si, že tahle genetika je náročnější na vodu, protože dostává stejně jako ostatní a vždycky je nejdřív suchá, ale bohužel jí nemůžu zalejvat častějš, což by jí možná v tom horkym počasí pomohlo. Jamajky a Papaji jsou takový nějaký nijaký Nevim čim to je ale nějak mě ničim neuchvátili, snad to bude lepší s výsledným produktem No a muj mazel Swiss Crypto je prostě muj mazel, k tomu neni co dodat. Jeho mimčo jede taky pěkně a pro porovnání jsem udělal spoločné rodinné foto Tak řečí už bylo dost a teď nějaký ty pkčrs........

Old Post 14-07-2006 v 07:02 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 75

...

Old Post 14-07-2006 v 07:13 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 76

lipi mas moc pekne kytky ja je jeste nemam tak velky ale doufam ze dorostou jinak taky ohybam a stipu jaxe da

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 14-07-2006 v 07:16 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 77











Tak ty fotky
1.Durga Mata















2.Papaya










3.Early Skunk










4.Early Skunk ze zhora








5.Malý Swiss Crypto














6.Malý Swiss Crypto ze zhora










7.Velký Swiss Crypto










8.Velký Swiss Crypto z jinýho pohledu









9.Porvnání matky s dcerou SC












10.Jamajky

Naposledy upravil lipi 14-07-2006 v 07:26 AM

Old Post 14-07-2006 v 07:16 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 78

to velký SC začíná vypadat jak vánoční stromeček a i jinak moc pěkné. Co dostávaj za papání?

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 14-07-2006 v 08:19 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 79

Svahadji: No taky mu tak řikam: " Ty muj malej vánoční stromečku". Jinak dostávaj od útlého věku obyčejnej krystalon start 2-3ml na 1l(fuj hnusná chemie, ale nedokopal jsem se k tomu abych koupil plagron), vermwsfluid postřikem i zálivkou (1-2x týdně, jak mě to zrovna chytne) a v hlíně maj přimíchanej vermikompost. Na květ už ale určitě chystam plagron alga bloom, tak doufam, že to nedopadne stejně jako s hnojivem na růst

Old Post 14-07-2006 v 11:51 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 80











Tak jsem tady s dalšim nášupem fotek. Ty kytky během víkendu poměrně pěkně zhoustly. Přisuzuju to občasnýmu dešti, kterej v pátek zvlhčil vzduch a nižšim teplotám přes víkend. Mám z toho radost, protože z Papay jsem byl poměrně zklamanej a teď si to u mně tak trochu vyžehlili Jinak se nic nezměnilo, jenom jsem se lek, když jsem chtěl jednu kytku dát na jiný místo a když jsem zved kýbl, tak zakřupali kořeny. Ona si našla mrška pod kýblem prasklinu v betonu a ty kořeny skrz ní prorostly až do hlíny co je pod nim. No doufam, že jsem jí tim nezpůsobil nějaký životní komplikace:-) Tak teď ty fotky....

1.Papaya




2.Holans Hope
(je pozdě zasazenej, ale snad z něj něco bude )









3.Jamajka









4.Jamajka









5.Papaya












6.Early Skunk









7.Malý Swiss Crypto












8.Velký Swiss Crypto









9.Pohled do kytek ze předu









10.Pohled do kytek ze zadu

Naposledy upravil lipi 17-07-2006 v 09:50 AM

Old Post 17-07-2006 v 09:31 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4127770 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív