Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Le jardin pittoresque
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Le jardin pittoresque Příspěvek č. 1







zdravím mistři,
rok se s rokem sešel a out je znova in hehe...nebudeme to zdržovat a přejdeme rovnou k jádru pudla. Rozesel jsem sémě své a taky darované (dárce ví, ještě jednou merci beaucoup ) po blízkém i vzdáleném okolí. Nuže osazenstvo letošního malebného počínání tvoří F2 Durga Mata, AK-48, Ice queen + loňský out + jeden darovaný noname. Tak tedy, ať nám slunce přeje o trošku líp než loni a přinese nám lahůdkové léto...

1., 2. AK-48...sazeno na bývalém kompostu, sypl jsem tam trochu perlitu. Hnojím střídmě vermesfluidem. Půda by měla být ok, tak to neřeším. Slunce celý den. Taky je taková drobounká i její lístky jsou drobné a po loňské zkušenosti s podobným vzezřením kytky mám pocit, že vyroste do přijatelných 80-100 cm, což mi plně vyhovuje. Proto ji asi nebudu zastřihovat.

3., 4. Durga Mata...dostala nejlepšího fleka, páč jsem na ni nejvíce zvědav. "Bohyně" se vyhřívá na sluníčku téměř celý den a půda pod ní je vskutku luxusní. Po celou zimu se pod sněhem na tomto místě nacházel hnůj, který vidíte na další fotce (č. 5). Nebudu to moc hrotit s hnojkou, protože ta půda je vážně perfektní. Nicméně trošinku vermesfluidu už si lízla Nebudu pravděpodobně zašmikovat

6. Ice queen...zde ještě sazenička, ale už je venku. Její hlína mě stála asi nejvíc, protože jsem se rozhodl ji hodit do květináče (hrubý odhad 30 l). Mix hlíny je 20 l substrátu (na pokojové rostliny-lepší jsem nesehnal), 2 l vermikompostu a 3 l perlitu dosypáno normální hlínou. Celková částka v zahradnictví za tyto věcičky...Kč 123,- Jinak slunce po celý den. Malý poznatek k této odrůdě, docela se tahá a mezi patry je větší díra, takže šmikat.

Tím to hasne a vzkaz:
a) čorkám - náš pejsek není zrovna rád, když se kdokoli jiný prochází tam, kde nemá
b) PČR - vše je jen pro mě a jenom pro mě. Nikdo jiný z toho neuvidí ani drobek

Ostatní nonamy půjdou do okolí...fotky zas za nějaký čas.


Portez-vous bien et au revoir, mon fleuristes

edit: soráč za rozmazanosti, nejsem profík


cosa nostra

Naposledy upravil Jay-jay 26-05-2006 v 07:24 AM

Old Post 25-05-2006 v 17:50 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 2

zdravim jay-jay parlevous francais???

no vidim ze aj ty si to rozbehol
som zvedavy na tu durga-matu, nejde o taku castu odrodu tu na G
nebojis sa hnojit tak malu kytku? ja si s hnojenim este pockam..pre istotu
tak zatim....
btw..zabudol som --->k+

Old Post 25-05-2006 v 21:05 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 3

Nazdar džei-džei!

Tak nakonec přece zakládáš thrýd?? Někde jsem tu četl, že si počkáš až na podzim, ne?! No, to je jedině dobře, aspoň se bude na co dívat! Na tu durgu jsem taky dost zvědavej, dlouho dobu jsem o ní též uvažoval, ale nakonec mi nezbyly cashe... Tak přeju hodně zdaru v letošní sezóně, určitě budu průběžně sledovat! Házim jedno motivační K do začátku...

ps:Ve francoužštině se fakt nechytám...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 25-05-2006 v 22:10 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 4


nazdar pánové,
je pravda,že jsem to sem hodil, protože když jsem viděl všechnu tu nádheru kolem u vašeho snažení,musel jsem taky.No a v neposlední řadě na ne přímo nátlak, ale dotazy pár z vás. Nečekal jsem takový zájem o pár kytek u takového množství growerů cheche. Děkuju za přízeň.Káčka se sesypaly jak houby po dešti

endy:
to hnojení bylo jen tak malinko a spíš tak na zkoušku.navíc ta durga už má cca 30 čísel,takže asi pohoda.no ale nebudu to přehánět,hlína je super,proto budu decentní.během růstu tak možná 2x ten vermesfluid popř. slepičky a stačí

pan ker:
jj,durga je pro mě kytkou z nejočekávanějších. Prachy by na ni asi taky nezbyly,ale dostal jsem F2 spolu s ostatními skankovými semínky darem.Jinak bych taky šel do něčeho levného (plán byl The Pure od flying dutchmena,popř. Belladona od Paradise). No ale čo bolo, to bolo, terazky to rozjíždí "bohyně", "ledová královna" a na jejich ochranu jeden rusácký "kalach"


posílám jednu fotku nazvanou "nature morte avec bouquetes" (zátiší s kytičkami...hehe...na to,že jsem měl 4 roky frj se musím furt dívat na slovník) Osazenstvo...durga mata,durga mata,Ak,ice queen (jde na ní poznat,jak se táhne a ční nad ostatními.lezou dvě a obě takové,takže střííííííííhat)

Au revoir


cosa nostra

Naposledy upravil Jay-jay 26-05-2006 v 07:46 AM

Old Post 26-05-2006 v 07:41 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 5

Též zdravím pánka a jsem rád, že jsi své rozhodnutí ohledně založení threadu změnil. Pro letošek máš nice výběr, tak přeji ať se daří. Jinak koukám, že letošní grow je pro nás ve znamení královen - ty si hýčkáš svou "ledovou" a já tu moji "rychlou"

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 26-05-2006 v 10:35 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 6

čepra:
hehe..aby pak po kouření nebyla ta tvoje víc "do ledu" a ta moje "rychle ke konci"


mám ale dotaz.nemám zkušenost s pěstěním v květináči.zrovna jeden tam mám.odhad zhruba 30-35 l, ale bez dír dole.mám to před deštěm něčím zakrývat,aby mi to potom nezačalo hnít od kořenů?hodil jsem tam provizorně igelit,protože teď je toho deště opravdu až moc.nebo se mám na to vykašlat a nechat to být,přeci jen 30 l je celkem dost,aby se to pak pomalu nevysušilo a kytka si mohla brát vlhkost od spod.thx předem


cosa nostra

Old Post 05-06-2006 v 18:28 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 7

A co vrtačku, máš?? Stačí udělat dvě tři díry a je po problému... Jinak, jestli je tam dělat nebudeš, tak bych to radši na dešti nenechával...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-06-2006 v 18:33 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 8

Vrtačka je na hovno!
Nažhaf hrěbík a propíchej to s ním...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 05-06-2006 v 19:01 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 9


nažhavím hřebík,zapnu vrtačku a potom přisviští sekyra a přibije mě ke kůlu.jooo...moje maminka si do květináče,ve kterém kdysi měla doma 2 m palmu díry dělat nenechá chlopi..přeci nebudu dělat díry do květináče za několik stovek,ne-li tisíc


cosa nostra

Old Post 05-06-2006 v 19:04 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 10

No, tak mě ještě napadá jedna rada...zkus to přesadit! V květináči bez děr bych kyti určitě nenechal...zrovna včera jsem jeden provrtával pro kyti, kterou budu mít na balkóně.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-06-2006 v 19:08 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 11

Vyfot ten květináč, bych rád viděl nádobu za několik tisíc

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 05-06-2006 v 19:10 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
Vyfot ten květináč, bych rád viděl nádobu za několik tisíc


hehe...nemám ponětí kolik takový květináč stojí

jinak přesadit ani náhodou...když jsem ho doma vysomroval schválně,abych měl pořádnou hlínu,tak to nebudu přesazovat,to tam dám na vrch pytlovinu popř. tam nechám ten igelit,by moh stačit


cosa nostra

Old Post 05-06-2006 v 19:16 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 13

What? To stačit nebude. Přebytečná voda musí odtékat nebo ti začnou hnít kořeny!! Bez drenáže to nesmíš přelévat musíš (asi podle hmotnosti) to vyždycky nechat proschnout....

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 06-06-2006 v 07:31 AM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 14

rozhodně nedávat do kýble (květináče) bez děr!!!!!!!! Radši menší s dírama než větší bez nich

Old Post 06-06-2006 v 09:16 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od lipi
rozhodně nedávat do kýble (květináče) bez děr!!!!!!!! Radši menší s dírama než větší bez nich


ale když to zakryju,aby se tam ta voda nedostala?a budu jen zalívat dle potřeby?to by neměl být problém...


cosa nostra

Old Post 06-06-2006 v 09:22 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 16

No to záleží na Tobě, jak moc se s tim chceš šmrdlat Možná to pude, ale rozhodně si nedovedu představit flusing před sklizní, když to nebudeš moct pořádně prolejt...... Ty ale vypadáš, že už jsi rozhodlej do toho jít, tak zlom vaz! Když to nevyjde, tak budeš aspoň odstrašující případ

Old Post 06-06-2006 v 09:40 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3818320 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív